Bitcoin Forum
July 04, 2024, 03:28:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin zengini oldun diyelim, ülkemizde bu parayı en mantıklı nasıl harcarsın?  (Read 2864 times)
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
June 28, 2018, 02:06:49 PM

Bas parayı aize krallar gibi yaşarsın bir miktarınıda dolara yatır senden zengini yok
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 28, 2018, 04:57:55 PM

yine en çok kazandıracak kripto piyasası. paranın yarısı keyif sürmekte. kalan yarısı da bitcoin ile alınan altcoinlere gömüp hold etmekte. birkaç tanesine gömersin ve oradaki gelişmeleri takip edersin. genel görünümünde önemli olumsuzluklar yoksa hep hold kalırsın.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
June 28, 2018, 05:18:21 PM

ben emlak yatırımı yaparım diye düşünüyorum yani arsa, ev tarla tapu şeklinde bir yatırımımı olur benim
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
June 28, 2018, 05:51:27 PM

Bitcoin zengini olalalım da parayı ülkeye sokmak zengin olmanın yanında hiç bir şey. İlla sokulur bir şekilde parayı nasıl sokacağını bilmeyen adam da zengin olamaz zaten.
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
June 28, 2018, 08:28:44 PM

Tahmini olarak ne kadar bitcoin den bahsediyoruz bilmiyorum ama eğerki sahip olduğun bir varlık varsa Bunu ülkene getirmeninde mutlaka bir yolu vardır. Masraflar ne kadar tutuyor tam emin değilim ama bir kaç parçaya böler türk bankalarıyla çalışan borsalardan birine yollayıp çekerdim bu konuda bir sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum. Yada araştırınca farklı alternatifler mutlaka bulunur
derincold
Member
**

Merit: 10

View Profile
June 28, 2018, 08:31:22 PM

Bitcoin zengini derken otomatikmen insanin aklina bir  milyon bitcoin geliyor bu parayı da nasıl harcayacağız bilemem ama ben de bu miktar değil bin adet bitcoin olsa elle tutulur kaynaklara ve varlıklara yatirim yapardim. Mesela ev, arsa alabilirdim. Zaten para olsa direk ev arsa alirdi herkes, bitcoine yatirim yapmazdi.
hayratposta
Newbie
*

View Profile
June 29, 2018, 05:38:16 AM

Tahmini olarak ne kadar bitcoin den bahsediyoruz bilmiyorum ama eğerki sahip olduğun bir varlık varsa Bunu ülkene getirmeninde mutlaka bir yolu vardır. Masraflar ne kadar tutuyor tam emin değilim ama bir kaç parçaya böler türk bankalarıyla çalışan borsalardan birine yollayıp çekerdim bu konuda bir sıkıntı yaşanacağını zannetmiyorum. Yada araştırınca farklı alternatifler mutlaka bulunur

şu anda öyle bir şey olsa getirmen ve getirirken ödeyeceğin meblağ çok düşük. malum ortada bir likidite krizi olduğu için para azaldığı için yurtdışında getireceğin para herkesi mutlu eder.
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100

View Profile
June 29, 2018, 07:19:43 AM

Büyük isteklerimden biri elit bir kahve dükkanı açmak istiyorum. Kahve store gibi ya da kahve dünyası gibi.  Hem kendi arkadaşlarımla dostlarımla sohbet ederkende kullanırım.
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
June 29, 2018, 12:19:18 PM

Kesinlikle konuta ve arsaya yatırım yaparım gelişmekte olan bölgelerde. Çünkü bu sektör enflasyondan kat ve kat daha fazla artış içinde özellikle arsada bugün 100 bin tl olan bi arsa 3 yıl sonra 1 milyonu bile görebiliyor doğru analiz ile konut arsa kesinlikle bir numara yatırımda.
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 29, 2018, 01:11:25 PM

Tabi ki inşaata yatırırım, müteahhit olmak var bu ülkede, hatta işler büyütüp inşaat şirketi kurabilirsen çok büyük ihalelere katılıp kazanabilirsin sonra gelsin paralar
coinmans
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
June 30, 2018, 07:43:03 AM

kısmen toprağa yatırım ve sonrasında tekrar kriptoda devam.
zaten bekleyerek oluşacak zenginlik imkansız, talep o desteği karşılamaz neredeyse imkansız.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:07:53 AM

Kripto zengini olduktan sonra neyin yatirimini yapayim artik parayi harcama zamani. Madem kazandik zengin olduk catir catir yerim ben o parayi. Hakkini veririm yani. Ama suda var keiptoyu birakmak kolay degil.
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
June 30, 2018, 01:41:38 PM

kazanalımda bro harcaması kolay olur. her türlü harcanır.

Coin.milyarderi
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 3

View Profile WWW
June 30, 2018, 06:20:24 PM

Türkiye'de yaşıyoruz harcamayı çok düşünmeyin. Devlet zaten bir şekilde ortak oluyor bizim soframıza. Yüklü çekim yaparız devlet der bi dur bakalım neymiş bu. Ha gelirmiş ver bakalım %30'unu  Grin

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 01, 2018, 04:17:25 PM

Yunanistan'dan iki adet ev alırım. Bu şekilde hem kendiniz hem de aileniz için oturum hakkı veriyorlar. Birinde otur, birini kiraya ver; aylık ufak tefek masrafların çıkar. Ondan sonra avrupanın istediğin yerinde yaşamaya hak kazanmış olursun.
alpcaba45
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
July 02, 2018, 10:23:50 AM

şu anda ülke öyle bir konumda ki yalnızca parası olan para kazanabilir. bunun yöntemi de faiz, altın ya da petrol gibi yatırımlardan geçiyor. bana kalırsa en uygunu faize yatırmak. olur da bir girişimde bulunmak isterseniz zengin kesime hitap etmek zorundasınız. orta ve alt kesimden kazanabileceğiniz bir para yok, adamlar zaten borç içinde.
hadibeabi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 02, 2018, 05:11:51 PM

Sadece para yerim , dünyayı gezerim , boşluğa düştüğümü hissettiğim anda yatırım düşünebilirim yada bilmiyorum ilk zengin olmak lazım tam terside olabilir .
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 04, 2018, 08:40:19 AM

Yunanistan'dan iki adet ev alırım. Bu şekilde hem kendiniz hem de aileniz için oturum hakkı veriyorlar. Birinde otur, birini kiraya ver; aylık ufak tefek masrafların çıkar. Ondan sonra avrupanın istediğin yerinde yaşamaya hak kazanmış olursun.

mantıklı . bu yapılabilir yazdım kenara
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
July 04, 2018, 09:23:44 AM

Yunanistan Konsolosluğunun konu ile ilgili yazısına baktım. 2 ev değil, 250 bin euro değerinde mülk demişler. Bunun karşılığında da beş yıllık oturma izni alıyorsunuz.
Zengin olalım da bunları daha detaylı inceler öğreniriz Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
July 04, 2018, 09:27:51 AM

Ben şahsen arsa alırdım. Çok az miktar yatırımımı kripto borsasında tutardım. Evim yok ev alırdım, arabam yoksa araba alırdım Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: