Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:17:05 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni bir balon XRP Ripple  (Read 1080 times)
twamnu
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 11:20:36 PM

ripplenin bu kadar büyümesi bence gayet normal arkasındaki güçler ripple olan güveni göstermeye çalışıyorlar ve ona yatırım yapmaya devam ediyorlar. bence ripple değerlenmeye devam edecek.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 04, 2018, 12:08:18 AM

Ripplenin bugün geldiği yere hiç şaşırmadım desem yeridir, Rippleyi son bir yıldır destekleyen ve arkasında görünen kurumlar ve kişiler nedeniyle ripplenin yüceltileceği belliydi ve ben de bir kısım ripple tuttum doğruya doğru. Ripplenin Bitcoinin yerini alacağı şeklinde söylemler tam bir saçmalık olsada piyasayı yönlendiren büyük para sahiplerinin neyi deneyeceği belli olmaz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
January 04, 2018, 09:30:56 AM

Balon falan deniliyor ama 3.6 doları geçti Ripple'ın değeri. Bu kadar artabileceğini ben de düşünmezdim. 0.7 dolarken alıp 1.5 dolardan satmıştım maksimum 2 dolar olur diye düşünüyordum ama şaşırttı gerçekten. Hızını alamayıp 10 doları görür mü acaba onu düşünüyorum ben.
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 04, 2018, 10:23:49 AM

Ripple balon mudur değil midir bunun hakkında bir yorum yapamayacağım ama elinde ripple bulunduranları tebrik etmek lazım gerçekten güzel atak yaptı rippe. Umarım devamı gelir.

gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 11:25:15 AM

bu kadar hızlı bir artışı eminim kimse beklemiyordu bitcoine balon diyenler ripple için neler düşünüyor acaba. birde biliyorsunuz aynı firmanın diğer ürünü stellarda aynı hızla gidiyor
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
January 04, 2018, 11:46:52 AM

Hızla artmaya devam ediyor. Yapısı itibari ile bu piyasa ile ilgilenenlerin %90 ı tarafından sevilmeyen bir para olmasına rağman hemde.

Bitcoini de geçerse BTC prestij kaybeder ki şuan bile market domine %33 e düştü.

Bitcoin cash de Ethereumu geçmişti ama hızla eski yerine döndü.

Ripple pek balon gibi durmuyor sanki.

Piyasa ile yeni tanışan yatırımcı dolaşımda ki miktarla ilgilenmeksizin ucuz bulup yatırım yapıyor olabilir.

Bir de hep diyoruz ya Wall Street Bitcoine girmedi henüz girecek ve fiyat daha da çıkacak diye... Ripple ı tercih etmiş gibi duruyorlar.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Zubro
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 01:32:09 PM

"Piyasa ile yeni tanışan yatırımcı dolaşımda ki miktarla ilgilenmeksizin ucuz bulup yatırım yapıyor olabilir."

Bence aynen bu oluyor, BTC de en son olduğu gibi alım patlaması yaşanıyor, aldıkça artıyor.

Bizim bir arkadaş bile piyasadan anlamadığı halde almış, sonuçta 10 kişi içerisinde 1 kişi bile bilse diğerleri onun üzerinden alıyor, duyan geliyor.

Balinaların iştahı kabarıyordur, her an silkeleme ile panik başlayabilir.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
January 04, 2018, 01:54:11 PM

Az önce abim aradı lan şu stress çarkına benzeyen bi koin varmış gazetede tvde heryerde bu cıkıyor 2000 dolarlık alsakmı dedi  Grin Grin Grin Grin Grin
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
January 04, 2018, 01:58:57 PM

Ripple gibi merkezden yönetilen coinlerin şişirilip balon yapılması kadar doğal bir şey yok. Bunu satın alanların çoğunluğu risklerin bile farkında olmadan sürü psikolojisiyle hareket ediyor. Tarih boyunca balonlar bu şekilde oluşmuş ve bir yerde patlamıştır.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
January 04, 2018, 02:21:18 PM

Ben balon olduğun düşünmüyorum zaman bunu göstecektir emin olun

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
January 04, 2018, 02:32:46 PM

Ripple çok büyük bir ivme yakaladı bu ne kadar sürer yada nerelere kadar gider bir şey demek çok zor fakat her şeyde olduğu gibi bununda bir inişi olucak bir anda çakılma riskiyle karşı karşıya kalabilir eğer o anda güzel bir direnç sağlarsa ilk 4 te çok uzun yıllar görebiliriz.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 02:34:46 PM

bu riplenin ya arkadasında çok büyük bir güç var ya da milletin anasını aglatacak demedi demeyin arkadaşlar tarih tekerrürmü edicek acaba
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 04, 2018, 02:45:44 PM

Ripple la Ethereum şuan cok dehşet yarışıyor ethereum 1000 dolar seviyesine geldi ilk defa zaten rippleda rekolarını kırıyor ama bence ethereum 2. sıraya tekrar yükselir gibi

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
January 04, 2018, 02:56:14 PM

valla ripple balonu patlarsa öyle bitcoin gibi olmaz ben uyarayim baştan yüklü miktarda deli cesareti parayi yatirip holder olacak bir durum yok bence ripple'da adamlar tamamen benim düşünceme göre bitcoin'in tepeden cikan balinalar aktilar oldugu gibi ripple'a diye düşünüyorum ama bi çakarlarsa vallahi baş aşaği cok ocak söndürür gibi hissediyorum bugun iş yerinde dayilar aralarinda muhabbet ediyor ripple ile ilgili olm 1o dolar olacakmiş alalim felan diye birbirlerini gazliyorlardi karişmak istemedim şimdi durdururum yarın öbür gün gerçekten 1o dolar olur uğraş dur bu ripple ile ilgili manyakmısın lan olurmu dedigim herşey olduğu için. .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 04, 2018, 03:11:08 PM

Ripplede herkesin keşkeleri mevcut. Bu yükselişin dehşet bir balon olduğunu düşünüyorum. Tırmandırabildikleri kadar tırmandıracaklar .  Sonra altta kalanın canı çıksın. Giriş yapmadan önce bir daha düşünün derim. Bol şans
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 04, 2018, 04:28:11 PM

140milyar dolarlık balon patlarsa herkesin canı yanar bence ama hala pumplamaya devam ediyorlar. Hep yükselsin isterim ama öyle bir dünya yok malesef
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 04, 2018, 04:48:50 PM

Balon diye diye işi bilmiyor dediğimiz arkadaşlarımız zengin oldu biz hala bakıyoruz acaba işi bilmeyen biz miyiz  Huh Bu saatten sonra patlasa bile rippleden istediği karı alıp çıkan çok sayıda arkadaşım var. Cry
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
January 04, 2018, 04:59:34 PM

3.67 dolar oldu ya şaşmamak elde değil bu gidişle 5 doları da görücek akıbetini çok merak ediyorum gerçekten
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
January 04, 2018, 05:07:22 PM

1 Dolar bile olamayacağını yazanlar vardı, şuan itibari ile Ripple 3.68 dolar, açıkcası bende Ripple nin balon olduğunu düşünüyorum, takip ediyorum bakalım nerede patlayacak.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 04, 2018, 05:23:07 PM

bu seviyeden girmem dedikçe uçup gidiyor bu coin. biraz daha uçmaya devam ederse bitcoinide geçecek. o yüzden bi düşüş bekliyorum ben.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: