Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:57:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Panik Satışlar  (Read 1483 times)
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 10:23:07 PM

Resmen silkeleme yaşanıyor zaten bu kadar sert pumpun bir düzeltmesi olması daha çok şaşırtıcı değil. İşin açığı ben böyle derin bir düzeltme beklemiyordum. Ama olmasıda çok şaşırtıcı değil.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
February 02, 2018, 10:34:03 PM

Sert düşüşlere alışmıştık fakat burada fark Bitcoinin 20.000 dolardan  başlayan ve sinsice azalarak devam eden düşüşünün en sonunda patır patır bir silkelemeye dönüşmesi oldu, geçmişe göre bayağı bir yüksekten silkelendik, altlarda da zarar çok.
mustangy
Full Member

Activity: 333
Merit: 109

View Profile
February 03, 2018, 05:16:34 AM

always have antminers and psu for sale please dm
madcoin
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
February 03, 2018, 03:33:11 PM

Panik satışların yanlış olduğu defalarca kanıtlandı ama yinede insan psikolojisi gereği önlem alınamadı. Çok hızlı bir pump bekliyorum. Sonunda manipülasyonların sonuna geldik. Regülasyon olmayan piyasa yok.
lighterkek
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
February 03, 2018, 04:04:07 PM

Ben de yanlış yaptıklarını düşünüyorum panik satış yapanların riske edecek zamanları yok demek ki diye düşünüyoruö kendilerine göre haklılar tabi ama akıllı olan sabretmek diye düşünüyoruö paniğe kapılmayanlar buradan zengin ayrılacaklar diye düşünüyorum
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
February 03, 2018, 05:38:15 PM

Sabretmekte fayda var her zaman. panik yapmanın bir anlamı yok anca kendilerine zarar
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
February 03, 2018, 05:56:37 PM

ben bu panik satış işini anlamıyorum yani neden panikler insan ve duygusal olarak Evet para kaybettiğini vermiş olduğu kötü biraz biraz daha sabrederseniz artı puan olarak dönecektir Bunu biliyorum O yüzden paniK satış yapmıyorum

TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 07:21:13 PM

Bilgilendirmeniz yerinde olmuş ve güzel bir şekilde açıklamışsınız.Böyle bir oluşuma yatırım yapacaksanız panik satış gibi hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz.Çünkü tahminimce bunu yapanların önemli bir kısmı yanlış zamanda satış yaptığı için daha fazlasını kazanabileceği halde bir nevi zarar etmiş gibi olmuştur.Tabi ki riskler de var.Sonuçta bir anda 0'ı bile görebilirsiniz.Ama bu panik satış olayı ile doğru-yanlış zamanda satış olayı aynı şey olmuyor.
Tiyatroibo
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 03, 2018, 08:32:57 PM

Bitcoinin 1 ay önce yaklaşık olarak başlayan düşüşü Hale’n devam ettiği sürece panik satışları devam eder
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 03, 2018, 09:28:43 PM

Birileri yine panik satışı yapsa da biraz düşükten alabilsem. 8000 dolardan alış kaçırdım, halen bekliyorum. Ben bi alayım da sonra çıksın yine Smiley Millet alıyor ben hep gecikiyorum.
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
February 04, 2018, 12:44:42 AM

Benim için coin fiyatları tam istenilen seviyede değil. Yükselmesi zaman alıcak gibi tabi bu süreçte bazı coinler yükselebilir. Onlardar birini yakalarsam ne ala. Sanırım bunun için panik yapabilirim Smiley
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 04, 2018, 09:23:53 AM

Yüksek seviyeden alım yapmayanların panik yaptığını sanmıyorum, onlar için en fazla aldıkları fiyata kadar gerileme olmuştur. Sonuçta fiyat ne olursa olsun satım yapılıyor, elde kalan bir coin yok.
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 04, 2018, 10:53:40 AM

Panik yapanlar genelde ise yeni giren acemi yatirimcilar yani bilinclenmeleri gerekiyo bitcoini ogreneceklerdir. Bu panik satislar zamanla azalacak bence.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
February 04, 2018, 11:40:54 AM

Ben devletlerin çoktan Bitcoin'e el attığını düşünüyorum bana kalırsa Bitcoin'in önünü kesmek için önce satın alıp daha sonra sell emri veriyorlar, piyasayı bir türlü rahat bırakmadılar bu birkaç botun ya da para babasının yapabileceği iş değil. Bütün devletler aynı anda garip açıklamalarda bulunup, sell emri veriyor.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 04, 2018, 12:28:47 PM

Bitcoinin 1 aydır devam eden düşüşü nedeniyle insanlar paniğe kapılıp satışa yöneliyor ama koşa sürede tekrar artacaktır bence
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 04, 2018, 01:20:12 PM

En son 8000usd ye düştükten sonra beni korkuttu . Kendimi tutmaya calissam da yarısını sattım ve altcoinlere yönlendirdim . Büyük bir hata yaptım ama stresini kaldıramıyordum .
SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 04, 2018, 06:33:51 PM

Bu düşüşler insanları gereksiz panik satışlar yapmasına yol açtı
Ama kısa vadede yükseleceğini düşünüyorum
ribal
Member
**

Activity: 217
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 06:40:06 PM

Panik satış olayına takılmayın, kısa sürede toplu satın alma çılgınlığına geri döneriz. Bitcoin fiyatının düşmesi sizi çekindirmesin. Fiyatların çok daha fazla düştüğü günler oldu, hepsi geride kaldı.
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 04, 2018, 06:43:46 PM

Forumda bir arkadaş vardı 20 bin dolardan bitcoin almıştı o satmadıysa kimse satmz diye düşünüyorum Smiley Bu aylarda bu düşüşler normal mart'dan sonra tam hız yola devam edecektir.

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
February 04, 2018, 07:40:19 PM

En son 8000usd ye düştükten sonra beni korkuttu . Kendimi tutmaya calissam da yarısını sattım ve altcoinlere yönlendirdim . Büyük bir hata yaptım ama stresini kaldıramıyordum .

keşke yapmasaydin. biraz araştirma ve bilgi lazim bu konularda. total marketcap olayina dikkat edin. genelde bitcoin hangi seviyelerde takildiginda total marketcap hangi seviyelerde oluyor ne zaman fiyatlar düşmeye cakilmaya ve bitcoin iyice cakilmaya başladigi zamanlarda total market cap nasil değişiyor hangi orana geliyor ona bakarak biraz da fikir yürüterek aslinda total olarak insanların altcoin ve bitcoinden uzaklaştiğini dişari kaçtigini bilirsiniz. ve illa ki girecek bunlar bir gün piyasaya marketi takip ederek hacimlerden vs bu gayet anlaşilabiliyor artik o kadar da gizli sakli işler yapmiyorlar artik sadece ilgi ve takip gerekli bu tarz olaylarda.bitcoin'in 9 bin dolara yaklaştiği zaman araliginda total marketcap 430 milyar dolarin üstündeydi coktan. şuan da bitcoin 8275 dolar civarlarında ve tabi ki marketcap te 395 milyar seviyelerinde aradaki fark bitcoin in iniş cikişi için fikir verebilir.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██