Bitcoin Forum
May 18, 2024, 03:28:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?  (Read 2373 times)
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 02, 2018, 08:00:29 PM

en saglamı twitter bounty girebildiğin kadar gir zamanının varsa illaki bir ikitanesi para ediyor tabi baya da zamanını alıyor boş zamanım var diyorsan değer.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 271

View Profile
January 02, 2018, 08:04:57 PM

İnsanlar yaptığına göre kazandırıyor demek ki  Cheesy Ama eskisi gibi kazandırmıyor çünkü çok fazla üye katılmaya başladı artık. Ve eskisi gibi sağlam kampanya da olmuyor pek. Ama yine de yapıyoruz işte.
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
January 02, 2018, 09:13:42 PM

Bounty işi yaş amk.bundan önce bi imzaya girmiştim adam hesap yaptı ve piyasada yok tabloda ödül oranı bile belli değil.gönderip göndermeyecekleri muamma bekliyoruz işte ya gelirse diye.kaymağı yiyen eskiler olmuş bize kırıntılar kalmış artık

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 02, 2018, 09:16:24 PM

Sylon beni imzadan cikarmis 5 haftadir appcoin imzasindaydim 25 aralikta kaldirin imzalari dedi kaldirdik simdide diskalifiye etmis. Hayir bir aciklama bile yapmiyor adam bununla alakali atilan pm leri gormezden gelecegim yazmis. Ulan adalet yok arkadas alayi yvk
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
January 02, 2018, 09:23:04 PM

Al-sat yaparak daha çok kazanırsınız emin olun zamanınız varsa tabi yapın ayrıca ben icoya yatırım yapıcaksam onun imzasına giriyorum ico fiyatının altınada çıksa bile token imza ile token sayısını arttırıyorum
nlcars
Member
**

Activity: 140
Merit: 22

View Profile
January 02, 2018, 09:27:06 PM

Boutyler kazandiriyor ama yaptigin ise bagli birde kurallari cok iyi takip etmek lazim..

onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
January 02, 2018, 09:34:13 PM

Sabırlı ve iradeli olabilirsen güzel kazançlar elde edebilirsin. Düşük rütbeli hesaplar az para veriyor ama post sayın yükselip rütben iyi seviyeye geldikçe kazandığın paralar da artacaktır.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 02, 2018, 09:52:57 PM

Şansın varsa kazanırsın kardeşim bu kadar net.Nice projeler gördük bi boka yaramaz deyip incelemeye bile üşendik efsane para dağıttı, kimisi ise o kadar güvenmemize rağmen tabiri caizse 3ün 1ini verdi.nasip de dal bi imzaya varsa kısmet gelir bişeyler

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 10:16:00 PM

Budan önce girdiğim kampanya icoda başarısız oldu sayılır ve şaka gibi gelecek belki ama tam 10 kat düşürdüler ödülleri var sen düşün artık.Tabi hiçbirşey yapamadık çünkü böyle bir şansın yok. .@gokhan17 yazmış işte herif listeden atmış neden attığı belli değil, adamların siknde değil yani şansın varsa alırsın bişeyler

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 02, 2018, 10:20:38 PM

Kazandırıyorlar tabii ancak iyi bir proje bulmak lazım ve kuralları iyi takip etmek lazım , bazıları patlayabiliyor tabii ama yapacak bir şey yok güzel bir proje bulup girip beklemek lazım.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 02, 2018, 10:24:28 PM

Şuanki durum şöyle ben girdim INS ilk ödül benim okuduğum anladığım 500K Token idi sonra bunlar para topladı hardcap yaptı gibi bişey ödülü 500 Bin dolara degiştirdiler yani az kazanıyoruz.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
January 02, 2018, 11:50:33 PM

kazandırmıyor internette çıkan reklamlara tıklasan daha çok kazanırsın ya da youtube yayıncısı olursan bi de garip ergen videoları çekersen paraya para demezsin
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 01:57:48 AM

Kazanç düşüyor sağlam projelere çok hızlı yüksek rütbeler giriyor. Düşük rütbeler için akmasa da damlamaya devam ediyor. Ben forumu geç bulanlardanım. Sağa sola da pek anlatmıyorum Cheesy
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
January 03, 2018, 04:37:57 AM

Valla bende merak ediyorum ama üstteki arkadaşın dediği gibi akmasada damlar bence  Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 03, 2018, 04:46:25 AM

Girdiğiniz projeye bağlı bir durum bazıları az ana haftalık düzenli ödeme yapıyor bazıları ico bitiminde token kendi ödeme yapıyorlar biraz da şans işi.

Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 03, 2018, 09:58:25 AM

Ben bountylerin para kazandırdığına pek inanmıyorum bunun yerine trade yapmak kesinlikle daha mantıklı bir seçenek gelecekte bountylerle vakit harcayıp ICO'lara yatırım yapmayan trade yapmayanlar pişmanlıktan ağlayacak
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 03, 2018, 10:46:27 AM

4 Bounty gelır 600 lira 1 tanesını hala alamadım beklıyorum bakalım ne olacak
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 03, 2018, 10:52:47 AM

4 Bounty gelır 600 lira 1 tanesını hala alamadım beklıyorum bakalım ne olacak

Harbiden , ben de 200 lira bekliyorum 2 bounty den zar zor bir iki hafta stake'lerini kaçırdım ama vermeleri lazım. Çok geç vericekler sanırım , gelir ama sonunda bencee

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 03, 2018, 11:04:36 AM

Arkadaşlar merhaba , herkes twitter dan imza dan sürekli bir stake kasma derdinde . Bu bounty olayları kazandırıyor mu gerçekten ?

Twittera ve facebooka hiç bulaşmanı tavsiye etmem. İyi projelerin twitterına binlerce kişi katılıyor ve ödül miktarı çok fazla bölünüyor. Genelleme yapmayayım ama çoğunlukla haftalarca hatta aylarca retweet yapıp toplamda 5 10 dolarlık token kazanırsın. Bence değmez.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 03, 2018, 11:23:45 AM

Bountyler çok kazandırmıyor olabilir ama bountylerden kazandıklarınızı uzun vadeli iyi kağıtlara basarsanız, trade ve iyi seçimler yaparsanız kazandırabilir. Şimdi sıfırdan bunun için üyelik açılmaz, eğer yüksek rütbeliyseniz değerlendirebilirsiniz, en azından trade sermayesi olur. Ben bountyleri para olarak değil, kriptopara sermayesine ek olarak görüyorum. Elimde token mi var, saklıyorum ama Stratis 10 dolara düşerse bountyleri Stratis'e basarim, Bitcoin 11K'ya düşerse Bitcoin'e basarim. Bountylerle para kazanilmaz bunlari joker olarak görün, hedefinizdeki kağitlari düşükten alabileceğiniz yedek sermayeleriniz
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: