Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:09:00 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bayram Ilgın ve tavsiyeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?  (Read 25199 times)
TurkSec
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 09:35:39 PM

uzak durulası birisi Smiley
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 24, 2018, 09:57:23 PM

İnsanlara para kazandıracağını söyleyip karşılığında para isteyen biri ne kadar tutarlı olabilir? Eğer para kazanacak kadar profesyonel biriyse neden insanlara para kazandırmak için onlardan para istemektedir? Buradaki reklam çalışmalarına inanmayın farkındaysanız bu adamı sadece yeni üyeler övüyor çünkü kendi hesapları.
Tasmonid
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

Decentralized Transportation Economy

View Profile
February 24, 2018, 09:59:11 PM

İnsanlara para kazandıracağını söyleyip karşılığında para isteyen biri ne kadar tutarlı olabilir? Eğer para kazanacak kadar profesyonel biriyse neden insanlara para kazandırmak için onlardan para istemektedir? Buradaki reklam çalışmalarına inanmayın farkındaysanız bu adamı sadece yeni üyeler övüyor çünkü kendi hesapları.

Yani niye daha çok kazanmak varken kazandırma metodunu gütsünki, kelin ilacı olsa kafasına sürer.

titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
February 24, 2018, 10:03:52 PM

Size herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi veren insanlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Bu piyasada insider traderler dışında kısa vade de ne olacağını kimse tahmin edemez. Bitcoin dışındaki bütün altcoinlerin balinası aslında ekibin kendisidir.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 24, 2018, 11:30:03 PM

https://www.youtube.com/watch?v=eLSulfbzRHg

Şu videoyu izledim ne yazıkki. Bu adamlara kesinlikle para kaptırmayın. Bunların ne ekonomi, ne kripto para hakkında zerre bilgisi yok.
SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 25, 2018, 10:35:00 AM

Bayram Ilgın başta olmak üzere spekülatif konuşanlara kulak asmamalı yatırımımızı etkilememeli
selfymenu
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 11:51:08 AM

Bence bu tarz spekülatif konuşanlar her zaman her yerde vardır önemli olan mantıklı yatırım
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 25, 2018, 12:31:31 PM

RDD ıcın 1 dolar olacak demıs bu mal.. psıkologa gıtmesı lazım kesınlıkle.arkasındakı koyunlarda ıntıhar etmelı Cheesy
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
February 25, 2018, 12:54:08 PM

RDD ıcın 1 dolar olacak demıs bu mal.. psıkologa gıtmesı lazım kesınlıkle.arkasındakı koyunlarda ıntıhar etmelı Cheesy

Adam doge coin için de mükemmel coin süper projesi var diye konuşuyor. 1 dolar olacakmış.  Grin
Bir de buna inanan acaip bi kitle var ki onlarda gördüğüm kadarıyla büyük oranda malum %49'luk kesimden.
Çete olmuşlar resmen, olumsuz bir yorum yapın facebook'ta hemen üşüşürler tehdit ederler. Sadece cahillikten besleniyorlar, bu ülkede de cahil adam çok olduğu için epeyce bi süre malı götürmeye devam edecekler heralde.
attalos
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
February 25, 2018, 01:45:27 PM

Bu sonradan görme dolandırıcı kıro İstanbul'daki Deex toplantısını da batırdı. Aldı eline mikrofonu yine orada soru soranları azarlamaya çalıştı ama orada sökmedi tabi. Sonrasında mikrofonu bırakıp kaçtı gitti. Bu kadar sığır bir insan görmedim ben ya, adamın tipi zaten ne mal olduğunu açıklıyor hala nasıl bu kadar inanabiliyorsunuz bu lavuğa aklım almıyor. Hakaretvari konuşmak istemiyorum ama daha fazlasını hakediyor az bile söylüyorum. Düşünün adamlar Rusya'dan atlayıp gelmişler bi şeyler anlatacaklar adam orayı bile suistimal etti rezaletti resmen. Adamlara hem ayıp oldu hem de afalladılar noluyor diye. Bu DOLANDIRICI adam millete toplantıda caka satmaya çalışmış yok şu kadar yatırım yaptım felan filan. Lan olum sen nasıl bir yavşaksın ki milletin aldığı 100 dolar 200 dolara laf edebiliyorsun be a..a k..mun. Ulan dua et orada yoktum ben yoksa çok pis dalardım sana kimse de elimden alamazdı .
Sen ne hakla orada mikrofunu alıp konuşuyorsun, hangi sıfatla konuşuyorsun ?
Şirketin CEO su musun halkla ilişkiler departmanı mısın ne s.kimsin?
Garip gurebadan ! topladığın referanslarla kendini şirketin sahibi mi sandın be pezevenk !
hakuna42
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
February 25, 2018, 02:25:45 PM

Yorumları ciddiye alınmayacak bir şahıs bence,boşuna izleyerek vakit kaybetmeye gerek yok
Koray55
Member
**

Activity: 236
Merit: 75

View Profile
February 25, 2018, 07:24:12 PM

Bayram IlgIn denen umut tüccarını nasıl biri olduğunu insanlara daha iyi tanıtmak icin bayram efendi diye yazmayın arkadaşlar. Insanlar bunun adını google da yazdıklarında isin ve soyisim ile yazacak. Siz bayram efendi yazdıkça bunun siteleri açılacak. Seo mantığı ile isim ve soyismi bold yapıp yorum yapiniz.

Buna para yatıracak bir kişi bile burdaki yorumları okuyup vazgeçse bilr birine iyilik yapmış oluruz.

Hem bayram efendi ne yahu
obradovic
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 09:40:29 PM

Ben pek kaynağı olmayan sözlere itibar etmiyorum bence kimse de itibar etmemeli
Sonuçta kökü olmayan ağaç kurur
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 25, 2018, 10:44:28 PM

Kripto para piyasasında yatırım uzmanı olarak geçinen her kripto para birimi hakkında bir bilgisi olan sürekli yatırım tavsiyesi veren insanlara güvenmeyin. Gerçekten sezgisi kuvvetli ve bilgisi olan insanlara dikkat edin.
dertsiz36
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
February 26, 2018, 10:34:03 AM

Ben hayatımda  Bayram ılgın  kadar karaktersiz bir insan daha görmedim.
Scam olmuş coinler hakkında tek kelime etmeyen, scam coinleri sormak için konu açan garip gurebanın konusunu silen adamdan ne bekliyorsunuz? Lafa gelince garip gureba, scam çıkınca o garip gurebanın konularını yorumlarını direkt sil yok öyle dünya!
Özellikle takip ediyorum topic siliniyor. Böyle şerefsiz alçak insan olabilir mi?  Bayram ılgın dolandırıcıdır.
Dolandırıcı denildiğinde müridlerine öğrettiği kelime şu: "kimin parasını çalmış?".
Ulan embesil, dolandırıcılık illa para çalmak mı? Para çalarsan hırsız olursun, sen ise dolandırıcısın bayram ılgın
Çünkü bonus toplayabileceğin ponzi siteleri insanlara veriyorsun, ordan gelen bonuslarla para kazanıyorsun, onlar yatırırken sen çekiyorsun!
Bunun adı dolandırıcılık

Aklı olan bunun peşinden gitmez. Ama öyle bir cahil toplumuz ki bu enik daha çoook para kazanır.
Sen topicleri yorumları siliyorsun ama ben söylüyorum buradan şerefsiz bayram ılgın dolandırıcının önde gidenisin. Arkandan gelenler de görecek bunu hayatları kaydığında..
Düşünmeyen bir toplum olduk, bu devir Allah'ın ayetlerini kullanarak insanları dolandıranların deviri. Onlardan biri de bayram ılgın dolandırıcısıdır.

bobbyzz
Newbie
*

Activity: 99

View Profile WWW
February 26, 2018, 10:37:32 PM

ExaCoin 3.7 usd iken aldırdıktan sonra 0.16 cent düştü ben 300 dolarlık denemelik almıştım sanırım para 10 dolar falan oldu 2017 yılı bolluk bereketlikti 2018 Ripple - LTC - Eth gibi coin bulmanız çok nadir diyebilirim o yüzden 2017 de parayı herkes vurdu  zaten.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 28, 2018, 01:18:15 AM

Piyasanın sıkıntılı olduğu zamanda kimsenin yatırım tavsiyesi verme cesaretine sahip olması beklenemez. 2017 yılı bambaşka koşulları içeriyordu. 2018 yılında piyasanın koşulları değişti. Toparlanma uzun süreceğe benzer.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
February 28, 2018, 08:57:43 AM

Simdiye kadar kimsenin akliyla yatirim yapmadim ki yapmam da ya kendi arastirmami yaparim bir sonuca varirim ya da gercekten bu isle ugrasan bir insandan sadece tavsiye alirim sonrasinda mutlaka kendi suzgecimden geciririm. Bayram ilgin dedigimiz sahsinda bu konu hakkinda fazla bir gecmisi olmadigini sadece bitcoin reklam olunca yayginlasinca bir kac arastirma yapip insanlara tavsiye vermeye calisan bir uc kagitci oldugunu dusunuyorum. Tavsiyesi ciddiye alinacak bir adam degil bence
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 09:41:22 AM

adamın tarzı, tavrına, yorum şekline iki dakka bakmam yetti. klasik şark kurnazı, titan zinciri için çalışacak bi pazarlamacı tipi var adamda. aman diyim ciddiye falan almayın.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
February 28, 2018, 10:06:45 AM

Sadece yaygin olan birsey uzerinden insanlari kendine cekmeye calisan bir dolandirici bence tavsiyelerini fazla ciddiye almayin.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: