Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:39:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC  (Read 12693 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 19, 2018, 10:50:05 AM

Nerden nereye ama bu piyasada yinede iyi kar hocam, şuda var btc atağa kalkacak gibi duruyor ama btc kalkarsa altları ezer geçer btc ye geçmek gerekiyor yavaştan
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 19, 2018, 11:27:56 AM

Neden tercihinizi özellikle Bluzelle yana yaptınız? Biraz bilgi alabilir miyiz?
merhaba blz en az iki sene hold için düşündüm. proje ve arkasındaki geliştiricilere güvendiğim için yatırım yaptım. şu an zaten %25 zarar yazdı btc bazında ama en az 2 sene dokunmayacağım için sıkıntı yok.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
February 19, 2018, 11:29:44 AM

btc tut tavsiyesi veren arkadaşlara bunun altcoin yatırım sepeti olduğunu hatırlatmak isterim.
bitcoin de tutuyorum zaten belli miktar, ama alt coinlere yatırdığım bu kısmı btc ye geçirmeyi düşünmüyorum.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 20, 2018, 08:27:01 PM

Konu sahibini tebrik ederim öncelikle güzel bir kazanç. Bunun yanında 153 den zrx'e girmiştim şuan 96 ya düştü Smiley Allahtan küçük bir yatırım yapmıştım. Neyse artık hodl hodl diyelim Smiley
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 20, 2018, 10:47:20 PM

Umarım planladığınız gibi olur, bu şekilde sepetler hepimize fikir oluyor. Üstelik sepetinizdeki coinler artışa çok müsait umarım güzel kazanç elde edersiniz.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
February 21, 2018, 07:49:38 AM

Hiç fena bir sepet değil, iyi kazançlar getirebilir tahminimce. Şu sonm adlı coinin süper bilgisayar projesinin nereye varacağı hiç belli değil. Devasa potansiyeli var ama hala anlaşılamadı kesinlikle.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 21, 2018, 08:33:23 AM

başarılı bir sepette yatırım gördük sayende bu tür karlılıklara ulaşmak için yeterince bilgi birikimine sahipsin belli ediyor

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 08:56:51 AM

sectiginiz coinlerde onemli fakat sizin girdiginiz zaman abuk subuk bir zaman degildi ordan bir kere kafadan kardasiniz onun disinda sepetlerimiz hemen hemen benziyor
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 21, 2018, 09:08:56 AM

herkes yıkamış yağlamış adeta yalamış, hatta yalamaktan dilinde tüy kalmamış, biraz duruşunuz olsun.

ben biraz yapıcı eleştiri olarak şunu söylerim, bence sepet olmamış, sizin girdiğiniz dönemde gözü kapalı, random sepet yapılsa zaten 2x yapıyordu siz 1.5x yapmışsınız.
snipetr
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 04:49:29 PM

Sepet yatırımları konusundan her zaman iyimserim. Sağlam altcoinlerin olduğu Bitcoin, Neo, Ethereum ile desteklenen yatırım sepetleri stratejisi kullanılmaya devam edecek.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 03, 2018, 06:11:18 PM

Waves yatırımının, Icon(ICX) ile değiştirilmesi sepetin geleceği adına çok mantıklı bir karar olmuş.

ICX'ten global anlamda beklenti büyük. Ekibinin çok sağlam olması da bunun en büyük etkeni. Uzun vadede çok daha iyi yerlere gelecektir. Sepet geneline bakarsak, bu dönemlerde bile 1,1 btc kar bıraktığına göre iyi olup olmadığını tartışmak saçma olur; zira sepet iyi olduğunu kendisi kanıtlamış durumda. Uzun vadede kar anlamında çok daha büyüme potansiyeli barındıran bir yatırım yapmışsınız. Hayırlı olsun.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 03, 2018, 06:38:02 PM

Yanlış hatırlamıyorsam güncel kar 2 veya 4 btc olmuştu. Balonun patlama noktasında karınızı almadığınız için kardan feci zarar ettiniz. Buda size ders oldu. Aynı zamanda çoğu trader a ders oldu.
Abi ben yatırım yaparım 5 yıl unuturum gibi düşüncelerle sepet borsa işleri yürümez. Tepe noktasını bilmesenizde güzel kar elde ettikten sonra satmak gerekir
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
March 03, 2018, 06:44:45 PM

Yanlış hatırlamıyorsam güncel kar 2 veya 4 btc olmuştu. Balonun patlama noktasında karınızı almadığınız için kardan feci zarar ettiniz. Buda size ders oldu. Aynı zamanda çoğu trader a ders oldu.
Abi ben yatırım yaparım 5 yıl unuturum gibi düşüncelerle sepet borsa işleri yürümez. Tepe noktasını bilmesenizde güzel kar elde ettikten sonra satmak gerekir
5 yıldır bu piyasadıyım aldığım tek ders vardır. Trade ile zengin olan görmedim. O yüzden hodl a devam uzun vadeli bir yatırımdı bir sıkıntı yaratmadı yani bende.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 03, 2018, 06:54:04 PM

Doğrudur yinede hodl demek sonsuza kadar beklemek anlamına gelmez. 1 ev parası kazanmışsınızdır üstüne araba alıp bankayada para yatırailecekseniz o parayı çekme zamanı gelmiştir. Tabi riske girip milyoner olma sevdası peşinde riskli yolda koşmak kişiden kişiye göre değişir hocam
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 03, 2018, 07:38:36 PM

Şuan belki 2-3 e katlanmıştır eğer sepetiniz hala duruyorsa. Valla işte bizde o kadar çok btc olmayınca pek kazanamiyoruz. Kazanıyoruz ama az az.  Yatırımlar süper olmuş hele birde hala bekletiyosaniz mukrmmel bir kar olmuştur.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 03, 2018, 07:51:47 PM

5 yıldır bu piyasadıyım aldığım tek ders vardır. Trade ile zengin olan görmedim. O yüzden hodl a devam uzun vadeli bir yatırımdı bir sıkıntı yaratmadı yani bende.

Evet bu görüşe katılıyorum. Bir trader en fazla 2x kazanabilirken, bir holder 20x yapabilir.

Bu arada ana sayfada güncel kar zarar oranını aylık olarak ekleyebilirsen, konu daha aktif olacaktır.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 03, 2018, 08:48:55 PM

Evet bu görüşe katılıyorum. Bir trader en fazla 2x kazanabilirken, bir holder 20x yapabilir.

Bu arada ana sayfada güncel kar zarar oranını aylık olarak ekleyebilirsen, konu daha aktif olacaktır.

trading riskli bir tarz. bir anda paranızın büyük bölümünü kayıpda edebilirsiniz. ama hodl mantığında hareketler akıllıca yapılmışsa kayıp riski yok denecek kadar azdır. uzun vadede tabiki.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 11:04:58 PM

Hocam neo ve bnb konusunda hemfikiriz bence de yatırım için güzel coinler bunun dışında eklemek istersen matrix al network de potansiyeli yüksek sadece istediği çıkışı yakalayabilmesi için bi iki iyi borsaya ihtiyacı var o kadar
blue_way
Member
**

Activity: 173
Merit: 50

View Profile
March 03, 2018, 11:38:27 PM

Güzel sepet olduğunu düşünüyorum ncash ve ven'de eklemeyi düşünebilirsin.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
March 04, 2018, 03:05:47 AM

5 yıl mı ? 5 yıldır kripto piyasasında al sat mı yapıosunuz ?

Valla eğer öyleyse sizin şu an miamide lüks bir villa da altınızda son model araba gününüzü gün edio olmanız lazımdı.

Ben bırakın 5 yılı şu piyasaya neden geçen sene girmedim diye duvarları dövüyorum. Geçen sene girmiş olsam şu an hayata bambaşka bakıyor olurdum.

HODL a gelince.

Eğer olaya dolar bazında baktırıyorsanız HODL her zaman kar ettirir.

1 dolar iken alim 1 sene sonra 10 dolar olunca satarım diosanız sıkıntı yok. Düşüşler yükselişler çok farketmez . Koinde iş varsa dolar bazında kar edersiniz mutlaka.

Ama BTC bazında hodl öyle olduğunu düşünmüyorum.

Zaman geçtikçe coinlerin btc bazında değeri azalmaya devam ediyor .

Eski yıllara baktığımda o zamanki coinlerin btc değerleri ile şimdikileri karşılaştırınca bunu daha iyi anlıyoruz genelde.

Maksat BTC artırmaksa BTC hareketlerine çok dikkat etmek gerek
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: