Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:55:34 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Zeepin İle İlgili Uyarı  (Read 1109 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
January 18, 2018, 07:45:16 PM

Merhabalar, bende zeepin'in telegramdan filan bounty'sine katıldım ama kimlik bilgilerini göndermedim, illa ki kimlik bilgilerini göndermek gerekiyor mu ve neo wallet hesap açmak zorunlu sanırım değil mi?
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 18, 2018, 08:25:37 PM

62-63 milyon dolar topladı adamlar yaklaşık 4-5 saatte hard cape ulaştılar az buz rakam değil scam çıkarsa piyasa çok büyük sarsıntı geçirir.

Merhabalar, bende zeepin'in telegramdan filan bounty'sine katıldım ama kimlik bilgilerini göndermedim, illa ki kimlik bilgilerini göndermek gerekiyor mu ve neo wallet hesap açmak zorunlu sanırım değil mi?

Bountyler için kyc belki istemeyebilirler tam bilmiyorum bilen varsa yazsın ama neo walletınız olması gerekiyor tabiki tokenleri almak için.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
January 18, 2018, 08:38:19 PM

Çok ilginç valla scam iddaaları atıldı ama 4-5 saatte hardcap yapmış birileri scam diyerek kerizlerin almasını engelledi kendisi topladı valla
karakurt
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 08:47:58 PM

Çok ilginç valla scam iddaaları atıldı ama 4-5 saatte hardcap yapmış birileri scam diyerek kerizlerin almasını engelledi kendisi topladı valla

Hardcap yapmış olması scam ihtimalini ortadan kaldırmaz. Ayrıca almak isteyen alırdı zaten, gişe kuyruğu değil ki öndekileri caydırıp sıra kapasın. Yeterince paran varsa her şeyi alır gidersin. Başkasını engellemek iddiası bu bakımdan gülünç.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
January 18, 2018, 08:55:32 PM

Hardcap yapmış olması scam ihtimalini ortadan kaldırmaz. Ayrıca almak isteyen alırdı zaten, gişe kuyruğu değil ki öndekileri caydırıp sıra kapasın. Yeterince paran varsa her şeyi alır gidersin. Başkasını engellemek iddiası bu bakımdan gülünç.

Valla daha rahat topladılar aslında 1 saatte hardcap bekleniyordu ama daha süre uzadı çoğu kişi girmediğinden daha rahatça yavaş yavaş topladılae
AppleJr_1
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 08:57:07 PM

Zeepin scam değil. Bilgi karmaşası var.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 18, 2018, 09:40:14 PM

valla ben bu zeepte bir şey anlamadım her kafadan bir ses vay arkdaş hard cap yaptılar demekki bir şeyler var ki yaptılar ne ise oda elimizden gitti sıradaki gelsin

max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 21, 2018, 12:20:15 AM

Merhaba arkadaşlar ben kyc yi doldurdum onaylandı fakat bu işlerde yeni olduğum için acemilikten formda wallet yazarken myetherwallet adresimi yazmıştım..Kyc kısmı şu an kapalı ama profil kısmından girip neo wallet adresimi ekledim..Sizce bi sıkıntı çıkar mı..Mail atmama veya telegramdan iletişim kurmama gerek var mıdır?
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 21, 2018, 12:55:58 AM

HARDCAP yaptılarda ben bunun kyc işlemini yapmadım sıkıntı çıkarırlarmı orda takılı kaldım napcam ya iyide para topladı
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 21, 2018, 08:03:54 AM

bende güvenmediğimden bountysinde kyc yapmadım çok şüpheli duruyorlardı bakalım dagıtımı yapacaklarmı bizede
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 21, 2018, 08:56:52 AM

Scam çıkabilir mi acaba gerçekten sıkıntılı durummuş, icosuna katılmamıştım ufak bir bountysini görmüştüm ona girdim ben de, inşallah öyle bir durum yoktur baya kişinin parası var içerde.

slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
January 21, 2018, 09:21:18 PM

Merhaba arkadaşlar ben kyc yi doldurdum onaylandı fakat bu işlerde yeni olduğum için acemilikten formda wallet yazarken myetherwallet adresimi yazmıştım..Kyc kısmı şu an kapalı ama profil kısmından girip neo wallet adresimi ekledim..Sizce bi sıkıntı çıkar mı..Mail atmama veya telegramdan iletişim kurmama gerek var mıdır?

Sıkıntı çıkar tabi adamlar senin güncellemeni görmezler bile o kadar insan arasından. Yapman gereken şey şu makalede yazıyor linkini atıyorum

https://medium.com/@zeepin/zeepin-announcement-ec3695a266e6
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
January 21, 2018, 09:28:43 PM

Scam çıkabilir mi acaba gerçekten sıkıntılı durummuş, icosuna katılmamıştım ufak bir bountysini görmüştüm ona girdim ben de, inşallah öyle bir durum yoktur baya kişinin parası var içerde.

Bu saatten sonra scam falan çıkmaz bu proje yatırımda topladı kucoin binance gibi borsalara girme ihrtimalleri yüksek bunların
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 21, 2018, 10:21:19 PM

yeni çıkan coinlerde anca airdrop olursa alıyorum. değilse para falan yatırmayı düşünmüyorum Smiley
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
January 21, 2018, 10:48:55 PM

Bu kadar para toplayıp scam çıkması çok saçma olur nihayetinde projeleri neyse onu uyguladıkları vakit zaten topladıkları paradan daha fazlasını kazanma şansları var.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 21, 2018, 11:04:41 PM

Zeepinin hiç bir şeyine katılmadım fakat herkesin endişe duyması ilginç geldi bana. Umarım emek harcayan hiç kimsenin emeği boşa gitmesin.
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 22, 2018, 02:10:40 AM

Sıkıntı çıkar tabi adamlar senin güncellemeni görmezler bile o kadar insan arasından. Yapman gereken şey şu makalede yazıyor linkini atıyorum

https://medium.com/@zeepin/zeepin-announcement-ec3695a266e6

Teşekkür ederim gösterildiği gibi mail attım..İyi çalışmalar.
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
January 29, 2018, 11:42:42 PM

Dediğim gibi oldu bu kadar para toplayıp scam çıkması saçma olurdu yarın Kucoin'e giriyorlar en az x3 yaparak başlar. Başlığı açan arkadaşa teşekkürler tabiki o uyarısını yaptı.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
paladium
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
January 30, 2018, 01:46:33 PM

Kucoin de gözüküyor ama alıp satım yok şu anda . Gece 10:00' damı açılacak acaba .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
saulzaents (OP)
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 03, 2018, 08:37:31 PM
Merited by Nadziratel (20)

Arkadaşlar projenin en başindan beri kimseye scam felan demedim bunu tekrar belirtmek istedim benim actigim başlik ile birlikte belki bir cok insan yatırım yapacaktı ama işte sinek pisliği mide bulandırır hesabı belki de vazgeçtiler bu arada ben de tabiki yatırım yapmadım bu anlattigim olaylardan mütevellit gel gelelim proje hardcap yapti felan neyse kucoin'e de girdi felan neyse durumlar bunlar ufak bir durumdu belki ama benim için önemli bir detaydi team ile ilgili bilgiler benim için önemli çünkü neyse bir projenin de böyle sonuna gelmiş bulunduk tam olarak araştirmadim ilgilenmedim borsaya giriş süreciyle ilgili fakat cok büyük vurgunlardan alıkoymamışımdır sizleri diye düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: