Bitcoin Forum
June 14, 2024, 10:39:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Keşfedilmemiş Bir Hazine ACHAİN (x5-10 potansiyeli)  (Read 871 times)
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 27, 2018, 07:58:29 AM

bu güzel araştırma sonrası inceledim coini. fakat OKEX te yer alması bizim için sorun değil mi
Kucoinde mevcut bu coin

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 27, 2018, 08:40:22 AM

bende yakın bir zamanda arkadaş vasıtasıyla tanıdım bu coin iyi bir yapıya sahip gibi olosada yinede yeni tanıdığım için öncelikle bir süre takipte kalıp gidişata göre karar vereceğim

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
February 19, 2018, 08:35:01 PM

Achain, Abtc'den sonra ikinci airdropunda toplam 300,000 BOS dağıtacak. Elinizde tuttuğunuz miktarla doğru orantılı dağıtılacak olan Bos'u almak için cüzdanınızı kilitlemeniz gerekecek. Yakında son duyuru yayınlanınca ayrıntılar kesinleşir.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 19, 2018, 09:41:11 PM

Bilgiler güzel de iş yapar mı yapmaz mı orası belli değil.1500'e yakın altcoin var ve çoğu birbirine benzer projeler üretiyor.Hangisinin iş yapacağını yapmayacağını kestirmek zor.Bu işin en ince noktalarına kadar girip öğrenmeden de hangisi yürür hangisi durur bilmemiz zor olacak.Piyasa da genel mantık pazarlama ağı güzel olan coin yürüyor.Coin sattırıyor o strateji ile kendisini.Bundan sonra iş ekip ve projenin yürüyüp yürümemesi ile alakalı.Bu coininde pazarlaması yok gibi çoğu insan duymamış.Bundan sonra bu işi çözebilirlerse yürür anlattığınız bilgiler güzel.Bekleyip bakmak lazım.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 02:40:35 AM

bence x5 ya da x10 yapmaz ama x2 yapabilir, yani 2 katına çıkabilir bu koin, hacimi az şu andai biraz hacimlenmesi gerekiyor.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 20, 2018, 11:25:21 AM

http://cryptoincome.io/3-chinese-cryptocurrencies-that-will-soon-be-valued-in-the-billions/

achain, çin iotası ve aelf ile ilgili market-cap kıyasları içeren bir yazı, tavsiye ederim.

iot chain de bugün kucoinde işlem görmeye başladi.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 20, 2018, 11:39:25 AM

Uzun süredir bu fiyatlarda sürünmesi bana pek umut vermedi açıkçası. Sizi uzmeyecek bir miktar yatırım yapabilirsiniz.

Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
February 22, 2018, 08:54:04 PM

Achain umarım güzel ilerler şu an alım için iyi seviyelerde tabi dibin dibi var yatırım fikri vermek bana düşmez kendi ağzım yeterince yandı.

Konuyla ilgisi yok ama bu araştırmayı yapıp bir çok insanın bilgi edinmesini sağlayan bu arkadaşa bir tane bile merit verilmemiş olması dikkatimi çekti.

Meritin olayı kaliteli paylaşımları artırmaksa bu paylaşım yeterince kaliteli değil mi?
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
February 22, 2018, 11:55:36 PM

Bu projeyi bir ara takip ediyordum fakat o sırada VenChain'e yatırım yaptım, şahsen daha iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum VeN'den kârımı aldıktan sonra Achain'e dönüş yapabilirim. Kendi zincirini oluşturmasına rağmen düşük fiyatlarda kalmış nadir projelerden.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 10:38:39 PM

Achain iyi bir proje lakin developer ve marketing ekibi uzun yıllar sessiz kalmışlar. Ne zamanki piyasada hareketlilik olmuş ve çoğu coin çok artış yapmış bu adamlar tekrar işe soyunmuşlar. Altcoin boğa sezonu geldiği zaman çok aşırı değerleneceğini düşünüyorum, en çok değer kazanacaklardan birisi olacak ama bunu koruyarak uzun vadede gerçekten başarılı olup olmayacaklarından emin değilim.
Ayrıca fork olaylarını anlamış değilim.
enfarktus
Full Member

View Profile
March 02, 2018, 03:37:50 PM

Achain Loyalty Program açıklanmış. Cüzdanda Achain tutanlara belirli aralıklarla alınacak üç snapshot sonucunda, bakiyelerine ve bakiyelerini tutma süresine göre ağındaki dapps'a göre airdrop düzenlenecek. Planlanan ilk airdrop yakın bir tarihte icosu tamamlanan Boscoin. Yalnızca bir defaya mahsus olarak belirtilen adrese 1 Act göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde cüzdan adresiniz kayıt altına alınacak. Daha sonra gönderdiğiniz 1 Act cüzdanınıza iade edilecek. Ayrıntılar için: https://www.achain.com/loyaltyprogram.html
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 02, 2018, 03:57:10 PM

İnceledim geleceği yok. 1m supply var bastan kaybetti günden günede erimiş. btc 7kdan 11k ya atak yaptıgında bile bir hareketlenme olmamış. 2018 yılı kaybolan icolar arasına girmiş sanırım buda.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 04:12:31 PM

İncelemeniz bize çok şey katıyor fakat yinede gözü kapalı alınmaması gerekiyor. 5x neyse ama 10x yapması çok uzun bir vade olmadığı sürece zor. İncelemelerimi yapıp sepetime katabileceğim bir coin.

enfarktus
Full Member

View Profile
March 02, 2018, 04:27:28 PM

İnceledim geleceği yok. 1m supply var bastan kaybetti günden günede erimiş. btc 7kdan 11k ya atak yaptıgında bile bir hareketlenme olmamış. 2018 yılı kaybolan icolar arasına girmiş sanırım buda.

Ha tamam o zaman, elimdeki tüm Achainleri vakit kaybetmeden elimden çıkarayım madem.  Grin
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
March 11, 2018, 03:33:13 PM

Achain umarım güzel ilerler şu an alım için iyi seviyelerde tabi dibin dibi var yatırım fikri vermek bana düşmez kendi ağzım yeterince yandı.

Konuyla ilgisi yok ama bu araştırmayı yapıp bir çok insanın bilgi edinmesini sağlayan bu arkadaşa bir tane bile merit verilmemiş olması dikkatimi çekti.

Meritin olayı kaliteli paylaşımları artırmaksa bu paylaşım yeterince kaliteli değil mi?

çoğu kişi merit verirken tanıdıklarına veriyor. Bir sürü merit kardeşliği kurulmuş durumda. Konulara girin postları inceleyin. Adam "evet aynen katılıyorum" yazmış 2 merit almış.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 11, 2018, 04:23:09 PM

Ben dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Potansiyeli neye göre belirliyoruz;

• ACHAİN'in dalgalanması nasıl?
  • Altcoinler şu an sallantıda iken bu coini diğerlerinden ayıran özellik ne?
bu sorulara yanıt bulmalıyız.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 11, 2018, 04:30:05 PM

İşlem yapmadığımız borsalardaki coinler hakkında çok fazla bilgi sahibi değiliz ne yazık ki.
Grafik olarak bakınca Ocak ayında bitcoindeki artış ile artmış sonra köşesine çekilmiş gibi duruyor. 

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 11, 2018, 06:56:39 PM

Ben ilkkez duydum ismini şahsen. Oda bu konuyu okuyunca baya detaylı bir şekilde anlatmissin teşekkürler. Genelde arastirmadigimiz için  boyle oluyor. Araştırıp bulsak alsak ne güzel kar yapılabilecek bir coin. Birde Çin işi olunca biraz daha değerli sanki. Biraz bekleyip yatırım yapılabilir gibi duruyor.

zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 11, 2018, 07:33:19 PM

proje guzel olabilir ama pek ilgi gormemis gibi. biraz kenarda kalmis gibi duruyor. daha once de duymustum ama pek ilgilenmemistim acikcasi. yakindan takip ederim bundan sonra.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 11, 2018, 07:38:58 PM

AChain'i biliyordum fakat 60 saniyede bu kadar yatırım aldığını gerçekten bilmiyordum, bundan sonra bende takibe alacam kaliteli bir inceleme olmuş teşekkürler.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: