Bitcoin Forum
June 18, 2024, 03:09:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Hakkında Düşünceleriniz?  (Read 1070 times)
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 09, 2018, 12:13:27 PM

Su son ki kafalarina gore geriye alma olayi hic hos olmadi, hani merkeziyetsiz borsa parolasi ile ortaya cikmislardi. O zaman dev.lerin ileride yaptiklari hatali tradelerde yine ayni islemi yapmayacaklarinin bir garantisi var mi? Onceden bir aciklama yapilmasi gerekirdi diye dusunuyorum.  Wavesi mayis ayindan beri tutuyorum ama bu acikcasi guvenimi sarsti. Ben sonucta pump-dump coini aramiyorum, projeye yatirim yapiyorum. Tutmaya devam edecegim ama ileride biraz fiyatlandiktan sonra pozisyonumu kesinlikle azaltacagim.

Merkezsiz borsanın da ne kadar merkezsiz olduğunu ve kullanıcıya ne kattığını sorgulamak gerekir diye düşünüyorum.

Merkezsiz borsa sadece cüzdanınızın güvenliğini size bırakan bir yapı mı?

En merkezsiz diyebileceğimiz borsa Etherdelta onda da trade yapmak için paranızı sistemin addreslerine yolluyor onlarin kontratlarını kullanıyorsunuz.

Waveste sasha ben bu coini sevmedim listemde istemiyorum derse çıkarabiliyor, aynı isimde onlarca coin üretiliyor, hangisinin doğru coin olduğuna sasha karar veriyor.

Her zaman söylediğim gibi KMD nin sizteminin şu anda daha iyi olduğunu düşünüyorum ama o da süpernet ekibinin elinde...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
January 09, 2018, 03:15:42 PM

Waves için olumlu düşüncelere sahibim bunun sebebi uzun süredir wavesi takip emem ve beni bu düşünceye itmesini oağan bulmam, waves uzun vade için olumsuz ama kısa vade için çözümcü bir altcoin

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
guaza
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 05:11:26 PM

ya tamam cok guzel proje uzun vadede cok kazandıracagı kesınde cok kısının basını yaktı waves , al atcı bır suru unsan parasını wavese gomdu bekledı son 6 aydır , tamam fıyatını katladı ama beklenen gıbı olmadı hıcbır zaman
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 09, 2018, 05:36:35 PM

Satın çıkın arkadaşlar diğer coin'ler 50x 100x yapmış waves halen yerinde sayıyor. Stratis açık ara farkı attı. Ekipte tatile gitti dönmedi haftalardır. Ek olarak madenciler az daha fork yapıyorlardı alt yapı bir günlüğüne çöktü. Zaten fiyatın düşüşü bundan kaynaklı. Ekip bir açıklama yapmadı bakım var diyerek bir tweet ile geçiştirdiler. Güvenim azaldı projeye. İsterseniz çıkın yok kalırım ben derseniz 1 yıl bekleyin, eğer gecikmeler yaşanmazsa kazandırır ama waves buradan 10x yapana kadar yeni projeler kim bilir kaç x kazandırır.  
spekülasyon mu yapıyorsun ? Grin eğer öyleyse haksız sayılmazsın bazen insan sinirleniyor yazılanlara. yazını görünce aklıma bu sahne geldi : https://www.youtube.com/watch?v=hp9t6U4y_2Y
sanırım durumu çok iyi açıklıyor, sezai usta yatırımcı olsa bunu yapardı.
sletra
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 09, 2018, 05:47:25 PM
Merited by fullypak (2)

Başından beri Stratis ay gibi parlıyorken wavese bu kadar bel bağlamayı aklım almıyordu zaten ve sonuçta beklenen oldu Stratis atağa kalktı. Daha da bu saatten sonra waves’ten bir şey beklemem ben. Sabrımıza yazık etti bu zamana kadar.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 09, 2018, 06:19:08 PM

Wavesi uzun süre tutup bir kazanç elde etmeden satan biri olarak sıranın wavese geldiğini düşünsem de yine de almayacağım bu koini. Şu piyasada en pis koin ETC ise 2. en pis coin waves bana göre. Ama wavesciler duymasın.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 09, 2018, 07:52:02 PM

hadi dex de coin çeşitliliği yok hacim oluşmuyor tamam anlaşılır makul bir sebeptir de.. arkadaş bittrex binance gibi borsalarda da hacim tutmuyor bunda. binance 3 gündür 500btc hacim yapmadı günlük. bittrex keza o şekil. waves bildiğin istenmeyen üvey evlat oldu.
Koioss
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 08:06:51 PM

Waves oldukça başarılı bir proje ve gelecek vaat ediyor bence. Henüz beklenen yükselişi gerçekleştiremedi ama ben bu patlamanın yakın zamanda gerçekleşeceğini düşünüyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 09, 2018, 08:14:32 PM

Altcoinlerin hemen hepsinde kayda değer bir yükseliş varken wavesin öylece beklemesi çok garip. Büyük ihtimalle çoğunluk umudunu kestiğinde bir anda patlayıp gidecek ve yine ahlar vahlar içinde açılan konuları göreceğiz.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
January 09, 2018, 08:18:44 PM

Son aylardaki en sinir bozucu proje . Bu kadar mı ölü numarası yapılır anlam veremiyorum .
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 09, 2018, 08:20:51 PM

Waves oldukça başarılı bir proje ve gelecek vaat ediyor bence. Henüz beklenen yükselişi gerçekleştiremedi ama ben bu patlamanın yakın zamanda gerçekleşeceğini düşünüyorum.

patlatcak haber kalmadı ki. ng yeni dex arayüzü airdrop derken hala yerinde sayıyor, ilgi bile çekmiyor ki borsalarda hacim tutmuyor. bundan sonrası artık tek umudumuz bir kaç balinanın duruma el atması Smiley
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
January 09, 2018, 08:22:45 PM

Waves hakkındaki bütün düşüncelerimi yitirdim bana göre piyasanın çok gerisinde kaldı ve yeni Dex yayınlandıktan sonra en az 30 dolar olması gerekiyordu.. Herkesi bıktırdıktan sonra bir yükseliş gerçekleştirecektir ama yatırımcısını küstürdü bir kere.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 09, 2018, 10:27:04 PM

hala waves diyolaaaaaa. arkadaşlar geçici bir süre ile waves kelimesi forumda yasaklansın diye anket açmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Allah ını seven yardım etsin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 10, 2018, 12:44:24 AM

Etherdelta gibi birsey cikmaz bundan ki etherdelta ico gibi bir sacmalik yapiyor olurda duzgun bir fikirle guzel bir sistem tasarlanirsa waves icin cok birsey beklenmez.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 01:34:46 AM

Kısa vade içersinde bu gidişatını bozmaz gibi geliyor 2-3 ay daha bu seviyelerde durucak gibi waves ama patladı mı güzel patlıcak bu sene 40 50 dolar seviyesine gelicegini düşünüyorum

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 04:14:28 AM

Yeni yılın ilk dönemlerini yükselmesini beklerken şu an iniş trendinde. Bence tam pusu zamanı. 1-2 ay sabredip alım fırsatı doğunca harekete geçmek lazım.

mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 06:52:31 AM

6 ay önce

XRP 0.02 dolar
XLM 0.002 dolar
XEM 0.01 dolar
ARD 0.01 dolar
XVG 6 ay kadar önce 100 dolara 1 milyon almıştım
bunlar gibi daha pekçok coin var

birkaç ay önce Verge alın en az 20-30 kat artıcak dedğimde bu tayfa sakın almayın verge çöp waves alın diyordu

6 ay önce 5-10 bin TL yukarıda yazdıklarıma yatıranların şimdi trilyonları var zaten dikkat ederseniz 6 ay kadar önce foruma girenlerin çoğu ortalıktan kayboldu yazlıklarda mangal yapıyorlar şimdi

aylardır waves waves diye bağırıp millete waves aldıran, ikinci ethereum olacak diyen  5-10 kişilik bi tayfa vardı forumda şimdi bol bol hayır dua alıyorlardır herhalde

şimdi bu yazdığımın altına wavesçilerden birileri çıkıp işlevlik sabır gibi saçma sapan şeyler yazıcaktır bunlara dikkat edin niyetlerinin millete para kazandırmak olduğunu düşünmüyorum
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
January 10, 2018, 07:05:52 AM

Waves burada herkesin sabrını sınayıp bıktırdı. Öyle bir noktaya geldik ulan inat edip beklesem mi yoksa lanet edip satsam mı diye. Hoş yapacaklarını yaptılar o yüzden big bang beklemiyorum. Wavesi konuştukça kafamızda mı şişirdik nedir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 10, 2018, 07:09:19 AM

6 ay önce

XRP 0.02 dolar
XLM 0.002 dolar
XEM 0.01 dolar
ARD 0.01 dolar
XVG 6 ay kadar önce 100 dolara 1 milyon almıştım
bunlar gibi daha pekçok coin var

birkaç ay önce Verge alın en az 20-30 kat artıcak dedğimde bu tayfa sakın almayın verge çöp waves alın diyordu

6 ay önce 5-10 bin TL yukarıda yazdıklarıma yatıranların şimdi trilyonları var zaten dikkat ederseniz 6 ay kadar önce foruma girenlerin çoğu ortalıktan kayboldu yazlıklarda mangal yapıyorlar şimdi

aylardır waves waves diye bağırıp millete waves aldıran, ikinci ethereum olacak diyen  5-10 kişilik bi tayfa vardı forumda şimdi bol bol hayır dua alıyorlardır herhalde

şimdi bu yazdığımın altına wavesçilerden birileri çıkıp işlevlik sabır gibi saçma sapan şeyler yazıcaktır bunlara dikkat edin niyetlerinin millete para kazandırmak olduğunu düşünmüyorum

Diğer coinler hakkında yazılanlara katılıyorum
Verge reddcoin falan forumda çok konuşuldu hatta gözden kaçan myriad alıp tutanları servet sahibi yaptı.
Waves konusundaki baskın kadro hala aynı şekilde uzun süreli yatırım falan diyecekler, kaçan fırsatların hesabı yok.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 10, 2018, 07:10:51 AM

Waves burada herkesin sabrını sınayıp bıktırdı. Öyle bir noktaya geldik ulan inat edip beklesem mi yoksa lanet edip satsam mı diye. Hoş yapacaklarını yaptılar o yüzden big bang beklemiyorum. Wavesi konuştukça kafamızda mı şişirdik nedir.

Ben gerçek bir big bang bekliyorum o gün geldiği zaman sıkılıp çıkanlar lanetler yağdıracak Smiley
Roadmap ortada gerçekleştiği zaman bunun sonrası sasha kardeşimizin putin ile bir araya gelmesi ve bi kaç godomanın ötmesi yetecektir.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: