Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:20:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: KUCOIN SHARES  (Read 3616 times)
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
January 05, 2018, 08:22:16 AM

Dünden beridir siteye üye girişi yaparken kalıyo donuyor öyle 2-step kodunu kurduktan sonra böyle oldu acaba hesapla ilgili bi problem mi var

1714828852
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828852
Reply with quote  #2

1714828852
Report to moderator
1714828852
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828852
Reply with quote  #2

1714828852
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 05, 2018, 09:36:14 AM

Dünden beridir siteye üye girişi yaparken kalıyo donuyor öyle 2-step kodunu kurduktan sonra böyle oldu acaba hesapla ilgili bi problem mi var

server update vardı.su an sorunsuz girebiliyor olmanız lazım.
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 05, 2018, 10:05:50 AM

Geçenlerde utk trade yarışması yaptılar bu yüzden 40 milyon $ civarı fazladan utk trade i oldu günlük (2 gün önce) ve 150 milyona çıktı günlük hacim.

Bugün 40 milyon $ civarı fazladan trade'i olmamasına rağmen 152 milyon dolar günlük hacimi var yani çaktırmadan %50'ye yakın büyüdü yine.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 05, 2018, 10:48:06 AM

Geçenlerde utk trade yarışması yaptılar bu yüzden 40 milyon $ civarı fazladan utk trade i oldu günlük (2 gün önce) ve 150 milyona çıktı günlük hacim.

Bugün 40 milyon $ civarı fazladan trade'i olmamasına rağmen 152 milyon dolar günlük hacimi var yani çaktırmadan %50'ye yakın büyüdü yine.
giren çıkmıyor borsaya Cheesy yarışmalar bitmiyor çünkü yakında 25 ocak tarihinden itibaren qlc yarışması olacak 3 şubata kadar sanırım.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
January 05, 2018, 11:32:57 AM

Çakma binance gibi olmuş fakat binance de referans kasmak artık zorlaştı, burdan ref kasmak daha mantıklı olabilir sonuçta yeni açıldı. Yinede kalıplaşmış kök salmış borsalar harici başka borsa kullanmak bana tehlikeli geliyor.

premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 11:44:57 AM

Çakma binance gibi olmuş fakat binance de referans kasmak artık zorlaştı, burdan ref kasmak daha mantıklı olabilir sonuçta yeni açıldı. Yinede kalıplaşmış kök salmış borsalar harici başka borsa kullanmak bana tehlikeli geliyor.

Valla kalıplaşmış kök salmış borsa bittrexten aylardır parasını çekemeyenler var.

Kucoin bu kadar yoğunluğa rağmen çok hızlı geri dönüş yapıyor. Borsalarda para tutmanın her zaman belli bir riski var.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
January 05, 2018, 11:48:17 AM

Valla kalıplaşmış kök salmış borsa bittrexten aylardır parasını çekemeyenler var.

Kucoin bu kadar yoğunluğa rağmen çok hızlı geri dönüş yapıyor. Borsalarda para tutmanın her zaman belli bir riski var.
Bende bittrex mağduruyum maalesef. 25 gün hesap onayı bekledik kaçırdığım fırsatlaramı yanayım sinir stresemi yanayım. Onaylandıktan sonra hemen boşalttım şuan trexi. Binance kullanıyorum hesap onaysız 2btc limit var tertemiz..

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
January 05, 2018, 11:52:13 AM

Bende bittrex mağduruyum maalesef. 25 gün hesap onayı bekledik kaçırdığım fırsatlaramı yanayım sinir stresemi yanayım. Onaylandıktan sonra hemen boşalttım şuan trexi. Binance kullanıyorum hesap onaysız 2btc limit var tertemiz..

hocam belge gondermeden 100 btc oluyor limit isterseniz cok kolay.sadece bilgileri dolduruyorsunuz.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
January 05, 2018, 11:55:21 AM

@torrenco sağolun hocam 2fa taktiğiyle zaten hallettim çoktan. Bilgi doldurma kısmında sorun çıkmıştı zaten ad-soyadda 3tane türkçe karakter olduğu için uğraştırdı pustlar:) anca abritaj olursa trexe geçerim diyordum onuda yaptırtmıyorlar pumplanan coinlerin walletleri hemen kilitliyorlar giriş-çıkış kapanıyor. Çok yakında batar orasıda.

premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 05, 2018, 12:56:45 PM

Valla malesef kriptonun böyle sıkıntılı bir tarafı var.

Cryptopiadan 3.35 ether çektim 2-3 gün önce ortada para yok. Tx boş çıkıyor, ticketıma da dönmediler daha. Hallolur bir şekilde ama sinir stresi ayrı.

Kucoine şu ana kadar 2 kere support açtım 1-2 saatte döndüler ki çer çöp sebeplerdi Smiley Deneme amaçlı.

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 06, 2018, 10:50:16 AM
Last edit: January 06, 2018, 11:36:01 AM by primeer

roi hesabı yapmak çok yanlış, piyasadaki fiyatları arz talep belirliyor. insanlar getirilerden memnun kalıp satmadığı sürece fiyat daha da yükselecektir.

Sadece şuradaki 3-5 kişi değil ki bu coinlere yatırım yapan. Arz/talebi ortaya çıkartan şey zaten roidir. Adam roiye göre arz talep yapar.

Utility tokenlar ayrı onlar platform kullanıldıkça ihtiyaç duyulacağından değerlenir.

Bu ise security, dividend veriyor. Dividend veren tokenın tek önemli kısmı ne kadar verdiğidir. Arz talep de ona göre belirlenir.

siz de haklisiniz fakat roi hesabını komplike kilan seylerde var. kucoin gibi bir sitenin bırakin 40 yili 3-5 sene sonra bile piyasada olacagini bilemeyiz. piyasada var olmayi basardi diyelim, diger sitelerle rekabet edemezse hacim dusecektir. kucoinin verdigi tokenlerin bugunku degerini koruyacaginida bilemeyiz. roi hesabini kotumser senaryolar icinde yapmak lazim.
siaben
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile
January 06, 2018, 03:34:29 PM

Valla malesef kriptonun böyle sıkıntılı bir tarafı var.

Cryptopiadan 3.35 ether çektim 2-3 gün önce ortada para yok. Tx boş çıkıyor, ticketıma da dönmediler daha. Hallolur bir şekilde ama sinir stresi ayrı.

Kucoine şu ana kadar 2 kere support açtım 1-2 saatte döndüler ki çer çöp sebeplerdi Smiley Deneme amaçlı.

Açtığım tickete 1 gün geçmesine rağmen dönüş olmadı daha.. en son ne zaman başvurmuştunuz destepe ? support@kucoin.com mail adresi üzerinden başvurdunuz değil mi
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
January 06, 2018, 05:37:05 PM

Dağıttıkları pay icin geçen giriş yapıp bir miktar alacaktım bu coinden ama dağıtılan miktarı görünce tüm parayı tekrar binanceye çektim.

mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
January 06, 2018, 05:55:43 PM

Hocam en fazla 2 ay içerisinde işlem hacminin çok rahat bir şekilde 1 milyar doları geçeceğini düşünüyorum açıkçası ben Smiley Biraz iddiali gibi gözüküyor ama bundan eminlik derecesinde iddialıyım.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
January 06, 2018, 06:15:39 PM

Hocam en fazla 2 ay içerisinde işlem hacminin çok rahat bir şekilde 1 milyar doları geçeceğini düşünüyorum açıkçası ben Smiley Biraz iddiali gibi gözüküyor ama bundan eminlik derecesinde iddialıyım.
işlem hacmi 1 milyar olsa bile bu coinin değeri 12 dolar olmamalı bence. en fazla 7-8 dolar olmalı diye düşünüyorum. balon şu anda. yakında patlayacaktır.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 06, 2018, 06:42:42 PM

işlem hacmi 1 milyar olsa bile bu coinin değeri 12 dolar olmamalı bence. en fazla 7-8 dolar olmalı diye düşünüyorum. balon şu anda. yakında patlayacaktır.

Arkadaş bir şeyden haberin yok atıp tutma bari. Neden balon? Gidip binance şöyle böyle yazarsın allah bilir. Sıfır bilgi ama her konuda fikriniz var maşallah. Konuyla ilgili düşüncemi tekrar yazmayacağım bulun yazımı başlıktaki okuyun.

Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
January 06, 2018, 06:48:33 PM

bir miktar tlye geçeceğim için elimdekileri çıkardım çıkardım 3 güne 2x yaptı çok pişmanım biliyordum değer kaybetmeyeceğini ama bukadarınıda hiç beklemiyordum yardır kcs Cheesy
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
January 06, 2018, 07:07:37 PM

Arkadaş bir şeyden haberin yok atıp tutma bari. Neden balon? Gidip binance şöyle böyle yazarsın allah bilir. Sıfır bilgi ama her konuda fikriniz var maşallah. Konuyla ilgili düşüncemi tekrar yazmayacağım bulun yazımı başlıktaki okuyun.

yazınızı okudum. yıllık %2.5 temettü demişsiniz. sizce bu piyasa için ne kadar mantıklı bi rakam bu? şu anda bi esprisi yok bence bu coinin. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 06, 2018, 07:32:18 PM

yazınızı okudum. yıllık %2.5 temettü demişsiniz. sizce bu piyasa için ne kadar mantıklı bi rakam bu? şu anda bi esprisi yok bence bu coinin. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar.

Bu piyasada sadece bizim gibi küçük yatırımcılar yok. Büyük yatırımcılar da var. Adamlar düzenli olarak temettülerini aldıkları tokenları niye bıraksın. Bir de aldığı temettü kripto olduğundan %2.5 dediğim şey tokenların değerlenmesiyle 5 te olur 10 da olur.

Düzenli dividen veren tokenları araştırın verdiği tutara ve tokenın değerine bakın genelde bulacağınız 30-40 kat olacaktır.

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 07, 2018, 08:13:08 AM

Arkadaşlar bu KuKoin Shares tutanlar borsa üzerindeki KuKoin Shares al/sat işlemlerinden de komisyon payı alıyor mu ? Bilen bir arkadaş varsa ve cevaplayabilirse sevinirim. Bu önemli bir konu çünkü sürekli olarak KCS tutarak KCS kazanmak anlamı taşıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol