Bitcoin Forum
September 25, 2024, 07:38:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?  (Read 2404 times)
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 11, 2018, 09:43:59 PM

Şu blue olayını ben bir süredir takip ediyorum. Neden scam dendiğini de anlamadım. Çok da güzel arttı fark ettiyseniz.

entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 11, 2018, 11:33:04 PM

Arkadaşlar kazandığınız sizin olsun burada yazmaya gerek yok. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürteceksiniz.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
January 11, 2018, 11:36:11 PM

Bountyler eğer iyiyse ve onları saklamayı biliyorsan vakti geldiğinde iyi kazandırabiliyor ama ben takır takır para kazanayım, maaş istiyorum dersen hayal kurarsın çünkü yok öyle bir şey.. Boş hayallere kapılanlar katılmasın.
Balmain
Hero Member

Activity: 2156
Merit: 685

View Profile
January 11, 2018, 11:53:14 PM

Keşke hepsi kazandırsa ama bir çoğu kazandırmıyor, bir çoğu da vaat ettiği miktarı türlü oyunlarla düşürüyor. Blog yazıp imza kampanyalarına girerek ek gelir sahibi olabilirsiniz. Maaşlı iş olarak düşünürseniz büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğrarsınız.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 12, 2018, 12:10:27 AM

Keşke hepsi kazandırsa ama bir çoğu kazandırmıyor, bir çoğu da vaat ettiği miktarı türlü oyunlarla düşürüyor. Blog yazıp imza kampanyalarına girerek ek gelir sahibi olabilirsiniz. Maaşlı iş olarak düşünürseniz büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğrarsınız.

Takılıyoruzda boş takılıyoruz alayı yalan ediyor imzaları herkes dert yanıyor bizde girdik bakalım belki gelir diye uğraşıyoruz ama gelmiyo sağlık olsun en azından forumu kullanıyoruz coinlerden haberdar oluyoruz
cptwalker
Jr. Member
*

Activity: 116
Merit: 4

Simple Liquidity – Fueled by NEO

View Profile
January 12, 2018, 07:23:25 AM

Sabretmek gerekiyor o konuda arkadaşlara katılıyorum. Acil ihtiyaç yoksa bekletilmeli bence de.

●●▬▬  Spotcoin: Simple Liquidity. [ICO: MAY 1]  ▬▬●●
We make Digital Currencies work for Everyone [Fueled by NEO]
https://spotcoin.com/]
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
January 12, 2018, 08:18:58 AM

Bounty kampanyalarından tokenlerimizi alabilsek kazanacağız da token gönderen yok ki. Biri kyc diyor, öbürü 2 ay sonrasında tarih verip o tarih gelince yeniden erteliyor. Son 3 aydır girdiğim hiç bir kampanyadan 1 kuruş para alamadım. Aldıysam da çorba parası gibiydi. Ayakta hallediyorlar bizi. Farkında değiliz.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
January 12, 2018, 04:59:59 PM

projenin topladığı para ve ne kadar dağıtacağına göre değişiyor. Tabii bunun yanında bounty'ye katılan kişi ne kadarsa o kadarda kazancın düşer. Az kişi sağlam proje olursa güzel kazanlılır. Ama buda çok zor. Sağlam projelerin bountyleri dolup taşıyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 12, 2018, 06:03:38 PM

Allah donanımhaber ölücüleri buraya gelmiş bountyleri öğrenmişler yandık valla desenize onlar burayı da çökertir yok kardeşim bounty kazandırmıyor artık çöp çöp
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
January 12, 2018, 06:22:23 PM

İyi geleceği olan bountryleri belirlemek gerekiyor. Her önüne geleni yapmak zaman kaybından başka birşey değil.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
January 12, 2018, 06:38:36 PM

Allah donanımhaber ölücüleri buraya gelmiş bountyleri öğrenmişler yandık valla desenize onlar burayı da çökertir yok kardeşim bounty kazandırmıyor artık çöp çöp

Sen o forum sıtesının adını sılmezse daha bir çogu gelecektir, google indexliyor bunları kullanmayın dostum. Ayrıca çok aşırı boku cıktı bounty olayının bitroad sanıyorum scam çıkmış imzadakı dostlara arkadaşlara geçmiş olsun. Appcoin de yonetıcı ve takımca benım bountylerın uzerıne yattı. Yanı oyle canım cicim işleri yok artık
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 12, 2018, 06:44:56 PM

Sen o forum sıtesının adını sılmezse daha bir çogu gelecektir, google indexliyor bunları kullanmayın dostum. Ayrıca çok aşırı boku cıktı bounty olayının bitroad sanıyorum scam çıkmış imzadakı dostlara arkadaşlara geçmiş olsun. Appcoin de yonetıcı ve takımca benım bountylerın uzerıne yattı. Yanı oyle canım cicim işleri yok artık

Aynen öyle hocam nerede eski bountyler şimdi çöp olmaya başladı yöneticiler bounty değiştiriyorlar ya da dağıtmıyorlar atlant örneğin üstüne yattı
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 12, 2018, 06:54:43 PM

Arkadaşlar kazandırıyor veya kazandırmıyor bunu buraya yazarak öğrenemezsiniz.Sonuçta emek verirsen çalışırsan her işten az çok kazanırsın.Buraya yazarak dışarıdan insanların dikkatini çekip kendi ipinizi çekiyorsunuz farkında değilsiniz.Kazandırmıyorsa biz baştan hiç uğraşmayalım diyorsanız o sizin bileceğiniz bir iş.Öyle bir iş yok çalışmadan para kazanayım falan.Şurası bir gerçek ki her gün zorlaşıyor, buralara eskiden şöyle kazandım falan yazarak yakında hiçbir şey kazanamayabiliriz.O yüzden az çok ilgileniyorsak önünüze bakın kendinizi geliştirin.Forumun işlevselliğine katkı yapalım.
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
January 12, 2018, 06:58:30 PM

Yani bakın forumdaki eskiler ne diyor artık böyle konuları açmayın arkadaşlar kazandırıp kazandırmaması size kalmış. Kuralları yerıne getıren ve şansız yaver giiden kazanabilir ama bol kazançlı kampanyalarda artık kazanmak hayal oldu. Proje ne kadar çok para toplarsa o kadar pintileşiyor
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 12, 2018, 07:00:59 PM

Güzel bountylere katılırsan kazanabilirsin. Öyle kolay kazanmak yok Tabikide emek harcamak lazım iyi takip etmek lazım ne kadar sattı proje nasıl vs.

skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 12, 2018, 07:05:39 PM

Benim hiç ilgimi çekmemişti böyle şeyler sonradan restart enerji ye denk geldim nette nedir diye araştırırken TR forumda açılan konusuna denk geldim, tercüme falan güzeldi hoşuma gitti altında bounty olayınıda anlatmış tercüman. Şansımı deneyeyım dedim yoksa icosuna katılacaktım ama şimdi ico yerıne bu olaya dahil oldum
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 12, 2018, 07:10:05 PM

Benim de çok merak ettiğim bir olay çünkü zaman harvıyorsun. Bilgili arkadaşlar aydınlatır inşallah.

Tamamen şans.
Şartları ve katılan kişi sayısı, projenin tutması vs. çok fazla faktör var.
Kampanyalarda son zamanlarda istenen şartlarla amelelik gibi oluyor, forumu bilgi amaçlı kullanmaktan çok bounty için spam moduna giriyor user lar.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 12, 2018, 07:11:42 PM

Umut fakirin ekmeği en azından harçlığımız çıksın diyerek ama daha fazla tecrübe edinmek için başladım . Gün içersinde çok konu okuyorum. Olan aklımızı da kaybetmezsek ne güzel . Sonunda deli olup çıkacaz herhalde . Şans demekten başka çaremiz yok .
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 12, 2018, 07:15:45 PM

birçok arkadaştanda aldığım bilgide uzun vade tutarsan iyi gelir mantık şudur zaten bounty demek reklam yapıyorsun reklamcı gibisin o token piyasaya girdiğinde güncellemeleri olacaktır buda onu yukarıya taşıyacaktır hemen satmak mantıksız bana göre

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
January 12, 2018, 07:27:55 PM

Açıkcası ben bir b.k kazanamadım sürekli her hafta düzenli post atmak lazım bende hiç uğraşasım gelmiyor ve bana da ödül gelmiyor.

Sırf profilim boş durmasın güzel görünsün diye görseli hoşuma giden ilgimi çekene giriyorum kazanç beklemiyorum, borsada bir trade işlemim ile çok daha fazlasını kazanabiliyorken burda sosyal medyada onların ameleliği yapmak bana boş iş geliyor.

Kazananı yok demiyorum ama bana göre değil.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: