Bitcoin Forum
May 14, 2024, 10:15:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 2081 times)
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 03:40:23 PM
 #221

A kupija bi da iman s cime stoji mi u redu jedna prodaja pa ako uspije se dotad prodat 300$ ide u onione
Wish me luck
1715681736
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715681736

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715681736
Reply with quote  #2

1715681736
Report to moderator
1715681736
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715681736

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715681736
Reply with quote  #2

1715681736
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715681736
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715681736

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715681736
Reply with quote  #2

1715681736
Report to moderator
dadach
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 365
Merit: 250



View Profile
February 22, 2018, 07:30:10 PM
 #222

Istina je da je pao jako, i da nisam investirao prije mjesec dana u njih sada bi ih kupio 3 puta vise.. ali sto je tu je.. ono sto sam odlucio je da sada kada je cijena niska da kupim jos.. pa ako jos padne.. kupim jos.. jer kao i svi ovdje vjerujem da ce narasti .. pa da profitiram od ove niske cijene.

To DA Moon!!! donations accepted >.< 38nvHaNqF5nv4ifhUyq9CChnBmRs2DSv4r
ivka83
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 4


View Profile
February 28, 2018, 06:47:14 PM
 #223

Halooo, gde ste deeponijaši? Skoro nedelju dana bez posta u ovoj temi, nije dobro Wink
Da li ima neko da predloži još neki coin, zanimljiv kao DO..mislim pre svega da ima dobar community kao DO?

DeepOnion ⚡ Anonymous & Untraceable Cryptocurrency
⚡ Join DeepOnion Airdrop NOW! ⚡ (https://deeponion.org/apply.php?ref=1701539)
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
March 01, 2018, 03:39:41 AM
 #224

Halooo, gde ste deeponijaši? Skoro nedelju dana bez posta u ovoj temi, nije dobro Wink
Da li ima neko da predloži još neki coin, zanimljiv kao DO..mislim pre svega da ima dobar community kao DO?

SHND 💪🏿💪🏿💪🏿💪🏿
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
March 01, 2018, 04:39:36 PM
 #225

Halooo, gde ste deeponijaši? Skoro nedelju dana bez posta u ovoj temi, nije dobro Wink
Da li ima neko da predloži još neki coin, zanimljiv kao DO..mislim pre svega da ima dobar community kao DO?
Da ima pogledaj si refereum kad se pojavi na marketu pecaj ga odma on ce ti se isplatit i uspit ga prouci mozes ga i ovak zaradivat..... Smiley
https://refereum.com/?ref=logo

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
March 01, 2018, 07:47:27 PM
 #226

S pandurskim skodama igran se skrivaca trn u oku svakog sam presretaca
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
March 03, 2018, 02:09:55 AM
 #227

Halooo, gde ste deeponijaši? Skoro nedelju dana bez posta u ovoj temi, nije dobro Wink

Tu smo mi, ne brini, samo vici ako nesto treba Smiley

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
mrdrumspin
Member
**
Offline Offline

Activity: 95
Merit: 11


View Profile
March 07, 2018, 04:18:40 PM
 #228

ja sam isto skoro 100% siguran da će narasti. na ljeto ako ne i ranije, odnosno za 2-3 mjeseca ja osobno predviđam sljedeći boom cjene. ova situacija je slična onoj situaciji prošle  jeseni kad je DO postigao all time high od 4$ i nakon toga se vratio na cjenu od 1$. isto tako sada sa cjene od 18$ vratio se na 5$. možda sljedeći takav event bude rast cjene na 20-30$ i onda povratak i stabilizacija na 10$? treba stvarima dati vremena
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
March 09, 2018, 03:27:04 AM
 #229

Tako i ja nekako gledan ali ko to more znati sta ce tu biti
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
March 17, 2018, 11:53:43 AM
 #230

Pa cijeli market je u k... jos uvijek pada sve ja ljudima govorim ovo je vrijeme shopinga pogotovo da DeepOnion grabe jer isto  predvidam da bi DeepOnion mogo na ljeto se podic po malo a pred kraj godine bi opet mogo podivljat naglo al slabo me ljudi slusaju svi su skepticni vide cjena jednom ode dolje ajoj to treba prodavat i rjesit se toga to tako ne ide kad vecina ne zna koristit mozak jbg.....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
March 17, 2018, 12:13:08 PM
 #231

Mogu li ja deep vault koristit umisto javnog biljeznika
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
March 17, 2018, 02:23:32 PM
 #232

Mogu li ja deep vault koristit umisto javnog biljeznika
Mozes i Kolindu kao tajnicu koristit ako hoces Cheesy

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
March 26, 2018, 01:27:22 AM
 #233

Pa cijeli market je u k... jos uvijek pada sve ja ljudima govorim ovo je vrijeme shopinga pogotovo da DeepOnion grabe jer isto  predvidam da bi DeepOnion mogo na ljeto se podic po malo a pred kraj godine bi opet mogo podivljat naglo al slabo me ljudi slusaju svi su skepticni vide cjena jednom ode dolje ajoj to treba prodavat i rjesit se toga to tako ne ide kad vecina ne zna koristit mozak jbg.....
gle, ne mozes nista na silu, lijepo objasnis ljudima, das im savjet a na njima je da ga prihvate ili ne. Ukoliko ne razumiju o cemu se radi i koliko to moze (pozitivno) utjecati na njihov zivot u buducnosti ti tu nista ne mozes.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
March 26, 2018, 01:34:10 AM
 #234

Mogu li ja deep vault koristit umisto javnog biljeznika
Mozes i Kolindu kao tajnicu koristit ako hoces Cheesy

Al ne ozb tija bi otvorit j.d.o.o.  a za to triba potrosit nekih 1000kn od cega su troskovi sve jebeni javni biljeznik i ako bi umisto njega moga to iskoristit to bi bija top🔝🔝🔝
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
March 26, 2018, 09:58:34 AM
 #235

Mogu li ja deep vault koristit umisto javnog biljeznika
Mozes i Kolindu kao tajnicu koristit ako hoces Cheesy

Al ne ozb tija bi otvorit j.d.o.o.  a za to triba potrosit nekih 1000kn od cega su troskovi sve jebeni javni biljeznik i ako bi umisto njega moga to iskoristit to bi bija top🔝🔝🔝
ne mozes zato sto DeepVault nije pravno priznato sredstvo ovjere sluzbenih dokumenata od strane RH (nije sluzbeno priznat nigdje a kamoli kod nas) i ne moze biti koristen u tu svrhu.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
March 28, 2018, 04:52:05 PM
 #236

Pozdrav
Ajde vi što čuvate DeepOnion da vas malo čujem jer se  isplati uložiti sad u DeepOnion jeli im kakvih SCAM priča
i da li DeepOnion ima budučnost, tražim vaše mišljenje

Hvala
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
March 30, 2018, 09:49:07 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #237

Ako gledaš trenutnu cijenu u odnosu na ATH onda je jako jeftin sada, ali niko ne zna kako će se cijena kretati u ovakvom tržištu. Možda je pravo vrijeme za kupnju, a možda će sve ići još dosta dole i neće se oporaviti za dvije godine...
Što se tiče SCAM priča toga uvijek ima i koliko vidim uvijek od nekoliko istih likova. Toga je bilo za svaki coin koji je do sada izašao i baš sam se slatko nasmijao kada sam čitao jedan stariji thread o tome kako je Ethereum scam i ko god ga kupi za 0.33$ je idiot! Grin

DeepOnion stalno uvodi nove stvari, ovaj mjesec je izbačen novi wallet sa Stealth adresama i mobilni wallet, onaj VoteCentral sistem je u završnoj fazi testiranja i još dosta stvari je urađeno ili je u pripremi.
Nešto ne vjerujem da je u pitanju scam da bi se to toliko razvijalo, jednostavno bi prodali koliko mogu kada je bio skoro 20$ i zbrisali kao milioneri.

Ja sam sve svoje Onione dobio for free (ako ne računamo vrijeme koje sam proveo u DO zajednici) i neću biti na nekom velikom gubitku ako ovo sve ne uspije. Naravno ništa više ne bih volio nego da DeepOnion dođe do cijene od 50+$ i mislim da ima veliku šansu da to i uradi ako nastave sa razvojem i ako se situacija na ukupnom tržištu popravi.

Za ulaganje sredstava u neki coin jako je teško dati neku prognozu za bilo koji coin pa tako i DO, a pogotovo sada u vrijeme kada sve svakodnevno pada.

Još jedan faktor kod DO je što je za tri sedmice poljednji airdrop i vjerovatno će biti određen broj ljudi koji će tada da prodaju coine što bi moglo kratkotrajno da obori cijenu. Ali kraj airdropa je po meni dobra stvar jer to znači da više neće biti infuzije od 300k free coina svaki petak i jedini način da se dođe do njih će biti kupovina što bi dugoročno moglo da ima pozitivan uticaj na cijenu.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 30, 2018, 04:43:14 PM
 #238

Ako gledaš trenutnu cijenu u odnosu na ATH onda je jako jeftin sada, ali niko ne zna kako će se cijena kretati u ovakvom tržištu. Možda je pravo vrijeme za kupnju, a možda će sve ići još dosta dole i neće se oporaviti za dvije godine...
Što se tiče SCAM priča toga uvijek ima i koliko vidim uvijek od nekoliko istih likova. Toga je bilo za svaki coin koji je do sada izašao i baš sam se slatko nasmijao kada sam čitao jedan stariji thread o tome kako je Ethereum scam i ko god ga kupi za 0.33$ je idiot! Grin

DeepOnion stalno uvodi nove stvari, ovaj mjesec je izbačen novi wallet sa Stealth adresama i mobilni wallet, onaj VoteCentral sistem je u završnoj fazi testiranja i još dosta stvari je urađeno ili je u pripremi.
Nešto ne vjerujem da je u pitanju scam da bi se to toliko razvijalo, jednostavno bi prodali koliko mogu kada je bio skoro 20$ i zbrisali kao milioneri.

Ja sam sve svoje Onione dobio for free (ako ne računamo vrijeme koje sam proveo u DO zajednici) i neću biti na nekom velikom gubitku ako ovo sve ne uspije. Naravno ništa više ne bih volio nego da DeepOnion dođe do cijene od 50+$ i mislim da ima veliku šansu da to i uradi ako nastave sa razvojem i ako se situacija na ukupnom tržištu popravi.

Za ulaganje sredstava u neki coin jako je teško dati neku prognozu za bilo koji coin pa tako i DO, a pogotovo sada u vrijeme kada sve svakodnevno pada.

Još jedan faktor kod DO je što je za tri sedmice poljednji airdrop i vjerovatno će biti određen broj ljudi koji će tada da prodaju coine što bi moglo kratkotrajno da obori cijenu. Ali kraj airdropa je po meni dobra stvar jer to znači da više neće biti infuzije od 300k free coina svaki petak i jedini način da se dođe do njih će biti kupovina što bi dugoročno moglo da ima pozitivan uticaj na cijenu.

DeepOnion je sa svojom bounty kampanjom (jer ovo o čemu ti govoriš nije Airdrop mada ga oni možda tako zovu) jako puno ljudi na jako dugo vremena privukao na sebe. Bit će zanimljivo vidjeti što će se dogoditi kad kampanja završi. Predviđam kratkoročno pad, možda i prije samog kraja kampanje jer puno će ljudi htjeti barem dio dobivenog unovčiti. Jedino što ga može spasiti od velikog pada je bearish tržišta pa baš nije trenutak prodaje.
05w3z0
Member
**
Offline Offline

Activity: 296
Merit: 10


View Profile WWW
April 01, 2018, 10:05:13 PM
 #239

Ljudi, ako niste upgrejdajte svoje wallete na najnoviju verziju (1.6.1) kako bi sve bilo ok sa vasim racunom nakon hard forka!

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
June 26, 2018, 06:38:22 AM
 #240

Ljudi sad svi pamet u glavu i kupujte onione dok su jeftini kroz neko vrijeme ce oni dobit cjenu dobru za sigurno Smiley

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!