Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:01:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: NXT IGNIS airdrop  (Read 1410 times)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 28, 2017, 06:06:25 PM

Airdrop olarak değilde hardfork olarak gerçekleşiyor oda . Evet hesabınızda durması yeterli olacaktır. Sonrasında direk olarak olmasa da belli bir süre sonra coinleri cüzdanınızda görürsünüz.
1715544077
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715544077
Reply with quote  #2

1715544077
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tolgacevdet
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
December 28, 2017, 06:36:12 PM

Nxt'ye airdrop yaptılar adeta.1,81ken aldım 0,66ya geldi.Ignis ne zaman cüzdana gelecek bari onu görsek de rahatlasak.Bir hafta çöpe gitti para kazanacağız derken.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 28, 2017, 06:40:33 PM

Nxt'ye airdrop yaptılar adeta.1,81ken aldım 0,66ya geldi.Ignis ne zaman cüzdana gelecek bari onu görsek de rahatlasak.Bir hafta çöpe gitti para kazanacağız derken.
Nxt in değeri zaten çok daha düşüktü, geri düşmesi normal. Ignis de sağlam dump yicek gelir gelmez satıcak insanlar, umarım zarar etmez insanlar.

Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 29, 2017, 02:02:10 PM

İgnis çok fazla arttı.Piyasadaki dolaşımı çok az fena dump yiyecek bence.10 sent altına düşebilir bile yanlış hesap değilse.

Hızlıca satabilmek için ne yapmalıyız fikri olan var mı ? Bittrex tarih saat açıklamıyor.Görene kadar iş işten geçmiş olacak. :/
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 29, 2017, 02:04:37 PM

marketcapte 23 dolar gösteriyor ignis fiyatını resmen şaka gibi.bu fiyattan alanlarda olmaz inşallah.son zamanlarda çok fena eline veriyorlar minlletin dikkatli olmakta fayda var.bu ignisi de alıp ondan sonra ağlama duvarına çevirmesin kimse forumu

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 29, 2017, 02:10:48 PM

Nxt den gelen airdroplardan sonra fiyatının bir miktar düşeceğini düşünüyorum ancak daha sonra tekrar hareket edip bu fiyatlara gelebilecek bir coin. Elimde bir miktar olacak ama satıp alttan mı alsam yoksa ugraşmayıp yükselmesini mi beklesem karar verebilmiş değilim.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 29, 2017, 02:21:56 PM

hit btc de future işlemlere açılmış, ben nxt zararını göze alarak beklemiştim inşallah değer.

Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 29, 2017, 02:32:07 PM

Nxt den gelen airdroplardan sonra fiyatının bir miktar düşeceğini düşünüyorum ancak daha sonra tekrar hareket edip bu fiyatlara gelebilecek bir coin. Elimde bir miktar olacak ama satıp alttan mı alsam yoksa ugraşmayıp yükselmesini mi beklesem karar verebilmiş değilim.

Nxt bir anda yarıya düştü bakıyorum market kapasitesine neredeyse 40000 btc gitmiş bir anda.Bunlar airdrop ile işleri bittiği için çıkan kitle.Airdrop gelince ne yapacaklarını düşünemiyorum.500 milyon ignis dağıtılacağı söyleniyor.Dolaşımdaki sayıya bu alanlar eklenip üzerine satarlarsa kıyamet olur gibi geliyor bana.Yanılıyormuyum sizce ?

Girdiğime pişman oldum açıkçası 1 dolardan bile satamayacağız sanırım.Şok dump gelebilir.

Ignis (IGNIS) is the first child chain of the new Ardor blockchain platform which will become operational at 12:00 AM UTC, on 1/1/2018.

Bu Türkiye saatiyle saat gündüz 14:00  ediyor değil mi ? Kafa karışıklığı yaşanabiliyor.Tam zamanında başında olmak gerek.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 29, 2017, 07:47:13 PM

4200 sats civarlarına geri gelmiş, biraz daha düşse çıkışa başladığı ilk zamanlara dönmüş olucak, airdrop sonrası inş elinde tutan olmamıştır anında satmak lazımdı.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 29, 2017, 08:19:50 PM

ECM2 Gibi çok fena şişti NXT . En son IGNIS Sonrası patlattılar . Bundan sonra kısa vadede girersem böyle coinlere karı görüp cıkacagım . Akıl işi değil .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Millennium_blue
Member
**

View Profile
December 31, 2017, 04:03:44 PM

Suni bir artış oldu sadece NXT haber gelmeden gideceğe benzemiyor.Ignis alacağız diye hata ettik gibi geliyor 1 dolardan satabilirsek yine iyi olacak anında satacaklar muhtemelen hiç dururlar mı ? Normalde değerlenen parayı hemen satmam ama bunlar yüzünden satmak zorunda kalıyoruz.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 31, 2017, 04:55:38 PM

Elde tutarsanız bısure sonra ıyı para edebılırler, ben ıgnısı beklemeyenlerdenım kar gordum guzel verdı sonrasında cıktım, 4-5 katına cıkardıklarında ıskıllenıyor ınsan zaten dususunun de boyle olcagı konusunda.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
December 31, 2017, 05:19:32 PM

işlem hacmi çok düşük ignis'in benim gibi nxt'i yüksekten alıp ignisi bekleyenler zarar edicek galiba zararına eldne çıkardım nxt'i şimdi ignisi bekliyrm bakalm kaç dolardan okutucam
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 31, 2017, 06:03:33 PM

Ignisin coinmarketteki tokenle alakası var mı. Fiyati 11 dolar falan değeri. Herhalde farklı bir token.

Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
January 01, 2018, 04:24:00 PM

Ignisin coinmarketteki tokenle alakası var mı. Fiyati 11 dolar falan değeri. Herhalde farklı bir token.

Alakası var ama mantıken bir bağlayıcılığı yok çünkü sadece IOU olarak HitBTC'de işlem görüyor. Yani bu da elinizde Ingis olsa bile bu fiyattan satamazsınız anlamına geliyor. Future tarzı bir şey gibi kabul edebilirsiniz IOU  coin olayını.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 01, 2018, 05:08:47 PM

Alakası var ama mantıken bir bağlayıcılığı yok çünkü sadece IOU olarak HitBTC'de işlem görüyor. Yani bu da elinizde Ingis olsa bile bu fiyattan satamazsınız anlamına geliyor. Future tarzı bir şey gibi kabul edebilirsiniz IOU  coin olayını.
IOU dedigin yatirilip cekilemeyen coin olayi mi? hitbtc cok seviyor bu tip seyleri tezos da ayni durumda hitbtc borsasinda.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
January 01, 2018, 06:01:27 PM

IGNIS on Exchanges
Exchanges manage their own order books and balance sheets regardless of account balances on the Blockchain.
During the IGNIS airdrop on block 1636363 each exchange received 0.5 IGNIS per NXT into its Ardor account.
The distribution of IGNIS to exchanges may take few more days for the exchange to implement.
Therefore there is no need to open a ticket about this now, and especially not for Jelurida.
Our recommendation is to wait until Jan 5th and if you still don't see your IGNIS balance contact your exchange.

Ignis resmi twitter hesabında paylaşılan linkte yazılan yazı.En geç 5 ocak diyolar
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 01, 2018, 06:03:24 PM

ignis hitbtc de future işlemlede 10 doların üzerinde işlem görüyor inşallah dağıtımı bekleyen nxt sahipleri kayıplarını fazlasıyla çıkarırlar.
Millennium_blue
Member
**

View Profile
January 01, 2018, 06:12:47 PM

ignis hitbtc de future işlemlede 10 doların üzerinde işlem görüyor inşallah dağıtımı bekleyen nxt sahipleri kayıplarını fazlasıyla çıkarırlar.

Hiç sanmıyorum en fazla 1 dolara satarız gibi geliyor.Onunla da zarar zar zor kapanır işte tam olarak olmasa da. Cheesy Açıkçası girdiğime pişman oldum muhtemelen piyasada yüksekten satmanın yeni yollarından birini denediler tek amaçları oydu.
nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
January 06, 2018, 03:39:21 PM

Ne oldu bu iş acaba? Ben nxt hala tutmama rağmen hala alamadım ignisleri bittrexte? Ayın 4ü-5i gibi olacak diyorlardı.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: