Bitcoin Forum
May 17, 2024, 09:12:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee - Yeni spekülatörümüz  (Read 2067 times)
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 24, 2017, 11:02:28 PM

400 Sayfa whitepaper okur bu adam neden okumasın işi yatırım işi para kaazanmak istiyorsa seve seve okuyacak
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 24, 2017, 11:05:00 PM

400 Sayfa whitepaper okur bu adam neden okumasın işi yatırım işi para kaazanmak istiyorsa seve seve okuyacak
elbette okuyabilir ama para para çeker lafını duymuşsundur mutlaka şuan o durumla ilerliyor sadece.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 24, 2017, 11:23:28 PM

Valla çok adı duyulmamış bir coinin ekibinde yer alsam John McAfee ile anlaşmaya çalışırdım coinin adı ile tweet atması yeterli.Bir anda coinin fiyatı iki katına hatta üç katına çıkıyor. Grin Bir gün elinde kalacak o coinler insanların.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 11:34:56 PM

birilerinin elinde patlıyor bu coinler bence. anasına bol bol küfür edenler olmuştur bence. bakalım yarın hangi coini söyleyecek. sc diye düşünüyorum

usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
December 24, 2017, 11:36:43 PM

birilerinin elinde patlıyor bu coinler bence. anasına bol bol küfür edenler olmuştur bence. bakalım yarın hangi coini söyleyecek. sc diye düşünüyorum

İlk başta direk alıp gözü iki kat gibi çok yüksek karlarda olmayanlar bence bu süreçte güzel kar elde edebilir.Yine de bu işin sonunu pek iyi görmüyorum çünkü önerdiği coinler ölü coinlerin bir tık üstü olarak niteleyeceğimiz coinler.

J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 24, 2017, 11:41:08 PM

Arkadaşlar, özellikle tecrübesiz arkadaşlar,
Paramı kolay yoldan 2e katlayacağım diye girmeyin bu pumpa, çok çok tehlikeli.
Kaç kişiden duydum tepeden girmiş tüm yatırımıyla, öylece kalakalmış adam yada bazısı korkuyla %20 zararına satmış.
Dakikasına şişiyor coin ve anında tepeden yüksek miktarda satışlar geliyor ve değeri yükseldiği hızda düşmeye başlıyor coinin, yakalamak mümkün bile değil.
Balinalara yem olmayın, illa girecekseniz de yarı yarıya düşse bile sizi üzmeyecek bir bütçe ile girin yoksa çok üzücü oluyor.
Ve rakamları doğru yazın, sayfa kilitlendiği için emir iptali de mümkün olmuyor, öylece bakakalıyorsunuz.
Tek şansınız ve 1 dakika zamanınız var.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 25, 2017, 12:37:29 AM

tamam tehlikelide hizli davranabilenler icinde guzel bi firsat bi turk twitter kullanicisi 2.5 btc kar ettim falan diyordu paraya bak Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
December 25, 2017, 12:51:26 AM

amk adam soledıkten 30m snye sonra 2 ye katlıo coinler .bun akımse yetıseez. o.c. kendı elındekı coınlerı sızlere kakalıo uyanın amk
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 25, 2017, 02:08:29 AM

Piyasada bir şeylerin ucundan tutmuş, bir ekibin advisor takımında olan, bir ekipte geliştirici olan biri çıkıp 2 kelam edince, ağzına aldığı emtia zıplama yapıyor. Aslında yadırganacak bir durum değil. Millet güvendiği otoriteye "konuştuysa yatırım da yapar" kafasıyla güveniyor. Sonuç 2x' ler 3x'ler olarak geri dönüyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 25, 2017, 02:18:40 AM

amk adam soledıkten 30m snye sonra 2 ye katlıo coinler .bun akımse yetıseez. o.c. kendı elındekı coınlerı sızlere kakalıo uyanın amk

ben 2 defa yetistim %100 kar ile sattim. Yetisebiliyorsun ama bilgisayar basinda bekleyip telefondan bildiim actim o sekilde yani zaten satarken sistem kilitlenmisti nasil satildigini anlamadim birdaha girmeyi dusunmuyorum ama vakti olan deneyebilir bu sekilde.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
December 25, 2017, 02:25:30 AM

20 dakıka geçtikden sonra alması cok rısklı aldıgın zaman dıkkad edıp belırledıgın hedefde cıkacaksın kı anında dusuruyorlar zaten herkes yuklenıyor Smiley
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 25, 2017, 02:39:04 AM

Bugun adam RDD tweetini attiktan 21 saniye sonra gordum tweeti, bakin 21 saniye diyorum.

Bittrex ekrani acikti, bi anda pump geldi, sonra ayni hizda dump.

Diyelim yakaladiniz bunu aldiniz, yok lag oldu, bilgisayar dondu vs. derken gotunuze dumpi yersiniz soyleyim. Sonra da sonsuza dek hold yaparsiniz aldiginiz coini.

Bu olay binance'daki ICO lara benziyor, en sonuncu Bread ICO'su ben daha login olana kadar bitti, 45 saniye falan surdu.

Millet bu kadar mal mi diyorsunuz? evet mal. Birkac tane 20 BTC'lik buy order gordum tepelerdeyken aldilar, fena girdi adamlara. Ne koyarsin 20 BTC elin herifinin lafiyla, beynini sikeyim yani.
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
December 25, 2017, 05:42:58 AM

bu tarz insanlar hep olucak ama piyasa bir şekilde kendini temizleyecek ama biri gelicek diğeri gidecek
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 25, 2017, 06:09:56 AM

Kendi kaldırdığı fiyat ne düzeyde acaba ? Smiley Sırayla tüm tokenlere gelecek illa ki bu dalga 400 sayfa/proje whitepaper her gün , günü birlik şekilde vurkaçlarla ilerletecek gibi duruyor . Temkinli olmakta fayda var..
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 25, 2017, 06:31:18 AM

ben bu adamı seviyordum kriptoları desteklıyor dıye ama bu yaptıgı tam bir o.ç lugu yanı hiç yakıştıramadım yollara çıkıp mcfee a.v leri yakalım protesto edelim
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 25, 2017, 06:49:23 AM

dün 600k rdd aldim 120lerden... yattim kalktim 160lardan sattim, neredeyse 100bin rdd belese geldi. 500binini sattim, 100bini dursun artik bakalim.
dogru zamanlama önemli ama panik yapmamak bir o kadar önemli. cöpe atabileceginiz kadar bir yatirimla girerseniz daha rahat olur...
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
December 25, 2017, 07:31:08 AM

Adam açık açık spekülatör olduğunu söyledi zaten. İlk başta büyük etkiler yapar ancak devamında bu kadar çok etki yapmaz düşüncesindeyim. Adam zaten dediğinde büyük ihtimalle yüklü alım yaparak fiyatı yükseltiyordur. Sonrasında yeni gelenlere yukardan satıp kaçıyordur.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 10:30:36 AM

Bu tip insanların herhangi bir yorumunda veya tweetinde coin dünyasının dengesinin bozulması hem iyi hem kötü. Yatırımın varsa iyi tabii ama danışıklı dövüş olma durumu da can sıkıcı.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
December 25, 2017, 12:41:05 PM

"coin of the day: basic attention token" deeermişşş, tsi ile saat kaçta tweet atıyor bu arkidiş 1-2 saat içinde atması lazım yorgunum yaauu

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 25, 2017, 12:43:59 PM

"coin of the day: basic atention token" deeermişşş, tsi ile saat kaçta tweet atıyor bu arkidiş 1-2 saat içinde atması lazım yorgunum yaauu

Normalde bizim saatimizle 15.00 de atıyordu. Pazar günü 17.00 de attı galiba.
Hiç bir şey atmasa zaten altcoinler organik bir şekilde fiyatlanıyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: