Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:14:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] neonexchange  (Read 5825 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 07, 2018, 08:26:11 AM

Arkadaşlar 2 dolardan 1400 tane satıyorum. Açıkta hesaplarım kaldı onları tamamlamak için satıyorum. İlgilenen varsa pmden yazabilir.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714814046
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714814046
Reply with quote  #2

1714814046
Report to moderator
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 07, 2018, 10:31:25 AM
Last edit: September 07, 2018, 07:58:56 PM by furylmz

Arkadaşlar 2.tura katılacağım almak isteyen varsa ulaşsın az bir komisyonla isteyene alabilirim

Stok:9000 adet nex

Kalan adet:7100 adet nex
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
September 07, 2018, 07:37:41 PM

phase 1 bitti herhalde. guncel durum 814,341 neo kaba bi hesapla 15,364,000 nex satilmis denebilir herhalde
phase 2 icin 9 10 milyonluk token kalmis desek ilk gunden bu rakam tuketilir diye dusunuyorum
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 07, 2018, 10:38:54 PM

9.3m kalmış geriye 1033 kişilik token totalde. İkinci raundu kyc geçen herkese mi açacaklar 1033 kişi için kura mı çekecekler başvuranlar arasından ?

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 08, 2018, 12:35:16 PM

Ben phase 1 de daha iyi bir performans bekliyordum. Bu performanstan sonra hardcap bile yapamıyabileceklerini düşünüyorum tabi bu zor bir ihtimal çok fazla hype var

maho2100
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
September 08, 2018, 02:07:08 PM

Neoyu duyan hemen kucoine gireceğini sanıyor.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 08, 2018, 02:07:14 PM

1k nex = 65 neo

Almak isteyen bana ulaşsın
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 08, 2018, 03:44:31 PM

Pazar akşamı raund 2 için çekiliş sonuçları belli olacak. 1033 kişi seçilecek başvuranlar arasından muhtemelen hardcapı ucu ucuna kaçırak neo için belirledikleri fiyattan dolayı.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 08, 2018, 04:34:55 PM

çekilişe girmeyenlerde alamıyor mu
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 11, 2018, 09:46:29 AM

Çekilişe girenlerin dahi tamamı alamıyor muhtemelen hardcap yapamayacaklar sadece 1033 kişi seçtikleri için ve sadece hepsi tamamını aldığında hardcapa ulaşacakları için. Kalan tokenler şirkete kalacak yine.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
September 11, 2018, 01:55:42 PM

Çekilişe girenlerin dahi tamamı alamıyor muhtemelen hardcap yapamayacaklar sadece 1033 kişi seçtikleri için ve sadece hepsi tamamını aldığında hardcapa ulaşacakları için. Kalan tokenler şirkete kalacak yine.
Ben şirkete kalacağını sanmıyorum yakacaklardır. Zaten başka türlü birşey yapamazlardı fazladan kişi olsa eksik token kalabilirdi arz talep karşılanamayabilirdi. Bence 0x yaptığı gibi açacaklardı saldırıcaktı insanlar hardcapin çok önemli olduğunu düşünümüyorum zaten bu proje için

tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 11, 2018, 02:35:39 PM

Naptılar acaba hardcap yapabildilermi bunlar ikinci round başladı millet yatırıyordu hala devam ettiğine göre hardcap olmamış sağlam projede yanlış zamanda ico yapıyolar bizi için yanlış onlar için doğru
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
September 11, 2018, 02:40:12 PM

Hardcap yapmamaları daha iyi diye düşünüyorum circulating suply azalıcaktır. Ben ekibin yakacaklarını düşünüyorum bi nevi sabit kur yüzünden mağduriyetimizi bir nebze de olsa azaltmak. Capler olmasa ben 10 tane hardcap yapacağını düşünüyorum. Böylesi daha iyi, biraz sabırla çok güzel kazançlar sağlanacak nexten

sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 11, 2018, 03:00:16 PM

Hardcap yapmamaları daha iyi diye düşünüyorum circulating suply azalıcaktır. Ben ekibin yakacaklarını düşünüyorum bi nevi sabit kur yüzünden mağduriyetimizi bir nebze de olsa azaltmak. Capler olmasa ben 10 tane hardcap yapacağını düşünüyorum. Böylesi daha iyi, biraz sabırla çok güzel kazançlar sağlanacak nexten

sabit kurdan maduriyet yaratılmıyor ki maduriyet kelime anlamı olarak haksızlığa uğramak herkese aynı muamele haksızlık  yok zorlada satmıyor. 18,54 den sayıyorsa şuanda 18 dolar oldu neo adet başına ,54 cent kardasın şuanda .

ama hard cap yapmamalarını bende istiyorum hardcap yapanlar genelde zarar ettiriyor.  tokenleri yakma olacak mı tam incelemedim ama yakarlarsa iyi olur. ikinci kyc geçemedim 1 ye katılabildim sadece bakalım nasıl olcak.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
September 11, 2018, 03:24:37 PM

sabit kurdan maduriyet yaratılmıyor ki maduriyet kelime anlamı olarak haksızlığa uğramak herkese aynı muamele haksızlık  yok zorlada satmıyor. 18,54 den sayıyorsa şuanda 18 dolar oldu neo adet başına ,54 cent kardasın şuanda .

ama hard cap yapmamalarını bende istiyorum hardcap yapanlar genelde zarar ettiriyor.  tokenleri yakma olacak mı tam incelemedim ama yakarlarsa iyi olur. ikinci kyc geçemedim 1 ye katılabildim sadece bakalım nasıl olcak.

Hocam kafanmi guzel ? nex icosu icin neo yu 18 dolara sabitlediler piyasa neoyu artik 18 dolar gibi gordu 200 dolarlardan nerelere indi bu iyi olmadi kusa cevirdiler neo yu...
Bthd
Legendary
*

View Profile WWW
September 11, 2018, 03:52:29 PM

Naptılar acaba hardcap yapabildilermi bunlar ikinci round başladı millet yatırıyordu hala devam ettiğine göre hardcap olmamış sağlam projede yanlış zamanda ico yapıyolar bizi için yanlış onlar için doğru

hocam hardcapı her türlü yaparlardı 1033 kişi için 9000 hak tanıdılar 2. tura katılan herkese izin vermediler. 1033 kişinin içinde maddi durumu şu an için uygun olmayan elbet birileri vardır o yüzden hardcap yapmaları mümkün değil. Bir kişi 1 neo bile eksik gönderse hardcap yapamamış oluyorlar zaten. Bence istediklerinin 5 katı kadar neo topladılar zaten. 1 milyon neo boru değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 11, 2018, 04:24:42 PM

hocam hardcapı her türlü yaparlardı 1033 kişi için 9000 hak tanıdılar 2. tura katılan herkese izin vermediler. 1033 kişinin içinde maddi durumu şu an için uygun olmayan elbet birileri vardır o yüzden hardcap yapmaları mümkün değil. Bir kişi 1 neo bile eksik gönderse hardcap yapamamış oluyorlar zaten. Bence istediklerinin 5 katı kadar neo topladılar zaten. 1 milyon neo boru değil.

aynn bu bok gibi piyasada iyi bve başarılı bir ıco denebilecek bir seviye . uzun vadede karlı olcağını düşünüoyrum metamax gibi yayılırsa özellikle(tabi bu neonun yaygınlaşmasıyla alakalı) çok iş yyapar yatırımcısı
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 11, 2018, 05:41:40 PM

aynn bu bok gibi piyasada iyi bve başarılı bir ıco denebilecek bir seviye . uzun vadede karlı olcağını düşünüoyrum metamax gibi yayılırsa özellikle(tabi bu neonun yaygınlaşmasıyla alakalı) çok iş yyapar yatırımcısı
Hocam walletları hakkındaki düşüncelerine sonuna kadar katılyıorum. Benim çok hoşuma gitti tasarım olarakta çok güzel şahsen metamasktan daha güzel gözüktüğünü düşünüyorum. Şuanlık ben projede bir tane eksik göremiyorum. Bu piyasa şartlarında yatırımcısına ilaç gibi gelicek.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 12, 2018, 09:51:56 AM

kendi borsası 2018 içinde açılacal olsada, kendi borsasında 2019 un ilk çeyreğine kadar listelenemeyecek nex.
security oldukları için gerkliizinler alınacak. buda bürokrasi demek olduğu için süre 2019 un ikinci yarısı bile olabilir demek. bilginize.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 12, 2018, 11:23:47 AM

ikinci tur için bekliyordum ama kurada çıkmadı. bilerek ikinci turda az kişiye  hak verdiler. isteselerdi sayıyı yüksek tutabilirlerdi. satılamayacapını biliyorlar bir kısım token kendilerine kalsın istiyorlar. zaten toplayacağını topladı.  neo bir pump yerse kafadan kara geçecekler zaten
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: