Bitcoin Forum
May 09, 2024, 08:14:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: DİKKAT!!! Bugün Türk borsalarındaki hesaplarınıza girilme girişimi yaşadınız mı?  (Read 5416 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 11, 2018, 08:57:43 AM

Hesapları boşaltılan arkadaşlar bir güncelleme çekerlerse seviniriz. Bizim başımıza gelmedi ama gelmeyeceği anlamına gelmez. Başka biriside bu işi yapabilir. O yüzden insallah mağdurlar savcılığa gitmişlerdir.
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715285687
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715285687
Reply with quote  #2

1715285687
Report to moderator
1715285687
Hero Member
*

Ignore
1715285687
Reply with quote  #2

1715285687
Report to moderator
1715285687
Hero Member
*

Ignore
1715285687
Reply with quote  #2

1715285687
Report to moderator
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 11, 2018, 09:11:44 AM

Konu oldukça dağılmış durumda . Çok fazla hedef gösterilerek hedef şaşırtmalar yapılıyor .

Sizden ricamız hesapları boşaltılan arkadaşların bir şekilde burada bilgilerini güncel tutmaları ve kaç kişi olduklarını öğrenmemiz gerekir ki bundan sonra aynı olaylar bizlerinde başına gelmesin . Yapılacak bir yardım varsa eğer gerekirse o borsalarla biz de çalışmayı bırakalım . Borsalarla görüşmeleriniz neticesinde ne gibi sonuçlar yaşandı en azından onlar hakkında da birer bilgi alabilsek ?
slayracker
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 11, 2018, 11:22:17 AM

Konu oldukça dağılmış durumda . Çok fazla hedef gösterilerek hedef şaşırtmalar yapılıyor .

Sizden ricamız hesapları boşaltılan arkadaşların bir şekilde burada bilgilerini güncel tutmaları ve kaç kişi olduklarını öğrenmemiz gerekir ki bundan sonra aynı olaylar bizlerinde başına gelmesin . Yapılacak bir yardım varsa eğer gerekirse o borsalarla biz de çalışmayı bırakalım . Borsalarla görüşmeleriniz neticesinde ne gibi sonuçlar yaşandı en azından onlar hakkında da birer bilgi alabilsek ?

En başından beri olayın faili Serdar SARICA (TC 14501961524) dır.
Borsa da ki insider ı bulan kişinin de resmini paylaşmıştım.

Parası çalınanlardan da ses çıkmadığına göre, görünene o ki millet durumu kabullenmiş.

Bildiğim kadarı ile Borsa larda 3 maymunu oynuyor. Ben de daha yazmam herhalde, millete iyilik yaramıyor.

Millet hakkını arayacağına komplo teorisyeni.. Yok payımı alamamışım, yok bilmemde olmuş ta, yok kimlikleri ben vermişimde.
Adamın ses kayıtları var hala komplo teorisi. Ben o adamla iş yapsaydım, benim paramı vermeseydi, teşhir etmezdim, 40 kere tahsil ederdim.

Adamı teşhir ettim çünkü adam işini görmediğim için özel hayatıma saldırdı. NOKTA
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 11, 2018, 12:34:47 PM

Geçmiş olsun cümleten korkunç bir durum ya Türk borsalarında para tutulmama olayı yıllardır var olan bir şeydi ama 3 borsa birden falan çok ciddi duyumlar

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
January 11, 2018, 12:53:55 PM

Konuyla ilgili borsalar tam anlamıyla ölüm sessizliğine büründü, ne support cevapları veriyorlar ne de konuyla ilgili buradan bilgi veriyorlar şu anda her 3 borsa da mimlenmiş durumda ama birisi de çıkıp kendini temizleme eğiliminde değil bu da üç borsayı da güvenilmez yapıyor.
Atabey
Full Member

Merit: 119

#Root

View Profile
January 12, 2018, 04:39:34 AM

Borsalardan cevap yoksa bu demek oluyorsa btcturk,paribu,koinim borsalarını bırakalım sadece digilira.com kullanalım direk paramızı dex e çekip ordan yapalım ne yapacaksak.
 şuanda digilira gibi hizmet veren yok bence adamlara gecede yazsam supporta deil direk telegramdan adam işimizi görüyor.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
January 12, 2018, 04:50:28 AM

Konuyla ilgili borsalar tam anlamıyla ölüm sessizliğine büründü, ne support cevapları veriyorlar ne de konuyla ilgili buradan bilgi veriyorlar şu anda her 3 borsa da mimlenmiş durumda ama birisi de çıkıp kendini temizleme eğiliminde değil bu da üç borsayı da güvenilmez yapıyor.

Her borsa kendi hukukunu uyguluyor. Hesap soracak kimse olmayınca durum ne yazıkki bu. Devlet in müdahelesini , vergilendirmesini istemiyoruz ama kişilerin hukukunu koruyacak devlet den başkası da yok. Az veya çok devlet borsaları denetlemeli , bu işin kurallarını belirleme li. işte o zaman hiç bir borsa kafasına göre hareket edemez.

Durum sadece türk borsaları ile alakalı da değil. Yabancı borsalar da aynı pozisyonu takınıyorlar. Mesala bitstamp gönderdiği TX hata verdiği halde ETH lar benden çıktı diyip yüzlerce insanın ether lerinin üzerine yatabiliyor. Mesela Etherdelta DNS sorunu kendilerinden kaynaklandığı , milletin paralarının çalınmasının sebebi kendileri olduğu halde milyon $ lar zararın sebebi kendileri değilmiş gibi hiç tınlamıyor. Tüm borsalar için  milletin parası çalınmış umurların da değil. Önemli olan kendilerinin cebinden birşey çıkmasın.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
January 12, 2018, 08:48:38 PM

En başından beri olayın faili Serdar SARICA (TC 14501961524) dır.
Borsa da ki insider ı bulan kişinin de resmini paylaşmıştım.

Parası çalınanlardan da ses çıkmadığına göre, görünene o ki millet durumu kabullenmiş.

Bildiğim kadarı ile Borsa larda 3 maymunu oynuyor. Ben de daha yazmam herhalde, millete iyilik yaramıyor.

Millet hakkını arayacağına komplo teorisyeni.. Yok payımı alamamışım, yok bilmemde olmuş ta, yok kimlikleri ben vermişimde.
Adamın ses kayıtları var hala komplo teorisi. Ben o adamla iş yapsaydım, benim paramı vermeseydi, teşhir etmezdim, 40 kere tahsil ederdim.

Adamı teşhir ettim çünkü adam işini görmediğim için özel hayatıma saldırdı. NOKTA

Merhaba Mert, hukukçu c64k ile birlikte verdiğiniz - paylaştığınız bilgiler için teşekkürler. ancak çözemediğim konu, bu ifşa etme olayını neden sadece forum üzerinden yürüttünüz?
sonuçta twitter ve bir çok sosyal medya aracıyla, daha çabuk ve fazla sayıda insan kitlesine ulaşabilirdiniz. senin şu https://twitter.com/slayracker sayfanda da bu konu ile alakalı tek bir post dahi göremedik. rica etsem, oradan da bir iki uyarı vs. tweet i atabilirmisin ::?

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
HartmaniAbit
Member
**

Merit: 12

View Profile
January 12, 2018, 11:11:31 PM

Borsalardan cevap yoksa bu demek oluyorsa btcturk,paribu,koinim borsalarını bırakalım sadece digilira.com kullanalım direk paramızı dex e çekip ordan yapalım ne yapacaksak.
 şuanda digilira gibi hizmet veren yok bence adamlara gecede yazsam supporta deil direk telegramdan adam işimizi görüyor.

Güzel fikir bence de. Borsalar bizlerin sırtından onlarca para kaldırıyorlar ama ne destekten ne de forumdaki konularından cevap alamıyoruz. Digilira iyi bir alternatif aslında. Tepki olarak kullansak borsalarda kendilerine çekidüzen verirler.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 13, 2018, 07:15:52 AM

Hesapları boşaltılan arkadaşlar bir türlü buraya girip açıklama yapmıyor sanırım . En azından ortak bir borsa belirleyebiliriz kafamızda . Hemen hemen ortak bir borsadan çıktığı besbelli . Şikayet etmekten vazgeçmesinler . En azından buraya da bir bilgilendirme yaparlarsa bizler için de iyi olacak..
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 13, 2018, 07:18:11 AM

Bu hırsızlık, ya da dolandırıcılık mı diyeyim, elim olayda paralarını kaybeden kişiler, paralarını geri alabildiler mi süreç nedir ?
Atabey
Full Member

#Root

View Profile
January 14, 2018, 11:56:13 PM

Kimseden bir güncelleme yok konu hakkında mağdur olan kişiler izledikleri yolu ve sonucu paylaşırsa herkes faydalanmış olur.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 15, 2018, 12:20:20 AM

Ara ara coinmarketcapten borsaların hacimlerini kontrol ediyorum son zamanlara dikkatimi çekti Türk borsalarında ciddi düşüş olmuş hacim olarak bu konuyla ilgisi var mı acaba?
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 15, 2018, 05:43:18 AM

Ara ara coinmarketcapten borsaların hacimlerini kontrol ediyorum son zamanlara dikkatimi çekti Türk borsalarında ciddi düşüş olmuş hacim olarak bu konuyla ilgisi var mı acaba?

Bu konuyla alakası yok. TR piyasası yıl sonu coşar, yıl başında durulur. Hacimler eski haline geldi.
Darkmen
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
January 15, 2018, 10:37:50 AM

paribuda üyeliğim var aktif olarak kullanmıyorum şifrelerimi değiştirmem gerekiyormu ek olarak hangi güvenlik öenlemini almalıyım yardımcı olurmusunuz çok fazla anlamıyorum güvenlik ayarlarından
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 15, 2018, 01:05:40 PM

BTCTÜRK bu olayın kendileri ile alakası olmadığına dair sitesinde bir duyuru yayınlamış. Ama hack olayı üzerinde durmuş.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 17, 2018, 10:14:38 AM

Ne yazık . Çözümlenmesi gerekenleri çözemiyoruz . Kimse de çıkıp evet kardeşim bizim hesaplarımızdan şunlar gitti diyemiyor . Hangi borsalardan neler döndüğünü halen öğrenemiyoruz gerçekten üzücü . Konu bile 2. sayfaya düşmüş . Birilerinin başı yandı başkalarının yanmasın .
bitcamilo (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
January 17, 2018, 10:26:20 AM

Ne yazık . Çözümlenmesi gerekenleri çözemiyoruz . Kimse de çıkıp evet kardeşim bizim hesaplarımızdan şunlar gitti diyemiyor . Hangi borsalardan neler döndüğünü halen öğrenemiyoruz gerçekten üzücü . Konu bile 2. sayfaya düşmüş . Birilerinin başı yandı başkalarının yanmasın .

DeepCoin ben bu konuyu neredeyse artık okumuyorum ilgilenmiyorum DeepCoin yazdığını görünce aklı başında biri gelmiş diyerek girdim, konuyu ilk açan kişi benim açtıktan sonra senin bilgisayarına virüs girmiştir, telefonunu millete vermişsindir, kesin senin hatandır diyenler yüzünden de bir daha girmedim çünkü bir millet olarak uyarılmayı, doğru yol gösterilmeyi, doğruyu öğrenmeyi hak edecek bir millet değiliz. Otomatik olarak devreye giren savunma sistemine sahibiz, burada milleti dolandırıldığımıza, sim kartımızın kopyalandığına ve hesaplarımıza girildiğine ikna etmek için sarf ettiğim enerjiyi daha verimli şeylere kanalize etmeye karar verdiğim için bir daha yazmadım buraya.
Atabey
Full Member

#Root

View Profile
January 18, 2018, 02:29:01 AM

DeepCoin ben bu konuyu neredeyse artık okumuyorum ilgilenmiyorum DeepCoin yazdığını görünce aklı başında biri gelmiş diyerek girdim, konuyu ilk açan kişi benim açtıktan sonra senin bilgisayarına virüs girmiştir, telefonunu millete vermişsindir, kesin senin hatandır diyenler yüzünden de bir daha girmedim çünkü bir millet olarak uyarılmayı, doğru yol gösterilmeyi, doğruyu öğrenmeyi hak edecek bir millet değiliz. Otomatik olarak devreye giren savunma sistemine sahibiz, burada milleti dolandırıldığımıza, sim kartımızın kopyalandığına ve hesaplarımıza girildiğine ikna etmek için sarf ettiğim enerjiyi daha verimli şeylere kanalize etmeye karar verdiğim için bir daha yazmadım buraya.

sizin olayınıza kendi açımdan bakarsam ter bişey demedim diyenlerde var onlarda cahiliklerine verelim diğer bilgi edinmek isteyen bizleri aydınlatırsanız sevinirz sonuçta butür olaylar ilk deil ve ilk olmıyacak ona göre önceden neler yapabileceğimiz konusunda bilgi verirseniz sevinirim.zararınız içinde üzgünüm allah kimsenin başına vermesin inşallah en kısa sürede zararınızı bir şekilde karşılarlar.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 18, 2018, 01:28:20 PM

Bu olayın cok benzeri banka üzerinden yapılmış. çete çökertilmiş. Banka çalısanı insider aracılığıyla yine simkart cıkartırılıp online subeden bankadaki hesaplar patlatılmış. Yani hicbiyerdeki paramızda tam bir güvenlik yok.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: