Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:28:33 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: NANO  (Read 3316 times)
devotional (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 21, 2018, 12:06:27 PM

50 dolar olmali. ama hayatimin firsatini kacirdim. parmaklarimin ucundaydi. nasip degilmis.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
January 21, 2018, 12:09:11 PM

binance'ye girecekti ama sonra ne oldu takip edemedim. hala giremedi sanırım. ne zaman gireceği hakkında bilgi var mı ?
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 21, 2018, 02:14:37 PM

Aynen henüz çıkmadılar hocam binance'a bende bakıyorum arada, proje baya güzel whitepaperlarını okumuştum biara hoşuma gitmişti ufak da olsa yatırımım var, bitürlü artırma fırsatım olmadı başlığı görünce aklıma geldi tekrar. Binance mevzusunu bir sorayım ben telegramdan vesaire.
RastaBaba
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 21, 2018, 04:53:29 PM

Aynen henüz çıkmadılar hocam binance'a bende bakıyorum arada, proje baya güzel whitepaperlarını okumuştum biara hoşuma gitmişti ufak da olsa yatırımım var, bitürlü artırma fırsatım olmadı başlığı görünce aklıma geldi tekrar. Binance mevzusunu bir sorayım ben telegramdan vesaire.
elimde bi miktar var hocam. binanceye çıkarlarsa direk satmayı düşünüyorum. ins 40 dolardan girmişti. bu da öyle olur diye düşünüyorum.

Hocam sizin dediğiniz gibi binance'ye yeni giren coinlerin fiyatları çok yüksek oluyor ama bu fiyatlar suni bir süre sonra normal seviyelere geliyor.Ben de Xrb'nin neden borsaya girişinin bu kadar geciktiğini merak etmeye başladım daha önce böyle olmuyordu.

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 21, 2018, 05:56:52 PM

elimde bi miktar var hocam. binanceye çıkarlarsa direk satmayı düşünüyorum. ins 40 dolardan girmişti. bu da öyle olur diye düşünüyorum.

Hocam sizin dediğiniz gibi binance'ye yeni giren coinlerin fiyatları çok yüksek oluyor ama bu fiyatlar suni bir süre sonra normal seviyelere geliyor.Ben de Xrb'nin neden borsaya girişinin bu kadar geciktiğini merak etmeye başladım daha önce böyle olmuyordu.
RaiBlocks'un farklı bir sistemi var, mesela bir işlemin pending'den çıkıp onaylanması için alıcı tarafın cüzdanının açık olması gerekiyor. Halihazırda Bitgrail'de ve Mercatox'ta işlem görüyor ve bu borsalarda sorunlarla karşılaştı, BitGrail'in Twitter hesabına bakılırsa birçok kez bakım tweet'i atıldığı görülebilir. XRB yatırma/çekme işlemleri birçok kez bakıma alındı, yani henüz çözülmemiş sorunlar var. Binance bu sorunlar üzerine çalışıyor olabilir.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 21, 2018, 05:59:55 PM

RaiBlocks'un farklı bir sistemi var, mesela bir işlemin pending'den çıkıp onaylanması için alıcı tarafın cüzdanının açık olması gerekiyor. Halihazırda Bitgrail'de ve Mercatox'ta işlem görüyor ve bu borsalarda sorunlarla karşılaştı, BitGrail'in Twitter hesabına bakılırsa birçok kez bakım tweet'i atıldığı görülebilir. XRB yatırma/çekme işlemleri birçok kez bakıma alındı, yani henüz çözülmemiş sorunlar var. Binance bu sorunlar üzerine çalışıyor olabilir.
bende öyle düşünüyorum hocam. eth tokenlerinde direk contract adresini yazıp olayı çözüyorsun. ama bu çok değişik bi ağ. o yüzden uzamış olabilir.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
January 21, 2018, 06:12:23 PM

O zaman sizin mesajınızdan anladığım borsaya bir türlü eklenmemesi binance borsasından kaynaklanmıyor bizzat Raiblocks'un kendi sorunlarına dayanıyor.Umarım çabuk bir şekilde ekip bu sorunları çözmeyi başarır.Süreç daha fazla uzamasın. Grin

zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
January 21, 2018, 06:42:11 PM

diğer coinler gibi birbirinin kopyası bir proje değil xrb. ek olarak da adamlar testler yapıyorlar ufak borsalarda binanceda sıkıntı olmasın diye.
Altcoinistic
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
January 21, 2018, 08:30:54 PM

Zamanında bir çok yerde duymuştum çok iyi projesi var diye. Binance'de göremeyince okumadım. Üşendim diğer borsalardan almaya. Çok pişmanım Grin Asıl vurgun böyle coinlerden yapılıyor sanırım.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 21, 2018, 09:14:19 PM

Cüzdan sorunu ben bildimbileli devam ediyor. Bu sorunu bir türlü çözemediler. Bunların cüzdan sistemi biraz farklı o yüzden böyle sorunlar oluyor haklı olarak binance de bu çözülmeden ekleme yapmayacaklardır.

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 22, 2018, 06:28:07 AM

aynı iota çok sert bir yükseliş yaşadığı için biraz zamana ihtiyacı var, kar satışları sona erince tekrar kaldığı yerden devam edecektir.
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
January 22, 2018, 08:42:38 AM

En son 13 gün önce binance XRB yi en yakın zamanda ekliyecekleri ile ilgili bir mesaj yayınlamıştı. Eklenme tarihi ile ilgili bir bilgi bulamadım. (Bilen biri varsa bizide bilgilendirse çok makbule geçer. ) Eklendiğinde iyi bir pump olacağını tahmin ediyorum o yüzde fiyatıda düşmüsken bende katıldım XRB kervanına Smiley

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 22, 2018, 11:08:43 AM

yine vaktiyle yok pahasına toplamadığımız ve bu sebepten ötürü ağladığımız koinlerden biri. halbuki zamanında o kadar da gözümüzün içine soktular. bir arkadaşın blog yazısından öğrenmiştim ben bu koinin varlığını. önem ve özen gösterseydik şimdi zenginlik içindeydik Smiley

Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
January 22, 2018, 06:19:32 PM

Yakında binanceye girecek ve iyi bir pump yiyecektir.

Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
January 22, 2018, 08:05:16 PM

Cüzdan sorunları çözüldü sadece mercatox borsasında problem devam ediyor. Fakat bugün verilen habere göre merca yetkilileri ile temasa geçmişler ve ortak çözmeye başlamışlar. Yani bu hafta içinde binanceye eklenmesini bekliyorum.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
January 26, 2018, 09:23:14 PM

Son zamanlarda yaşanan sorunlar giderildi.
Borsadan cüzdana transfer hızı 2 saniye sürüyor. [https://twitter.com/XRBRaiBlocks/status/956964025543352320]
 Şimdi atağa geçti.
https://coinmarketcap.com/currencies/raiblocks/

Binanceye her an gelebilir.

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
January 26, 2018, 09:49:18 PM

Binance'a bi girsinde coşsun artık. 35 Dolarken satmadık Binance'a girecek diye, sorunlar sebebiyle Binance'a giremeyince 15 Dolara kadar düştü. Yinede Binance'a girdikten sonra 50 Doları görebileceğini düşünüyorum.
yedincisenol
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 26, 2018, 09:53:56 PM

4 Gözle bekliyoruz binancea girmesini. Birbirinin kopyası bir sürü crypto varken, böylesine güçlü, iddialı ve gerçekten kullanılabilir bir coin olmak çok değerli. O yüzden ben de uzun vadede çok çok artacağını düşünüyorum
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 27, 2018, 10:57:44 AM

Binaceye girerse süper olur ya. Ozman şimdiden toplamak lazım. Pump yemeden öncetam alım firsati gibi duruyor.Ayrica projeside sağlam.

Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
January 27, 2018, 07:00:31 PM

Projesini okuyanlar bilir. Yatırımcıları çok iyi kazandı. Ve kazandırmaya devam edecek.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: