Bitcoin Forum
June 30, 2024, 02:09:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'in dönemi bitiyor mu?  (Read 1136 times)
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 14, 2018, 08:55:06 AM
Last edit: February 21, 2018, 07:37:55 PM by InvictusManeo

Son zamanlardaki Neo ve Eth artışına bakınca BTC için sonun geldiğini düşünüyorum. Şu an btc sadece manipülasyon amacıyla kullanılıyor. Balinalar btc yi dumplıyor veya pumplıyor keriz silkeliyor. Oradan kazandıkları paraları altlara aktarıyorlar. Bu döngü böyle devam ediyor. Yakında Nex icosu başlıyor (neo dex).  2018 Q3 de etheri  de ekleyecekler. Whitepaperda BTC nin adı geçmiyor. yani neo ile alım satım yapılan exchange. Bitcoin bu saatten sonra çok fazla artacağını düşünmüyorum. Arada pumplanır sonra yavaş yavaş bu seviyelere döner diye düşünüyorum. 2017 deki gibi bir bull run olmayacak bence. 2018 çin coinlerinin yılı olacak.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 14, 2018, 09:19:56 AM

bi bitmediniz ...
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 09:22:54 AM

bi bitmediniz ...
Ahahaha vallahi ne güzel serzenişte bulundun moruk, cidden bi bitmediniz. Bitcoinden kazandıklarını alta aktarmaz balinalar, altlardan kazandıklarını bitcoine aktarırlar. Altlara girme amaçları zaten x alıp 3x-5x satıp satoshi bazında kar yapmak. Bitcoin biter veya bitmez ama emin ol bitcoin dibe vurursa etherin rippleın ve diğer altların bu fiyat aralığında kalacağını düşünme.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 09:25:51 AM

bi bitmediniz ...

konuyu daha acmadan direk icimden bunu söyledim hocam hahha Smiley
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 14, 2018, 09:33:30 AM

bi bitmediniz ...
Ahahaha vallahi ne güzel serzenişte bulundun moruk, cidden bi bitmediniz. Bitcoinden kazandıklarını alta aktarmaz balinalar, altlardan kazandıklarını bitcoine aktarırlar. Altlara girme amaçları zaten x alıp 3x-5x satıp satoshi bazında kar yapmak. Bitcoin biter veya bitmez ama emin ol bitcoin dibe vurursa etherin rippleın ve diğer altların bu fiyat aralığında kalacağını düşünme.
btc ye karını geçirip btc yi yastık altı mı yapıyor sanki? o btc ile tekrar manipülasyon yapıp tekrar altlara geçip satoshi kasıyorlar. yani btc artık manipülasyon aracına dönüyor bu da piyasayı derinden etkiliyor.

lev91
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 09:50:30 AM

insanlarin su anda alt coinleri satin almasinin nedeni bitcoindeki fee ucreti ve onaylama suresi. Bitcoin Lighting network sistemine gectiginde bu alt coinleri satin alanlar bitcoine gecicekler. Bence Bitcoin diger alt coinleri btc ye cevirme islemini kapatsin.. alt coin satin alanlarda mal gibi kalsin

Gonumuzde cogu alt coin bir banka sistemine yada kar amacli uretilmistir yani bitcoinle alakalari yok. Bitcoinde nasil takip edilmiyorsak diger alt coinlerde kimin nereye transfer yaptigi anlasiliyor. Bitcoinin amaci tamamen bir merkezi ve banka sisteminden bagimsiz hareket etmesi. Ben yine btc nin 20 bini bulacagina inaniyorum tabi lighting network sistemine gecince 20 bin dolari bile asabilir cunku 0 saniyede tranasfer suresi ve 0 fee ucreti sunuyor lighting network
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 10:27:25 AM

bitcoini bi bitirinde rahatlayın anasını satayım. sanki bitcoin bitince altlara kalacak meydan. bitcoini bi şekilde götür ne alt kalır ne üst.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
January 14, 2018, 11:35:23 AM

Bu Bitcoin hanginize ne yaptı da ilk otorite kaybında yerden yere vuruyorsunuz ya, evet altcoinler güçlenmiş olabilir şu sıralar ama bu Bitcoin'in bayrağı başka coinlere devredeceği anlamına gelmez.

proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 11:41:25 AM

yakında forum ekşisözlükteki btc konularına dönecek.
her düşüşte her sakinlikte. bitcoin bitiyor bak bu geliyor yerine aman bitcoin patladı gitti bitcoin.

ne güzel sakin işte ortalık. gayet güzel para kazanılıyor. bitcoin kıpırdamasın altcoinlerde biraz para kazanılsın sonra yine dönecek zaten oklar bitcoine. yine zıplayacak. altcoinler yine kan ağlayacak.

ne olacaktı yani. bitcoin her hafta bin bin artacakmıydı.
ozmania
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
January 14, 2018, 11:43:47 AM

dolar ile alamadığımız coinleri btc ile alıyoruz, dolar bazında değil btc bazında kazanç takip ediyoruz, fakat nasıl oluyorsa bitcoin bitiyor diye düşünenler var. enteresan.
Teos
Member
**

Activity: 202
Merit: 17

View Profile
January 14, 2018, 12:01:39 PM

Ne zaman bu tip başlıklar açılsa bu tip haberler yapılsa " http://bigpara.hurriyet.com.tr/haberler/bitcoin-haberleri/bitcoinde-buyuk-cokus-bekleniyor_ID1443368/ " bitcoin sıçrama yapıyor.

Her zaman papaz pilav yer mi bilemem ama bu pilav daha çok su kaldırır...
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
January 14, 2018, 12:07:07 PM

Ahahahah he bitiyor kardeş ama neyin biteceğini göreceksiniz  Grin Grin Grin
Bitcoin bi kafasıı kaldırsın nasılda kaçacak yer ararsınız 

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 14, 2018, 12:13:54 PM

Ahahahah he bitiyor kardeş ama neyin biteceğini göreceksiniz  Grin Grin Grin
Bitcoin bi kafasıı kaldırsın nasılda kaçacak yer ararsınız 

hahahaha kesinlikle katılıyorum
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
January 14, 2018, 12:27:31 PM

yaw kardesim herkes nakite btc araciligiyla donuyor. yerel borsalarin kac tanesi ile yerel para birimine cevirebiliyorsunuz kripto paralarinizi. btc biraz hareketsiz kalinca hemen yapistiriyosunuz olumsuz yorumlari. satin o zaman cikarin elinizden btcleri. biz aliriz.
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
January 14, 2018, 12:29:04 PM

Çok iddialı başlıklar atıyorsunuz altında kalıyorsunuz sonra, Bitcoin kripto paraların lokomotifidir kimse sürünsün diye beklemesin

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
laserguy
Member
**

Activity: 98

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 14, 2018, 02:40:18 PM

Bu soruyu soran adama derim ki "İlk aşkını hatırlıyor musun?" Bence bu soru bu soruya verilecek güzel cevaplardan biri.

mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
January 14, 2018, 08:16:15 PM

Mümkün değil bitcoin kült bir marka artık. Şuan 9000, 8000$ 'a kadar düşse millet deli gibi alım yapar.
sentinel73
Member
**

Activity: 135

Decentralized Transportation Solution

View Profile
January 14, 2018, 08:32:22 PM

Bu düşüşün ya da diğer coinlerdeki artışların bitcoinin çöküşüne sebep olacağını sanmıyorum. Bitcoin bu piyasa için bir ilk o nedenle her zaman ilk sırada yerini alacaktır bana kalırsa.

mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 14, 2018, 11:09:50 PM

Daha başlamadı ki bitsin verdiğiniz örneklerdeki koinlerin alınması için de bitcoin alınması gerekli olduğundan bu borsalar devam ettiği sürece yani yakın gelecekte mümkün değil bana göre bitcoin de bitmez
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 15, 2018, 07:05:24 AM

Daha başlamadı ki bitsin verdiğiniz örneklerdeki koinlerin alınması için de bitcoin alınması gerekli olduğundan bu borsalar devam ettiği sürece yani yakın gelecekte mümkün değil bana göre bitcoin de bitmez
şu anda birçok coin eth ile alınabilmekte. Türkiye'de de TL ile eth alıp satabiliyorsunuz. neo dex gelince altcoinleri neo ile alıp satabileceksiniz( whitepaperında bir tane btc lafı geçmiyor.2018 q3 de eth de ekleniyor). Türkiye'deki borsalar da neo paritesini pek ala ekleyebilir. Bitcoin ölecek demiyorum ama 2017 deki gibi bir bull run yapmaz ara sıra pumplanır, piyasa manipüle edilir sonra yavaş yavaş eski haline döner.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: