Bitcoin Forum
May 06, 2024, 06:01:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: İMZA OLAYI  (Read 929 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
March 28, 2018, 06:44:08 PM

şu kırmızı piyasada icodropstan takip ettiğim kadar kendini koruyan ve yatırımcısına kazandıran ncash credits lympo tomocoin gibraltar oldu malumunuz gibraltar bounty için bile kyc istemişti proje aslında kendince güzel ama diğer neredeyse icosu tamamlanan ve hardcap yapan yapmayan tüm projeler yerin dibini boyladı önemli olan düzgün kampanya ve biraz şans. benim imzasında olduğum kampanyanın son haftasına girdik ama çok kötü bir süreç geçirdi ico da bana 300 dolar bıraksa öpüp başıma koyacam 13 haftadır imzasındayım...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1715018496
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715018496
Reply with quote  #2

1715018496
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 28, 2018, 06:48:11 PM

Hayaller 2017'nin başı, hayatlar 2017'nin sonu

2017'de Bancor'un imzasına giren araba aldı, şimdiyse 40binlik havuz 400 kişiye bölünüyor e birde kampanya 4 ay sürdüm mü evet aylık 100 lira kazaniyosun oda verirlerse  Roll Eyes

Nasıl yani buraya yorum atarak arabamı alıyorlar ?

Bu başlığı taşak geçmek için açıyorsun dimi?

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 28, 2018, 06:52:08 PM

imza olayı şans işi girdim  bir imzaya bilmem kaç hafta oldu adam daha token satış tarihini açıklamadı bekletmeye devam ediyor piyasa fırlasaydı adam birden token satışına başlayacaktı insanlar çok garip anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten çok zor değil ya nisanın 20 si falan demek insanlar burda merak ediyor ne zaman bitecek kampanyası diye zaten 100 150 dolar anca gelir
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 06:54:52 PM

Arkadaşlar bazı altcoinlerin imza kampanyaları oluyormuş sanırım.
Bunlar gerçekten iyi kazandırıyor mu?
iyiden kastınız kaç lira mesela 50,100 tl kazandırır mı aylık ?

Sorduğunuz soru ucu çok açık cevaplara sahip bir soru. Kimi imzada haftada dediğinizden fazlası gelir. Kimi imzada ise işler biter. İki ay çaba sarf edersiniz. Bir dönüp bakarsınız ki, El de sıfır avuç da sıfır. Seçtiğiniz imzaya dikkat etmeniz, iyice araştırmanız da fayda var.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 28, 2018, 07:55:43 PM

Dostum bu iş eskiden iyiymiş. Bizler geç kaldık. Üstelik rütben de daha başlangıç. Bu rütbeyle çoğu imzaya giremezsin, girebildiklerinden de simit parası anca kaznırsın. bu iş bir geçim kaynağı değil, sadece bir miktar katkı olabilir.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
March 28, 2018, 08:07:24 PM

eskisi gibi olmasa da rank atlatikca guzel getiriler olabiliyor. arastirmak lazim tabi ki. oax in imza guzel mesela bayadir burdayim ben.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 08:57:46 PM

Artık burda rütbe atlamakta çok zor oldu. 1 2 seneye 1200 activityli memberlar full memberlar göreceğiz merit sistemi biraz kör bir sistem. Aslında tam layığıyla işleyen bir sistem de değil. İmzalara gelirsek artık sağlam icolar imzaların hiçbir işe yaramadığını düşüyor olacaklar ki hiçbiri bounty işine girmiyor. Çok nadir güzel kazandıran imzalar çok aramak araştırmak lazım.

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
March 28, 2018, 10:12:06 PM

Artık burda rütbe atlamakta çok zor oldu. 1 2 seneye 1200 activityli memberlar full memberlar göreceğiz merit sistemi biraz kör bir sistem. Aslında tam layığıyla işleyen bir sistem de değil. İmzalara gelirsek artık sağlam icolar imzaların hiçbir işe yaramadığını düşüyor olacaklar ki hiçbiri bounty işine girmiyor. Çok nadir güzel kazandıran imzalar çok aramak araştırmak lazım.

1000 activityli ilk jr.member olmaya adayım ben hocam Cheesy üye olduğum ilk aylarda forumu sadece okumak için kullandığım için rütbe atlayamadım Smiley
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 28, 2018, 10:25:54 PM

Bizde birkac sene sonra yeni üyelere "zamanında forumda rütbe atlamak cok kolaydı tam biz üye olduk meri sistemi geldi kaldık boyle" diye anlatırız sanirim.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
March 28, 2018, 10:39:02 PM

Merit sistemi forum için bir miktar iyi bir miktar kötü oldu bence. Evet artık merit için çabalamamız lazım kalite lazım ama bu dahi yetmeyebilir. Birde sistem henuz yeni 6 aya kadar falan daha iyi oturacaktır diye düşünüyoru bir de kaynaklar artacak diye düşünüyorum.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 29, 2018, 05:13:36 AM

Bence işler daha kötü, yani uğraşılacak iş değil imza vs ile uğraşmak öyle bir şey kazandırmıyor
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
March 29, 2018, 05:41:24 AM

Bende yüksek para alanları duydum ama şimdi dağıtılan parada azaldı, başvuran kişi sayısı da yüksek olunca kişi başına düşen ikramiye oranı da oldukça düşüyor. Birde boş vaktin çok olması ve yüksek rütbe olması da çok önemli.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 29, 2018, 08:29:07 AM

İmza olayı güzelde eskisi gibi kazandırmıyor. Ben iki haftada bin lira aldım. Girdiğim kampanya haftalık olarak gönderiyordu. İki hafta taşıdım imzayı. Şimdi 8 hafta oldu hala devam ediyoruz. Birde bir suru kişi var imzada. O yüzden çok iyi proje seçmen lazım. Rütbe ne kadar yüksekse daha çok kazaniyorsun. Ben 2 aliyorsam hero 7 alıyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
blogmute
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
March 29, 2018, 08:31:48 AM

artık öyle kazandırmıyor imzalar, yani pek bir işe yaramıyor, onun yerine iyi imza seçmek önemli, gerçi o arada da vakit geçiyor gene kazandırmıyorlar, zaten piyasa yakında çökecek bu işler bitecek
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 29, 2018, 09:13:16 AM

Pek bir şey bırakacağını düşünmüyorum ama boşta kalmasın diye girdim. bakalım ne gelirse gelir.
50 lira 100 lira Allah bereket versin.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
March 29, 2018, 10:48:54 AM

keşke başlık açan newbie kardeşlerimiz başlık açmadan önce bu konu hakkında daha önce bişeyler söylenmişmi diye araştırsa da forumda birbirinin aynı onlarca başlık olmasa Smiley diğer soruların cevabını yukardaki arkadaşlarım vermiş zaten.

Haklısın hocam da arkadaş yeni, daha bir çok konuda bilgi ve fikir sahibi değil. Tabi bu arama çubuğunu kullanarak arama yapmasına engel değil. Dostum senin soruna gelince yeni başlayanlar için imza kampanyası çok gelir getirici değil; seviyennin Full member ve üstü olursa tatmin edici bir şeyler kazanabilirsin tabi garantisi yok yorumlarda görmüşsündür ayrıntıları
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 29, 2018, 02:20:05 PM

imza olayına arkadaşımın vasıtasıyla girdim sadece envionda yazdıklarımız henüz gelmedi. onun dışında verdiğiniz emeğin karşılığını alıyorsunuz araştırmanızı tavsiye ederim
donotlean
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 29, 2018, 03:39:07 PM

degisir ya 2 hafta cindicator de kalmıstım jr memberla 100 usd falan vermişlerdi aralık ayında 2800usd ye kadar çıkmıştı arkadasıma verdikleri nebliolar 96.000usd ediyordu satmasaydı ilk hafta

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 29, 2018, 04:49:02 PM

Piyasanın erimesi bize de yaramadı, ICOlar kampanya ödüllerini düşürmeye başladı (bazıları katılımdan bazıları başka nedenlerden) kazandığımız ödüller de beklediğimiz kar oranlarını yakalayamadık.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 29, 2018, 05:24:38 PM

Piyasanın erimesi ico ların ertelenmesine bu sebeblede imzaların uzamasına sebeb oldu istedikleri paralarıda toplayamıyolar ödüller az geliyor bu sebeble.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: