Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:47:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: MHP nın akepeyı desteklemesı  (Read 695 times)
zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
January 09, 2018, 02:19:37 PM

mhp artık imkansız bence iktidar olması
ST39
Member
**

Activity: 167
Merit: 10

View Profile
January 09, 2018, 02:22:04 PM

Meclis dışı kalmamak için sıhınıyor...O da kendine göre akıllı...mhp eski mhp değil....
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
January 09, 2018, 02:24:28 PM

kaset var kaset, başka açıklaması olamaz  Grin
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
January 10, 2018, 12:19:17 AM

mhp artık imkansız bence iktidar olması

Bu çok kaliteli post için zunnun arkadaşımızı tebrik ediyoruz.
Mhp'nin sanki iktidar olma şansı varmış da artık kalmamış gibi konuşuyor bir de. Smiley
Bahçeli baraj altında kalacağını anladığı için bu yönteme başvurdu, farklı formüllerle devlet yardımı almaya çalışıyor. Bütün pazarlıkların nedeni bu.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
January 10, 2018, 07:38:58 AM

İkisi de sağ parti ve ikisi de aynı şer ortamından besleniyorlar. Bu sebpten ötürü aynı yolda yürümelerine şaşırmamak lazım. Tez zamanda iki partiden de kurtulmak ümidiyle.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 10, 2018, 07:40:56 AM

Buraya öyle bir şeyler yazardımda hakaret içermesin diye yazmıyorum. Bahçeli CHP ile bireleşek değil Türkiye Kurucusu olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ismini kullanarak prim yapan bir partiden başka bir şey değil .

Tuesto
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 10, 2018, 07:59:48 AM

it izi kurt izine karışmış artık burda ayırt etmek için eğer uluyan varsa kurt eğer yalayan varsa ittir.
Hopewithmoney
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 02:00:49 PM

Bahçeli dönemi artık sona ermeli diyorum çünkü gerçekten ne yaptığını bildiğinden emin değilim
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 10, 2018, 02:13:30 PM

Bahçeli dönemi artık sona ermeli diyorum çünkü gerçekten ne yaptığını bildiğinden emin değilim

bahçeli sona erdi. bahçeli acımadı mhp yide yanında götürdü. bu dakikadan sonra partiyi kapatsın tamamen akp'nin yanına geçsin.

ben parti içinde bile çok sesliliğe inanırken sen ayrı bir parti olarak akp ne derse itiraz etmeden kabul ediyorsun hatta işin bokunu çıkartıp 2019 seçimlerine bile destek sözü veriyorsun.
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 10, 2018, 06:02:06 PM

siyaset sağ sol olarak 2 ye ayrılıyor aynı tarafın birbirini tutması gayet normal bence
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
January 10, 2018, 10:38:25 PM

devlet devletçiliğini konuşturuyor gerçekten olağanüstü durumda..
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 10, 2018, 10:41:30 PM

eskiden beri duyarız bahçeli mit in elemanı istihbaratçı  devletin adamı vs .
şimdide devletin adamı olduğunu gösteriyor adam son demlerini yaşarkene devlet hükümet ne isterse o yöne gidiyor iyi kötü demiyor
demekki mit çi miş Smiley
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
January 10, 2018, 11:42:59 PM

Bahçeli en doğru tarafı seçti Erdoğan'a destek vererek doğrunun haklının adaletin yanında olduğunu gösterdi sonuna kadar ak Parti'nin arkasindayiz

smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
January 11, 2018, 02:12:59 AM

Bahçeli en doğru tarafı seçti Erdoğan'a destek vererek doğrunun haklının adaletin yanında olduğunu gösterdi sonuna kadar ak Parti'nin arkasindayiz

hülooooğğğğğ Grin Grin

siyaset sağ sol olarak 2 ye ayrılıyor aynı tarafın birbirini tutması gayet normal bence

sağ sol diye bir ayrım yok 1950lerin demode olmuş sınıflandırması bu. liberal var muhafazakar var.
gorkem19888 (OP)
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 11, 2018, 02:33:49 AM

taaa amınakoysunlar alpasşlan turkeslı kesım senın mhplı vatna haını kopek adamın kemıklerını sızlatıyorsunuz mezarda

o.c.  özlem ,,,,,,,,    bahcelı 2-3 sene once tayyıp e vatan haını cıa mensubu demedı  mı Huh
https://twitter.com/ofcokzorbe/status/950314977004486656    bi daha dınel gerızekalıı salak aptalll  .sırf dewlet destegı alsın dıye mhp yı satan bır serefsız mhp nın basında anlayın sunu malll..
mhp bıttı artık meclıste yerı yokkk
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 11, 2018, 03:05:38 AM

Bu işin böyle olacağı iki iki daha dörttü.. Zamanında bu adamdan bir cacık olmaz, bu partiyi yok edecek bu adam dediğimizde, millet bize ülkücü hareket durdurulamaz vay efendim bahçeli gibi devlet adamımı mı var cart curt ağız yapıyordu. Hah şimdi kendine ülkücüyüm diyen insanlar, milliyetçiyim diyen insanlar her türlü milliyetçiliği ayaklarımın altına aldım diyen bir adama gidip oy atsınlar. Atsınlar ki bizlerde anlayalım onların çıkar için vatanperver olduklarını.
yunusztrk006
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
January 11, 2018, 08:03:33 AM

Devlet Bahçeli devletin ne zaman ihtiyacı olsa arkasında durdu vardır bi bildiği bizim görmediğimiz bişeyler.Akp ye destek vermiyor bu arada Tayyipe destek veriyor arada fark var.Şuan ki Akp nin bi daha seçim kazanabileceğini düşünmüyorum Allah göstermesin savaş falan olmadığı sürece ki o zaman birlik beraberlik adı altında tek çatı altında toplanılmak mecburiyeti var.Yaptıkları yanlış politikalarla eğitim alanı en başta olmak üzere motorlu taşıtlar vergisi o vergisi bu vergisi  derken önünü alamaz oldular.Devletin ihtiyacı varsa hepimiz verelim amenna ama sen paralı mehmet cengiz gibi godomanların vergilerini sil sıfırla Halkbankasından kredi ver devlet adına iş yaptır oradan kazandır.Sonra gel bizim gibi üç kuruşa çalışanlara vergi kitle.Men dakka dukka diyorum bakalım seçimlerde görücez.
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106
Merit: 2

View Profile
January 11, 2018, 08:35:28 AM

Bahçeli parti derdi gütmez.Devlet ne zaman sıkışsa devletin yanında olmuştur oluyor olacaktır.

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
January 11, 2018, 08:46:53 AM

Bahçeli parti derdi gütmez.Devlet ne zaman sıkışsa devletin yanında olmuştur oluyor olacaktır.

devletin başını sıkıştıran hükümetse? devletini kurtarmak için hükümetle iş tutmak nedir?
hükümet 2 yıldır iktidardan olan bir parti değil 2002 yılından beridir. 15-16 yıldır devletin başında ve devletin ne hale geldiği ortada. hepsini bir anda düşünmeye gerek yok.

eğitim.
ekonomi.
sağlık.
komşularla ilişkiler.
dış borç.
hukuktaki bozulma.
askeriyedeki bozulma.

bunları teker teker incelersek kafada daha net oturur.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
January 11, 2018, 08:50:44 AM

Buraya öyle bir şeyler yazardımda hakaret içermesin diye yazmıyorum. Bahçeli CHP ile bireleşek değil Türkiye Kurucusu olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ismini kullanarak prim yapan bir partiden başka bir şey değil .

beynim yandı. okudum beynim yandı. ne anlatmaya çalıştın acaba.
Bahçeli CHP ile bireleşek değil Türkiye Kurucusu olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ismini kullanarak prim yapan bir partiden başka bir şey değil .

ne demeye çalıştın burada?

Bahçeli CHP ile birleşecek değildir. Chp Türkiye Kurucusu olan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ismini kullanarak prim yapan bir partiden başka bir şey değil .

demeye çalışıyorsun herhalde?

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: