Bitcoin Forum
June 01, 2024, 02:43:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptocurrencies - teoria conspiratiei  (Read 12453 times)
rammy2k2
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1003



View Profile
October 22, 2013, 08:48:01 PM
 #101

Tare topicul asta.

Pana acum l-am tot evitat (nu m-a inspirat titlul) dar acum am zis; hai domle sa vedem ce tot zic oamenii astia pe 5 pagini?
L-am citit pe nerasuflate si pot spune ca e un topic grozav pentru descretit fruntea.

Ospatar, mai adu un rand de beri!


... si niste popcorn !
AmunRa
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 338
Merit: 250


I use recycled electrons


View Profile WWW
October 23, 2013, 03:15:20 AM
Last edit: October 23, 2013, 03:27:24 AM by AmunRa
 #102

Tare topicul asta.

Pana acum l-am tot evitat (nu m-a inspirat titlul) dar acum am zis; hai domle sa vedem ce tot zic oamenii astia pe 5 pagini?
L-am citit pe nerasuflate si pot spune ca e un topic grozav pentru descretit fruntea.

Ospatar, mai adu un rand de beri!


... si niste popcorn !

Smiley  Conspiratie sau subiect de descretit fruntea..e ok atata timp cit va spune-ti si voi parerile bazat pe ceea ce sti-ti si a-ti citit despre bitcoin.. ..fratilor ..sint in bitcoin de ceva timp...cum o dau so oricum ma gandesc..moneda asta e tare de tare..si "simt" ca oala fierbe si in curind va sari capacul...Bitcoin de obicei sare exponential..cred ca de data asta va fii o explozie...poate mai sus de $500..dar exponential se va mari si atacul bancilor dinozaur asupra bitcoin ..nu cred eu ca se dau batu-ti asa usor ...anyway..Bitcoin nu poate fii oprit ( edit..Actually o concetrare mare de Asicuri capabile in the wrong hands ..or government hands ..lol..pot ..in teorie produce un atac de 51% si take over the network..man I hate those Asics now..)...si cind va iesi filmul despre Silkroad pe ecrane ( pe la anul...cica ..astia de la Hollywood deja scriu scenariul bazat pe povestea lui Ross Ulbricht AKA Dread Pirate Roberts fondatorul Silk Road...numele lui Ben Afleck se vehiculeaza ca ar fii in rol principal)..ei atunci Bitcoin va fii in the open si toti se vor napusti asupra Bitcoin sa cumpere..de acolo ..the sky is the limit..deci "pre simt" un viitor bun ..dar plin de obstacole din partea sistemului..si aici incerc sa ma gandesc..in ce fel pot opri sau impiedica evolutia Bitcoin..si inafara de a scoate bitcoin in afara legii...ceea ce va fii extrem ..si greu de impus si controlat  probabil..nu prea vad in ce mod poate fii oprit..Cam atat..mai las si pe altii sa isi dea cu parerea Smiley

@ Vlad2Vlad..maybe you are on to something...LTC e mortadela vad..si va  ramane asa sau mai rau atat timp cat Bitcoin pune pressure pe toate celelalte monede crescand in continuu...lumea vinde alt coins ca sa cumpere Bitcoin ..dar pune si tu un grafic cu evolutia lui IX coin sa vedem evolutia in timp..
Peace !

Oracol Xor-Stay tuned for ICO info www.oracol.mobi
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 23, 2013, 05:09:27 AM
 #103

Tare topicul asta.

Pana acum l-am tot evitat (nu m-a inspirat titlul) dar acum am zis; hai domle sa vedem ce tot zic oamenii astia pe 5 pagini?
L-am citit pe nerasuflate si pot spune ca e un topic grozav pentru descretit fruntea.

Ospatar, mai adu un rand de beri!


... si niste popcorn !

Smiley  Conspiratie sau subiect de descretit fruntea..e ok atata timp cit va spune-ti si voi parerile bazat pe ceea ce sti-ti si a-ti citit despre bitcoin.. ..fratilor ..sint in bitcoin de ceva timp...cum o dau so oricum ma gandesc..moneda asta e tare de tare..si "simt" ca oala fierbe si in curind va sari capacul...Bitcoin de obicei sare exponential..cred ca de data asta va fii o explozie...poate mai sus de $500..dar exponential se va mari si atacul bancilor dinozaur asupra bitcoin ..nu cred eu ca se dau batu-ti asa usor ...anyway..Bitcoin nu poate fii oprit ( edit..Actually o concetrare mare de Asicuri capabile in the wrong hands ..or government hands ..lol..pot ..in teorie produce un atac de 51% si take over the network..man I hate those Asics now..)...si cind va iesi filmul despre Silkroad pe ecrane ( pe la anul...cica ..astia de la Hollywood deja scriu scenariul bazat pe povestea lui Ross Ulbricht AKA Dread Pirate Roberts fondatorul Silk Road...numele lui Ben Afleck se vehiculeaza ca ar fii in rol principal)..ei atunci Bitcoin va fii in the open si toti se vor napusti asupra Bitcoin sa cumpere..de acolo ..the sky is the limit..deci "pre simt" un viitor bun ..dar plin de obstacole din partea sistemului..si aici incerc sa ma gandesc..in ce fel pot opri sau impiedica evolutia Bitcoin..si inafara de a scoate bitcoin in afara legii...ceea ce va fii extrem ..si greu de impus si controlat  probabil..nu prea vad in ce mod poate fii oprit..Cam atat..mai las si pe altii sa isi dea cu parerea Smiley

@ Vlad2Vlad..maybe you are on to something...LTC e mortadela vad..si va  ramane asa sau mai rau atat timp cat Bitcoin pune pressure pe toate celelalte monede crescand in continuu...lumea vinde alt coins ca sa cumpere Bitcoin ..dar pune si tu un grafic cu evolutia lui IX coin sa vedem evolutia in timp..
Peace !

Guvernul si bancile vor Bitcoin, daca nu il omora de mult pe baza de drug trafficking si national security. 

De aia sunt Asa Sigur ca Bitcoin o sa ea ETF incurand, like in 2-4 months care este considerat extrem de rapid.

Cu ixCoin, nu inteleg ce grafic este care vrei.  Citeste despre ixCoin, este extrem de ciudat si un alt coin care Trebuia sa Moara de mult dar niciodata nu a murit.  Este un coin abandonat ca si Bitcoin si un coin cu un DEV anonymous.  Daca vrei un coin ca Bitcoin atunci ixCoin este cat de identic cat possibil si asta cred ca o sa caute bancherii si Wall Street si investori dupa ce Bitcoin ea ETF.

Nu va costa mult, doar cumparati 5,000 de ixCoin, EU am cumparat peste 500,000, si ma costat peste 50 BTC care iam cumparat cu $$$ ca nu am mineri.  Riscati un pic din LTC sau ce aveti in cauza ca sunt corect.

Anul ce vine Bitcoin o sa sara tare, I sa depaseasca aurul curat ($1,350).  Si o sa continue mult Mai sus.  Nu stiu cum si cand ixCoin o sa intre la evidenta si in ce capacitate dar eu vad cel Putin $2-$3, dar posibil mult Mai mult dar admit ca predictia asta este mult Mai riscanta ca predictia de Bitcoin ETF sau Bitcoin peste $1,000 la anul.

Good luck, guys!

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
8fold
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 391
Merit: 250



View Profile
October 23, 2013, 07:13:19 AM
 #104


Guvernul si bancile vor Bitcoin, daca nu il omora de mult pe baza de drug trafficking si national security. 


Easy there cowboy! Guvernul și băncile vor income tax ca să-și poată plăti datoria către Federal Reserve.

Bitrated user: 8fold.
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 23, 2013, 07:43:41 AM
 #105


Guvernul si bancile vor Bitcoin, daca nu il omora de mult pe baza de drug trafficking si national security. 


Easy there cowboy! Guvernul și băncile vor income tax ca să-și poată plăti datoria către Federal Reserve.

Si ce zici, ca guvernul nu poate sa taxeze un fiat digital de fapt mult Mai usor decat un fiat de hartie care poate fie ascuns? 

Digital Currencies are every governments wet dream.  If Bitcoin was not designed by the govt you can bet they're in love and they're gonna make Bitcoin theirs.  This is why Russia and China have told their citizens to mine Bitcoin, buy it and save it.  Seems like everyone but the western world knows what's coming.

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
8fold
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 391
Merit: 250



View Profile
October 23, 2013, 09:44:06 AM
 #106


Guvernul si bancile vor Bitcoin, daca nu il omora de mult pe baza de drug trafficking si national security. 


Easy there cowboy! Guvernul și băncile vor income tax ca să-și poată plăti datoria către Federal Reserve.

Si ce zici, ca guvernul nu poate sa taxeze un fiat digital de fapt mult Mai usor decat un fiat de hartie care poate fie ascuns? 

Digital Currencies are every governments wet dream.  If Bitcoin was not designed by the govt you can bet they're in love and they're gonna make Bitcoin theirs.  This is why Russia and China have told their citizens to mine Bitcoin, buy it and save it.  Seems like everyone but the western world knows what's coming.

Tocmai asta e Vlad, în timp ce ar putea cu ușurință taxa o monedă cu registru public (blockchain), problema apare când plata nu are nici un nume de contribuabil în dreptul ei. De unde semi-anonimitatea bitcoin. Sper că m-am făcut clar în exprimare.

Bitrated user: 8fold.
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 23, 2013, 04:04:22 PM
 #107


Guvernul si bancile vor Bitcoin, daca nu il omora de mult pe baza de drug trafficking si national security. 


Easy there cowboy! Guvernul și băncile vor income tax ca să-și poată plăti datoria către Federal Reserve.

Si ce zici, ca guvernul nu poate sa taxeze un fiat digital de fapt mult Mai usor decat un fiat de hartie care poate fie ascuns? 

Digital Currencies are every governments wet dream.  If Bitcoin was not designed by the govt you can bet they're in love and they're gonna make Bitcoin theirs.  This is why Russia and China have told their citizens to mine Bitcoin, buy it and save it.  Seems like everyone but the western world knows what's coming.

Tocmai asta e Vlad, în timp ce ar putea cu ușurință taxa o monedă cu registru public (blockchain), problema apare când plata nu are nici un nume de contribuabil în dreptul ei. De unde semi-anonimitatea bitcoin. Sper că m-am făcut clar în exprimare.

Chestii din Astea technicale se pot schimba prin legi si coding.  Trebuia sa fie Asa cum este la inceptut ca sa adopteze masele idea. 

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
Martisor-Sobru
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 541
Merit: 500


View Profile
October 23, 2013, 06:01:44 PM
 #108

Crypto depinde de casele de schimb. Vanzarile fara ele nu pot sa sustina structura crypto la nivel de mase, poate doar la nivel de mafie.

Sa impuna o taxa pe orice tranzactie este facil, chiar daca, sa zicem, detinatorul se crede anonim.
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 23, 2013, 08:29:32 PM
 #109

Crypto depinde de casele de schimb. Vanzarile fara ele nu pot sa sustina structura crypto la nivel de mase, poate doar la nivel de mafie.

Sa impuna o taxa pe orice tranzactie este facil, chiar daca, sa zicem, detinatorul se crede anonim.

De asta cauza o sa dea ETF la Bitcoin, ca o sa bage Bitcoin instant la mase.  Masele aici toti investesc bani in actiuni.

Si déjà lucreaza sa spele mintele la restul de mase prin media.  Deja au inceput sa scrie filmul despre Silk Road care o sa aduca Bitcoin la tot poporul.  Se zice ca Ben Afleck o sa fie actorul principal.

2014 o sa vada Bitcoin Mai sus ca pretul de aur curat.  Si eu tot cred ca o sa fie altul coin care o sa Sara mult Mai mult % la %. Si sunt cam sigur ca nu o sa fie Litecoin sau altul popular.  Sunt cam sigur ca o sa fie ixCoin dar recunosc ca este sansa mica.

Facil nu inteleg dar sa taxezi orice fiat, Mai ales unul care nu poti sa-l ascunzi si transparent masiv si transparent permanent o sa fie forte usor de taxat si furat de guven.  Furatul este cel Mai Nou technic aici acuma, se Cheama Bail-in in loc de bail-out dar in orice caz, bancile si statul ea bani nostri in amandoua cazuri.

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
AmunRa
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 338
Merit: 250


I use recycled electrons


View Profile WWW
October 23, 2013, 10:55:28 PM
 #110

Crypto depinde de casele de schimb. Vanzarile fara ele nu pot sa sustina structura crypto la nivel de mase, poate doar la nivel de mafie.

Sa impuna o taxa pe orice tranzactie este facil, chiar daca, sa zicem, detinatorul se crede anonim.

De asta cauza o sa dea ETF la Bitcoin, ca o sa bage Bitcoin instant la mase.  Masele aici toti investesc bani in actiuni.

Si déjà lucreaza sa spele mintele la restul de mase prin media.  Deja au inceput sa scrie filmul despre Silk Road care o sa aduca Bitcoin la tot poporul.  Se zice ca Ben Afleck o sa fie actorul principal.

2014 o sa vada Bitcoin Mai sus ca pretul de aur curat.  Si eu tot cred ca o sa fie altul coin care o sa Sara mult Mai mult % la %. Si sunt cam sigur ca nu o sa fie Litecoin sau altul popular.  Sunt cam sigur ca o sa fie ixCoin dar recunosc ca este sansa mica.

Facil nu inteleg dar sa taxezi orice fiat, Mai ales unul care nu poti sa-l ascunzi si transparent masiv si transparent permanent o sa fie forte usor de taxat si furat de guven.  Furatul este cel Mai Nou technic aici acuma, se Cheama Bail-in in loc de bail-out dar in orice caz, bancile si statul ea bani nostri in amandoua cazuri.

Si déjà lucreaza sa spele mintele la restul de mase prin media

I could not agree with you more ..Extraction is  IS happening ..dar la dolarul american ...watch this Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=gIcqb9hHQ3E#t=49

Oracol Xor-Stay tuned for ICO info www.oracol.mobi
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 24, 2013, 12:33:39 AM
 #111

Crypto depinde de casele de schimb. Vanzarile fara ele nu pot sa sustina structura crypto la nivel de mase, poate doar la nivel de mafie.

Sa impuna o taxa pe orice tranzactie este facil, chiar daca, sa zicem, detinatorul se crede anonim.

De asta cauza o sa dea ETF la Bitcoin, ca o sa bage Bitcoin instant la mase.  Masele aici toti investesc bani in actiuni.

Si déjà lucreaza sa spele mintele la restul de mase prin media.  Deja au inceput sa scrie filmul despre Silk Road care o sa aduca Bitcoin la tot poporul.  Se zice ca Ben Afleck o sa fie actorul principal.

2014 o sa vada Bitcoin Mai sus ca pretul de aur curat.  Si eu tot cred ca o sa fie altul coin care o sa Sara mult Mai mult % la %. Si sunt cam sigur ca nu o sa fie Litecoin sau altul popular.  Sunt cam sigur ca o sa fie ixCoin dar recunosc ca este sansa mica.

Facil nu inteleg dar sa taxezi orice fiat, Mai ales unul care nu poti sa-l ascunzi si transparent masiv si transparent permanent o sa fie forte usor de taxat si furat de guven.  Furatul este cel Mai Nou technic aici acuma, se Cheama Bail-in in loc de bail-out dar in orice caz, bancile si statul ea bani nostri in amandoua cazuri.

Si déjà lucreaza sa spele mintele la restul de mase prin media

I could not agree with you more ..Extraction is  IS happening ..dar la dolarul american ...watch this Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=gIcqb9hHQ3E#t=49

Asta este ceva nou, nu am vazut asta ca eu rar ma uit la televizor.  Dar Acuma cam incepeti sa cam vedeti ce tot zic eu, si cat de mare si real este conspiratia asta.  Nobody knows how deep the rabbit hole goes.

Dar sa fiti siguri, nici o putere in Lume nu o sa opreasaca Bitcoin si digital bani.  Nu stiu daca Bitcoin o sa fie finala digital currency globala dar nu conteaza, scopul este sa ne ea toata averea si tot ce castigam in viitor si sa le digitize pe toate pentru control total asupra masele.  Si Uite cum toti sar la ocazie crezand ca le trag teapa la stat si la banci cand de fapt este invers.

De aia e bine sa bagi cati bani poti sa faci cat posibil si sa ai destul sa poti fugii undeva cand totul se prabuseste, probabil in 2015, cand o sa omoara toate bani principali, inclusiv euro si peste noapte o sa ne dea bani digitali in schimb pentru bani reali si in proces o sa fure o mare portie din averea oamenilor, si o distruga generati de averi de la oameni normali (middle class) ca toti stim ca bogati nu pierd si chiar castiga in timpuri ca Astea.

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
8fold
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 391
Merit: 250



View Profile
October 24, 2013, 03:27:14 AM
 #112

De aia e bine sa bagi cati bani poti sa faci cat posibil si sa ai destul sa poti fugii undeva cand totul se prabuseste, probabil in 2015, cand o sa omoara toate bani principali, inclusiv euro si peste noapte o sa ne dea bani digitali in schimb pentru bani reali si in proces o sa fure o mare portie din averea oamenilor, si o distruga generati de averi de la oameni normali (middle class) ca toti stim ca bogati nu pierd si chiar castiga in timpuri ca Astea.
Adică vrei să spui că ne vor da bani digitali contra aur?  Smiley

Bitrated user: 8fold.
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 24, 2013, 04:27:54 AM
 #113

De aia e bine sa bagi cati bani poti sa faci cat posibil si sa ai destul sa poti fugii undeva cand totul se prabuseste, probabil in 2015, cand o sa omoara toate bani principali, inclusiv euro si peste noapte o sa ne dea bani digitali in schimb pentru bani reali si in proces o sa fure o mare portie din averea oamenilor, si o distruga generati de averi de la oameni normali (middle class) ca toti stim ca bogati nu pierd si chiar castiga in timpuri ca Astea.
Adică vrei să spui că ne vor da bani digitali contra aur?  Smiley

No, o sa ne confisce leu, $, euro, etc pentru un ban nou global digital si ei o sa decide cati bani primesti pentru toata averea ta si nu o sa fie in foavoarea ta.

Si cred dar nu sunt Sigur, dar daca the uiti la istoria din America si Europa si Russia, ca la timpul asta o sa confisce tot aurul de la popoare si in schimb ne da Rahat de fiat digital.

In America Acuma 3 ani au trecut o lege noua care a facut necesar cand cumperi aur sau argint sa-l faci raport la stat Asa ca statul stie cine si cat aur si argint are toti.  Spunem de ce dintro data a avut nevoie statul sa stie datele astea?  Asa ca in 1934 cand Americani au facut aurul o crima si au mers la fiecare casa si au list tot aurul de la oameni Acuma se repeta iara.

Asta inseamna ca pe Trebuie mult aur pentru moneda noua sa dea la oameni incredere in ea care face sens ca cine iti foliseste bani noi dupa ce ai prabusit pe aia veche si sa fi sigur ca nu te ataca planeta Mai bine o faci in 3 sau 4 tari mari.

Uitativa la yen, euro, British pound and dollar - toate sunt geta de prabusire ca astfel cand pica toate la odata nimeni nu poate Pune vina pe o singura Tara. 

O sa postez aici poze sa vedeti ce se intampla in toate tarile - cum toate scot la imprimanta sume enorme exact ca USA.  Totul atunci este organizat.  Si clar, ca in Russia si in China guvernul a spus la oameni sa mineze si sa stranga Bitcoin - cam ciudat fiindca Bitcoin eate competitia lor si o Moneda Americana.  Ei stiu ceva - cred ca stiu ca Americani si europeni o sa aleaga o moneda noua, una digitala si ei ghicesc ca o sa fie Bitcoin.

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 24, 2013, 05:07:25 AM
Last edit: October 24, 2013, 06:55:26 AM by Vlad2Vlad
 #114

Ok, uitati ce se intampla in Lume, toti urmeaza pe Americani si distrug toate monedele, ceva care nu sa intamplat in toata historia lumii.





Here is the USA!






The Beautiful New Zealand!







India following the US down the drain!






The United Kingdom!






Japan!






The Mighty China!







The Great European Union Empire!



And the rest of the world's major nations have similar graphs showing the largest increases in money supplies in the history of the world.


Currency Printing and massive runaway easy credit will lead to the first global fiat financial meltdown which was all started and propagated by the USA.  And coincidentally, Bitcoin was started in the USA too, by a secret person and of course, decentralized.  lol.

Anybody who still can't see why the US and most of the world desperately need a new [global] currency by ~2015 is, at this point, blind and deserves the coming enslavement, which cannot be stopped anyway, but at least get on the right side of the trade and make a few million before it all crashes down and destroys the wealth of the entire middle class.









iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
Zubilica
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 837
Merit: 1000



View Profile
October 24, 2013, 07:14:35 AM
 #115

O analiza care prezice la sfarsitul anului 1 BTC=1800$

http://jdbif7.blogspot.com.br/2013/10/btc-price-abouts-to-rocket-up-to-180000.html
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 24, 2013, 07:19:49 AM
 #116


Interesting.  Deci, eu nu sunt singur?  Lol. 

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 24, 2013, 04:51:50 PM
Last edit: October 24, 2013, 05:01:53 PM by Vlad2Vlad
 #117


Add this to my Bitcoin ETF conspiracy theory.  This 10101011000 machine code numbering system which appear on the Bitcoin is now also on the new $100 bill.

I realize they're writing 100 as in $100 but if you look closely, they cleverly combined some of these 100's to actually make it look like Machine Code, or Bitcoin.  This is nothing more than another step in brainwashing the muppets into embracing Bitcoin and digital money.

This numbering scheme is both, on the front and back of the new $100 bill.

Call me crazy but there's just so many of these coincidences popping up everywhere I look.  Like I've been saying, the govt and banks are in on this Crypto Craze and that ETF is a done deal.










And here on the back side:






iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 24, 2013, 08:23:54 PM
 #118

I gotta put this on here in case some don't click on that link.  This is a great find and it's right on topic.



Winklevoss Bitcoin Trust on Bloomberg w/ Screenshot!

October 23, 2013 BTC, Crypto News, TradingCryptoNerd

This changes everything. From what we gather the, recently announced ETF is in the approval process, and Bloomberg is just waiting for the go ahead. It seems the software is in place, so how far off is this fund, really? It could be sooner than any of us imagined.

The bigger question yet though, is what does this mean for the price of Bitcoin now?




Bloomberg Screenshot - Bitcoin ETF ready for trading:  Awating final Approval!


iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
Vlad2Vlad
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3052
Merit: 1530

www.ixcoin.net


View Profile WWW
October 31, 2013, 12:09:35 AM
 #119

Guys, ixCoin este la un pret foarte mic.

Acuma ar merita sa bagati numai $50 in ixCoin si sa-l pastrati pentru cel Putin un an.

Va fac o ofertá. Primi 5 români care cumpará ixCoin, numai 500 IXC daca vreti numai putin, eu và egalez pozitia de 500 ixCoin (total 2.500 IXC).  

Asta inseamna ca voi platiti pentru 500 IXC si eu va dau 500 IXC.  Nu este mult dar daca eu sunt corect sar putea sa fie bani intrun an, doi.

Nu stiu daca ar trbuii sa-i pastrez pe astea 2,500 (total) ixCoin intrun wallet separat sau vi le dau voua.  Me teama ca va grabiti sa le vindeti.  Asta Mai discutam.

Doar puneti un foto sau ceva sa arate ca lea-ti cumparat - si trebuie sa fie cumparat Nou, adica de azi incolo.

iXcoin - Welcome to the F U T U R E!
IXC2XIC
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
November 01, 2013, 10:17:54 PM
 #120




I see what I like and I like what I'm seeing!

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!