Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:21:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  
Author Topic: [ABT] ArcBlock - Blockchain 3.0  (Read 1896 times)
Suleiman the Magnificent (OP)
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
January 19, 2018, 09:37:32 AM
Last edit: January 25, 2018, 12:11:51 PM by Suleiman the Magnificent
Merited by frtmr (1)

Merhaba,

Twitter'da takip ettiğim birkaç yabancı hesap paylaşınca bir araştırayım dedim. Üstünkörü baktığım kadarıyla ilgi çekici duruyor. Daha önce forumda da birkaç kişinin bahsettiğini görmüştüm ama konusu açılmamış. Projeyi inceleyen arkadaşlar bildiklerini paylaşırlarsa biz de bilgi sahibi olalım.

Private sale süreci sona ermiş durumda. Çok fazla başvuru olmuş. 25.000 ETH private sale için belirlenen hard cap ama 1 milyon ethlik başvuru olmuş.

https://twitter.com/ArcBlock_io/status/953076934560436224

Public sale 3 şubatta başlayacak. Katılmak için siteye üye olup kyc doğrulaması yapılması gerekiyor. 17 Ocak'ta paylaştıkları tweette 25k+'dan fazla kyc formu doldurulduğu belirtilmiş. Oluşturulan üyelik o zaman 45k'dan fazlaymış.

Telegram üye sayısı 32k'ya yaklaşmış. (25 Ocak itibarıyla 47k'yı geçmiştir.)

Büyük ihtimalle ilk günden hard cap yapacak ama katılmak isteyen olursa 21 Ocak'a kadar üye olup kyc formunu göndermeli.

ArcBlock'un WP ve ANN konusundan yaptığım genel özelliklerine dair çeviriyi ekliyorum. Çeviri de Translate'den yardım aldığım için hatalar olabilir. Ama yine de sistemin ne gibi özelliklere sahip olduğunu, ne getirmeye çalıştığını çat-pat anlatacak şekilde oldu sanırım çeviri. Bazı kısımlarda anlaşılması için eklemeler yapmış olabilirim!(25.01.2018)

Şuanki blockchain platformlarında gördükleri eksiklikler

Zayıf Performans: Şuanda bitcoin saniyede 7 işlem yapabilecek durumda ve ethereum'da bundan birkaç tane fazla işlemi destekliyor. Sadece CryptoKitties bile ethereum ağını sekteye uğratmaya yetti. Günümüzde blockchain'in tam anlamıyla kullanım alanı bulabilmesi için aynı anda milyonlarca kişiyi idare etmesi gerekir, aksi taktirde blockchain'e entegre uygulamalar yerine geleneksel uygulamalar(non-blockchain) kullanılmaya devam edecektir.

Tüketici dostu değil: Blockchain üzerinde şuan hazırlanan uygulamalar çok küçük bir kesim tarafından kullanılabilir(Metamask örneği verilmiş), daha fazla kişiye ulaşabilmek için bu uygulamaların günümüzde yoğun kullanımı olan web ve mobil uygulamalar kadar basit olması gerekir.

Maliyet: Blockchain teknolojisini kullanmanın son derece yüksek maliyeti, evrensel kabulün önünde büyük bir engel oluşturmaktadır. Ayrıca, ücretsiz hizmetleri oluşturmak için esnekliğe ihtiyaç duyan geliştiricileri de sınırlar. Günümüzün web ve mobil uygulamalarında olduğu gibi kullanıcılar da her küçük harekette ödeme yapmamalıdır. Internet'e benzer şekilde, blockchain teknolojisi, ücretsiz uygulamaları destekleyebilmelidir.

Platform Lock-in: Geliştiriciler tarafından hazırlanan uygulamalar, hazırlandığı platforma bağımlı kalmaktadır. Mesela Ethereum ağı üzerinde hazırlanan bir uygulama sadece orada çalışır. Ama bunun yerine geliştiricilere esneklik sağlanmalıdır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmak için gerektiğinde platformlar arası geçiş olmalı, gerektiğinde aynı uygulama iki platform üzerinde çalışabilmelidir.

ArcBlock'un Avantajları

BUILT FOR THE NEW TOKEN ECONOMY 

ArcBlock, yalnızca merkezi bir organizasyon tarafından oluşturulmuş bir yazılım platformu değil, kendi kendini geliştiren bir ekosistemdir. ArcBlock Foundation Limited ve ArcBlock Foundation'da sadece projeye başlamaktayız; platform kendi başına gelişmeye ve büyümeye devam edecektir.

ArcBlock hizmetinin tamamı token ekonomisi tarafından yönetilmektedir. ArcBlock, basit bir hizmet platformu yerine Blockchain topluluğunu daha iyi bir ekosistem oluşturmak için birlikte çalışmaya teşvik eden, teşviklerle üretilen bir ekonomidir.

EN İYİ DENEYİM İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ

ArcBlock platformunu, kullanıcı deneyimini temel alan "top-down" stratejisini kullanarak inşa ettik. Buna karşın, mevcut birçok çözüm, kullanıcı dostu olma pahasına blockchain teknolojisine odaklanmaktadır. ArcBlock ile oluşturulan uygulamalar reaktif, gerçek zamanlı deneyimler sunar. Kullanıcılar onlara bir web tarayıcısından erişebilir (ek eklentiler gerektirmez) veya bir mobil uygulamayı bir uygulama mağazasından doğrudan indirebilirsiniz. Her iki durumda da süreç tanıdık geliyor.

ArcBlock geliştirici deneyimini önemli ölçüde geliştirir. Düşük seviye blockchain protokolleri ile uğraşmaya gerek yoktur. Taklit blockchain adaptörlerimizle, mühendislerin uygulamalarını geliştirmeye ve test etmeye başlamaları için yerel blockchain test düğümlerini(Node) çalıştırmalarına gerek yoktur.

BUILT FOR THE CLOUD

ArcBlock, bulutta doğal olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Test ve geliştirme için tek bir bilgisayarda da çalışabilir.

Bu tasarım ilkesi, ArcBlock'u temel olarak blockchain dünyasındaki birçok platformdan farklı kılar. ArcBlock'da bir düğüm(Node), bir veya daha fazla sanal makineden veya bir bilgi işlem ortamı olarak birlikte çalışan bir grup bulut hizmetinden oluşan "mantıksal bilgisayar" olabilir. Bu yaklaşım, patent bekleyen teknolojilerimiz de dahil olmak üzere blockchain ve merkezi olmayan uygulamaları bir üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olacak önemli bir adımdır.

ArcBlock başlangıçta AWS ve Windows Azure'nin üzerine kurulacak, daha sonra Google Compute Engine'i, Çin'deki büyük bulut bilgi işlemci oyuncularını ve diğer platformları destekleyecek şekilde genişleyecek.

BUILT WITH AN OPEN STANDARD

ArcBlock açık bir standartla oluşturulmuştur. Çarkı yeniden icat etmek için değil, uygulama geliştiricilerinin istek ve ihtiyaçları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Temel bileşenlerimizin açık kaynaklı olmasına ek olarak, çeşitli blockchain teknolojisi topluluklarına aktif olarak katkıda bulunuyoruz.

Şuanda katkıda bulundukları topluluklar aşağıdadır. Zamanla yenilerinin ekleneceğini söylemişler.

W3C Blockchain Community Group, IEEE Standard Association’s Blockchain Community, Enterprise Ethereum Alliance,
Linux Foundation and Hyperledger Foundation.

Nasıl Çalışır?

Open Chain Access Protocol
Açık kaynak kodlu protokolümüz, alttaki blok zincirlerine erişmek için soyut bir katman sağlar. Bir dizi veri tabanına yönelik bir ODBC veya JDBC arayüzüne benzer şekilde, Açık Zincir Erişim Protokolü(Open Chain Access Protocol), uygulamanızın farklı blok zincirlerinde çalışmasını sağlar. İş mantığınızı değiştirmenize ya da çoklu zincir teknolojileri ile çalışmanıza gerek yoktur.

Blocklet
Blocklet, çeşitli uygulama türlerini çalıştırmak için sunucuya ihtiyaç duymayan bir bilgi işlem mimarisi bileşenidir. Akıllı sözleşmeler, oracle, kaynak ve varlık yönetimi, ve off-chain iş mantığı için Blocklet kullanın. Blocklet, ArcBlock'un Açık Zincir Erişim Protokolü(Open Chain Access Protocol) aracılığıyla blok zincirleri ile iletişim kurar ve Algorand tabanlı uzlaşma algoritmamızla düzenlenebilir.

DECENTRALIZED PUB/SUB GATEWAY
Dağıtılmış bir mesajlaşma sistemi pub/sub'ı destekler ve Blocklets için bir API ağ geçidi görevi görür. ArcBlock'ın ağ geçidi, merkezi olmayan tasarım ve güvenli iletişim kanalları kullanıyor. Uygulamalarınız hem web tarayıcılarında hem de mobil uygulamalarda çalışacak ve böylece kullanıcılar gerçek zamanlı deneyimler yaşayacak. Ağ geçidimiz, WebSocket, DDP, HTTPS ve MQTT de dahil olmak üzere varsayılan olarak çeşitli ağ protokollerini destekler. Geliştiriciler, ihtiyaçlarını karşılamak için ağ geçidini yeni ağ protokolleriyle genişletebilir.

WEBSITE
ANN THREAD

Katılmak isteyen olursa bounty 7 Ocak'ta başlamış. 3 Şubat'ta bitecekmiş.
BOUNTY THREAD
1714918914
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714918914
Reply with quote  #2

1714918914
Report to moderator
1714918914
Hero Member
*

Ignore
1714918914
Reply with quote  #2

1714918914
Report to moderator
1714918914
Hero Member
*

Ignore
1714918914
Reply with quote  #2

1714918914
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 19, 2018, 09:45:03 AM

Etherdelta bunlarla anlaşma yapmışlar tam ne olduğunu bilmiyorum ama twitter adreslerinde yayınlandılar haberiniz olsun

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
January 19, 2018, 10:08:15 AM

büyük ihtimalle saniyeler içinde hardcap yapacak ve bize düşmeyecek.

,........
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 19, 2018, 11:32:50 AM

imzası newbie kabul ettiği için ana baba günü. şimdiden 800 kişi mi ne var , hele birde envion'dan cıkacak jr ve member'larda oraya gidince imza 2000 kişi olacak gibi duruyor. 1 hafta önce icodrop'da fark etmiştim. KYC istediği için ico'ya giremeyeceğim büyük ihtimalle
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 19, 2018, 12:59:21 PM

Guzel bir projeye benziyor tam olarak ne yaptıklarını anlamadım ama türkçe çeviri yapılmıyor herhalde orada istenmiyor yazıyor, farklı blockchainler arasında işlemmi yapacaklar
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
January 19, 2018, 01:36:56 PM

Proje güzel güvenen çok bounty sine katılanda hayvan gibi . Ama şu cybermiles kabul etme işi biraz garip geliyor.  Sadece ETH ve NEO olsa bile iyi olurdu .
bney
Full Member

Activity: 333
Merit: 100

View Profile
January 19, 2018, 02:26:55 PM

ABT 2018 de adından çok söz ettireceğe benziyor. Satışa çıkınca çok kısa sürede biter. Kyc şartını yerine getirip kayıt yaptırılır. İmzasına katılmadım Belki de çok şey kaçırdım.
Prisis
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 19, 2018, 02:53:40 PM

Telegramına katıldım ama 32k member varken boşuna doldurdum sanırım formu Smiley şaka maka başarılı olacak türden bir proje.

finbad
Full Member

Activity: 215

View Profile
January 19, 2018, 04:32:17 PM

ABT sosyal medyada oldukça etkin olduğundan telegram kanalında üye sayısı rekor arttı.  Bu ilginin neticesi  beklentinin ne kadar çok olduğunu gösteriyor. Abt borsada çok can yakar. Ardından söylenecek çok şey var, güzel işler yapar.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
January 19, 2018, 05:11:36 PM

2018 yılında daha neler göreceğiz neler, çok iyi projeler çok yakında borsalsara giriş yapacak listelenecek. Hızlı davranıp alanlar faydalı iş yapmış olur geç kalanlar sadece arkadan bakar.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

madcoin
Sr. Member

View Profile
January 19, 2018, 05:53:15 PM

Hakkında fazla bilgim yok bilgi sahibi arkadaşlar bu başlığa yazarlarsa biz de faydalanmış oluruz. Forumda çok fazlaca coin ismi geçiyor. Market capta da 1450 tane coin var. Hepsine yetişmemiz mümkün değil.
koin_34
Full Member

View Profile
January 19, 2018, 06:50:09 PM

Ben de bu ICO yu takip ediyorum bakayım ne olacak merak ediyorum.  bence o kadar kısa sürede başarıya ulaşmaz, ama gene de kayda değer başarılar elde edecek.
dogaatac
Sr. Member

View Profile
January 19, 2018, 10:18:02 PM

şimdiden imzasında bin kişi var ve daha iconun başlamasına nerdeyse 2 hafta var.newbie kabul ederlerse olacağı bu zaten .birde saçma sapan bir ref sistemi yapmıslar , imzaya giren başkasını davet ederse ondanda stake alıyor.o yüzden herkes 5 tane newbie acıp birbirini davet etmiş gibi gösteriyor. aşırı saçma bir imza olmus bu
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 19, 2018, 10:38:47 PM

Ben ICO ya girmeyi düşünüyorum kyc için evrakları gönderdim onay bekliyorum.matrix gibi yapmazlar inşallah en azından kişisel cap olursa daha fazla kişi satın alabilir.diğer türlü balinalar yüzünden bir çok kişi alamadı amk 1000 ve üstü eth gönderen çok hesap olmuştu matrixte
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 19, 2018, 10:43:48 PM

Blockchain 3.0 lafı nedir hala anlamış değilim son zamanlarda birçok proje bu argümanı kullanıyorlar heralde seneyede 4.0 falan diye devam edecek.bende kyc yaptırmak için istenenleri yükledim ama hala bekliyorum, böyle işler son günlerde çok iyi yatırım alıyor ve borsada iyi değerleniyor

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
kim-yon
Sr. Member

View Profile
January 19, 2018, 10:48:17 PM

Ben ICO ya girmeyi düşünüyorum kyc için evrakları gönderdim onay bekliyorum.matrix gibi yapmazlar inşallah en azından kişisel cap olursa daha fazla kişi satın alabilir.diğer türlü balinalar yüzünden bir çok kişi alamadı amk 1000 ve üstü eth gönderen çok hesap olmuştu matrixte

Bounty yöneticisi çekecek ceremesini . 1000 kişi nin stakelerini nasıl hesaplamayı planlıyor acaba . Smiley
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 19, 2018, 11:03:00 PM

Merhaba,

Twitter'da takip ettiğim birkaç yabancı hesap paylaşınca bir araştırayım dedim. Üstünkörü baktığım kadarıyla ilgi çekici duruyor. Daha önce forumda da birkaç kişinin bahsettiğini görmüştüm ama konusu açılmamış. Projeyi inceleyen arkadaşlar bildiklerini paylaşırlarsa biz de bilgi sahibi olalım.

Private sale süreci sona ermiş durumda. Çok fazla başvuru olmuş. 25.000 ETH private sale için belirlenen hard cap ama 1 milyon ethlik başvuru olmuş.

https://twitter.com/ArcBlock_io/status/953076934560436224

Public sale 3 şubatta başlayacak. Katılmak için siteye üye olup kyc doğrulaması yapılması gerekiyor. 17 Ocak'ta paylaştıkları tweette 25k+'dan fazla kyc formu doldurulduğu belirtilmiş. Oluşturulan üyelik o zaman 45k'dan fazlaymış.

Telegram üye sayısı 32k'ya yaklaşmış.

Büyük ihtimalle ilk günden hard cap yapacak ama katılmak isteyen olursa 21 Ocak'a kadar üye olup kyc formunu göndermeli.

Public sale hardcap: 12500 ETH + 6M CMT
1 ETH = 1900 ABT (minimum 0.1 ETH, 50 ETH)
1 CMT = ? ABT (minimum 200 CMT, 150000 CMT)
(CMT/ABT rate will be locked before the public sale)

WEBSITE
ANN THREAD

Katılmak isteyen olursa bounty 7 Ocak'ta başlamış. 3 Şubat'ta bitecekmiş.
BOUNTY THREAD

Bilgiler icin tesekkürler ama imza kampanyasi 1000kisiyi gecmis ve rankiniz hero degilse pekde gerek yok katilmaya Smiley Onun disinda proje incelemeye deger bu kesin.
zdrovie
Full Member

View Profile
January 19, 2018, 11:06:16 PM

Proje güzel güvenen çok bounty sine katılanda hayvan gibi . Ama şu cybermiles kabul etme işi biraz garip geliyor.  Sadece ETH ve NEO olsa bile iyi olurdu .

zaten eth kabul eidyorlar hocam diğerinden bendede yok.onay alırsam eth ile katılmayı düşünüyorum

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Full Member

View Profile WWW
January 20, 2018, 11:21:51 AM

Anlaşılan projeye denk gelenler olsa da çok fazla araştırılmamış ya da kimse bilgi paylaşmak istemiyor.

Üşengeçliğimi atabilirsem WP'den genel hatlarıyla bir çeviri yapıp atacağım.
tendor
Full Member

Merit: 102

View Profile
January 20, 2018, 11:54:43 AM

valla bende baktım millet deli gibi projeye akın ediyor. whitelist kaydımı yaptım. henüz onaylanmadı bekliyoruz. zannedersem yarın kyc için son günmüş. yaklaşık 40.000 kyc talebi bekliyor. etherdelta ile ortaklık falan duyurdular. hemen hardcap yapacak bu ico. öyle görünüyor
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
January 20, 2018, 12:42:01 PM

Etherdelta ile yaptigi anlasma ile birlikte hizlica hard cap´a ulasmasini bekledigim bir proje. Zaten proje ve ekibi kaliteli oldugu icin sasirilmamasi gerekilen bir durum bu.

edora
Full Member

Activity: 314

View Profile
January 20, 2018, 12:46:24 PM

telegramda 33.000 kişi var. projeyi her tarafta duyurmayı başardılar.etherdeltanın sitesinde alt kısımda duyurular bölümünde arcblockla ortaklık kurduklarını açıklamışlar. ordan farkettim ve telegram kanallarına girdim. millet izdiham yaşıyor. tam olarak ne sunduğunu anlayabilmiş değilim. bilen biri bize de anlatırsa seviniriz.
hckdeface
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 20, 2018, 01:16:12 PM

bountysine de katıldım adamlar neredeyse bütün katılanları elemiler twitter bpuntysinde D bakalım bountysinden üç beş bireyler getirirse süper olur
serguvan
Member
**

Activity: 532
Merit: 14

View Profile
January 20, 2018, 01:22:19 PM

bountysine de katıldım adamlar neredeyse bütün katılanları elemiler twitter bpuntysinde D bakalım bountysinden üç beş bireyler getirirse süper olur

aynen öyle, ben de bugün katıldım. şartları sağlamak bile zor resmen. twitter'da takip edilen/takipçi oranının 1.5'tan küçük olmasını isteyen bi bounty programı ilk defa görüyorum Shocked
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
January 20, 2018, 01:59:21 PM

Biraz baktım medium yazılarına neymiş bu diyede, en basit şekliyle Blockchain 3.0 ın öncüsü olacağız diyorlar, blockchainin kullanımını halka indireceğiz, aradaki engelleri de kaldıracağız diyorlar, çok iddialı cümleler kurulmuş hadi bakalım yapsınlar bizde bunları bekliyoruz zati.
brave77
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
January 20, 2018, 10:04:03 PM

Sağlam hype yaptı orası kesin ama bu güvenilir olduğu anlamına gelmiyor. Bir kaç yerde gördüm scam iddiaları var ve laf olsun diye değil kanıtlarını sunmuş adamlar.
procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
January 20, 2018, 10:11:22 PM

Arcblock'un kampanyası var mıydı? Bu tarz ilk dakikalarda hardcap yapan projelere yetişemedim hiç bir zaman bari kampanyasına girseydim Smiley

Full Member

View Profile WWW
January 20, 2018, 10:41:47 PM

Sağlam hype yaptı orası kesin ama bu güvenilir olduğu anlamına gelmiyor. Bir kaç yerde gördüm scam iddiaları var ve laf olsun diye değil kanıtlarını sunmuş adamlar.

İddialara ait linkleri atarsanız inceleyelim.

Arcblock'un kampanyası var mıydı? Bu tarz ilk dakikalarda hardcap yapan projelere yetişemedim hiç bir zaman bari kampanyasına girseydim Smiley

Konunun altına eklemiştim linki ama katılan çok fazla.

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 20, 2018, 11:18:53 PM

Whiteliste başvurdum ve hala onay bekliyorum, açık söylemek gerekirse sırf hype var diye giriyorum bikaç x yaparsa borsadas elden çıkarırım.Süreci uzatmadan bian önce onaylanır inşallah bu ara birçoğundan nedense red yiyorum arcblock böyle olmaz inşallah

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 21, 2018, 12:14:35 PM

bende çok yerde gördüm bunu icosuda gayet başarılı gidiyor ama bounty kısmında cok agır şartları var hiçbirinden alamadım hiçbirinin şartlarını sağlayamadım o kötü oldu
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
January 21, 2018, 05:21:59 PM

bende bu ekibin diğerlerine göre bir adım önde olduklarını düşünüyorum. ama genel olarak ico lar ne işe yarar derseniz orada bir şey diyemem. icoları önemsemeyen birine gel buna katıl denmez ama icolardan birine katılmak istiyorum diyen biri için ArcBlock seçeneklerden biri olabilir.

her şeyi zaman gösterecek. ytd.

Monkey1
Hero Member

Activity: 868

View Profile
January 23, 2018, 06:05:21 AM

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 23, 2018, 07:17:16 AM

Böyle klasmanlı projelerin bounty si ne Newbiee hatta member bile kabul etmemeliler ki hem tanıtımı ile ilgili klasmanın yüksek olduğunu hemde fazla insan alıp bounty ücretlerini düşürmemeliler.

Diğer bir husus Hardcap yapacağına bende inanıyorum ancak whitelistten girenler i first come first serve şeklinde yaparlarsa al sana başka bir hengame. Katılımcı sayısını ya sınırlı tutacaklar yada kişisel hardcap i garanti etmeleri gerekir.
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
January 23, 2018, 07:39:41 AM

ArcBlock ABT telegramda üst sırada, proje mesajı veriyor. Popüler olmuş. Sadece Hero ve üstü alsınlar bizde geriden seyredelim. Zaten imzadayım.  Wink Cheesy Kampanyaya hucüm eden çok, hadi hayırlısı. Girene bol kazançlar arkadaşlar.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
January 23, 2018, 08:40:29 AM

Kendi block zinciri olmayan bir block zincir projesi daha. Ethereum altyapısını kullanacak. Şu anda piyasadaki herbangi bir projeden daha fazlasını vermiyor ama iyi bir tanıtım kampanyası ile yardırıyor. Toplam token sayısı 186 milyon, satılacak olan 90 milyon. Millet deli gibi bountye katılıyor ama 3-5 den fazlasını vermeyecektir. Ya da bountyi bir airdrop gibi kullanıp sirkülasyon yaratmaya çalışıyorlar. Ben temkinli yaklaşmanızı öneririm.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
January 23, 2018, 08:42:05 AM

Adamlar ; https://docs.google.com/spreadsheets/d/18fdfe4G82CL4Ev8pcDQZs2EORsVop08gdiMH_SPOFww/edit#gid=396534726 kapatmışlar .

1300 imzacı olunca adam işin içinden çıkamamıştır muhtemelen .  Cheesy

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
tribeca
Member
**

Activity: 135

View Profile
January 23, 2018, 08:51:09 AM

scam olduğu çok ciddi iddialarla konuşuluyor. aman yüklü para atmayın.

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7pwngv/why_arcblock_is_potentially_a_scam/?st=jcrehn53&sh=8d0aa3d0
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
January 23, 2018, 09:26:16 AM

valla bende baktım millet deli gibi projeye akın ediyor. whitelist kaydımı yaptım. henüz onaylanmadı bekliyoruz. zannedersem yarın kyc için son günmüş. yaklaşık 40.000 kyc talebi bekliyor. etherdelta ile ortaklık falan duyurdular. hemen hardcap yapacak bu ico. öyle görünüyor

allah allah neymiş bunun üzerine insanların bu kadar düşmesinin sebebi? bu projeyi farklı kılan nedir ki bu kadar rağbet görüyor? biraz araştıralım bakalım bize de bir pay düşerse değerlendirelim kısa süre içerisinde.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
January 23, 2018, 12:43:53 PM

Çok ciddi bir katılım bekleniyor. Proje hemen her yerden karşıma çıkar oldu. 21 ocakta zaten ico için yeni kişi alımını kapamışlar gibi bir durum var. Bakalım nasıl bir çıkış yapacaklar.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 23, 2018, 01:23:38 PM

bounty sine katılamaadım şartları cok ağır gerçektende kolay elde etme yolu gibi bu coinde. ama teknolojiis vaad ettiği şeyler hiçte yenilir yutulur cinsten değil

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
baldur odinson
Sr. Member

View Profile
January 24, 2018, 01:07:46 AM

Projeye biraz bende baktım oldukça iddialı bir proje, Arcblock blockchain teknolojisinde 3.0 'ın öncüsü olacak falan deniliyor, bounty tablolarını da kilitlemişler nedense.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 24, 2018, 01:13:57 AM

Projeye biraz bende baktım oldukça iddialı bir proje, Arcblock blockchain teknolojisinde 3.0 'ın öncüsü olacak falan deniliyor, bounty tablolarını da kilitlemişler nedense.

adamlar kapattılar whitelistleri ondandır proje hardcap yaptı gibi istediği miktarı çok rahat topladılar varsayıyorum bouty ondan kapalı. Bende giricektim bu projeye geç kaldık gerçi çogu proje için geç kaldık alayı kapamış whitelisti bizede takip etmek düşüyo
Full Member

View Profile WWW
January 25, 2018, 12:12:26 PM

ArcBlock'un WP ve ANN konusundan yaptığım genel özelliklerine dair çeviriyi ekliyorum. Çeviri de Translate'den yardım aldığım için hatalar olabilir. Ama yine de sistemin ne gibi özelliklere sahip olduğunu, ne getirmeye çalıştığını çat-pat anlatacak şekilde oldu sanırım çeviri. Bazı kısımlarda anlaşılması için eklemeler yapmış olabilirim!(25.01.2018)

Şuanki blockchain platformlarında gördükleri eksiklikler

Zayıf Performans: Şuanda bitcoin saniyede 7 işlem yapabilecek durumda ve ethereum'da bundan birkaç tane fazla işlemi destekliyor. Sadece CryptoKitties bile ethereum ağını sekteye uğratmaya yetti. Günümüzde blockchain'in tam anlamıyla kullanım alanı bulabilmesi için aynı anda milyonlarca kişiyi idare etmesi gerekir, aksi taktirde blockchain'e entegre uygulamalar yerine geleneksel uygulamalar(non-blockchain) kullanılmaya devam edecektir.

Tüketici dostu değil: Blockchain üzerinde şuan hazırlanan uygulamalar çok küçük bir kesim tarafından kullanılabilir(Metamask örneği verilmiş), daha fazla kişiye ulaşabilmek için bu uygulamaların günümüzde yoğun kullanımı olan web ve mobil uygulamalar kadar basit olması gerekir.

Maliyet: Blockchain teknolojisini kullanmanın son derece yüksek maliyeti, evrensel kabulün önünde büyük bir engel oluşturmaktadır. Ayrıca, ücretsiz hizmetleri oluşturmak için esnekliğe ihtiyaç duyan geliştiricileri de sınırlar. Günümüzün web ve mobil uygulamalarında olduğu gibi kullanıcılar da her küçük harekette ödeme yapmamalıdır. Internet'e benzer şekilde, blockchain teknolojisi, ücretsiz uygulamaları destekleyebilmelidir.

Platform Lock-in: Geliştiriciler tarafından hazırlanan uygulamalar, hazırlandığı platforma bağımlı kalmaktadır. Mesela Ethereum ağı üzerinde hazırlanan bir uygulama sadece orada çalışır. Ama bunun yerine geliştiricilere esneklik sağlanmalıdır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmak için gerektiğinde platformlar arası geçiş olmalı, gerektiğinde aynı uygulama iki platform üzerinde çalışabilmelidir.

ArcBlock'un Avantajları

BUILT FOR THE NEW TOKEN ECONOMY 

ArcBlock, yalnızca merkezi bir organizasyon tarafından oluşturulmuş bir yazılım platformu değil, kendi kendini geliştiren bir ekosistemdir. ArcBlock Foundation Limited ve ArcBlock Foundation'da sadece projeye başlamaktayız; platform kendi başına gelişmeye ve büyümeye devam edecektir.

ArcBlock hizmetinin tamamı token ekonomisi tarafından yönetilmektedir. ArcBlock, basit bir hizmet platformu yerine Blockchain topluluğunu daha iyi bir ekosistem oluşturmak için birlikte çalışmaya teşvik eden, teşviklerle üretilen bir ekonomidir.

EN İYİ DENEYİM İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ

ArcBlock platformunu, kullanıcı deneyimini temel alan "top-down" stratejisini kullanarak inşa ettik. Buna karşın, mevcut birçok çözüm, kullanıcı dostu olma pahasına blockchain teknolojisine odaklanmaktadır. ArcBlock ile oluşturulan uygulamalar reaktif, gerçek zamanlı deneyimler sunar. Kullanıcılar onlara bir web tarayıcısından erişebilir (ek eklentiler gerektirmez) veya bir mobil uygulamayı bir uygulama mağazasından doğrudan indirebilirsiniz. Her iki durumda da süreç tanıdık geliyor.

ArcBlock geliştirici deneyimini önemli ölçüde geliştirir. Düşük seviye blockchain protokolleri ile uğraşmaya gerek yoktur. Taklit blockchain adaptörlerimizle, mühendislerin uygulamalarını geliştirmeye ve test etmeye başlamaları için yerel blockchain test düğümlerini(Node) çalıştırmalarına gerek yoktur.

BUILT FOR THE CLOUD

ArcBlock, bulutta doğal olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Test ve geliştirme için tek bir bilgisayarda da çalışabilir.

Bu tasarım ilkesi, ArcBlock'u temel olarak blockchain dünyasındaki birçok platformdan farklı kılar. ArcBlock'da bir düğüm(Node), bir veya daha fazla sanal makineden veya bir bilgi işlem ortamı olarak birlikte çalışan bir grup bulut hizmetinden oluşan "mantıksal bilgisayar" olabilir. Bu yaklaşım, patent bekleyen teknolojilerimiz de dahil olmak üzere blockchain ve merkezi olmayan uygulamaları bir üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olacak önemli bir adımdır.

ArcBlock başlangıçta AWS ve Windows Azure'nin üzerine kurulacak, daha sonra Google Compute Engine'i, Çin'deki büyük bulut bilgi işlemci oyuncularını ve diğer platformları destekleyecek şekilde genişleyecek.

BUILT WITH AN OPEN STANDARD

ArcBlock açık bir standartla oluşturulmuştur. Çarkı yeniden icat etmek için değil, uygulama geliştiricilerinin istek ve ihtiyaçları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Temel bileşenlerimizin açık kaynaklı olmasına ek olarak, çeşitli blockchain teknolojisi topluluklarına aktif olarak katkıda bulunuyoruz.

Şuanda katkıda bulundukları topluluklar aşağıdadır. Zamanla yenilerinin ekleneceğini söylemişler.

W3C Blockchain Community Group, IEEE Standard Association’s Blockchain Community, Enterprise Ethereum Alliance,
Linux Foundation and Hyperledger Foundation.

Nasıl Çalışır?

Open Chain Access Protocol
Açık kaynak kodlu protokolümüz, alttaki blok zincirlerine erişmek için soyut bir katman sağlar. Bir dizi veri tabanına yönelik bir ODBC veya JDBC arayüzüne benzer şekilde, Açık Zincir Erişim Protokolü(Open Chain Access Protocol), uygulamanızın farklı blok zincirlerinde çalışmasını sağlar. İş mantığınızı değiştirmenize ya da çoklu zincir teknolojileri ile çalışmanıza gerek yoktur.

Blocklet
Blocklet, çeşitli uygulama türlerini çalıştırmak için sunucuya ihtiyaç duymayan bir bilgi işlem mimarisi bileşenidir. Akıllı sözleşmeler, oracle, kaynak ve varlık yönetimi, ve off-chain iş mantığı için Blocklet kullanın. Blocklet, ArcBlock'un Açık Zincir Erişim Protokolü(Open Chain Access Protocol) aracılığıyla blok zincirleri ile iletişim kurar ve Algorand tabanlı uzlaşma algoritmamızla düzenlenebilir.

DECENTRALIZED PUB/SUB GATEWAY
Dağıtılmış bir mesajlaşma sistemi pub/sub'ı destekler ve Blocklets için bir API ağ geçidi görevi görür. ArcBlock'ın ağ geçidi, merkezi olmayan tasarım ve güvenli iletişim kanalları kullanıyor. Uygulamalarınız hem web tarayıcılarında hem de mobil uygulamalarda çalışacak ve böylece kullanıcılar gerçek zamanlı deneyimler yaşayacak. Ağ geçidimiz, WebSocket, DDP, HTTPS ve MQTT de dahil olmak üzere varsayılan olarak çeşitli ağ protokollerini destekler. Geliştiriciler, ihtiyaçlarını karşılamak için ağ geçidini yeni ağ protokolleriyle genişletebilir.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 25, 2018, 12:31:39 PM

Aşırı şekilde scam söylentileri dolaşmaya başladı arcblock hakkında. Nerden çıkıyor bu söylentiler anlamıyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Ermancyp
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
January 25, 2018, 12:43:20 PM

takibe aldığım bir proje,
Full Member

View Profile WWW
January 25, 2018, 12:45:34 PM

Aşırı şekilde scam söylentileri dolaşmaya başladı arcblock hakkında. Nerden çıkıyor bu söylentiler anlamıyorum.

Reddit'te böyle bir başlık var. İlk cevapta da sorulara kurucu tarafından cevap verilmiş. Alta doğru incelerseniz farklı sorulara da cevap verilmiş. Ama neticede ne olacağını bilemiyoruz. Herkes kendi araştırmasını yapıp ona göre pozisyonu almalı.

https://www.reddit.com/r/arcblock/comments/7px6qy/why_arcblock_is_potentially_a_scam_they_kicked_me/
tribeca
Member
**

View Profile
January 25, 2018, 12:50:29 PM

potansiyeli yüksek bir token. güzel katlar değerini. icoda maksimum alım limitini 5 eth'den az yapmazlar umarım.
pokerjet
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
January 25, 2018, 02:15:07 PM

Arcblock Icosuna katılmayacağım ama Blockchaine yenilik getirmeyi ve topumda kullanımı artırmayı önemseyen her projeyi izlemek keyifli, dediklerini yapabilirse Ico sonrası koini de alınır.
spastikss
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 04:11:15 PM

ben imzasına katıldım ama katıldığımı onayladılarmı bilmiyorum. ann sayfasındaki spreadsheet e tıkladığımda izin almanız gerekli diyor. katılıp katılamadığımı nasıl öğrenebilirim.?

Monkey1
Hero Member

View Profile
January 26, 2018, 05:16:16 PM

ben imzasına katıldım ama katıldığımı onayladılarmı bilmiyorum. ann sayfasındaki spreadsheet e tıkladığımda izin almanız gerekli diyor. katılıp katılamadığımı nasıl öğrenebilirim.?

Eski spreadsheets' e bakıyorsunuzdur altta yenisini paylaştım. İmzasına girmedim ama adam okadar kişinin kontrolünü çok iyi yapıyor.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zrrICT4h5jJKgcBINW8UK0-RFZbhQ4oKHBfLbWd2oLs/edit#gid=1603434989

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
January 26, 2018, 05:41:48 PM

ArcBlock (ABT) artıları ve eksileri epey yazılıp çiziliyor. İmzasını Icosunu kaçırdım, umarım pişman olmam. Potansiyeli var ama kaç x yapacak bakalım? Piyasaya para girecekki yeni coinler değerlensin.
B.A.S.
Full Member

Merit: 117

View Profile
January 26, 2018, 06:59:21 PM

Ben önceden kyc için evraklarımı yolladım. Simdi siteye girince başvurular kapandı diyor. Benim evrakları onaylama ihtimalleri varmı?
Full Member

View Profile WWW
January 26, 2018, 07:05:50 PM

Ben önceden kyc için evraklarımı yolladım. Simdi siteye girince başvurular kapandı diyor. Benim evrakları onaylama ihtimalleri varmı?

Hesabınıza giriş yapıp my account kısmına geçin. Orda onaylanıp onaylanmadığı yazar.
poolmanya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 08:23:42 PM

arkblock için EOS ve ICX rakibi olduğunu duymuştum bu durumda onlar gibi fiyatı artar mı
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 26, 2018, 08:32:51 PM

bounty'sine katıldım yöneticisi bence çok alakalı değil. stakeleri felan zamanında güncellemiyor şimdide dökümanları kitlemiş kıl oldum ben anlayacağınız.
B.A.S.
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 08:49:06 PM

Hesabınıza giriş yapıp my account kısmına geçin. Orda onaylanıp onaylanmadığı yazar.

Şimdi mail geldi kabul edildiğime dair .

bounty'sine katıldım yöneticisi bence çok alakalı değil. stakeleri felan zamanında güncellemiyor şimdide dökümanları kitlemiş kıl oldum ben anlayacağınız.

Hemen 3 mesaj öncesinde diğer arkadaş yeni spreadsheets linkini paylaşmış.  1000 küsür katılımcıyı bence çok hızlı hesapladı .
godblessyou12
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
January 26, 2018, 08:50:42 PM

büyük ihtimalle saniyeler içinde hardcap yapacak ve bize düşmeyecek.
is it legit arckbloock etherdelta or can i buy arckblock in etherdelta
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
January 26, 2018, 08:56:45 PM

Prohe için KYC yi yapalı çok oldu ama hala pendingte bekliyor işlemim bi türlü onaylanmadı hala.sitede my account kısmına gelince  ID VERIFICATION STATUS
Verification in process
yazıyo, inşallah yakında approved olur.son günlerde girmek istediğim biçok icoya katılamadım buda kaçsın istemiyorum
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
January 26, 2018, 09:03:23 PM

son zamanlarda 3.0 görmeye çok başladık. sanırım 2018 yılı blockchain teknolojisinde çağ atlama yılı olacak. Smiley

matrix de de görmüştüm. bakalım hangisi başarılı olacak. Smiley
B.A.S.
Full Member

View Profile
January 26, 2018, 09:08:45 PM

Prohe için KYC yi yapalı çok oldu ama hala pendingte bekliyor işlemim bi türlü onaylanmadı hala.sitede my account kısmına gelince  ID VERIFICATION STATUS
Verification in process
yazıyo, inşallah yakında approved olur.son günlerde girmek istediğim biçok icoya katılamadım buda kaçsın istemiyorum

ID VERIFICATION STATUS
Approved

Bende bir hafta olmuştu KYC basvuralı . Sizinkinede gelir .
tribeca
Member
**

View Profile
January 26, 2018, 09:10:50 PM

benim de bu gece onaylanmış.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
January 26, 2018, 11:34:12 PM

Heralde bu gece kabul gecesi bende başvuru yapmıştım biraz önce onay maili geldi, mesele icoya girmeye kaldı şimdi.son projelerde çok istememe rağmen gönderim gerçekleşmediği için birçok güzel projeyi kaçırdım umarım aynısını arcblockta yaşamam.ico gününü merakla bekleyeceğim

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
January 27, 2018, 07:43:22 AM

Bir arcblock birde eximchain başvuru yapmadığıma pisman oldum . Umarım türk yatırımcılar kazanır .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
skip60
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
January 27, 2018, 08:40:00 AM

Çok fazla hype oluşan coinlerden korkuyorum ne ödülüne nede icosuna katılmak gelmiyor içimden, neden bu derece her yerde sürekli uçacak bu proje yazıldığınıda anlamadım sundukları özel birşey yok her zamanki hikayeyi anlatmışlar işte.
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
January 28, 2018, 11:18:51 PM

Gerçekten adına yakışır  Mükemmel bir proje.Ethereumu seviyoruz fakat altyapı kaldırmıyor yeni platformlara ihtiyacımız var Arcblockta bu sorunu çözmekte iddialı...

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
kim-yon
Sr. Member

View Profile
January 29, 2018, 06:32:43 AM

Maksimum üst sınırı 3ETH + 7500CMT'ye düşürmeye karar verdik . CAP'in ötesine katkıda bulunmayın, Geri ödeme işlemi, belirteç dağıtımlarından sonraki 5 hafta içinde olacaktır. Demişler twitter' da .

Şimdi 3 Eth den daha fazla yatırım yapamayacakmıyız.
Osmanli42
Sr. Member

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
January 29, 2018, 06:41:36 AM

Hey maşallah çin ordusu mu saldırdı bu projeye 40 k kyc isteği nedir . Biz yetişemeden biter boşa uğraşmış olurum diye kayıt olmadım . Alabilen olursa hayırlı olsun

yobit.net is banned from signatures
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
January 29, 2018, 06:56:56 AM

3 eth yatırılacaksa gerçekten çok az. Sanırım başta waitlist'e sokmuşlardı beni ama onaylanmış sanırım siteden şartları okudum anladım tarzı bişey onaylattılar ve yatırıma hazır görünüyorum şuan için.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854

einc.io

View Profile
January 29, 2018, 07:01:38 AM

Bence çok adaletli olmuş . Nucleus.vision gibi önce KYC yi alıp, sonra üzgünüz Hardcap yaptık demediler.

redsilentstorm
Member
**

View Profile
January 29, 2018, 07:14:49 AM

Son zamanlar da icolara fazlasıyla talep var. Ancak çoğuna son kullanıcı yada küçük yatırımcı katılamıyor. Balinalar topluyor bu çok iyi bir şey değil. Bir koinin desteği için tabana yayılması lazım. Proje içi para toplamak daha rahat olabilir ama projenin geleceği için çok iyi bir sey değil. Az az olsun herkesin elinde olsun.
kim-yon
Sr. Member

View Profile
January 29, 2018, 07:24:00 AM

3 ETH ve artı ibaresi olması 7500 tane de cybermiles gönderebileceğiz anlamımı var. Yoksa 3 ETH veya 7500 Cybermiles mı .

tribeca
Member
**

View Profile
January 29, 2018, 10:22:35 AM

3 ETH ve artı ibaresi olması 7500 tane de cybermiles gönderebileceğiz anlamımı var. Yoksa 3 ETH veya 7500 Cybermiles mı .

3 eth ve 7500 cmt gönderebilir bir kişi. aşağı yukarı 5 eth civarı bişey yapıyor işte. cmt de biraz hareketlensin diye böyle bir yol izlemişler.
tribeca
Member
**

View Profile
January 29, 2018, 10:24:36 AM

elinde fazla arcblock whitelist'i olan var mı? 0.05 eth veririm. benim 1 tane whitelistim var ama 1 tane daha almak istiyorum. gas limitine uymayanların alımları iptal olacak gibi bişey demişler de bana pek inandırıcı gelmedi. çoğu kişi yüksek gazla toplayacaklar gibime geliyor. bi tane hesaptan gaz limitine uyarak bi tanesinden yüksek gazlı göndererek almayı planlıyorum.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532

Presale Starting May 1st

View Profile
January 29, 2018, 10:49:29 AM

40000 tane whitelist alanların çoğu yatırım yapmayacaktır. Çoğu whitelist i  satmak için almıştır .Yinede 20k kişi 3 ETH gönderse 60k ETH yapıyor .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Full Member

View Profile WWW
January 29, 2018, 11:22:14 AM

Başvuru çok fazla olduğundan bireysel alım limitini düşük tutmaları normal. Ayrıca yanlış anlamadıysam, belirlenen limitlerin üzerinde gönderim yaparsanız işleminiz geçersiz olacak ve %20 kesinti yapılacak. Geri ödemeler de dağıtımdan 5 hafta sonra başlayacakmış.

Whitelist en son 70k civarındaydı. Taş çatlasa 5k kişi alım yapabilir. Saniyeler içinde bitecek bir ico süreci göreceğiz sanırım.
zdrovie
Full Member

View Profile
January 29, 2018, 12:16:24 PM

Size diyeceğim tek şey gas ve gweiye olduğunca abanın yoksa alım falan yapamazsınız.cargox projesinde 500k gas 99gwei ye rağmen alım yapamadım ilk dakikada göndermeme rağmen.bu sefer abanacağım bunu kaçırmak istemiyorum.

bide bi sorum var bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.myetherwallet dan gwei oranını nasıl arttırabiliriz en fazla 99 oluyor sitede

tribeca
Member
**

View Profile
January 29, 2018, 12:21:50 PM

Size diyeceğim tek şey gas ve gweiye olduğunca abanın yoksa alım falan yapamazsınız.cargox projesinde 500k gas 99gwei ye rağmen alım yapamadım ilk dakikada göndermeme rağmen.bu sefer abanacağım bunu kaçırmak istemiyorum.

bide bi sorum var bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.myetherwallet dan gwei oranını nasıl arttırabiliriz en fazla 99 oluyor sitede

51k gas limit ve 31 gwei sınır koymuşlar. sözde mi kalır o kural diyosun?
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 29, 2018, 12:25:16 PM

Böyle projeleri yakalayan arkadaşları tebrik ediyorum. Türkçe kısmında aynı şeyler yazıldığı ve paylaşıldığı için kaçırıyoruz.
Kayıtlara ve kyc ye bakılırsa iddialı bir proje.
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
January 29, 2018, 03:33:29 PM

51k gas limit ve 31 gwei sınır koymuşlar. sözde mi kalır o kural diyosun?
Arkadaşın bahsettiği projeye bende girmek isteyip girememiştim.ondada aynı bu projede olduğu gibi limit vardı ama takan olmadı 5 eth göndermek için nerdeyse 1 eth fee ödeyenler oldu.bence sitede verilen minimum gas ve gwei miktarı o rakamlarla 1 kişinin alabileceğini bile sanmıyorum.gwei mewden nasıl yükseltilir bilmiyorum ama etherdeltadan gönderim yaparsanız daha iyi olur.orda ayarlanabiliyor gwei oranı
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 29, 2018, 06:59:55 PM

White list leri daha sinirli yapmasi gerekiyor artik proje yoneticileri. ICO lar cok sistemsiz ve sinir bozucu olmaya basladi. Bluzelle bu isi en basarili yapan proje oldu bence. Evet kisi basi cap i cok dusuktu ama whitelist olan herkesin belli bir suresi vardi alim yapmak icin. Dadi ico su bu sabah oldu ve tam bir rezaletti.
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 29, 2018, 07:08:17 PM

her açılan ico iş yapar oldu artık ben de bu durumdan korkuyorum. Ne yalan söyleyeyim iş sarpa sarıyor gibi. bu projelerin yarısından fazlası patlayacak ileride, o zaman bu durum piyasada bir çöküş durumunu beraberinde getirebilir.

crazy1204
Full Member

View Profile
January 29, 2018, 07:10:53 PM

Bende icoların bir dakikadan sonra patlayacağını düşünüyorum.Bu yüzden piyasa çöker mi bilmem ama büyük sarsıntı alacak bu sarsıntı bayağı süründürecek bizi bayağı

PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 29, 2018, 07:19:15 PM

yahu ben anlamiyorum valla bu kyc işlerinden millet atar 3 güne onay alir biz attik 10 - 15 gün önce hala onay bekliyoruz. adamlara mail attim valla ilgilenin dedim ama inşallah bakarlar projeyi başindan beri takip ediyorum whitelist için approval alamazsam kafayi yerim heralde.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
beatecoin
Full Member

View Profile
January 30, 2018, 06:04:28 AM

First come first serve şeklinde olacak sanırım yine ve 3 saniyede biten bir diğer icoyu izlemiş olacağız ne diyelim umarım girmeyi başarabiliriz Smiley whitelist aldık ilk stage tamam Cheesy
Nadziratel
Sr. Member

Activity: 1568
Merit: 321

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
January 30, 2018, 06:08:41 AM

First come first serve şeklinde olacak sanırım yine ve 3 saniyede biten bir diğer icoyu izlemiş olacağız ne diyelim umarım girmeyi başarabiliriz Smiley whitelist aldık ilk stage tamam Cheesy

başinda olunca kaçirmayiz diye düşünüyorum da işte yakalayabilirsek umarım tr ye göre saatini felan iyi hesaplayip kupa finali bekler gibi bekleyip girmemiz gerekli tabi önce whitelist ten bi onay almam lazim gerekli belgeleri yükledim fakat herhangi bir ilerleme yok bende de son güne kadar bekletip kanser etmeseler bari insanı

bitcoinsay
Sr. Member

Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
January 30, 2018, 06:11:22 AM

Gas Limitleri değişmiş arkadaşlar . Zaten 40000 katılımcının yarı katılsa bile büyük bir yığılma olabilir .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
Nadziratel
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 06:31:09 AM

Gas Limitleri değişmiş arkadaşlar . Zaten 40000 katılımcının yarı katılsa bile büyük bir yığılma olabilir .

mantıklı olmuş full + full istemiş yani katilim için gas fee sini anca öyle gider diye düşündüler sanırım yıgılma olacak belli belki bu şekilde önüne geçerler biraz yığılmanın en azından bekleyen onayların önüne geçmiş olurlar. eth cap miktarını anladım da burada ki cmt ile kastedilen nedir bilgisi olan paylaşabilirmi ? cmt farkli bir token muhtemelen diye düşünüyorum ama tam emin değilim acıkcası

sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
January 30, 2018, 06:35:42 AM

CMT = Cybermiles şu anda 30 cent ten işlem görüyor . 7500 tanesi 2 ETH yapıyor neredeyse .

tribeca
Member
**

View Profile
January 30, 2018, 06:40:02 AM

75 bin onaylı kyc var şu an. 3 şubata kadar 100k olur. eğer almak istiyorsanız 500 gwei 500k gas limitden az kullanmamalısınız.
Cashcash
Sr. Member

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
January 30, 2018, 07:16:04 AM

75 bin onaylı kyc var şu an. 3 şubata kadar 100k olur. eğer almak istiyorsanız 500 gwei 500k gas limitden az kullanmamalısınız.

Hardcap: 37500 ETH + 6M CMT çoğu kişi yatırım yapamayacaktır buna . Böyle bir hype beklemiyorlardı herhalde de hardcap' ı düşük tuttular .

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                ▀█▀                                    
                ▀█▀                                    
             ▄    ▀█▀                                 
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
tribeca
Member
**

View Profile
January 30, 2018, 07:20:28 AM

Hardcap: 37500 ETH + 6M CMT çoğu kişi yatırım yapamayacaktır buna . Böyle bir hype beklemiyorlardı herhalde de hardcap' ı düşük tuttular .

37500 ethnin çoğunu private sale'de şirketlere sattılar. public sale'de yani 3 şubatta sadece 12500 eth satacaklar;

Hardcap: 37500 ETH + 6M CMT;
Maximum for private sale: 25000 ETH
Maximum for public sale: 12500 ETH + 6M CMT

saniyeler içinde biter. kimse gaz limiti falan siklemez. sonrasında  şu gaz limitini aşmış bu aşmamış vs diye uğraşmazlar. hızlı olan alır gider.
B.A.S.
Full Member

View Profile
January 30, 2018, 08:09:20 AM

Yine balinalara yem edecekler bizi bu Cap ler ile . Hızlı olanın kazanacağı bir western filmi gibi olacak ICO .
Nadziratel
Sr. Member

View Profile
January 31, 2018, 07:48:32 AM

Yine balinalara yem edecekler bizi bu Cap ler ile . Hızlı olanın kazanacağı bir western filmi gibi olacak ICO .

başında durunca yakalarim gibime geliyor hala Smiley muhtemelen 1 dakikada felan bitecektir önemli olan tabi borsaya girişi hem süre olarak hemde hangi borsa bunlar önemli tabi şans bi yüzümüze baksa da şöyle önlerden yerimizi alabilsek kyc status hala process gözüküyordu dün akşam mail attim bu kadar gün geçti hala bi haber yok diye bu sabah mail geldi approved diye eğer kyc için hala bekliyosaniz bi mail atıp şansınızı deneyin derim benim ki belki denk gelmiştir ama cokta inanmiyorum denk geldiğind muhtemelen mail attım diye oldu

paladium
Sr. Member

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
January 31, 2018, 08:35:16 AM

3  buçuk gün kalmış . Böyle olunca ben panik yapıp katılamıyorum. Zaten diyorum 3 ETH ne kadar kazandırabilirki . Ön satışta alanlar kazanacak .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
alaaddin
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
January 31, 2018, 11:29:39 PM

emeğinize sağlık gerçekten faydalı yazı ve görüşler
spastikss
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 01:07:07 PM
Merited by Monkey1 (1)

Arcblock yarın sabah  4 gibi satışa başlayacak. minimum 0.1 eth max 3 eth yaptılar. bu da tabana daha çok yayılmasını sağlama ve herkesin katılabilmesine imkan verme amaçlı sanırım. 3 eth yi az bulanlar telegramda itiraz etseler de 3 eth bence iyi oldu.
bazı scam adreslerden ve maillere dikkat etmek lazım. arcblock un orjinal sitesinden ve kayıt olurken size glen mail adresinden başkasına itibar etmemek lazım. bu sahte adresler sizi yanlış eth adresine yönlendirip paranızı boşa harcatabilirler.

https://www.arcblock.io  bu orjinal site.

support@arcblock.io

ico@arcblock.io

contact@arcblock.io

bunlar bildiğim kadarıyla sitenin mailleri.

ayrıca telegram https://t.me/ArcBlock grubundaki uyarıyı da yazayım;

Krypital News [9:22 AM]  6.2K
warning: SALE DAY ALERT
Important News before sale start:

Be alert to the Scammers! Don’t trust any private message!
Public sale starts Feb 3rd 7PM Central Standard Time 2018.
(Please Google your local time and set alarm)
DON’T contribute over MAX CAP to fail the participation with 20% penaties!
Minimum 0.1 ETH or 200 CMT
Maximum 3 ETH and 7500 CMT
1CMT = 0.46 ABT
1ETH  = 1900 ABT

Up to 60GWEI 200,000 GAS Limits

Sale Steps:
1. Go to our only official website: Arcblock.io
2. Log into your account that you have got KYC approved
3. Use unique cold wallet address in your account to transfer fund

To avoid spam on sale day any official announcement only:
:point_right: T.me/KrypitalNews

:warning:ETH address change request will be ended before public sale starts. ETH address will update before tokens release as soon as you submit your request before public sale starts. Please log in in your account to verify updated address
Any question please Email:    support@arcblock.io

:no_entry_sign:Stay Alert:
- Fake websites
- Fake admins
- Fake email addresses
- Fake ArcBlock groups
Please note that ArcBlock will NEVER send you contribution addresses through email/Telegram! All the actions should be done through our official website!

A r c B l o c k . i o

Monkey1
Hero Member

View Profile
February 03, 2018, 01:10:56 PM

İlk defa bu kadar ters bir saate ICO denk geliyor . Adamlar tam milleti davranmışlar herhalde . Hiö önemli değil 2 film izlerim beklerim .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
February 03, 2018, 01:27:36 PM

ArcBlock icosuna girecek arkadaşlar:

Maksimum 3 ETH ve 7500 CMT gönderilebiliyor. Hem ETH, hem de CMT gönderebilirsiniz.
Maksimum gas sınırı: 200,000
Maksimum gas ücreti: 60 gwei

Bu sınırların üstüne çıkmayın!

Aksi takdirde işlem onaylansa bile geçerli sayılmayacak, ve %20'lik bir kesinti ile iade edilecek. İade işlemleri token piyasaya çıktıktan sonra 5 hafta içinde gerçekleşecek.
tribeca
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 01:31:59 PM

ArcBlock icosuna girecek arkadaşlar:

Maksimum 3 ETH ve 2500 CMT gönderilebiliyor. Hem ETH, hem de CMT gönderebilirsiniz.
Maksimum gas sınırı: 200,000
Maksimum gas ücreti: 60 gwei

Bu sınırların üstüne çıkmayın!

Aksi takdirde işlem onaylansa bile geçerli sayılmayacak, ve %20'lik bir kesinti ile iade edilecek. İade işlemleri token piyasaya çıktıktan sonra 5 hafta içinde gerçekleşecek.
2500 değil 7500 cmt gönderilebiliyor.

ayrıca çok hızlı olmak lazım. 4 bin kişi 3 eth gönderince hard cap yapacaklar. ve whitelistte şu an 100 bin kişi var. muhtemelen yedirmezler yine balinalar bi yolunu bulup saniyeler içinde emerler. gas limiti çok siklenmez. arcblock da ceza vermekle falan uğraşmaz bence. diğer icolarda da şu limiti aşmayın yoksa geri döner dediler ama saniyeler içinde bitti nasıl olduysa.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 03, 2018, 01:53:58 PM

ilgimi çekti, kaydımı yapayım dedim ve çok kişi var.böyle çok kişinin olduğu kampanyalara karşı ister istemez bir yakınlığım oluyor.ama okuduğum kadarıyla hedefledikleri başarıya o kadar kısa sürede ulaşacağını zannetmiyorum.
tendor
Full Member

View Profile
February 03, 2018, 03:22:35 PM

10 saniye bile sürmeyecek bunun icosu. ilk node onayında ico bitmiş olur. bende kyc yi geçtim ve bekliyorum. sabaha karşı olması kötü olmuş bizim açımızdan. uyuyakalmazsam göndereceğim bir şeyler ama alabileceğimi sanmıyorum. şans işi artık. borsada manyak fiyatlara gidecektir bu tokenlar.
tribeca
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 03:33:54 PM

boşuna uykusuz kalmaya değmez. kimseye yedirmezler. 3 saniye sürer hard cap. sen daha adresi kopyalayıp yapıştırana kadar sold out yazarlar.
edora
Full Member

Activity: 314

View Profile
February 03, 2018, 03:59:26 PM

bu proje 2018 yılının en çok konuşulan projelerinden biri olacaga benziyor. gerek global konulardaki tartışmalarda gerekse yerel sohbetlerde ve özellikle telegramda yüksek bir ilgi olduğunu görüyoruz.  Blockchain 3.0 cümlesi bile insanı heyecanlandırıyor. bakalım neler olacak. yarını sabırsızlıkla bekliyorum. umarım alabiliriz.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
February 03, 2018, 05:04:08 PM

ICo'ya katılacaklara bol şanslar dilerim ama yakalamak zor olacak, ben katılmayacağım blockchain 3.0 iddiasında bir proje olduğu için yakından takip edip, sonrasında coin almayı tercih edeceğim.
Cashcash
Sr. Member

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
February 03, 2018, 05:22:52 PM

Çok fazka hype var.  İmza kampanyasına bi baktım 1526 kişi var. Bounty den de fazla bir şey kazanamayacak imzacılar .

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                ▀█▀                                    
                ▀█▀                                    
             ▄    ▀█▀                                 
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
February 03, 2018, 06:32:14 PM

Çok fazka hype var.  İmza kampanyasına bi baktım 1526 kişi var. Bounty den de fazla bir şey kazanamayacak imzacılar .

İmzayada sınır getirilmesi gerekirdi. Ama ekip yalebi çok görünce biraz ukala davranmış gibi görünüyor. Ya bu arkadaş ilk konuyu açtığında ben siteye kayıt oldum. Kyc yapmayı unuttum şimdi görünce aklıma geldi. Kesin x10 yapar eğer ben kaçırdıysam  Grin
triclinics21
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 06:46:31 PM

Bireysel cap yapmaları gerekiyor yoksa bu kadar yüksek hype ile kesinlikle yatırım yapılamaz, son dönemlerdeki en yüksek katılımcı satısına ulaşacak gibi
tribeca
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 07:00:34 PM

Bireysel cap yapmaları gerekiyor yoksa bu kadar yüksek hype ile kesinlikle yatırım yapılamaz, son dönemlerdeki en yüksek katılımcı satısına ulaşacak gibi

3 eth +7500 cmt kadar alabiliyor her kişi maksimum. toplamda 5.000 dolar civarı bişey yani. 100 bin kişi whitelistte olunca herkese yetmesi imkansız oluyor. hızlı olan ilk 6-7 bin kişi alacak. geri kalan 93 bin kişi bişey alamayacak.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 03, 2018, 08:51:48 PM

3 eth +7500 cmt kadar alabiliyor her kişi maksimum. toplamda 5.000 dolar civarı bişey yani. 100 bin kişi whitelistte olunca herkese yetmesi imkansız oluyor. hızlı olan ilk 6-7 bin kişi alacak. geri kalan 93 bin kişi bişey alamayacak.

işte hype bu yüzden iş yapar diyoruz ya Smiley kişi başi aslinda belirttikleri miktar katilim için uygun olmuş daha düşük yapsalar belki muhtemel katilimci sayisini arttirabilirlerdi diye düşünüyorum fakat diğer türlü de kötü olurdu ama yine de miktar cok az azaltilabilirdi  3 eth iyi para yapiyor yanina + 7500 cmt demişsin o da zaten 2 ether felan yapiyor . bende whitelist kaydi almiştim ilk günlerde son günlere doğru onaylanmamişti en son mail attim da öyle ilgilendi saolsunlar onay alabildik ico için. şimdi sabahlayacaz artık yapacak bişi yok zamanında bread icosu da böyle oldu 3x gördü hatirlarsaniz o yüzden benim önerim sabah felan demeyin girmeye niyetiniz varsa bir şekilde girin derim. sonra üzülmeyin.
exfilesx
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 03, 2018, 09:11:08 PM

Ben buna 1 ether atmayı düşünüyordum keşke kişi başı 1 ether falan yapsalarmış en azından alabilecek insan sayısı 3-4 katına çıkmış olurdu.
nopedope89
Legendary
*

FROSTING

View Profile
February 03, 2018, 09:11:49 PM

Yatırım adresi zaman dolmaya yakınmı açıklanacak . Scam sitelerden mailler gelmeye başladı .

Edit ;

1. Bireysel kap ve gaz limitine katkıda bulunmayın. (ayrıntılar aşağıda gösterildiği gibi)
2. Her katılımcı, paylaşılan sözleşme adresi değil, ETH / CMT aktarımı için kişisel bir adres alacaktır.
3. ETH dijital adresini başka kanallardan sağlayamayacağız, bu nedenle lütfen diğer kanallar tarafından talep edildiğinde ödeme yapmayınız.

Zaman dolduğunda herkez için farklı adreslere yatıracağız .

▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 03, 2018, 09:25:56 PM
Merited by mich (10), ap3311 (9)

Yatırım adresi zaman dolmaya yakınmı açıklanacak . Scam sitelerden mailler gelmeye başladı .

Edit ;

1. Bireysel kap ve gaz limitine katkıda bulunmayın. (ayrıntılar aşağıda gösterildiği gibi)
2. Her katılımcı, paylaşılan sözleşme adresi değil, ETH / CMT aktarımı için kişisel bir adres alacaktır.
3. ETH dijital adresini başka kanallardan sağlayamayacağız, bu nedenle lütfen diğer kanallar tarafından talep edildiğinde ödeme yapmayınız.

Zaman dolduğunda herkez için farklı adreslere yatıracağız .

scam maillere dikkat edin arkadaşlar artık kolay kolay yemiyoruz fakat yine de önlemimizi alalim. bu piyasa ne dolandiricilar gördü o yüzden uyanık olalim üstelik katilimin yapilacagi saatlerin hata yapmaya en uygun saatler o yüzden tekrar tekrar kontrollerimizi gerçekleştirelim. şimdi  yatırım ek yapabilmek için daha önceden whitelist kyc falan filan halletmiş olmamiz gerekli o doğrultuda anlatiyorum  önce web sitelerine giriş yapip login oluyoruz orada sağ üst köşede arcblock token sale diye bir seçenek var ona tıklıyosunuz o tarafi aktif ettikten sonra size mail gelmesi gerekli o işlemlerden de sonra artik yapmaniz gereken şey beklemek. vakti geldiğinde tekrar login olacağiz ve bize yatırım yapmak istediğimiz türden bir cüzdan adresi verecez tokenlerimizi alacaz işlem bu kadar. inşallah yetişebilir ve alabiliriz.
kim-yon
Sr. Member

View Profile
February 03, 2018, 10:18:41 PM

7500 tane CMT aldım binaceden 1,5 saat önce onu tanımlamış olduğum adrese transfer ettim ama ulaşmadı daha. Umarım 4 e kadar ulaşır .
tribeca
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 10:20:45 PM

yatırım adresi açıklandığı andan itibaren gönderim yapabilecek miyiz yoksa kronometrenin dolmasını mı bekleyeceğiz?
kim-yon
Sr. Member

View Profile
February 04, 2018, 12:54:29 AM

Zaten yatırım yapacak olanlar ekranın başındadır ama , Son altı dakika arkadaşlar .
dogaatac
Sr. Member

View Profile
February 04, 2018, 12:56:45 AM

su an ki piyasa şartları altında 30 dakikada hard cap yapacaklarını sanmıyorum arkadaşlar , o yüzden boşuna acele etmeyin. acele ile alıcam derken hata yapmayın
slmn
Sr. Member

Activity: 336

View Profile
February 04, 2018, 01:08:40 AM
Last edit: February 04, 2018, 01:19:42 AM by slmn

Gönderebildik bu gas sınırında üst limit koymaları çok iyi oldu gerçekten. Diğer icolara örnek olsun.

su an ki piyasa şartları altında 30 dakikada hard cap yapacaklarını sanmıyorum arkadaşlar , o yüzden boşuna acele etmeyin. acele ile alıcam derken hata yapmayın

Şu an 7 dakikada ethereum bazında %68 tamamladılar her saniye artıyor bitecek yarım saate kalmadan ancak cmt bazında biraz kalabilir belki yarım saate.

Edit: Bunu yazdıktan 5 dakika sonra ethereum tarafında hard cap yaptı, cybermiles kısmında ise yarıladı.

Edit2: Cybermiles kısmında 19 dakikada hard cap yaptılar.
kriptom
Hero Member

Merit: 502

View Profile
February 04, 2018, 01:14:23 AM

3 ETH ve 7400 CMT ile katıldım. Fırsat tanıdılar . Ama ETH den aldığım ABT balanta gösteriyor fakat cmt ile gönderdiğim daha yansımadı .

Edit : Biraz geçte olsa yansıdı .
dogaatac
Sr. Member

View Profile
February 04, 2018, 01:16:19 AM

Gönderebildik bu gas sınırında üst limit koymaları çok iyi oldu gerçekten. Diğer icolara örnek olsun.

Şu an 7 dakikada ethereum bazında %68 tamamladılar her saniye artıyor bitecek yarım saate kalmadan ancak cmt bazında biraz kalabilir belki yarım saate.

Edit: Bunu yazdıktan 5 dakika sonra ethereum tarafında hard cap yaptı, cybermiles kısmında ise yarıladı.

aynen valla , ters köşe olduk. 11 dakikada 12500 etheri topladılar. helal olsun, umarım yatırımcısına iyi kazandırır
zdrovie
Full Member

View Profile
February 04, 2018, 01:21:21 AM

bende girdim icoya ama Deposit 1.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 1.0000 ETH pending) işlem hala pendingte bekliyor.eğer girmediysek heralde iade edecekler ethereumu.şuan tamamen hardcap yapmış durumda hem cmt hemde eth yatırımı durdu umarım giren herkes kazançlı çıkar arkadaşlar

nopedope89
Legendary
*

FROSTING

View Profile
February 04, 2018, 01:21:53 AM

aynen valla , ters köşe olduk. 11 dakikada 12500 etheri topladılar. helal olsun, umarım yatırımcısına iyi kazandırır

ETH yükselirken yatırım yapmak daha zor oluyor. Düşükken biraz daha kolay feda edilebiliyor.

▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 04, 2018, 01:26:58 AM

hali hazırda ico süreci bitmiştir ortalama sanırım 10 dakikada felan bitti heralde verdikleri adrese gönderdim fakat her defasında uyarı verdi mew hesabım neden böyle oldu anlamadım katılmayı isteyipte katılamayınca bide bu saatte kalk bekle felan valla canım sıkılıyo daraliyorum neyse artık vardır her işte bi hayır napalım kısmetimizde yokmuş diyelim
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
February 04, 2018, 01:33:02 AM

Sürekli göndermeyi denedım  Gwei 66 ya çıkarın dedi Metamask.Çıkış yaptım direk Myetherwalletten göndermeyi denedim bir kaç kez bugda kaldı gibi oldu nasıl oluysa gidip çıktım yollamış ucu ucuna yetiştim valla. Şeytan 66 yap yolla icoyu kaçırma dedi iyiki yapmamışım.

katılım şartı

Gas :200.000
Gwei :60 olacak.Eğerki fazla olursa 5 hafta sonra %20 zararla geri iade edecekler yatırılan parayı.

Sorunsuz bir ico oldu her kullanıcıya ayrı bir cüzdan kodu verildi sisteme işlendi.Yazılımcıları gayet başarılı Arcblock.io nun

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 04, 2018, 01:42:30 AM
Last edit: February 04, 2018, 02:07:16 AM by thefunkybits

Gerçekten hızlı biten bi ico oldu ama madem satış kapandı amk neden hala eth almaya devam ediyorsunuz işlemler pendingte kaldı biçok kişinin telegram sayfasında isyan çıkmış halde şuan resmen.benimde işlemim pendingte takılı kaldı bekliyor Deposit 3.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 3.0000 ETH pending).bu saatten sonra bize coin verilmeyecek sanırım.şimdi işin yoksa 5 hafta parayı bekle
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 04, 2018, 02:04:41 AM

Sürekli göndermeyi denedım  Gwei 66 ya çıkarın dedi Metamask.Çıkış yaptım direk Myetherwalletten göndermeyi denedim bir kaç kez bugda kaldı gibi oldu nasıl oluysa gidip çıktım yollamış ucu ucuna yetiştim valla. Şeytan 66 yap yolla icoyu kaçırma dedi iyiki yapmamışım.

katılım şartı

Gas :200.000
Gwei :60 olacak.Eğerki fazla olursa 5 hafta sonra %20 zararla geri iade edecekler yatırılan parayı.

Sorunsuz bir ico oldu her kullanıcıya ayrı bir cüzdan kodu verildi sisteme işlendi.Yazılımcıları gayet başarılı Arcblock.io nun

neresi sorunsuz oldu hocam telegram grup yıkılıyor valla ico başladı bitti admin kayboldu şuan herkes bişiler soruyor bir allahın kulu yok bu zamana kadar geceli gündüzlü nöbetleşe dururlardı şimdi kimse yok eth ler verilen adreslere gitti fakat balance kısmı 0 gözüküyor muhtemelen kabul etmeyip iade edecekler onada demişler tokenlerserbest kaldıktan 5 hafta sonra e serbest kalma süresi zaten 4 hafta demişler üzerinede 5 hafta koydun mu 9 hafta yapar inşallah bu kadar uzun bekletmezler
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
February 04, 2018, 03:06:39 AM

Gerçekten de ETH'leri geri iade süresi çok saçma olmuş. Zaten tokenlar 4 hafta sonra serbest bırakılacak, eee bu süre sonrasında da 5 hafta geri iade süresi var. Toplamda 9 hafta yapıyor yazık günah. ) haftada 90 tane fırsat geçer insanın eline. Zaten ICO ya katılamamışsın o ayrı bir mesele bir de eth'lerini zorla alı koyuyorlar o da bambaşka bir mesele.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Crytocoin
Sr. Member

Merit: 281

View Profile
February 04, 2018, 08:43:18 AM

Ben uyuya kalığım için katılamadım ama zaten başaramazdım herhalde hayırlısı olmuş demekki .
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
February 04, 2018, 09:07:45 AM

Gecenin 4 ünde ekran başında yarı uykulu gözlerle takip et onu da aldık mı alamadık mı muamma. 04:19 da bitti ico tamamen 4:01 de gönderdim eth ları ama 4:17 de onaylandı. Nasıl bir yol izleyecekler bakalım. Ortalık karıştı iyice.

2018-02-04 04:17:40
Deposit 3.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 3.0000 ETH pending)
0 ABT
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
February 04, 2018, 09:18:33 AM

Sırf hayvan gibi trafik olacak diye wepower ve arcblock icosuna katılmadım zaten ikiside borsada uçacaktır ordan alırım dedim, gitti gitmedi derdi olmayacak
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 04, 2018, 09:28:53 AM

Gecenin 4 ünde ekran başında yarı uykulu gözlerle takip et onu da aldık mı alamadık mı muamma. 04:19 da bitti ico tamamen 4:01 de gönderdim eth ları ama 4:17 de onaylandı. Nasıl bir yol izleyecekler bakalım. Ortalık karıştı iyice.

0 ABT

aynı durum bende de var ulan katilamadik diye üzülüyorduk sonra baktim eth'ler gitmiş adrese success olmuş etherscan de kontrol ettiğimde sonra anasayfadan login oldum bakayim dedim gönderdiğim eth'leri görüyor fakat balance olarak hala 0 gözüküyor. bir cok insanda öyle katilabilen az miktar da yatırımcı var ve büyük bir kısım da üçkağitçilik yapmişlar gas price yüksek atmişlar fee ler cok yüksek gitmiş felan öyle kendilerini sokabilmişler listeye bu arada az önce telegramda elemanın biri foto atti adam 1 eth sadece fee atmiş şaka gibi. bu tarz kullanicilar var az önce pinned msg cektiler grupta bu tarz insanların muhtemelen iptal edeceklermiş projeye kabullerini ve sıradan o blokta kim varsa bizim gibi legal şekilde katilip dahil olamayanlari alacaklarmiş o yüzden bikaç gün bekleyin belki hala pending te olan bazı kişileri listeye alabiliriz demişler.
ermannn35
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
February 04, 2018, 09:34:29 AM

0 ABT

aynı durum bende de var ulan katilamadik diye üzülüyorduk sonra baktim eth'ler gitmiş adrese success olmuş etherscan de kontrol ettiğimde sonra anasayfadan login oldum bakayim dedim gönderdiğim eth'leri görüyor fakat balance olarak hala 0 gözüküyor. bir cok insanda öyle katilabilen az miktar da yatırımcı var ve büyük bir kısım da üçkağitçilik yapmişlar gas price yüksek atmişlar fee ler cok yüksek gitmiş felan öyle kendilerini sokabilmişler listeye bu arada az önce telegramda elemanın biri foto atti adam 1 eth sadece fee atmiş şaka gibi. bu tarz kullanicilar var az önce pinned msg cektiler grupta bu tarz insanların muhtemelen iptal edeceklermiş projeye kabullerini ve sıradan o blokta kim varsa bizim gibi legal şekilde katilip dahil olamayanlari alacaklarmiş o yüzden bikaç gün bekleyin belki hala pending te olan bazı kişileri listeye alabiliriz demişler.

aynen öyle olmuş. Biz de salaktık ya 60 gwei 200k ile gönderdik. Çok akıllı arkadaşların %20 kesinti ile iadesi olunca görürüm o zamanı yusufcukları. o 1 eth fee veren sığıra da selam olsun hem 1 eth fee gitti hemde %20 iadeyi patlattılar dübüründe. Adamlar açıkça belirtti max. 60 gwei 200k üzerinde yollayanların 5 hafta sonra % 20 kesinti ile iadesi olacak. Biz listeye giremesek bile bizim iadelerin bire bir olacağını düşünüyorum çünkü herşeyi kurallarına göre yaptık confirmler uzun sürdü o da bizim sorunumuz mu aq
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
February 04, 2018, 09:48:49 AM

Açıkçası bende çok merak ediyorum son durum ne olacak diye. Whitelisti aldım o kadar süre bekledim. Tam girecekken uyguladıkları yöntem sebebiyle vaz geçtim. Bir kere neden smart contract kullanmazlar onu anlamıyorum.
mich
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1032

#1 VIP Crypto Casino

View Profile
February 04, 2018, 10:14:10 AM

Açıkçası bende çok merak ediyorum son durum ne olacak diye. Whitelisti aldım o kadar süre bekledim. Tam girecekken uyguladıkları yöntem sebebiyle vaz geçtim. Bir kere neden smart contract kullanmazlar onu anlamıyorum.

ben heralde uzun zaman oldu smart contract olmayan projeye dahil olmuyorum. ulan hayvan gibi hype yaratmişsin bi şekilde bunu başarmişsin hala neyin derdindesin yapiştir smart contract'i ne uğraşiyosun. gelen belli giden belli . şimdi  toplayacaklari yatirim belli 12500 eth demiş olsun hadi 15 milyon dolar katilimci var kayitli whitelist üyesi 100 küsür bin sanirim projeye aktif 40 50 bin kişi girmek ister oradan hesaplasan yok işte olmuyor cikamiyosun işin içinden şimdi böyle olunca da adamlar muhtemel dolandiricilik vs onun önüne geçmek için böyle bir uygulama yapmiş ama zaten herkese farkli eth adresi verecem demişsin onu da ver smart contract'in adresini işini yapan cikar gider zaten ne uğraşiyosun. topladilar şimdi total yatırım kadar hatta bence toplam yatırımın 2 katı iade yapmalari gereken bir sistem oluştu şimdi. çakallik mi yaptilar diye düşününce de bu sefer projeye olan güven gidiyor ortadan valla inşallah bir sıkıntı cıkmaz. ortada proje yok token yok contract yok elemanlarin sadece sözü var telegram vs şimdi bunlar kapatsa gitse yazik o kadar insana .

.
.BITCASINO.. 
.
#1 VIP CRYPTO CASINO

▄██████████████▄
█▄████████████▄▀▄▄▄
█████████████████▄▄▄
█████▄▄▄▄▄▄██████████████▄
███████████████████████████████
████▀█████████████▄▄██████████
██████▀██████████████████████
████████████████▀██████▌████
███████████████▀▀▄█▄▀▀█████▀
███████████████████▀▀█████▀
 ▀▀▀▀▀▀▀██████████████
          ▀▀▀████████
                ▀▀▀███

.
......PLAY......
Full Member

View Profile WWW
February 04, 2018, 12:24:40 PM

19 dakikada bitmiş ico. Bundan sonra almak isteyenler ikinci çeyreği bekleyecek. Ekstra bir durum olmazsa Nisan'da girer borsalara. Ico'dan alım yapan arkadaşlar umarım güzel karlar elde ederler.
tribeca
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 12:28:33 PM

yüksek gaz kullanarak alabildim. inş arada kaynar.
mich
Legendary
*

#1 VIP Crypto Casino

View Profile
February 04, 2018, 12:36:19 PM

kaynatmayabilirler. telegram da baya bir sövüyorlardi çünkü  bu tarz yüksek gas kullanip listeye kendilerini sokanlara karşi baya giydiriyorlardi yani. üstelik bununla ilgili süreç devaminda biliyosunuz ki %20 ceza ile birlikte yatırdıgınız ethereum'un 6 hafta sonra iadesini yapacaklarini söylüyorlardı. arada kaynaması biraz güç sırf bunun için araştirma yapacaklar siz ve sizin gibilerin de katilimlarini iptal edip yerlerine kurallara uyan kim varsa ve eğer katilamadilarsa ico ya onlari kaydirmayi düşünüyorlardı.  kötü olacak gibi duruyor ama insan yine de üzülüyor kötü bişi olmaz umarım.

.
.BITCASINO.. 
.
#1 VIP CRYPTO CASINO

▄██████████████▄
█▄████████████▄▀▄▄▄
█████████████████▄▄▄
 ▀▀▀▀▀▀▀██████████████
          ▀▀▀████████
                ▀▀▀███

.
......PLAY......
tribeca
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 12:38:19 PM

kaynatmayabilirler. telegram da baya bir sövüyorlardi çünkü  bu tarz yüksek gas kullanip listeye kendilerini sokanlara karşi baya giydiriyorlardi yani. üstelik bununla ilgili süreç devaminda biliyosunuz ki %20 ceza ile birlikte yatırdıgınız ethereum'un 6 hafta sonra iadesini yapacaklarini söylüyorlardı. arada kaynaması biraz güç sırf bunun için araştirma yapacaklar siz ve sizin gibilerin de katilimlarini iptal edip yerlerine kurallara uyan kim varsa ve eğer katilamadilarsa ico ya onlari kaydirmayi düşünüyorlardı.  kötü olacak gibi duruyor ama insan yine de üzülüyor kötü bişi olmaz umarım.

şu an alabilenlerin %90ı yüksek gaz kullanmıştır. hepsini iptal etmeleri demek yeniden bi ico satışı yapmaları demek. hiç uğraşmazlar gibime geliyor.
mich
Legendary
*

#1 VIP Crypto Casino

View Profile
February 04, 2018, 12:43:07 PM

şu an alabilenlerin %90ı yüksek gaz kullanmıştır. hepsini iptal etmeleri demek yeniden bi ico satışı yapmaları demek. hiç uğraşmazlar gibime geliyor.

o kadar yok blokları cikarmişlardi cocuklar bakiniyorlardi öyle herkes öyle yapmamiş tabi ki normal şekilde katilanlarda var yüksek gas price ayarlayip yüksek fee ile de gönderenlerde var hatta 1 eth gas price gönderen bile vardi şimdi onları telegramda ifşa ediyorlardi en son bu adamlari mecbur cikaracaklar listeden ve o blokta siradan kiminki iptal edilmişse veya kabul edilmemişse onu alacaklar listeye. ama dediginiz gibi diğer türlü süreç cok uzun sürecek gibi duruyor ve üstelik bikaç gün bekleyein belki katilamayanlardan bazilarina tokenlerini verebiliriz felan demeleri biraz beni işkillendirdi açikcası muhtemelen cap miktarını artıracaklardır. keşke ilk başta yapsalardi da insanlar da rahat rahat alış yapabilseydi yada madem smart contract koymayacan her kullaniciya ayri ayri eth adresi verecen gel buraya at eth'ni al tokenini demek için madem her kullanici için ayirdigin limiti de garanti altina alsaydin ilk 1 saat bile tutsa yeterdi o. sonra kaldirirdin  o olayı kim ne kadar aliyosa alirdi biterdi proje.

.
.BITCASINO.. 
.
#1 VIP CRYPTO CASINO

▄██████████████▄
█▄████████████▄▀▄▄▄
█████████████████▄▄▄
 ▀▀▀▀▀▀▀██████████████
          ▀▀▀████████
                ▀▀▀███

.
......PLAY......
exfilesx
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 11:38:54 PM

Kaç milyon dolar para topladılar smart contract kullanmamak nedir abi dalga geçer gibi aylar sonra geri vereceğiz diyor adamlar dalga geçer gibi.
beatecoin
Full Member

View Profile
February 05, 2018, 06:49:07 AM

Sonradan değişen 1000 adet ethereum cüzdan adresi olduğunu açıkladı ekip.

Buda demek oluyorki 1000 adet whitelist hesabı satılmış ve whitelist satışı baya bir moda haline gelmiş Cheesy
bitcoinsay
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 11:06:41 AM

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
redsilentstorm
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 11:09:51 AM

Girmek için fırsat kolluyordum ama son anda vazgeçtim. smart contract kullanmadıkları için. Neden kullanılmaz sormak istiyorum ETH tabanlı icoların eth yi tercih etmelerinde ki bir sebepte bu 2 taraf içinde faydalı bir özellik. Smart contract a da scam olma durumu var ama böyle olunca insan bir nebze daha huzursuz hissediyor kendini.
Nadziratel
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 11:26:29 AM

Sonradan değişen 1000 adet ethereum cüzdan adresi olduğunu açıkladı ekip.

Buda demek oluyorki 1000 adet whitelist hesabı satılmış ve whitelist satışı baya bir moda haline gelmiş Cheesy

1000 adet değil ya whitelist kayitli 100 bin kişi vardi projeye ico saatinde giripte transfer yapan 40 binin üstünde hesap oldugu konusuluyordu bunlardan da sanırım 6 yada 7 bin kişi ico ya girebildi 19 dakika da bitiş yapti ve ilk 5 dk da bile transfer yapanlarin coğunun onayi 20. dakikalardan sonra yansıdı ve bunlar da token alamadi haliyle smart contract olmadigi için de yatirilan fazla eth ler ayri bir cüzdan da toplandi onların iadeleri yapilacak dendi o da yaklaşik 33 milyon dolara denk geldi yani ico yatırımda 12500 eth toplanirken yatirilan kabul edilmeyen 33 milyon dolar var ortada şuanda adamların kontrolünde 1 aya kadar da iade yapilacak deniyor bakalim süreç nasıl işleyecek inşallah bi yamuk yapmazlar tam yapilacak gibi duruyor ama iyi yürek ister yani ortadaki total para şuanda 55 milyon doların üstünde

kim-yon
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 01:54:19 PM

Bu ölü zamanda çok iyi yatırım topladılar .  Fakat blockchain 3.0 diyeceksin sonrada akıllı kontratı kullanmayacaksın . Biraz tezat bence .
BtcMan2009
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 340

View Profile
February 07, 2018, 05:53:33 PM

Bu ölü zamanda çok iyi yatırım topladılar .  Fakat blockchain 3.0 diyeceksin sonrada akıllı kontratı kullanmayacaksın . Biraz tezat bence .
Dead time probably is suitable for the market more, but not for ico. It is how visible that already quite long time of ico is collected by big collecting and come with profit to the exchanges, in turn it is pleasant to investors, actually and therefore to the people it is a lot of. The most interesting now how many it still will last, because if the market of violas goes to growth, then people will pass to the market again and will be taken by coins in the market. And this project seemed to me very interesting, I will not hide it and I have interest in it.
nekominer
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 07, 2018, 06:26:59 PM

35-40 milyon dolar para toplamış. Belli bir rakamın üzerine çıkan icoların getirisi düşük ve borsaya girişi yavaş oluyor.

Yanlış genellemiş olabilirim geçen yıl böyle olmuş
https://www.coinist.io/top-10-icos-of-2017/

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
February 10, 2018, 04:38:08 PM

35-40 milyon dolar para toplamış. Belli bir rakamın üzerine çıkan icoların getirisi düşük ve borsaya girişi yavaş oluyor.

Yanlış genellemiş olabilirim geçen yıl böyle olmuş
https://www.coinist.io/top-10-icos-of-2017/

Daha fazlasını isteseler 2 katını toplayabilirlerdi . Geri iade edecekleri 35k ETH diye hayırlıyorum .

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 10, 2018, 11:04:13 PM

ICO ya katılmak isteyipte girememiştim işlemim pendingte kalmıştı yani.bugün baktım cüzdana tekrar iade edilmiş etherler, halbuki daha geç ve %20 kesinti yapılarak gönderileceği söylenmişti ama daha erken ve tam olarak gönderdiler yolladığım parayı.aramızda aynı duruma düşenler varsa gönderim yaptıkalrı cüzdanları kontrol etsinler eğer hala yatmadıysa telegramdan iletişime geçmenizi tavsiye ederim
slmn
Sr. Member

View Profile
February 10, 2018, 11:06:50 PM

ICO ya katılmak isteyipte girememiştim işlemim pendingte kalmıştı yani.bugün baktım cüzdana tekrar iade edilmiş etherler, halbuki daha geç ve %20 kesinti yapılarak gönderileceği söylenmişti ama daha erken ve tam olarak gönderdiler yolladığım parayı.aramızda aynı duruma düşenler varsa gönderim yaptıkalrı cüzdanları kontrol etsinler eğer hala yatmadıysa telegramdan iletişime geçmenizi tavsiye ederim

O olay öyle değildi hocam belirledikleri gas limitini geçip uyanıklık yapanlara geç verilecek ve %80'ine el konulup kalanı gönderilecekti yoksa adam söylenen gas limitinde göndermiş ancak alamamış bu adamdan kesinti yapmanın hiç bir mantığı yok.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
February 11, 2018, 12:16:18 AM

benim de gönderdiğim eth bugün cüzdana iade edilmiş.kısmet değilmiş ne yapalım.

,........
tribeca
Member
**

View Profile
February 11, 2018, 12:47:55 PM

tokenlar dağıtıldıktan sonra dandik bi borsada işlem gördüğü zaman ico fiyatından hatta biraz daha altından toplanır. ico dönemi yoğun ilgi görmüş bir çok projede böyle oldu. bunda da öyle olur. ama direk binance'a falan girerse yakalamak zor olabilir.
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 11, 2018, 04:51:10 PM

Dead time probably is suitable for the market more, but not for ico. It is how visible that already quite long time of ico is collected by big collecting and come with profit to the exchanges, in turn it is pleasant to investors, actually and therefore to the people it is a lot of. The most interesting now how many it still will last, because if the market of violas goes to growth, then people will pass to the market again and will be taken by coins in the market. And this project seemed to me very interesting, I will not hide it and I have interest in it.

ahahha :d la ingilizce başlik mi zannettin doldurmuşsunda doldurmuşsun. türkçe başlik altina dedim alıntı felan mi yapti oradan bi şeyler anlatacak heralde diye düşünürken eleman rus cikti. bildiginiz post kasacam diye muhtemelen bizim başliga giydirmiş. vallahi ilginç şeyler gördüm bu forumda da post kasacam diye heralde türkçe local de mesaj kastıran rusuda ilk defa görüyorum Smiley .ben dedim heralde yanliş görüyorum da yok valla türkçe alternatif kripto paralarda yardirmiş adam. saolsun  destek olmuş bizlere de Cheesy
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 11, 2018, 05:14:32 PM

Bunun bountysi var mı ya da devam ediyor mu şu anda?
btcfxcoin
Full Member

View Profile WWW
February 11, 2018, 05:16:07 PM

Bunun bountysi var mı ya da devam ediyor mu şu anda?
ico bitmiş hocam bu saatten sonra bounty mi kalır. ico öncesi bounty vardı ama spreadsheet bulamadığım için bountysine girmedim ben.

perfectinvest3
Member
**

View Profile WWW
February 11, 2018, 08:57:45 PM

Bounty kampanyası biteli epey oldu. ArcBlock çalışması elimizden kaçtı. Kaçan balık büyük oldu. Rus olayı tam felaket. Genede desteğe ne denir. Globalden bıkmıştır adam belki.
beatecoin
Full Member

View Profile
February 14, 2018, 05:54:50 AM

Tokenler 4 hafta içinde dağıtılacak diyorlar bakalım. Ben borsalara hızlı bi giriş bekliyorum, Ocak-Şubat döneminin en potansiyelli icolarından biriydi bana göre.
nopedope89
Legendary
*

FROSTING

View Profile
February 14, 2018, 05:04:49 PM

Adamlar çok profesyonal bounty konusunda bile yol haritası yapmış .

▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
boraf
Full Member

Activity: 315
Merit: 103

View Profile
February 17, 2018, 04:52:50 PM

Adamlar tam manyak . ICO katılımcılarının hepsine sertifika yollamışlar . Banada geldi çok ilginç . Smiley
beatecoin
Full Member

View Profile
February 19, 2018, 05:46:19 AM

Adamlar tam manyak . ICO katılımcılarının hepsine sertifika yollamışlar . Banada geldi çok ilginç . Smiley

haha bende şimdi siz yazınca baktım bana da gelmiş ama çok gereksiz olmuş bence Smiley İmzayı bile paintle atmışlar sanırım üstünde çok durulmamış Cheesy
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
February 19, 2018, 06:24:19 AM

Bounty katılımcılarına 1 Stake = 1 ABT olacak değil mi . Kurallarda öyle yazıyordu en azından .

beatecoin
Full Member

View Profile
February 20, 2018, 05:47:57 AM

Bounty katılımcılarına 1 Stake = 1 ABT olacak değil mi . Kurallarda öyle yazıyordu en azından .

Öyle okumuştum bende hocam ico' da 3 eth = 3700 abt idi.

Buradan yaklaşık dolar cinsinde miktarınızı hesaplamanıza yardımcı olabilir.
beatecoin
Full Member

View Profile
February 21, 2018, 09:14:56 AM

Bu adamlar Blockchain 3.0 derken, Seele projesi Blockchain 4.0 sloganıyla ico yapmak için çalışmalara başladı. Endüstriyi çok takip ettiği söylenemez bikaç aya Blockchain 15.0 bile görebiliriz gibi
nopedope89
Legendary
*

FROSTING

View Profile
February 22, 2018, 05:58:41 PM

İmza kampanyasına katılan varsa alacağı ABT leri ; https://docs.google.com/spreadsheets/d/1osFz1IppEqgyY7IfFSRecaRYUCx_M8giZrAL4oC2nAc/edit#gid=855273785 takip edebilirsiniz.

▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 22, 2018, 06:18:18 PM

imza kampanyalarına genellikle newbie de alınıyorsa ben girmiyorum. sebebi yeni olmaları değil. seçici olmazlarsa demek ki dağıtılacak meblağ baya azalır diye girmiyorum. çok değil 2-4 ay önce ben de newbie idim. baya bir yazı var hakkında baya değerli bir şey gibi geliyor. sadece yazılan yazıyı okudum onun dışında hiçbir fikrim yok. nasip kısmet artık
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968

View Profile
February 23, 2018, 07:30:03 AM

spastikss
Full Member

View Profile
February 23, 2018, 03:14:39 PM

Öyle okumuştum bende hocam ico' da 3 eth = 3700 abt idi.

Buradan yaklaşık dolar cinsinde miktarınızı hesaplamanıza yardımcı olabilir.

biraz önce docs listesine baktım. 957 steak yazmışlar bana ve karşılığında 360 abt demişler. birebir vermemişler.

tokenler gönderildi mi acaba alan varmı bounty den?

lordzc
Sr. Member

View Profile
February 23, 2018, 05:31:58 PM

Daha dağıtım başlamadı , yakın zamanda başlayacaktır. Takım çok hızlı . Stake başına niye 1/3 oranında verdiler onun anlamadım .
hckdeface
Full Member

View Profile
February 23, 2018, 08:08:05 PM

adamların twitter bounty'sine kıl olmuştum. takipçi/takip edilen 1,5 'dan küçük olunca ilk hafta ödül vermediler sadece pinned mesajıma ödül vermişlerdi. sonrası düzelttiler tabi. ama bounty'den çok az geldi bana
Cashcash
Sr. Member

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
February 23, 2018, 08:23:20 PM

adamların twitter bounty'sine kıl olmuştum. takipçi/takip edilen 1,5 'dan küçük olunca ilk hafta ödül vermediler sadece pinned mesajıma ödül vermişlerdi. sonrası düzelttiler tabi. ama bounty'den çok az geldi bana

Çok fazla katılan olduğu için ödüller çok düşük geldi gerçekten . Daha iyi borsalarda listelenmesini bekleyeceğiz artık .

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
                ▀█▀                                    
                ▀█▀                                    
             ▄    ▀█▀                                 
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968

View Profile
February 23, 2018, 09:04:29 PM

Artık son aşamaya geldiler .
electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
February 24, 2018, 09:31:18 AM

ArcBlock bounty kampanyası popülerliği çerçevesinde katılımcı sayısı açısından dünya genelinde çok oldu. Belki katılanlar çok token alamayacak. Potansiyel var, büyük borsa fiyata katkı sunacak.
nopedope89
Legendary
*

FROSTING

View Profile
February 25, 2018, 01:32:03 AM

Nasıl bir bounty takımı vaar anlamadım fakat bu kadar çok kişinin bountylerini yatırmışlar. ICO fiyatı 1 ABT = 0.50 USD (0.00053 ETH) .

▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
papadoc
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 10:57:15 AM

bounty den 30 tane yollamışlar
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
February 25, 2018, 11:36:52 AM

50c olarak güzel bounty alanlar olmuş ama listeler sanıyorum tam olarak tamamlanmamış 1 hafta hesaplanmış imzalarda ve çoğu kişiye hesaplar yapılmamış biraz salla pati olmuş gibi gordum ben
The Rose Rain
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 11:57:47 AM

1 stake 1 abt mi olacak yoksa başka bir oran söz konusu mu ?
dumbdragon
Sr. Member

View Profile
February 26, 2018, 09:17:23 AM

Listelecek olan borsalar arkadaşlar . Cobinhood da fiyatı dün 2X ile 3X arasındaydı .

beatecoin
Full Member

View Profile
February 27, 2018, 05:51:25 AM

Çıktığından beri 2,5 x yaptı bile. Kişi başı 5 eth yatırım hakkı tanımaları çok kötü oldu güzel bi kazanç sağlanabilirdi, durma noktasının burası olduğunu düşünmüyorum ayı piyasası bitince 10x leri rahat görecektir.
dumbdragon
Sr. Member

View Profile
February 27, 2018, 06:20:44 AM

Çıktığından beri 2,5 x yaptı bile. Kişi başı 5 eth yatırım hakkı tanımaları çok kötü oldu güzel bi kazanç sağlanabilirdi, durma noktasının burası olduğunu düşünmüyorum ayı piyasası bitince 10x leri rahat görecektir.

Bittrex veya binance eklerse %100 daha kazandırabilir . Eklermi onu bilmiyorum sadece . Eğer yatırımda sınır olmasaydı bu kadar kazandırmak dı benim fikrim.

triclinics21
Member
**

View Profile
February 27, 2018, 06:31:45 AM

Fena dumplandı ama hala sanıyorum ico fıyatının uzerınde 1 eth lık aldım ben ama dahada düştü aldıktan sonra dursun kenarda bakalım 3 eth yapsa yeterde artar bıle
beatecoin
Full Member

View Profile
February 27, 2018, 09:42:18 AM

Bittrex veya binance eklerse %100 daha kazandırabilir . Eklermi onu bilmiyorum sadece . Eğer yatırımda sınır olmasaydı bu kadar kazandırmak dı benim fikrim.

Binance girişi yakın bana göre ama bittrex konusunda herhangi bir haber var mı bilmiyorum. Yaptığı hacimlere bakılınca büyük borsaların ilgisini çok çabuk çekecektir gibime geliyor.
zdrovie
Full Member

View Profile
February 27, 2018, 10:16:21 AM

Kaçırdığım için gerçekten çok pişman olduğum icolardan biri arcblock.aslında kaçırmadım parayı gönderdim işlem pendingte kaldı ve daha sonra iadesi yapıldı yani geç gönderim yaptık sanırım.keşke cybermiles ile girseydim o zaman şansım daha yüksek olabilirdi.şimdiki fiyatlardan almak içimden gelmiyor malesef bunuda izlemekle yetineceğiz

beatecoin
Full Member

View Profile
February 27, 2018, 11:06:30 AM

Kaçırdığım için gerçekten çok pişman olduğum icolardan biri arcblock.aslında kaçırmadım parayı gönderdim işlem pendingte kaldı ve daha sonra iadesi yapıldı yani geç gönderim yaptık sanırım.keşke cybermiles ile girseydim o zaman şansım daha yüksek olabilirdi.şimdiki fiyatlardan almak içimden gelmiyor malesef bunuda izlemekle yetineceğiz

Bende zar zor girebildim hocam eth network'ünün bu kadar yoğun olduğunu uzun süredir hatırlamıyorum. Borsa çıkışında da idex'te ico fiyatına yakındı ama onu da kaçırdık malesef elimizde olanla yetinmek zorundayız.
Full Member

View Profile WWW
February 27, 2018, 03:27:37 PM

Borsaya gayet güzel bir giriş yaptı. Icoya katılanlara 2x civarında kazandırmış. Burdan daha aşağı da düşer büyük ihtimalle ama net birşey söylemek zor tabi. En önemli hareket 2018'in son çeyreğinde platformun genel açılışı olacak. Eğer proje yol haritasına uygun ilerlerse 2019 yılında adından bol bol bahsettirecektir.
beatecoin
Full Member

View Profile
February 28, 2018, 05:46:40 AM

Borsaya gayet güzel bir giriş yaptı. Icoya katılanlara 2x civarında kazandırmış. Burdan daha aşağı da düşer büyük ihtimalle ama net birşey söylemek zor tabi. En önemli hareket 2018'in son çeyreğinde platformun genel açılışı olacak. Eğer proje yol haritasına uygun ilerlerse 2019 yılında adından bol bol bahsettirecektir.

2018 son çeyreğine Seele gibi belli rakiplerle girecek o pastadan pay kapmayı başarabilirse çalışmalarıyla yükselmesi garanti ama geride kalırsa sıkıntı yaşatabilir.
bitcoinsay
Sr. Member

View Profile
February 28, 2018, 06:03:26 AM

Hangi borsadan alabilirim. Huobi , Okex ve coinbene de üyeliğim yok  ve idex, bibox ve gate.io da hacim çok az .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
February 28, 2018, 07:05:50 AM

Fiyatı düştü epey, ben biraz aldım bakalım düşerse yine alacağım. Geleceği iyi bir proje üzerinde sağlam hype var ama bu sıralar hype yüksel olunca fiyat sürünüyor
rbauer85
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
February 28, 2018, 02:14:59 PM

2018 son çeyreğine kadar henüz 6 ay var. Platform genel açılışı ses getirir. 6 ay içerisinde piyasanın düzelmesi halinde platform açılışını beklemeden hacim kazanmaya başlar. Arcblock farklı borsalarda listeleniyor.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
beatecoin
Full Member

View Profile
April 10, 2018, 06:00:29 AM

Erc 20 token çılgınlığı bitti, şimdi de yeni blockchainler, blockchain 3.0, blockchain 4.0 çılgınlığı başladı. Arcblock'tan sonra da peşi sıra çıkmaya devam ediyor. Ben şahsen temkinli yaklaşmaya başladım artık, size de aynısını öneririm.
lordzc
Sr. Member

View Profile
April 10, 2018, 06:14:47 AM

Ico fiyatının altına düşmemesi ufak da olsa bir başarı diye bilirim. Son zamanda yeni zincir modası olduğu kesin.
baye
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
September 25, 2018, 10:38:32 AM

Şuan ico fiyatının %50 altında alım, ve çok fazla muadil proje var alınır mı ?, çok kararsız kaldım.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  

Jump to: