Bitcoin Forum
August 19, 2024, 09:06:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Ocak Yatırımı Ve 2019 Ocak'a Kadar Bekleme  (Read 704 times)
nalpagutt (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 20, 2017, 04:59:25 PM
Last edit: January 03, 2018, 09:12:37 PM by nalpagutt

Arkadaşlar Coinleri seçtim . Her coinin yanına aldıgım fiyatını yazdım . Zamanla bakacağız artık Smiley

Şubat ayında ekleme yapılacak bu arada Smiley Aşağıdaki paraların her birine % 25 olarak yatırım yapıldı .

1.BlockMason Credit Protocol (BCPT)https://coinmarketcap.com/currencies/blockmason/ Alınan Fiyat 0.34 $
2.0x (ZRX) https://coinmarketcap.com/currencies/0x/ Alınan Fiyat 0.67 $
3.Bread (BRD) https://coinmarketcap.com/currencies/bread/ Alınan Fiyat 1.7 $
4.SunContract (SNC)https://coinmarketcap.com/currencies/suncontract/ Alınan Fiyat 0.23 $

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
December 20, 2017, 05:17:30 PM

forunmda bakarsanız ilk sayfada bir arkadas sepetini yazmıstı bence çok makul bir sepet bire bir taklit edin deirm.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
December 20, 2017, 05:21:30 PM

Güzel bir sepet 1 sene içerisinde bu coinler güzel pump yapıcak bende aynı muhabbeti yapıcam waves neo kesin olucak içinde hayırlısı olsun şimdiden
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 20, 2017, 06:03:16 PM

0x güzel seçim. Haziran da bir tık artış ve 2018 Eylülünde patlama yapacağını düşünüyorum. Çünkü 0x protokolu kullanacak projelerin çoğu haziran Ağustos gibi sonlanacak tabii yol haritalarına bağlı kalırlarsa. bu nedenle ben de 0x stoğu yapıyorum.. Bence 0x in kardeşi diyebileceğim. district0x (DNT) yi de sepetinde yer vermelisin. Bu da gözlerden kaçan fakat ekip olarak ve arkasında ki destekçileri olarak güzel kazandıracak tokenlardan... Bol kazançlar...
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 20, 2017, 06:05:55 PM

zcash önerebilirim. rahat 4-5 kat artabilecek bi potalsiye sahip diye düşünüyorum. bi miktarda ethereum saklanabilir. fiyatı şimdilik yüksek görünsede gelişen bi teknolojisi var. ne olacağı hiç belli olmaz.
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 06:17:11 PM

Merhaba arkadaşlar ,

2018 Ocak ayında bir miktar kripto birikimim ile 5 veya 10 adet coin alıp 2019 ocağa kadar ledger'da kilitleyeceğim Smiley

Önerilerinize açığım . Şuan kafamda 5 mi 10 mu yapsam var .

1.Genesis Vision ( GVT )
2.0x
3.Waves
4.Stratis
5.Navcoin

Şuan araştırma halindeyim , hala 5 veya 10 ' a tamamlamayacagım coinlere bakıyorum . Yine de tavsiye bekliyorum

1 ve 5  hariç iyi.
hep söylüyorum. sepette mutlaka yüzde 50sinde btc ve eth olmalı. asıl lokomotif bunlar. eth 1 haftada 400den 800e geldi. ve sabitledi. diğerleri hep gelgitteler.
nalpagutt (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 06:26:26 PM

Merhaba arkadaşlar ,

2018 Ocak ayında bir miktar kripto birikimim ile 5 veya 10 adet coin alıp 2019 ocağa kadar ledger'da kilitleyeceğim Smiley

1.Genesis Vision ( GVT )
2.0x
3.Waves
4.Stratis
5.Navcoin

Şuan araştırma halindeyim , hala 5 veya 10 ' a tamamlamayacagım coinlere bakıyorum . Yine de tavsiye bekliyorum

1 ve 5  hariç iyi.
hep söylüyorum. sepette mutlaka yüzde 50sinde btc ve eth olmalı. asıl lokomotif bunlar. eth 1 haftada 400den 800e geldi. ve sabitledi. diğerleri hep gelgitteler.

GVT Çok iyi proje hocam . Neden öyle dediniz nav ve gvt icin ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 06:57:26 PM

Sizin yerinizde olsam yüksek hacimli coinleri çıkartıp bunun yerine market hacmi sıralamasına göre 30-50 sıralarda bulunan potansiyelli projelere yatırım yapmayı tercih ederdim.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 20, 2017, 07:03:13 PM

GVT çok populer oldu total supply az dıye bu kadar yuklenılmesı 50-100 dolar hedefı koyulması bana saçma gelıyor tamam bır albenısı olabılır ama yaptıgı ıslem bır cıgır açmıyor kı daha onceden bunun farklı versıyonları yapıldı yanı bır ılk degıl sadece cok ufak degısıklıkler yaptı. Ben cok abartıldıgına ınanıyorum
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 20, 2017, 07:04:57 PM

Merhaba arkadaşlar ,

1.Genesis Vision ( GVT )
2.0x
3.Waves
4.Stratis
5.Navcoin

1 ve 5  hariç iyi.

GVT Çok iyi proje hocam . Neden öyle dediniz nav ve gvt icin ?

gvt fiyatı çok şişti. icodan 1 dolara satılan bir coin idi. 8 9 dolar seviyesine geldi. 10 doları aşacağını düşünmüyorum. muadil proje çok fazla çünlü.

nav ise ne olduğu belli değil. bazı gruplarda pazarlıyorlar holderlari. yakın zamanda çöp olur.

monetha bancor sonm tezos takip edin.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 20, 2017, 07:51:59 PM

ICX (kore resmi projesi ) , ARK , Komodo ,Civic ,Aion..... (belki neo stratis qtum gerçi çok pahallılar strat ucuz aralarında)2019 da INS Platformu faaliyete geçiyor gerçi token konusunda bizi üzecekleri için gıcıksın  Tongue ama duygusal değerlendirme ne kadar profesyonelce olur bi de o var Smiley
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 20, 2017, 08:06:56 PM

GVT ve 0x coinlerini ben de takip ediyorum ve iyi kazandıracağını düşünüyorum. Dogecoin de alınabilir bence. Onun da iyi kar yaptıracağını düşünüyorum ben. Listeye ekleyebilirsiniz bence.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
December 20, 2017, 08:08:45 PM

Expanse x5 yapacağını düşünmekteyim. 120.000 Sat civarlarına gelebilir.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
December 20, 2017, 08:13:15 PM

Ben bitcoin ve ethereum suz bir sepet düşünemiyorum. Her yatırım seçeneğinde muhakkak bulunması gereken bir ikili..

sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
December 20, 2017, 08:15:54 PM

Gayet güzel bir sepet olmuş fakat içinden nav ı çıkartıp monethayı eklemek çok daha mantıklı olabilir.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 20, 2017, 08:20:21 PM

Benimde sepetin çoğunu eth oluşturuyor ama uzun vade girecekseniz ICX önerebilirim ben ICO dan aldım hala tutuyorum elimde şimdi eth olarak 6x ,usd olarak 10x ten fazla katladı kendini.Ona rağmen satmadım uzun vadede çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 20, 2017, 08:21:02 PM

sepeti oluştururken ben daima btc bulundurmasından yanayım 5 coinse yüzde 80 bunlara ayır gerisini btc yapabilirsin btcsiz sepet bana ters gelir ve fiyatlanmamış coinleri almakta önemli iyi araştır derim

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
uzayli
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 20, 2017, 08:25:17 PM

Sepet içine az da olsa BTC bulundurmanızı isterim, en azından 500-600 tl lik dahi olsa atın artış sağlayacaktır bknz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2520386.0 geçtiğimiz sene ile bu sene aralık ayındaki top 10 cmc coinleri 1 senelik artış grafiği.

nalpagutt (OP)
Sr. Member

View Profile
December 20, 2017, 11:13:28 PM

Sepette Navcoin - ICX Değişikliliği yapıldı . Koreye ayak uydurur ICX cok güzel yerlere gelebilir .

Kafamda aynı zamanda OAX' da var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
December 21, 2017, 12:57:56 AM

Bana görede oax adex mth chainlink bunlar güzel katlar yapacaktır.son olarakta spr

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: