Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:41:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 »
  Print  
Author Topic: ELİNİZDEKİ HER COİNİ SATMAYIN...  (Read 3168 times)
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 19, 2018, 06:31:38 PM

Belki haklı belki haksız ama düşündüğüm şey şuan daha başında olduğumuz buradan ya devasa bir artış olursa ? Bu arkadaş haklı çıkacak hiç coinlere dokunmayıp bekleyen adamlar.Belkide daha düşecek.göreceği.z

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 19, 2018, 07:30:45 PM

Umut sert yükselme bekleyerek oyalanmak 2018 son ayları veya 2019 başında gelecek pump döneminde en az x10 katlama şansını yakalamak. Olmadığı takdirde kaybedilecek ne var?

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
October 19, 2018, 07:41:01 PM

Ben ocakta playkeyi satmadım 9k falan yapıyordu. Şimdi 37 dolar falan yapıyor. Para ederken satın gitsin fazla beklemeye gerek yok özellikle bountyden gelen varsa.

atima
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
October 20, 2018, 05:42:22 PM

Satılacak coinleri tespit etmek çok zor, şuan neredeyse hepsi ico fiyatlarının çok altında, bekledikçe de düşmeye devam ediyor. döngünün terse dönmesini bekliyoruz artık...
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 21, 2018, 08:35:06 AM

boğa sezonu gelirse ne alayımda kar edeyim diye fellik fellik aranmaktansa bu dönemi fırsat bilip dönercilerden temizlenmiş düzgün projelerden toplanmaya başlanabilir..o beklenen özlenen sezon allah bilir ne zaman gelir onu bilemem ancak boş boş beklemek de aptallık
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 21, 2018, 09:19:27 AM

Kesinlikle katılıyorum.En büyük yatırımınız bence de bu olur elinizdeki coinlerin bazılarını tutabilirsiniz.Çok fazla değerlenip uzun vadede müthiş bir yatırıma dönüşebilir diye düşünüyorum.Kesinlikle artış gösterenler oalcakatır.Şansınız var ise gerçekten müthiş olaylar olacaktır.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
decteax
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 09:23:50 AM

bende aynı fikirdeyim ihtiyaç yoksa elinizden çıkarmayın
şuan para etmeyen arsa 2 sene sonra paha biçilmez oluverir zengin olursunuz 1 günde
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
October 21, 2018, 10:27:50 AM

Geçen ay sattığım bir coin 5x gitti sonra 1 ayda gerçekten çok üzüldüm.Yüklü miktar para kazanma şansımı bu şekilde kaçırmış oldum bakalım ne zamana kısmet olur artık.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
October 24, 2018, 04:25:08 AM

Piyasanın yükseldiği bir dönem gelmeden hiçbir tokeni elinizden çıkarmanızı önermem. Bu piyasada neyin ne getireceği hiiç belli olmaz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 24, 2018, 08:15:29 AM

Aslında şöyle yapmak en matıklısı elinizdeki coinin şimdiki değerinde 2-3 katı seviyelerine satış emri girmek. Siz takip etmezken pumplanırsa kaçırmamış olursunuz.

pruzmani
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 1

View Profile
October 24, 2018, 01:07:05 PM

Bana kalırsa çoğu token veya coin maliyet hesabına göre satılmalı; karı alınmalı. Alım seviyesi bazlı yüzde 50-75-100 seviyelerinde satılmalı. Kademeli yani. Zaten çoğumuz iyi bir kar gördük mü satarız. Geleceği bilmek zor.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
October 24, 2018, 02:21:22 PM

EY AHALİ!
Siz şimdi kar ediyoruz diye sattığınız o ethereumları ,wavesleri ,dashları,ltcleri,monacoları,bu fiyatlardan biraz zor bulursunuz.
BUNLAR TAM OLARAK ZATEN PARANIN YERİNE GEÇECEK TEKNOLOJİK DEVRİMİN SİMGELERİDİR.
YANİ BUNLAR İLE ÖDEME YAPACAKSINIZ.
ŞİMDİ SATTIĞINIZ BU TEKNOLOJİLERİ İLERDE 1 DE 1000 FİYATINA TEKRAR SATIN ALACAKSINIZ.
bugün sattığınız miktarla 1 günlük yemek parası kazanıyorsanız bi kaç sene içerisinde 1 aylık ev masrafınızı karşılayacaksınız.
UNUTMAYIN BİR DEVRİME ŞAHİTSİNİZ VE ERKENDEN ELİNİZDEN ÇIKARIYORSUNUZ.

Sana bi sır vereyim ama kimseye söyleme.

Bunların hiç biriyle ödeme yapmıycaz haberin olsun Smiley ama aramızda.

Bunlarla ödeme yapacağımızı sanıyorsan akılla ilgili sorunların vardır. Çok çok düşük bir ihtimalde olsa btc büyük para transferleri için olabilir. Onun dışında hiç biriyle ödeme yapmayacağız.

Petro gibi kendi birimini çıkarmış ülkeler gibi(o da yarı deneysel olsada) kendi birimleri üzerinden dijital paralarla ödeme olacak. Öyle eth hot etc ltc değil.

Ama bak aramızda kalsın.

Büyük harflerle yazmandan heyecanlı ve bilgisiz bir arkadaş olduğun, bende biliyorum ulen, ben söylemiştim demek gibi bir çabada olduğunu zaten psikolojik olarak anlayabiliyoruz.

...
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 24, 2018, 02:36:43 PM

Ne olur ne olmaz cüzdanınızda 1 adet GVT tutun.

Kripto markette her şey mümkün.

https://medium.com/@Cryptoconfucious/94-000-genesis-vision-token-14b7a10ecf46

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 24, 2018, 08:57:50 PM

Başlık hareketlenmiş elde tuttuğum altlara tam güvenim olduğu sebebi ile satmak yerine beklerim. Gelecekte hangisinin ayakta kalacağını hangisinin ekip yüzünden veya başka sebeplerle yok olacağını bilemem. kalanlar ölenlerin zararını karşılasın yeter.
cleante
Jr. Member
*

View Profile
October 25, 2018, 05:37:19 AM

Valla ne olursa olsun satın geçin tek seferde zengin olma yerine az karla çok sefer kazanmak daha mantıklı satmadıkça hepsi eninde sonunda düşüyor ztn. ath ye yakın kaç coin var şu anda.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 25, 2018, 06:48:52 AM

EY AHALİ!
Siz şimdi kar ediyoruz diye sattığınız o ethereumları ,wavesleri ,dashları,ltcleri,monacoları,bu fiyatlardan biraz zor bulursunuz.
BUNLAR TAM OLARAK ZATEN PARANIN YERİNE GEÇECEK TEKNOLOJİK DEVRİMİN SİMGELERİDİR.
YANİ BUNLAR İLE ÖDEME YAPACAKSINIZ.
ŞİMDİ SATTIĞINIZ BU TEKNOLOJİLERİ İLERDE 1 DE 1000 FİYATINA TEKRAR SATIN ALACAKSINIZ.
bugün sattığınız miktarla 1 günlük yemek parası kazanıyorsanız bi kaç sene içerisinde 1 aylık ev masrafınızı karşılayacaksınız.
UNUTMAYIN BİR DEVRİME ŞAHİTSİNİZ VE ERKENDEN ELİNİZDEN ÇIKARIYORSUNUZ.

Sana bi sır vereyim ama kimseye söyleme.

Bunların hiç biriyle ödeme yapmıycaz haberin olsun Smiley ama aramızda.

Bunlarla ödeme yapacağımızı sanıyorsan akılla ilgili sorunların vardır. Çok çok düşük bir ihtimalde olsa btc büyük para transferleri için olabilir. Onun dışında hiç biriyle ödeme yapmayacağız.

Petro gibi kendi birimini çıkarmış ülkeler gibi(o da yarı deneysel olsada) kendi birimleri üzerinden dijital paralarla ödeme olacak. Öyle eth hot etc ltc değil.

Ama bak aramızda kalsın.

Büyük harflerle yazmandan heyecanlı ve bilgisiz bir arkadaş olduğun, bende biliyorum ulen, ben söylemiştim demek gibi bir çabada olduğunu zaten psikolojik olarak anlayabiliyoruz.

Bu engin bilgilerinden ötürü seni tebrik ediyorum.Cheesy Bakalım göreceğiz.petro gibi coinler mi kullanılacak yoksa benim dediğim merkezsiz coinler mi.canım arkadaşım.Yakın zamanda medyanın yeni bombasıyla,Tüm araştırmacıların, yazarların ,ekonomistlerin ve sistemi değiştirmek isteyenlerin Merkezsiz vurgusuyla çok daha fazla insana bu algı yerleşecek.sana bişey söyleyim bunlar aramızda kalsın.
ValorianTR
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 25, 2018, 07:27:47 AM

Kriptolar belki bir ara devrim olacak belkide ana devrim bunu zaman gösterecek... Şöyleki; ilk cep telefonu çıktığında şaşırmışdık hızla antensiz hali geldi, bazen ebatları büyüdü bazen küçüldü derken internetli rekli ekranlar o da hızla evrildi ve akıllı modelleri geldi, akıllı saat entegrasyonları google akıllı gözlük entagrasyonları, vr entegrasyonları derken olabildiğince hızla çok farklı yöne doğru evriliyor, aynı şekilde bilgisayarlarda, belki şu anda baktığımız kriptolar ilk errickson ve ya nokia telefonlar ile aynı konumda, yıkılmaz tahtındaki nokia belkide şu an ki bitcoin ile eşleştirebiliriz.... Bu sektörün ve teknolojinin limitleri her geçen gün kendini aşarak devam ediyor, merkezi borsalar, mobil uygulamarı, kredi kartı entegrasyonları derken merkezsiz borsalar mobil uyguları vs daha sonra belkide hibrit borsalar vs derken durum nereye nasıl gidecek hep birlikte görücez... fakat bizde devire ayak uydurup elimizde bu sektörün dinamiklerini oluşturan başlıca unsurlardan bulundurmamız lazım.... borsa üyelikleri ve coinleri.... Gün gelirde uçarsa uzulmeyecek kadar en azından cepte bulunmalı.....

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 25, 2018, 07:46:48 AM

bu piyasada hiçbir şey belli olmuyor kesin konuşmaktan kaçınmak lazım bence . sonuçta ne olur ne olmaz diye güzel projeleri elbette bırakmakta fayda vardır

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
October 25, 2018, 10:19:18 AM

Bir ara bounty tokenlerini alan arkadaşlar vardı evet her coini satmamak lazım ancak hedef fiyatlardan da satmak mantıklı geliyor. Saçma sapan ölüp giden projelerden de oluyor.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 25, 2018, 11:07:10 AM

Bazen düşüş yaşanır malesef ama elimizdeki coinlerin bazıları potasiyel olarak tekrar bir döüş yapma ihtimaline sahip olanlardır.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 »
  Print  

Jump to: