Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:51:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?  (Read 2378 times)
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 02:46:01 PM

Geçen buraya bi imza atılmış bilmem kaç bin kazandırdı diye, baktım kampanyada sadece 10 kişi var ve adamlar hardcap yapmış, heralde kazandırır sadece bu örnekleri atıyorsunuz sonra insanlar sanıyor ki her kampanya böyle, 100 200 lira kazandıran kampanyalar da var malum bolca. O kampanyaya kimi aldılar onu da merak ettim, arkadaşım girmeye çalıştığında kapalı olduğunu söylemişti, sadece bikaç kişi alıp niye kampanyayı kapasınlar ki bi pislik dönüyor orda, kendi çeversindeki 5 10 kişiyi aldılar bence. Kampanya işleri bu şekilde managerların keyfince para kazanma yerleri olmaya başladı, hepsi kendi cebini dolduruyor.

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 17, 2018, 03:25:00 PM

herkesin kafasında beli bountyler var ama iyi kazandıran bountyler sınırlı sayıda üye alan bountylerdir seçimler çok önemli bu safhada

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 17, 2018, 03:40:57 PM

Eskiden kazandırıyordu ama şimdi kazandırmıyor.Twiter kampanyasına girdiğim son dönemler 20 dolar gibi komik kazançlar çıkmaya başladı.Sayı arttıkça kazanç da düşüyor.1-2 ay uğraş raporla falan sonra  tablo bu.Tabi birde gönderirse.Son dönemde göndermeyenlerde çoğaldı sahte ıcolarda.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
February 17, 2018, 03:47:12 PM

Twitter kampanyasına giriyoruz 3-4 ay sürüyor gelen para 10-20 dolar ama yinede yapıyoruz işte youtube video çekseniz daha çok kazanırsınız
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 17, 2018, 04:33:52 PM

Twitter kampanyasına giriyoruz 3-4 ay sürüyor gelen para 10-20 dolar ama yinede yapıyoruz işte youtube video çekseniz daha çok kazanırsınız

Twitter acacaktim ama baktim ki hic degmior ugrastigina ben sadece imza kampanyasiyla kalmayi yegledim. Zaten forumda takiliyoruz en azindan 3 5 biseyler ogreniriz uzerine de imzadan 200 dolar bile gelse neyin kotusu havadan gelmis para hic beklemedigin bir anda geliyor ve mutlu ediyor ama iste imzaya girilecek projeninde iyi olmasi lazim hakkini vermesi lazim hardcap potansiyeli yuksek olmasi lazim.velhasil twitter icin attigin tas urkuttugun kurbagaya degmiyor
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 17, 2018, 04:39:26 PM

Hocam kişiye göre değişir bu sorunun cevabı.

Sabırsız biriyseniz araştırıp haftalık ödeme yapan Bountyler bulmanız lazım. Mesela geçtiğimiz ay Bounty konusunda kimse yok, haftalık ödeme yaptı. Token tanesi şuan 4 dolar civarı.

Bazı Bountyler, anında cüzdana gönderir. Bazısı vardır sizi kampanyadan atmak için ellerinden geleni yaparlar.

Eğer bu işe ciddi zaman ayırır, layığı ile kuralları yerine getirir, disiplinli bir şekilde yaklaşırsanız (özellikle sosyal medya kampanyalarında) çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Burada kimse size "şu kadar kazandım gel sende kazan" demez.

Bu konuda ne kimse sizin için balık tutar ne de size balık tutmasını öğretir. Kendiniz çabalayıp balığın nasıl tutulduğunu öğrenmeniz lazım
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
February 17, 2018, 04:50:40 PM

kazandırmyor diyenlere bakmayın onlar kendine müslüman kimse kazansın istemezler bütün pastayı kendileri isterler bunlar bitcoin in duyulmasından bile rahatsızdır gayette güzel kazandırıyor , adam gibi 5 bounty e girip görevleri hakkıyla yap kazanırsın.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 17, 2018, 06:25:53 PM

70 milyon yürek, akıllarda tek soru olayına döndü bu bounty kazançları. Projenin başarısına, dağıtılan token miktarına, aldığın total stake’e göre değişen bir olay bu. Kulaktan kulağa efsane gibi yayılıyor ama o kadar abartı bir şey yok.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 17, 2018, 06:51:59 PM

Twitter,facebook bountylerinden pek birşey kazanamassın. Ama imza yada çeviriden gerçekten iyi paralar gelebilir.
albos
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
February 17, 2018, 07:51:53 PM

BountyHive de guzel bounty veren coinler var.  Inceleyin isterseniz.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
February 17, 2018, 08:02:13 PM

Evet kazandırıyor. Az ya da çok değişir. Mesela proje hedeflediği yatırımı aldıysa ilk basta vaad edilen tokenler bounty kampanyalarına katılanlara dağıtılır. Bence güzel iş.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 17, 2018, 08:05:11 PM

bak simdi bu soruya tek bir yanit verilmesi yeterliyken arka arkaya ayni icerikle cevaplar geldigini goruyoruz. demekki bountyler kazandiriyor. yoksa niye yazsin bu insanlar. mecburuz yazmaya yani.
tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
February 17, 2018, 08:48:53 PM

kazandırıyor tabi neden kazandırmasın.Burada önemli olan soru fazla kazandırıyor mu olmalı? O da şansına kalmış artık iyi kampanya yakalarsan güzel kazanırsın. Herkes babasının hayrına post kasmıyor sonuçta  Wink
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
February 17, 2018, 09:07:58 PM

Millet kazandırıyor diye yazmış hem bunu geçtim biraz etrafa bakınca cevabı almak çok zor olmasa gerek. İllaki tam fiyat listesi alıp sayıları görüp ona göre hareket edecek kadar da üşengeç anlaşılan. Boşver dostum kazandırmıyor bountyler gereksiz uğraşlar. Yeşili seviyorum diye katıldım imza kampanyasına yoksa niye girsin bunca insan imzalara, twitter işlerine.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
Cat18
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
February 17, 2018, 09:09:00 PM

Yabancı dilin ve emek verecek zamanın varsa airdroplara göre daha çok kazançlı tabi ki, sadece iyi projeyi bilmek ve şanslı olmak gerekiyor. Çünkü genellikle çoğu ico, hard cap, soft çap, uzun süren reklam çalışmaları sonucunda piyasaya cikiyor, ve verilen miktar da airdroplardaki kuş yemi gibi olmuyor. Tek sıkıntı, projenin patlama olasılığıdır.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 17, 2018, 09:10:18 PM

Sosyal medyadan para kazanmak istiyorsan çok talep olmayan,ünlü bounty managerlern yönetmediği ICO lara bakıcaksın. Mesela tokenbox facebook ve twitterından gelen para 1.200$ civarıydı. Ama çıktı çok meşhur olan STK için aylarca rt yaptım 10 $ geldi.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
February 17, 2018, 09:33:55 PM

Ne denilebilir ki insanlar burada uğraşıyor üç beş bir şeyler kazanmak için, kendi adıma ben yüksek beklentili olduğum için değil normalde almaya kalksam her şeyi alamayacağım için bu yolla sepetim dolsun ve uzun vade bekleyeyim derdindeyim.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 17, 2018, 09:36:44 PM

Artık imza kampanyaları aracılığı ile çok bir şey kazanılmıyor ayrıca foruma yeni getirilen merit sisteminden dolayı yüksek rütbelere ulaşmak eskisi kadar kolay değil.Bundan dolayı çeviri ve sosyal medya kampanyalarına odaklanmanız bana göre çok daha doğru olur.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 17, 2018, 10:22:17 PM

Klasik cevabı vereceğim size tabiki kazandırıyor, bountylerden güzel paralar biriktirmiş arkadaşlarım var benim önemli olan forumda iyi çevre yapıp, kaliteli analizcilerden tavsiye almakta bence
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
February 17, 2018, 10:25:09 PM

Merit olayı ile rütbe atlama bitti bence. 100 Merit falan kim alacakta rütbe atlayacak. Bountyler artık iyice üst rütbelere yarayacak. Biryönden iyi bir yönden kötü bu durum. Yenilere neredeyse kapandı bounty işi. Ufak kazançlar kazanmaları daha olası. Ancak yinede bazen öyle projeler oluyor ki Member bile uzun kaldığı düzgün bir projeden iyi kazanabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: