Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:28:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bayram Ilgın ve tavsiyeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?  (Read 25204 times)
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 10, 2018, 11:40:52 AM

tam bir sığır sürüsü toplanmış buraya, bu adama laf söyleyebilecek cüretide gösteriyorsunuz ya başımıza taş yağacak. Hiçbir fydası olmayan sığır sürüsü aklı sıra yorum yazıyorlar

Bunun gibi çakallar bu forumda yer edinemiyor çünkü burada aptal bulunmuyor, bu piyasadan anlayan insanlar seni böyle siktir eder şaşar kalırsın. Burada newbieler ile kendini öven bir adam ne kadar güvenilir olabilir? Para karşılığı dilencilik yapan bir çakal.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
February 10, 2018, 04:15:18 PM

Burada kimseyi kandıramaz ondan burada faliyet gostermiyor. Ama bu tarz tipleri durduramazsınız bir sekilde devam ederler
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 11, 2018, 06:58:32 AM

Güvenilip de onun bahsettiği şekilde yatırım yapılacak bir adam değil tam bir üç kağıtçı. Savunmayın şu adamı.
dertsiz36
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 01:07:05 PM

Home Block Coin $0,440019 şu an. Bayram efendiye coinin durumunu sor, scam olmuş de bağırır çağırır, seninle çalışamam ben der seni engeller.
Bu coini alan insanlar home block coin ne oldu diye soramıyor ki korkudan.. Sanki ekmeğini bayram efendi veriyor.
Kendi videosunda söylüyor 143 kişiye vesile oldum, ordan komisyon geldi diyor. Tarih 29 kasım. Bu zamana kadar kaç kişi yatırım yaptı Allah bilir.
Onun umurunda mı home block coin düşmüş çıkmış?  Sizden gelen ref paralarıyla kazandıklarını çoktaaaan çekmiştir siz kendi derdinize yanın
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 11, 2018, 02:16:16 PM

Genel olarak fikir havuzuna sahip olmayan yeni arkadaşlar dikkatli olmalı herkese göre yatırım yapmamalı
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 11, 2018, 05:24:23 PM

Bence her farklı düşünce insana birşeyler katar özellikle yatırım İçin ama sadece bir kişinin düşüncelerine göre yatırım yapmak yanlış
Atumn
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
February 11, 2018, 09:24:29 PM

Değişik uzmanları takip ederek yatırım krokisi çıkarmak faydalı olur. Bayram Ilgın kişisel bilgilerini iletmiş, her broker karar verme aşamasında kendi sağduyusuna güvenerek kanaat oluşturmalıdır.

karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 12, 2018, 09:36:01 AM

Açık ve net tam bir 3 kağıtçı. Bu gibilerin sözüyle ne yatırım yapılır ne de başka birşey. Bırak yatırım yapmayı dinlemek bile aptallık olur bence hemde 500 dolar para vererek. Yapmayın.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Metaforik
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
February 12, 2018, 07:25:13 PM

- allah kitap deyip dini kullanarak insanları etkilemeye çalışması,
- çok fazla spam coin önermiş olması,
- referans linki üzerine devamlı uyarılarda bulunması,
- videolarında yorumları kapatarak karşıt görüşleri bastırmaya çalışması,
- önerdiği ico ları abartarak açıklaması, yabancı dili olmamasına, detaylı bilgiye sahip olmamasına rağmen uydurma bilgiler vermesi yada abartması (örnek deex videosunda Konstantin Pomazkov mali müşavir, alanında en iyilerinden bir tanesi diyor ama adam hakkında internette 3-5 site haricinde neredeyse bilgi yok, sanki buna vahiy geliyor)
- burada 3-4 üyelik açıp kendisini farklı isimlerle savunmaya çalışması, insanları iyi bir uzman olduğuna ikna etmeye çalışması.. (o kadar güveniyorsa kendisine kendi isminle üye olsunda cevap versin yazılanlara, sanki başkasıymış gibi gibi kendini övüyor, bir yazıda 23 defa ismini yazmışsın, BMW 5.30 kısmıda cabası, videolarında da bmw 5.30 a olan hayranlığını belli ediyor, kendi kendini ele vermiş.)
- kendini beğenmiş bir egoist olması (biz allahla yarışa girdik, ben veriyorum o veriyor, ben veriyorum o veriyor.. diyor son videosunda )
......
......
vesaire vesaire
böyle birisini ciddiye alan daha sonra çok üzülür.her videoda posw dan bahsediyor, çalışmayan saat bile günde 2 defa doğru zamanı gösterir vesselam Wink
dertsiz36
Newbie
*

View Profile
February 12, 2018, 09:31:31 PM

Sayfaya yeni katılan insanları kandırmasının diğer bir sebebi, en basit olumsuz yorumları bile siliyor olması.
Sayfaya bakın tek olumsuz yorum göremezsiniz çünkü siler engeller sizi!
Yorumları okuyan insanlar haliyle bu adamı bir halt bildiğini zannediyor. Tıpkı benim acemilik dönemlerimde olduğu gibi..
Bırakın eleştirisel yorumları önerdiği coinlere gelen en ufak olumsuz görüşü derhal kaldırıyor, ardından da laf söylüyor
Klasik cevaplar. SEN BU İŞE GİRME, BEKLEMEYECEKTİN NEDEN GİRDİN GİBİ saçma sapan şekilde paylıyor sizi.
Neden? Çünkü verecek cevabı yok cahilin teki. Önerdiği coinler scam olmuş hala bekle diyor insanlara. Bu ne kibir yahu?
O sayfada kimsenin coin üzerine olumsuz yorumunu göremezsiniz. Dürüst adam olsa olumsuz yorumlara cevap verir, konu üzerine görüşünü söyler ama SİLMEZ.
Hokkabazın teki işi gücü rol kesmek. Bağırıyor çığırıyor ama insanlar er geç anlayacak bunun ne mal olduğunu.

kedilordu
Jr. Member
*

Activity: 72
Merit: 8

View Profile
February 12, 2018, 10:05:32 PM

Iki yildir forumdayim. iki uc hesap eskittim sattim falan yuzlerce post yazdim. ilk kez kufur edicem.
Aminakodumunun DOLANDIRICI BAYRAM ILGIN denen comari. Sen kim kripto kim? Sen daha iki ingilizce kelimeyi telaffuz edemeyen yavsagin tekisin. Adim gibi biliyorum bu forumu her gun acip kendin hakkinda ne yazilmis okuyorsun. Yanina topladigin 3-5 tane gerizekaliya kendini ovdurmekle bir yere varacagini zannediyorsun ama o isler oyle olmaz. Bir gun evini arabasini sattirip sik coine yatirdigin adam gelir seni gotunden sisleyiverir.

Bu yavsak oglu yavsaga inanip yatirim yapanda da sike surulecek akil yoktur. Ama konumuz onlar degil. konumuz dolandiric Bayram ilgin denilen uckagitci serefsiz dolandirici pezevenk. Bu pezevenk networkcudur ayni zamanda. Heralde eski dolandirdigi adamlar kendisini taniyamasin diye kilik degistirmis sacini sakalini kesmis ama iste taniniyorsun kardesim. Bol bol Bayram Ilgin yaziyorum ki insanlar google ile aratildiginda BAYRAM ILGIN DOLANDIRICIDIR ibaresini gorsunler bu adama guvenip yatirim yapmasinlar. Cunku BAYRAM ILGIN DOLANDIRICI SEREFSIZIN TEKIDIR.

Varsa baska gelmisine gecmisine sovdurmek istediginiz dolandiricilar onlar icin de post acin orda da sovelim. oh. icim rahatladi.
teselort
Member
**

Activity: 70

View Profile WWW
February 12, 2018, 10:24:38 PM

Sanırım Bayram Ilgın epeyce bir insanı mağdur etmiş piyasada güvenilirliği hiç kalmamış. Keşke hiç bu işlere girmeyip kenara çekilseydi daha iyi forumda bayağı bir sövüldü.

markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 12, 2018, 10:42:04 PM

Tanımadığım bilmediğim bir kişinin yorumlarıyla veya öngörüleriyle hareket etmem. Ayrıca guruba üye ücreti isteyen bir adamın düşünceleriyle hiç hareket etmem.

[/center]
attalos
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
February 14, 2018, 09:10:28 AM

Aga bu adamın ciddi sorunları var, buna kanaat getirdim artık. Ya çocukluğunu yaşayamamış ya da küçükken topu inşaata kaçmış. Az önce bi videosuna denk geldim  facebookta 5 dakika zor tahammül edip kapattım. Ulan sen ne s.k.msinde milletin karısıyla dalga geçiyorsun, üstüne basa basa alay ediyor herkesle. Allah sonradan görmelerden korusun, kendi tabiriyle garip gurebadan topladığı referanslarla millete caka satan tam bir yavşak. Zora gelince hemen ya yorum siler ya da size hakaret eder, çünkü kripto paralarla ilgili bilgisi SIFIR. Bunun bi tane rus lideri var o buna pompalıyor bu da bizim enayilere scam coinleri kakalıyor. Haa içlerinden elbette 1 2 tane başarılı yok mu var AMA yoldan birini çevirseniz deseniz ki kardeşim şu listeden bana 10 tane coin söyle elbete bi kaç tanesi tutacaktır, maalesef ki işin realitesi bu. Benim üzüldüğüm kısım bu adamın arkasına takılmış koyun sürüsü, ulan adam karınla aile mahreminle yoksulluğunla dalga geçiyor, buna gülüyorsan senin de insanlığına tüküreyim. Hele o yorum atanlar yok mu abi büyüksün, abi kralsın onlara zaten diyecek bi kelime bulamadım ! Bu adam bu kadar rahat hareket edebiliyorsa o reziller yüzünden. ÜÇ KURUŞ PARA İÇİN ONURUNUZU SATMAYIN!
 Aga bu adama birisi artık dur demeli yoksa bu adam sağlıklı düşünemiyor ve ilerisi için çok mağduriyet yaşanacak. Adam 1000 dolar yatırıyor 10 bin dolarlık coin alıyor, bunlar kimin parası? Evet doğru tahmin ettiniz ; bunlar garip gurebanın parası. Artık sinirlerim tavan yapmaya başladı, bu kadar da ahmaklık olmaz. Bu adamın Allah 1 dediğine inanın sadece, yoksa üzülen siz olursunuz...
dertsiz36
Newbie
*

View Profile
February 14, 2018, 10:45:39 AM

İzledim şaka gibi 160 kilo dedi kadına defalarca terbiyesiz it. Ağzının ayarı yok, insanlıktan nasibini almamış karaktersiz. Nasıl konuşulacağını bilmeyen hırtonun teki.
3 kuruş kazanacam diye susup gülüyor o aile fertleri yazıklar olsun ne diyeyim.
Son önerdiği coine çok yatırım yapılmamış, neden yatırmıyorsunuz diye topic açıyor.

Alıntı:

"Cryptonomics Capital ico yatırım şirketi ile %700 getiri elde etme fırsatı.
Kripto Para sektöründe inanılmaz gelişmeleri takip etme.
kayıt linkim :"

Aynı konuda şunu yazmış:

Alıntı:
Bayram Ilgın kimseye girin demiyorum ben girdim ve iyi para kazanacam

Baktı kimse girmiyor ponzinin ponzisi çünkü, tekrar topic açtı:

Alıntı:
"5.5 ay ile 8 arasında %700 kazanç çok mu ufak kaldı ki ilgi göstermediniz.Benim uykularım kaçtı heyecandan valla anlayamadim sizi.
Kayıt linkim :"

Kimseye girin demiyorum diye ayak yapıyor, ardından tekrar topic atıyor.
Hani kimseye girin demiyordun bre alçak

akanus
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 10:54:23 AM

Kelin ilacı olsa, nereye sürer?

Hiçbir yatırımcılık geçmişi olmayanlara sakın gü-ven-me-yin!!!

Piyasaların iyi gittiği dönemde herkes kazanır, çünkü piyasa iyi gidiyordur ve neye yatırsan %70 ihtimalle kazanma şansın vardır. En iyi tavsiye vereni merak ediyorsanız, piyasa düşerken ve bazı şeyler iyi gitmiyorken yapılan tavsiyelere bakın.

Son olarak, birçok para BTC base ile borsalarda yer alırken, BTC tabanlı alımlarda BTC'yi doğru tahmin edemeyip ya da hiçbir şey konuşmayıp, alt coinlerden konuşanlardan da uzak durun. Onlar çıkarları doğrultusunda konuşurlar.
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 14, 2018, 04:22:40 PM

Adamin dolandirici oldugu uc kagitci oldugu acik ve net. Bitcoin ya da altcoinleri sadece grafik takip ederek yorumlamaya calisan bir sahtekar bence. Lafiyla yatirim yapilacak bir insan degil.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
code82 (OP)
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
February 17, 2018, 11:32:20 PM

Konu uzamış gitmiş vallahi, bu kadar dikkat çekeceğini tahmin etmemiştim Smiley
attalos
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
February 20, 2018, 12:08:42 PM

Amacımız bu şarlatanın ipliğini pazara çıkarmak ama zaten hitap ettiği kitle böyle bir forumun varlığından habersiz. Araştırma potansiyelleri yok, okumak zor geliyor, armut piş ağzıma düş hesabı kasabanın delisi Bayram denen adam ne derse harfiyen yapıyorlar. Buradaki kitle zaten bilinçli şekilde hareket eden, piyasaya yön veren kitle, amacımız bu kitlenin dışında kalan topluluğun bilinçlenmesini sağlayabilmek. Adam açık açık ben sizi seviyorum! diyor ama bizim sözüm ona barzolar "abi kralsın, başkan büyüksün, icabına bakalım abi" gibi nidalarla bunu daha da gaza getirerek, hazin sonu daha da büyütüyorlar.

Buradan açık ve net uyarıyorum, bu adamın tavsiyelerinden ve videolarından uzak durun. Amacı karşılıksız iyilik yapmak olsa zaten sizin olmayan 500 dolarınızı istemez. Benim araştırma yapacak vasfım yok, ben okuduğumu anlamayan akılsız biriyim, bugüne kadar başkalarının aklını kiralayarak geldim diyorsanız zaten kimse sizi tutamaz !
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
February 21, 2018, 09:09:43 AM

Ozellikle bu isle alakasi olmadigi sadece bitcoinin un salmasiyla ortaya cikmis bir sahtekar olarak goruyorum kendisini. Bunun ve bunun gibilerin tavsiyeleriyle yatirim yapmak asla mantikli gelmiyor bana.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: