Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:05:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 2081 times)
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 25, 2018, 02:20:07 PM
 #141

dok dočekan ovi airdrop rodi  ču  Cheesy, još mi i alnaser crka na auti Sad
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715677551
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715677551

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715677551
Reply with quote  #2

1715677551
Report to moderator
dadach
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 365
Merit: 250



View Profile
January 25, 2018, 02:47:52 PM
 #142

Da, ova promjena je pozdravljena, jer bi ovo inace utjecalo na mnogo ucesnika koji su za sada jr. memberi. Uskoro ocekujemo novi Airdrop..

To DA Moon!!! donations accepted >.< 38nvHaNqF5nv4ifhUyq9CChnBmRs2DSv4r
urbanpixel
Member
**
Offline Offline

Activity: 200
Merit: 11

schneider


View Profile
January 25, 2018, 11:24:51 PM
 #143

Odlicno je to sto necemo da budemo uskraceni za danasnji airdrop. Sad ce svi Jr. da placu i mole za merite ukoliko je to uslov za Membera...

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
Zirnitra
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 178
Merit: 7


View Profile
January 26, 2018, 06:55:41 AM
 #144

 Stvarno sam imao veliki hype u svezi projekta, ali sad ova nova pravila o Meritu i Member statusu mi nikako ne odgovaraju.
Cudim se jos jednoj stvari. Spomenuo sam ranije da je tehnicka analiza projekta jako obecavajuca, ali ne ocekujte da ce letjeti u nebo jer nazalost privacy coin-a ima podosta a na dnevnoj bazi trgovanja i total market cap-a projekt ne stoji optimisticno za previsoka ocekivanja.
No iako su kretanja pozitivna cudi me ovaj strateski pad s $18.USD na polovicu tog iznosa. Trziste je prezivjelo tzv. bloodbath" i oporavlja se ali to nije slucaj s Deep Onion-om. Vi znalci, insideri sto se dogadja da je tolika razlika izmedju tehnicke i fundamentalne analize, gotovo jedna kontradiktorna drugoj.  Huh Zar nije team osnazen novopridoslim developerima?

 *Image Removed*  (https://signals.network/join/13CA82)
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
January 26, 2018, 10:14:35 AM
 #145

Cekaj, polako ne moze sve preko noci. DeepOnion ce kroz mjesec dva nakon airdropova dostici svoj potencijal. Gledajte, ljudi dobiju coin pa odma dumpuju i tako dalje, nitko jos ne kupuje masovno da bi se cijena podigla. DeepOnion ima dobar tim i rade dobar posao. Treba biti stripljiv i kroz koji mjesec vidjeti vece znamenke. Smiley
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
January 26, 2018, 10:22:47 AM
 #146

Merit uopšte ne utiče na tebe što se tiče DeepOniona jer kao Jr.Member možeš učestvovati u airdropovima bez problema.
Što se tiče cijene, 18$ je došao kao vrhunac posle veoma brzog rasta i to se desilo taman pred ovo crvenilo na ukupnom tržištu tako da je bilo za očekivati da će cijena prilično pasti što se uostalom dogodilo i sa većinom ostalih coina. Dnevni promet trenutno nije velik jer većina ljudi čuva coine jer dobijaš više coina u airdropu što više coina imaš u walletu tako da ljudi baš nisu voljni da ubiju zlatnu koku. Promet i market cap (koji je inače veći nego što je prikazano na CMC jer je više coina u opticaju nego što oni prikazuju) će se drastično povećati kada airdrop završi jer će ljudi više prodavati coine, a i Onioni će doći na veće exchangeove što sada nije moguće dok airdropovi traju.
Tim je osnažen developerima, ali ne možeš očekivati da to automatski znači da će mahnuti čerobnim štapićem i sve odraditi odjednom. Treba vremena da se stvari završe. Uskoro će se taj napredak osjetiti kada doću mobilni wallet, DeepVault servis, a kasnije i veoma očekivani DeepSend i ostale nadogradnje.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Zirnitra
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 178
Merit: 7


View Profile
January 26, 2018, 12:14:47 PM
 #147

AnnarioN i Zmaku, hvala Vam decki na izvrsnim i vrlo obecavajucim odgovorima. Ponovo sam bullish. Jesam propustio ovaj tjedan ali bit ce dobro. Smiley

 *Image Removed*  (https://signals.network/join/13CA82)
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
January 27, 2018, 11:02:55 AM
 #148

Ma nemas frke, ima jos airdropova, jos 12, tako da nikad nije kasno. Sretno. Ako treba bilo sta jos tu sam. Smiley
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 28, 2018, 01:00:47 PM
 #149

tmn ču stici na zadnjih 9-10 airdropova ka se smanji na 1%  Embarrassed
Tocko
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 1


View Profile
January 28, 2018, 01:57:30 PM
 #150

taman i ja . nije mi jasno da mi jos nisu promijenili status.zar ce se smanjivati na manje od 4%?

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 28, 2018, 02:47:33 PM
 #151

Vec je 3.7
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 28, 2018, 02:53:14 PM
 #152

Kak god okrenete svi koji su se sad pridruzli se sad airdropu ili za 2 tjedna koji ce se pridruzit isplatit ce vam se, dobit cte par oniona bolje dobit i 2-3 komada za besplatno nego nista, onionu ce cjena ici samo gore sto vise skupit i kupit i cuvat treba.....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 02:09:06 AM
 #153

a ko sritniji od nas i da do lita dostigne 1000$
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
January 29, 2018, 10:04:10 AM
 #154

taman i ja . nije mi jasno da mi jos nisu promijenili status.zar ce se smanjivati na manje od 4%?
Sto je veci broj ucesnika u airdropu to je manje postotak koji se isplacuje, sama logika govori...Nazalost smanjili su minimum treba imati  50 oniona u walletu i odmah je sa 6% spalo na 4% Ali opet ni to nije malo, bolje ista nego nista, uclanite se jos dok stignete pa da se dobije koji lukic. Smiley
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
January 29, 2018, 01:55:46 PM
 #155

taman i ja . nije mi jasno da mi jos nisu promijenili status.zar ce se smanjivati na manje od 4%?
Sto je veci broj ucesnika u airdropu to je manje postotak koji se isplacuje, sama logika govori...Nazalost smanjili su minimum treba imati  50 oniona u walletu i odmah je sa 6% spalo na 4% Ali opet ni to nije malo, bolje ista nego nista, uclanite se jos dok stignete pa da se dobije koji lukic. Smiley
da si citao whitepaper znao bi sa se budzet za airdrop povecava i sad je jos na 250 000 oniona, od airdropa 31-39 ce biti 300 000 a najveci budzet imati ce zadnji odnosno 40-i airdrop u iznosu od 350 000 (10% od svakog se uzima za forum nagrade)
dakle iznos koji ces dobivati za airdrop ne bitrebao padati ispod sadasnjih 4%

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
January 30, 2018, 09:45:09 AM
 #156

taman i ja . nije mi jasno da mi jos nisu promijenili status.zar ce se smanjivati na manje od 4%?
Sto je veci broj ucesnika u airdropu to je manje postotak koji se isplacuje, sama logika govori...Nazalost smanjili su minimum treba imati  50 oniona u walletu i odmah je sa 6% spalo na 4% Ali opet ni to nije malo, bolje ista nego nista, uclanite se jos dok stignete pa da se dobije koji lukic. Smiley
da si citao whitepaper znao bi sa se budzet za airdrop povecava i sad je jos na 250 000 oniona, od airdropa 31-39 ce biti 300 000 a najveci budzet imati ce zadnji odnosno 40-i airdrop u iznosu od 350 000 (10% od svakog se uzima za forum nagrade)
dakle iznos koji ces dobivati za airdrop ne bitrebao padati ispod sadasnjih 4%

Ne bi trebao ali moze pasti, nebitno ako se poveca iznos koji je odredjen za airdrop ako se masovno poveca broj ucesnika postotak se smanjuje. Pogotovo zato su su smanjili minimum za ucesce 50 oniona znaci veci broj ucesnika ima mogucnost biti u airdropu. Ma kolika suma bila postotak ce se smanjiti kao sto se i sad smanjio, jer ce doci  sve vise i vise ucesnika. Jedino da se srazmjerno povecava broj ucesnika i iznos odredjen za airdrop onda, i samo onda bi postotak ostao isti. Matematika. Tako da nisi u pravu.
dadach
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 365
Merit: 250



View Profile
January 30, 2018, 09:54:29 AM
 #157

Ulozio sam u ONION-e na duze vrijeme, ali nije mi sladak okus u ustima kada je vrijedonst pala od kada sam investirao 30tak posto.. ali sto je tu je.. za sada bi moglo jos padati dok se ne pocne trgovati na vise marketa i ostali pocnu vise ulagati u njega. Biti cu strpljiv.. i nadam se da ce stvari krenuti na bolje.. zivio nam onion. Smiley

To DA Moon!!! donations accepted >.< 38nvHaNqF5nv4ifhUyq9CChnBmRs2DSv4r
Jlesca
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
January 30, 2018, 11:18:32 AM
 #158

Zzss Grin
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 30, 2018, 12:21:37 PM
 #159

Ulozio sam u ONION-e na duze vrijeme, ali nije mi sladak okus u ustima kada je vrijedonst pala od kada sam investirao 30tak posto.. ali sto je tu je.. za sada bi moglo jos padati dok se ne pocne trgovati na vise marketa i ostali pocnu vise ulagati u njega. Biti cu strpljiv.. i nadam se da ce stvari krenuti na bolje.. zivio nam onion. Smiley
Jbg sad je situacija takva da je pala cijena al ako si u mogucnosti ulozi si jos u Onion ja sam dao pred par dana 1000$ u njega dok je vrijdio 8.6$.... brijem da ce pred kraj godine onion vrijedit 90-120$ ako ne i vise.... tak da ekipa vrijeme je za shoping.... sto ga vise uberes sad to bolje za tebe  dobit ces  i na airdropu vise... onion bi reko da nam je sigurna dobit.....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
January 30, 2018, 12:31:45 PM
 #160

taman i ja . nije mi jasno da mi jos nisu promijenili status.zar ce se smanjivati na manje od 4%?
Sto je veci broj ucesnika u airdropu to je manje postotak koji se isplacuje, sama logika govori...Nazalost smanjili su minimum treba imati  50 oniona u walletu i odmah je sa 6% spalo na 4% Ali opet ni to nije malo, bolje ista nego nista, uclanite se jos dok stignete pa da se dobije koji lukic. Smiley
da si citao whitepaper znao bi sa se budzet za airdrop povecava i sad je jos na 250 000 oniona, od airdropa 31-39 ce biti 300 000 a najveci budzet imati ce zadnji odnosno 40-i airdrop u iznosu od 350 000 (10% od svakog se uzima za forum nagrade)
dakle iznos koji ces dobivati za airdrop ne bitrebao padati ispod sadasnjih 4%

Ne bi trebao ali moze pasti, nebitno ako se poveca iznos koji je odredjen za airdrop ako se masovno poveca broj ucesnika postotak se smanjuje. Pogotovo zato su su smanjili minimum za ucesce 50 oniona znaci veci broj ucesnika ima mogucnost biti u airdropu. Ma kolika suma bila postotak ce se smanjiti kao sto se i sad smanjio, jer ce doci  sve vise i vise ucesnika. Jedino da se srazmjerno povecava broj ucesnika i iznos odredjen za airdrop onda, i samo onda bi postotak ostao isti. Matematika. Tako da nisi u pravu.
je ali zaboravio si na jednu stvar a to je da se postotak smanjuje u malim koracima i kad dodje do povecanja budzeta taj postotak ce opet narasti pa polako padati do slijedeceg "milestonea" tako da kad se uzme PROSJEK tu si negdje

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!