Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:33:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Cümlenin sonuna "ytd" yazarak vebalinden kurtulmuş olmuyorsunuz..  (Read 1009 times)
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile WWW
September 11, 2018, 06:04:45 AM

Bu süreç gerçekten de sabır gerektiren bir süreç . Sürekli düşüyor düşecek endişesi olanlar bu süreçte ne kazanabilir ne de huzurlu olur sabredip bekleyen eninde sonunda kazanacaktır. Başkalarının fikirlerine bakıp okuyup ama sonunda da kendi fikirleri doğrultusunda kararlar almak gerek mantıklı olanda budur bence.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 11, 2018, 06:23:46 AM

Bu piyasanın kendisi sabır. Hatta ekonominin kendisi sabır üzerine kurulu. Buffet amcanın sözünü hepiniz biliyorsunuz ve nereden nereye geldiğini de.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 11, 2018, 07:09:44 AM

Ytd yazınca en fazla yasal sorumluluktan kurtulursunuz. Vicdani sorumluluğu üzerinizden atmaz. Sizin analiz ve öngörülerinizi savunma ve ifade etme şekliniz karşıdaki insanı etkiler her şekilde. Böyle olmasını bekliyorum demekle böyle olacak demek arasında dağlar kadar fark var.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
September 11, 2018, 07:11:36 AM

ytd yazsın ya da yazmasın, yüzlerce kripto arasından sırf birileri önerdi diye gidip onu satın alıyorsak, zorla mı aldırıyor adamlar bize. Zaman harcayıp bilgi edinip, sonrasında satın alarak ya da almayarak kendi sorumluluğumuzu taşımak gerek. Kimse kimsenin yatırım danışmanı değil ki bir sorumluluğu olsun.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
September 11, 2018, 07:40:10 AM

Her yazılandan etkilenip direkt alıma ya da satıma koşuyorsanız zaten kısa sürede bu piyasadan silkelenirsiniz. Adam burada kendi araştırdığı bir konuda kendi fikrini veyahutta kendi tahminini yazıyor, cümlenin sonuna YTD desede demesede neticede siz de zaten kendiniz için kendi kararınızı veriyorsunuz. Burada veballik bir konu göremiyorum.

Her yazılanı okuyup alırsalar zaten belli bir süre sonra neyin alınıp alınmayacağını öğrenmiş olurlar aslında. Ben sadece okuyor ve geçiyorum yatırımı kendi kafamda yapıp oluşturdum bekliyorum. Elimizde ne zmaan 0 kalacak diye  Smiley
heyaw
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
September 11, 2018, 07:56:39 AM

heyaw baskalarinin aklina uyup cok yatirim yaptim hep zarar ettim hatta battim ytd demekle o is bitmiyor
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 12, 2018, 10:09:38 AM

ytd yazmasan vebal almıyorsun ki , yazınca vebal alasın. senden akıl  alan adam kazanınca sana kardan paymı veriyor ki kaybedince vabal almış olasın?
çok boş muhabbet olmuş kimse kimsenin karınada ortak değil zararınada değil.
1071eko
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 12, 2018, 10:20:35 AM

Kripto piyasasına giripte kripto paraların iniş çıkışlarını gören yatırımcıların, kalkıp iddia kuponu yapar gibi tüyo vermeleri zaten saçma ,kripto piyasası bu ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor .
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 13, 2018, 08:14:48 AM

Herkesin inancı farklı bir de şöyle bir şey var para piyasalarındaki insanların çoğunun en büyük önceliği para kazanmak. Adamlar vicdani veya dini kısmına değil hukuki kısmına önem veriyor.
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
September 13, 2018, 10:47:22 AM

Öncelikle şunu bilmekte fayda var. Başkalarının yatırım tavsiyelerine uyarsanız batmanız olası durumdur. Kendiniz takip edip fikir sahibi olacaksınız sonra kalkıp yorum veren insanlara vebaldedir diyemezsiniz.
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 13, 2018, 11:41:19 AM

Herkes cukka peşinde hocam kimsenin umurunda değil milletin ne düşündüğü ne hissettiği. başıma bir şey gelmesin yeter kafasında herkes.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
September 13, 2018, 12:06:18 PM

Sonuna ytd yazsın veya yazmasın kimsenin vebaline kimse girmez. Beyin bedava düşünmek gerek. Adamın biri çıkıp 1 ay içinde 10x yapacağını düşünüyorum dedi diye hiç bakmadan gelecek 10x'in hayaliyle balıklama atlarsan bunun sorumluluğu sendedir.

Çiftlik banka yatırım yapan insanların suçu yok mu?
whatupos2
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
September 13, 2018, 12:47:10 PM

burada bazıları var ve onlar sırf yazmış olmak için, manipülasyon yapmak için yazıyorlar. kimi taraf güzellemeler yapıyor organize, kimisi de kötüleme yapıyor.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 13, 2018, 01:05:49 PM

alternatif kriptolarda bu forumda ne pump konuları açılıyor. tren kaçıyor, acele edin falan. o trenin nereye toslayacağı belli olmaz. eşref saati gelir alanın elinde kalır. alıcı kademesi de zayıf olduğunda satamaz kısacası.

ytd nin açılımını bile bence bazılarımız bilmiyor.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
September 13, 2018, 01:27:08 PM

Proje scam çıktı diyenin yazdığını görünce hemen projeden çıkmayın araştırın ne söylemiş.
Tren kaçıyor mu dedi birisi bilmediğin tren kaçsa ne olur kaçmasa ne olur. Önce o projeyi bir araştır.
bir tane arkadaş devamlı yobitten hacimsiz token öneriyor. Saten 1 btclik alım girince proje x5 yapacak projeler bunlar. Almadan önce bir araştırın.

Kısaca önemli olan kimin ne söylediği değil senin olaya ne kadar vakıf olduğun.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 13, 2018, 04:39:28 PM

Yav ne alaka ne vebali o zaman kimse ağzını açmasın fikir beyan etmesin. Her okuduğunuzdan etkilenip elalemin tavsiyesiyle iş yapacak kadar basiretsiz iseniz bunun suçunu vebal vb adı altına ona buna yüklemeye lüzum yok. Saçma buluyorum bu tip düşünceyi. Her şeyi oku gör, ama son olarak kendi kafanla iş yap.
musdafakfl
Member
**

Activity: 223
Merit: 11

View Profile
September 13, 2018, 04:43:31 PM

YTD harfleri yan yana geldiğinde öyle bir şey oldu ki herkes düşüncelerini belirtiyor. Bana en çok komik gelen tipler ise genellikle birkaç satır yazı ile basit bir görsel kullanarak analiz paylaşan kullanıcılardır. Özellikle bu kullanıcıların yaptığı saçma yorumların sonunda muhakkak YTD harflerine denk geliyoruz. Peki, benim başka bir sorum olacak. Madem yatırım tavsiyesi değil neden bizlerle paylaşılıyor bu saçma bilgi ve analiz kirlilikleri? Madem birisine tavsiye verilmek istenmiyor o zaman o saçma yazıları, analizleri paylaşmaya da gerek olmadığını düşünüyorum.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
September 13, 2018, 04:52:13 PM

Bu piyasada artık eskisi yenisi kalamdı ,piyasa yen girenler bile öncesinde bir çok bilgi sahibi olup giriyorlar ,artık son 9 aylık döneme baktıktan sonra kimse kimsenin lafına bakıp yatım yapacak değildir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 13, 2018, 08:46:13 PM

Kesin tabirlerle konuşmak artık suç.Ancak olabilir,düşebilir,yükselebilir demek suç değil artık.Ytd demekle yırtılmıyor artık..Kimseye Öner’i,tavsiyede bulunmuyorum zaten....

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:53:16 AM

çeşitli yatırım konulu tahminlerin sonuna ytd veya açıkça yatırım tavsiyesi değildir gibi açıklamalar eklenmesi bence o kişinin aklındaki eyleme geçme kararını etkilemez. araştırır aynı altcoin bu bulduğun 5. tavsiye o zaman alayım bari der. param boşu boşuna beklemesin.  Cheesy

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: