Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:44:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] neonexchange  (Read 5824 times)
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
January 12, 2018, 02:51:44 AM
Last edit: April 08, 2018, 07:10:55 PM by hirozaki faraday
Merited by grolll (11), ysakay (9), PHI1618 (2), Baltazaar (2), mich (1), ekiller (1), Zz (1), yussuf89 (1), anu (1), bitpazari (1), Rhego (1)

Son Bitcoin çöküşüne rağmen NEO marcetcapta " 🎶Hava ayaz mı ayaz/Ellerim ceplerimde🎵/Bir türkü tutturmuşum/duyuyorsun değil mi?🎶/Çalacak bir kapım yok mutluluğa hasretim/Artık SOKAKLAR benim🎶..." demiştir.  Kaya gibi durmuştur Neo yerinde? NEO nasıl bu kadar güçlü? NEO miningi yapılmayan çevre dostu geleceğin ekonomisini belirlemeye aday ÇİN destekli ve geleceği en parlak altcoindir. NEO BÖLÜNEMEZ bir kere küsüratları borsanızdan çıkaramazsınız. Kendisi mining yapılmadığı için 2. jenerasyon coin olarakta kabul edilir. Neon walletda durduğu sürece vadeli mevduat hesabı gibi gas üretir. Bu gas'i aynı Neo gibi Binance gibi borsalarda alıp satabilirsiniz. Neo'nuzu Bittrex'te alım yaparsanız Gaslarınızın üzerine konarlar. Binance da alım yaparsanız gaslarınızı hesaba geçirirler. Ethereum gibi akıllı sözleşmelere izin veren bir coin olması başarıyı yakalamasında önemli bir paydır. Ethereum’da sadece Solidity programa dili kullanılırken NEO programa dili çeşitliliği fazladır. Çok sayıda ortaklık kurması başarıyı tetiklemektedir. Ortaklık kurarken üst düzey şirketleri seçmeleri kalitenin ve başarının anahtarı olarak görülebilir. Üst düzey anlaşma yaptığı şirketler arasında Bancor, Agrello ve Coindash bulunmaktadır. En dikkat çekici bağlantının ise Alibaba şirketi tarafından olduğu söylenmektedir. Microsoft tarafından hukuksal bir zincir adlı şirketler birliğini başlattığı belirtildi. Bu kadar büyük şirketler ile çalışması sonucunda kısa sürede ün ve başarı en doğal durumdur. NEO için en önemli detay ise Çin Hükümeti tarafında desteklenmesidir. Bitcoin’i yasal bir para olarak görmeyen Çin Hükümeti, NEO’yu destekleyecek hareketlerde bulunmaktadır. 23.12.17'de yapılan konferansta NEO’da yer almıştır. Bu konferansı ilginç yapan ise Çin Hükümeti tarafından desteklenen bir konferans olmasıdır. Resmi bir şekilde desteklendiğinin kanıtı olarak görülebilir. NEO yenilikçi bir teknolojiye sahiptir hızlı bir platforma sahiptir. Ethereum Sad saniyede 15 işlem yaparken NEO'nun saniyedeki işlem sayısı 15.000'dir. ETH 1 dili desteklerken, NEO 6 dil destekler. Ethereumdan  ziyade dijital kimlikte destekler. Ayrıca neo, elastos, ve ontchain ile işbirliği yapmakta. Elastos blockchain üzerinde bir işletim sistemi kurmaya uğraşırken, ontchain private blockchain ürünü olarak kullanıma sunuluyor. Ico ların bu kadar kaliteli olmasındaki sebeplerden biride Neo’nun ico yapacak gruba belli bir gas rakamını teminat olarak yatırmaya zorlamasından kaynaklanıyor. Bu rakam değer olarak hiçte azımsanacak bir tutar değil. Neo, San Fransisco'da katıldığı Devcon'da saniyedeki işlem hızını 100.000 adete çıkarmayı hedeflediklerini belirtti, 2020’ye kadar bu hedeflerini gerçekleştirmeyi planlıyorlar. Ayrıca Neo platformu üzerinde bir dApp yarışması düzenleniyor, bu yarışmaya dünya üzerinde 302 proje katılıyor. Yani potansiyel 302 ico demek bu. Bu zamana kadar istenilen artışı yapamamasının sebebi ÇİN hükümetinin koyduğu ico banıdır. Sebebi Çin hükümetinin vatandaşını düşünmesinden kaynaklanıyor. Çinin tutuculuğu NEP-5 tabanlı icoların son derece yüksek kaliteli iş ortaya koymasına itiyor. 23 Aralık Beijing konferansından sonra flood üzerinde de bahsettiğim gibi Neo fiyatını 0.004 seviyesinden 0.013 seviyesine kadar çıkarttı. BTC' fiyatının 3'te 1'ine kadar düşmesine rağmen şuan fiyatı hala 0.013 seviyelerinde. Yükseliş ve sağlam irade bununla da sınırlı kalmayacak. Üzerinden düzenlenen peeratlas, adex, zeepin, qlink, trinity deep brain chain, red pulse gibi icolar harcape çok kısa bir sürede ulaşıyor. İcolara gönderilen Neolar projelerin hesaplarında kalıyor ve sirkülasyondaki neo sayısı azalıyor. Üzerinden kaliteli icoların düzenlenmesi. Bu icoların kalitesinin son derece yüksek olması ile oluşan Neo arzı birleşince fiyatı artıyor ve artacak. Son derece yüksek kaliteli icolara ev sahipliği yapmasından dolayı piyasanın talebi göz önüne alınarak neo tabanlı icoların satılacağı bir borsa tasarlandı !

Neo
nexchange kısacası NEX !

Nex decentralized trade ve centralized trade sistemlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Elixir ile yazımılını yaptıkları bir off-chain matching engine kullanacaklar. Off-chaindeki eşleştirme motoru blockchainde uzun süren işlemleri chain dışında calculate ederek sisteme geri dahil etmeye yarıyor. Güvenliği sağlamak için akıllı kontrat sadece özel anahtarı olan siparişleri onaylayacak. bir para biriminden diğerine transfer dönüşümsüz yapılabilecek. Örneğin eth yi neo smart contract a oradan da neo adreslerine gönderebileceksiniz.  
Kompleks Alım-Satımlar

NEX, diğer merkezsiz borsalarda olmayan, limitli emir tarzı kompleks emirleri bünyesinde barındırmaktadır. Kriptoparalar yaygınlaştıkça merkezi olmayan borsalara duyulan ihtiyaç gittikçe artacak ve NEX şifre paraları bu orantıyla artacak. İCO 25 Martta(kesin değil). Whitelist ve KYC daha açık değil. Gelişmeleri @neonexchange 'den takip edebilirsiniz. Merkezsiz bir borsa fikri ile ön plana çıkıyor. Transferler cüzdanlar arası yapılır, oldukça güvenlidir. "Bir gün uyandığımda paralarım tamamen kaybolmuş olur mu?" korkusuyla uyumazsınız. Merkezsiz borsalarda en sık karşılaşılan problemler çok düşük işlem hacmi, kötü ve güven vermeyen bir arayüz, yeterli reklamın yapılamaması. NEO'nun tüm Çin ekonomisini hedef aldığını biliyorsak üzerinden gerçekleştirilen icoların başarısına ve arkasındaki insanların gücüne baktığımızda bu problemleri yaşamayacağını ve iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.
1714682693
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714682693
Reply with quote  #2

1714682693
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714682693
Hero Member
*

Ignore
1714682693
Reply with quote  #2

1714682693
Report to moderator
1714682693
Hero Member
*

Ignore
1714682693
Reply with quote  #2

1714682693
Report to moderator
1714682693
Hero Member
*

Ignore
1714682693
Reply with quote  #2

1714682693
Report to moderator
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 12, 2018, 03:03:22 AM

güzel bir projeye benziyor. olayı amerika'nın üzerinden yapaacaklarına göre kesin KYC isteyecekler. Muhtemelen Çin'lileri de almayacaklar ico'ya. Tabi neo diyince akıllara hemen ico sonrası kucoine girip x5- x10 yapmaları geliyor
yawan
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 22, 2018, 07:13:28 PM

takibe aldım teşekkürler
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 22, 2018, 07:18:17 PM

Benimde adini duydugum hatta next.exchange i gorunce ico bitmis diye karistirdigim proje. Yanliz piyasa boyle giderse ne borsa kalacak ne altcoin
InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 22, 2018, 08:27:52 PM

whitepaperında bir kere btc adı geçmiyor. 2018 Q3'de de eth eklenecekmiş. BTC'ye olan bağımlılığı azaltacaktır. Bir de margin trade, stop loss gibi çoğu dex'de olmayan komplex trade seçenekleri de olacakmış. Umarım ICO'su çok çabuk tükenmez

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
January 22, 2018, 08:31:04 PM

Nex decentralized trade ve centralized trade sistemlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Elixir ile yazımılını yaptıkları bir off-chain matching engine kullanacaklar. Off-chaindeki eşleştirme motoru blockchainde uzun süren işlemleri chain dışında calculate ederek sisteme geri dahil etmeye yarıyor. Güvenliği sağlamak için akıllı kontrat sadece özel anahtarı olan siparişleri onaylayacak. bir para biriminden diğerine transfer dönüşümsüz yapılabilecek. bu cidden çok büyük bir şey. örneğin eth yi neo smart contract a oradan da neo adreslerine gönderebilecek. Benim çok hoşuma gitti ico başlayana kadar boğa sezonundan faydalanıp all-in gireceğim bu icoya streamity icoda iyi duruyor. Wepower da iyi gibi. Beklentim nex'ten çok büyük 10x olmadan satacağımı düşünmüyorum, sanırım uzun bir süre hodl kalacağım ico 10 saniyede bitmez umarım

airdrobuna katıldım ve bana 10 tane geldi. daha önce sugar exchange geldi hatta baya bi fazla geldi. acele ettim sattım. snuçta borsa tokeni umarım iyi yerlere gelir...
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 30, 2018, 12:41:46 PM

Nex decentralized trade ve centralized trade sistemlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Elixir ile yazımılını yaptıkları bir off-chain matching engine kullanacaklar. Off-chaindeki eşleştirme motoru blockchainde uzun süren işlemleri chain dışında calculate ederek sisteme geri dahil etmeye yarıyor. Güvenliği sağlamak için akıllı kontrat sadece özel anahtarı olan siparişleri onaylayacak. bir para biriminden diğerine transfer dönüşümsüz yapılabilecek. bu cidden çok büyük bir şey. örneğin eth yi neo smart contract a oradan da neo adreslerine gönderebilecek. Benim çok hoşuma gitti ico başlayana kadar boğa sezonundan faydalanıp all-in gireceğim bu icoya streamity icoda iyi duruyor. Wepower da iyi gibi. Beklentim nex'ten çok büyük 10x olmadan satacağımı düşünmüyorum, sanırım uzun bir süre hodl kalacağım ico 10 saniyede bitmez umarım

teşekkürler takipteyiz .

skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 30, 2018, 12:45:10 PM

nex exchange ile next exchange farklı herhalde çünkü next exchange icosu yapıldı ve bitti bende türkçe duyuru konusunu görmüştüm ama pek tutmadı herhalde proje
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 04:54:16 PM

İçerik güncellendi
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
February 10, 2018, 04:56:24 PM

Yeni açılan borsalara girmeye devam edin. Daha çok soyulduk konuları açarlar. İnsanlar akıllanmaz darbe yiyene kadar. Şimdide yeni moda icolar azaldı borsalar açılmaya başladı, sonumuz hayır ola
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
February 10, 2018, 05:09:02 PM

Direk borsamı olacak ? yoksa ZRX gibi bir borsa protokolümü olacak . 0X gibi olacak ise iyi kazandıracaktır .

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 05:25:42 PM
Last edit: February 16, 2018, 09:35:37 PM by hirozaki faraday

Direk borsamı olacak ? yoksa ZRX gibi bir borsa protokolümü olacak . 0X gibi olacak ise iyi kazandıracaktır .

Borsa
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 10, 2018, 05:30:12 PM

Kaç haftadır günde kırk kere kontrol ediyorum ama hala durum değişmedi, beklemeye devam:
"Token sale information coming soon!"

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 05:36:13 PM

Hocam senin bu değerli yorumlarını çok beğeniyorum keşke merit olsaydı da gönderseydim. Sayende geçmişte baya piyasadan kâr ettiğim de oldu. Takipteyim..
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 05:41:10 PM

Hocam senin bu değerli yorumlarını çok beğeniyorum keşke merit olsaydı da gönderseydim. Sayende geçmişte baya piyasadan kâr ettiğim de oldu. Takipteyim..

Sağol hocam
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 10, 2018, 10:33:34 PM

Şuanda ICO takip eden tüm kişilerin whitelist almak için günde defalarca sitesini kontrol ettiği proje, bende dahil.iconun 25 martta olacağı yazıyor bazı ico sitelerinde ama whitelist için henüz tarih verilmiş değil.belki başlıktan görüp değerlendirmek isteyenler olur diye siteyi bırakalım buraya https://neonexchange.org/
Artık yeni görenlerde günlük whitelist kontrolüne başlayabilir
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 10, 2018, 10:38:38 PM

Etherdeltanın Neo şekli hardcap kesin projeyi iyi yaparlarsa çok güzel paralar kazandırır ama long da kazandırır gibi geliyor neo icolarıda uçar
brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
February 10, 2018, 10:58:55 PM

Valla çok iyi proje gibi duruyor her yerde konuşuluyor bunun icoya girmesi zor olur ya da herkese bireysel cap verirlerse adam başı 0.2 eth falan düşer.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 11, 2018, 12:07:22 PM

Valla çok iyi proje gibi duruyor her yerde konuşuluyor bunun icoya girmesi zor olur ya da herkese bireysel cap verirlerse adam başı 0.2 eth falan düşer.

gibi durmuyor hocam. çok iyi proje. geleceğin neosunu anlamak bunu görmek için yeterli.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 11, 2018, 12:08:08 PM

kanka niye yayınladın bunu pusuya yatmıştık sessiz sedasız harbi çok ayıp ettin alt tarafı 5x yapıp çıkacağız megafonla yaydın herkese, topla bakalım meritleri gitti bizim 5x  Grin
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: