Bitcoin Forum
May 23, 2024, 03:02:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [MAN] Matrix AI Network Tartışma Konusu  (Read 1003 times)
nalpagutt (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 24, 2018, 06:32:49 AM

Arkadaşlar merhaba , yakın zamanda yeni bir ICO Gerçekleşti ve çok kısa sürede bitti . İsmi Matrix . Yeni bir blockchain kuruyorlar Ether - Bitcoin gibi .

Çok azda inceleme fırsatı buldum . Telegramda bir dostum Çin hükümetinin ciddi anlamda desteklediğini ve bütün hastanelerini bununla destekleyeceğini yazmıştı bana .

https://youtu.be/wsGEi7nOQCI

Bu video biraz daha detaylı ancak ingilizce . ICO'suna katılan var mı ? Nedir ne değildir bizi aydınlatabilir mi detaylı olarak Smiley

Bu arada telegram türkiye grubunu kurduk tartışma ve sohbet için gelebilirsiniz Smiley https://t.me/joinchat/FFO01hJ1bupHlF8N4UFVug

Suan sadece etherdelta'da işlem görüyor . Coinmarketcap'e bile gelmedi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 24, 2018, 07:20:56 AM

Son zamanlarda ortalamanın üstünde gerçkleşen tüm satışlar presale olsun crowdsale olsun hardcapa ulaşıyor hatta dehsete düşürecek fee ler ödenerek bu koinlere giriliyor. Matrix, Bluzelle  ve bunu gibi bir kaç tanesi benim açımdan positif olarak aralarından ayrılıyor.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 24, 2018, 08:27:59 AM

Çin hükümeti bu piyasayı tamamen kapatmayı düşünmüyor mu.? Ben mi yanlış biliyorum. En son Madenciler bile Çinden çıkmaya başladılar diye biliyorum. Hatta iki tane büyük madenci Kanada da tesis kurmaya başlamışlar idi.

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
January 24, 2018, 08:47:04 AM

İcosuna sadece 220 kişinin katıldığı ve 1k'nın üstünde deli dehşet yatırımların aldığı coin. Kısa bi sürede bitmişti ve imzaları sr member ve üstüydü sanırım 1 haftalık imza kampanyası yapılmıştı. Takibe almaya değer, telegrama da geliyoruz Smiley
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 24, 2018, 09:25:43 AM

matrix'e katılamadım bile millet yüksek fee ödeyerek giriyor böyle hype si yuksek icolara. Neyseki wepower kişisel cap yapacak ona katılabilecegiz yoksa var halimize artık icolara bile giremez olduk
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
January 24, 2018, 09:31:06 AM

Akşamları İco kovalıyorum yine de sağlam projeler elimin altından kaçıyor. Nasıl kaçırmadan takip ederim arkadaşlar.Çıkan icoların tarihleri birbirine giriyor Altcoin Announcememt kısmında.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 24, 2018, 10:01:22 AM

https://youtu.be/yHfep-zHXUU?t=1m40s
Tomynho
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 10:04:35 AM
Last edit: October 02, 2018, 06:18:52 PM by Tomynho

Account SOLD !
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
January 24, 2018, 11:42:37 AM

coğu kısı katılamadı. bız ozel telegram grubumuda bır kac gundur ıncelıyoruz. dedıklerını yaparlarsa tutar bu ıco. hemde fena tutar.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 24, 2018, 12:14:03 PM

Yaa valla arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz bu işi hiç anlamıyorum. Bı sürü ico içinden cımbızla çeker gibi iş yapanı nasıl buluyorsunuz. Bu işe ne kadar vakit ayiriyorsunuz, hiç anlamıyorum. Helal olsun gerçekten. Var mı anlatacak bir arkadaş.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 12:19:23 PM

valla şuan bile borsaya çıkmamasına rağmen ico fiyatını 5 e katlamış görünüyor, umarım forumdan yakalayan arkadaşlar olmuştur.
Coffee06
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 12:35:26 PM

Son zamanlarda geçerli projeler çıkmaya başladı gerçekten. Çoğunu takip edemiyoruz maalesef. Değerlendirenler olduysa gerçekten güzel kazançlar sağlayacak gibi duruyor.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 24, 2018, 01:08:47 PM

Etherdeltada işlem gördüklerine göre eth tabanlı bir token olmuş olmuyor mu? Kafam karıştı

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 24, 2018, 01:14:45 PM

İcosuna sadece 220 kişinin katıldığı ve 1k'nın üstünde deli dehşet yatırımların aldığı coin. Kısa bi sürede bitmişti ve imzaları sr member ve üstüydü sanırım 1 haftalık imza kampanyası yapılmıştı. Takibe almaya değer, telegrama da geliyoruz Smiley
Tum satılanları sadece 220 kısı mı aldı yanıSmiley bence kotu olmus hem ınsanların alamaması hem de buyuk balınaların elınde gezen bır coın olacak olması, ıstedıklerı gıbı oynayabılırler eger sadece bukadar az kısıde varsa. Proje olarak cok hosuma gıtse de bu konuda tereddutum var suan dusununce.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 24, 2018, 03:02:03 PM
Last edit: January 24, 2018, 04:52:38 PM by HSYNTKN

Bende telegrama girdim ordan 10 Man gelecek zengin oldum 😀😀 şuan değeri 1.70 dolar. Yani 10.7 dolarim olacak. Bakalım ilerde neler olacak. Ama dediğiniz gibi 220 kişi aldıysa balinalar istediği gibi fiyatı oynayabilirler.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
January 24, 2018, 03:40:13 PM

Bende telegrama girdim ordan 10 Man gelecek zengin oldum 😀😀 şuan değeri 0.36 dolar. Yani 3 dolarim olacak. Bakalım ilerde neler olacak. Ama dediğiniz gibi 220 kişi aldıysa balinalar istediği gibi fiyatı oynayabilirler.

10 man yatırıldı mı cüzdanlara? Yoksa henüz bir bilgi yok mu bununla ilgili? Gelen giden yok çünkü cüzdanlara. Neo wallet istememişti bir de değil mi?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

nalpagutt (OP)
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 24, 2018, 03:44:48 PM

Bende telegrama girdim ordan 10 Man gelecek zengin oldum 😀😀 şuan değeri 0.36 dolar. Yani 3 dolarim olacak. Bakalım ilerde neler olacak. Ama dediğiniz gibi 220 kişi aldıysa balinalar istediği gibi fiyatı oynayabilirler.

MAN'ın şuan ki değeri 1.70 $

Nasıl 0.36 $ hocam ? ICO Fiyatıydı 0.36 $

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
HSYNTKN
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 04:51:45 PM

10 man yatırıldı mı cüzdanlara? Yoksa henüz bir bilgi yok mu bununla ilgili? Gelen giden yok çünkü cüzdanlara. Neo wallet istememişti bir de değil mi?

Daha yatirilmadi benimde bilgim yok şuan . Bende yatmasını bekliyorum sabırsızlıkla  gelsin de paramız olsun biraz ;-)

HSYNTKN
Member
**

View Profile
January 24, 2018, 04:53:14 PM

MAN'ın şuan ki değeri 1.70 $

Nasıl 0.36 $ hocam ? ICO Fiyatıydı 0.36 $
Haklisin kardeşim benim kafa Ico fiyatına gitti

Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
January 24, 2018, 04:59:46 PM

İcosuna sadece 220 kişinin katılmış olması dezavantaj görünüyor. Böyle durumlarda fiyatla oynanabilirmiş gibi geliyor açıkçası. Bu projeyide kaçırmışız. Güzel projeye benziyor, takip edip belki bir noktada alış yaparım bende.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: