Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:07:14 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Envion İCO'ya Katılan Arkadaşlar Var Mı?  (Read 239 times)
TylerOnlayn (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
January 25, 2018, 02:01:20 PM

Bu zamana kadar ki ico'larda 6. sırada olan projesi tarafımca çok sağlam olan bi coin.Ben ico'dan katıldım ancak türklerden pek görmedim katılan.Var mı hiç aramızda? Beklenti ve görüşlerini merak ediyorum..
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 25, 2018, 02:40:10 PM

ico değilde bountysine katılmıştım 100mılyon dolar gibi para topladılar doğal enerji üretip btc dash eth gibi coinlerin miningini yapıcaklar 100mılyon toplamasıda maliyetlerini baya düşürdü. havalandırma sisteminin patentini almışlar ve termal kamerayla çekim yapmışlar ısı hiç yükselmiyor ve ısı mining olayında elzem birşeydir yapanlar bilir...
TylerOnlayn (OP)
Newbie
*

View Profile
January 25, 2018, 03:05:04 PM

Aynen gelişmelerden haberim var.Kafama takılan bi konu vardı aklımda kalmış ama net bi bilgi degil.Borsaya (hitbtc) çıktıktan sonra diyelim ki tüm coinleri sattık.Bundan sonra da herhangi bi payımız hissemiz bize gelen evn tokeni olucak mı ? böyle bişey okumuştum biyerde bunu merak ediyorum. Bide tahminin kaç dolardan çıkar borsaya?
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 25, 2018, 03:10:39 PM

Ben de icoya değil bountye katıldım projenin içeriği bayağı güzel. Ben zaten birazda buna güvenerek girdim bounty hatta büyük bir para topladılar proje için Bence piyasada büyük değişimler yapabilirler. Hocam katılarak iyi yapmışsınız bana göre. Mining sisteminin olması projenin gelişmesinde daha da gelişim sağlayacaktır. Bakalım neler bekliyor bizi görecez

TylerOnlayn (OP)
Newbie
*

View Profile
January 25, 2018, 03:17:37 PM

Sordugum soru hakkında bi bilgin var mı acaba hocam ? Bi türlü cevap bulamadım piyasadanda .. Cheesy
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 25, 2018, 03:34:24 PM

Artık kimse ico'ya katılmıyor bile herkes bounty bakıyor bence ancak ins kadar popüler bir proje ise falan ico'ya katılanabilir.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
January 25, 2018, 03:38:21 PM

Proje hakkında bilgisi olan arkadaşlar buraya yazarsa bizde sağlıklı fikir edinebiliriz. Icolara katılmak daha mantıklı, bounty kampanyası zor iş, fazla vakit bırakmıyor.  Envion Ico sıralamasında altıncı olarak başarılı olacağını göstermiş.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
January 25, 2018, 03:44:02 PM

ICOda çok güzel bir para toplamışlar. Ki zaten vaadettikleri işler ciddi paralara malolan işler, en basidinden bir enerji santrali ve clean zor ve maliyetli bir iştir. Ama uzun vadede mining pazarında kendilerine sağlam yerler edineceklerine eminim.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
TylerOnlayn (OP)
Newbie
*

View Profile
January 25, 2018, 09:41:41 PM

Borsaya açıldıktan sonra satmak istemiyorum tokenleri şahsen ama aklımda ordan gelecek en az x2 ile(inşallah tabi) başka bi coine girme fırsatı oluşturma düşünceside var.Kararsızım.Uzun vade de daha çok getiri saglarsa da üzülürüm.Electroneumda da aynısını yaşadım çünkü yaklaşık 5xde sattım daha sonra 10x oldu.İCO'dan katırlmıştım onada.Bakalım neler olacak katılan arkadaşlarıda tebrik ederim şahsen güzel yatırım.Bol kazançlar hepimize.
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 11:17:50 PM

Ico'suna az bir miktar para attım ama bountysine katılsaymışım diyorum keşke çok güzel para topladılar ve proje resmen gelecek kokuyor, uzun vadede tutmayı düşünüyorum ben
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
January 25, 2018, 11:28:34 PM

Kim ICO'ya katılmıyor? Envion'un telegraminda en az bin tane Türk üye vardır. Türk topluluğu artık çok büyüdü arkadaşlar.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
TylerOnlayn (OP)
Newbie
*

View Profile
January 25, 2018, 11:47:30 PM

Doğrudur telegramı hiç takip edemiyorum.Borsaya kaç dolardan çıkar tahmininiz var mı?
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
January 26, 2018, 11:43:08 AM

ben katıldım. yaklaşık 21 adet ethereum sıktım icoYa. yanlış anlaşılmasın bunu coss projesinden ettiğim karla yaptım. yoksa bu piyasaya yatıracak o kadar para yoktu. şansımız yaver giderse karımız büyük olur inşallah.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 01:44:29 PM

Bountysine katılmıştım ama pek ilgilenmedim açıkçası bu kadar güzel proje olacağını tahmin edememiştim pişmanım şuan doğrusunu söylemek gerekirse Sad
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 27, 2018, 01:46:48 PM

envion'a katıldım ben ama beklentim o kadar yüksek değil. ne de olsa bir kazanç eğrisi var ve bunun üzerinde fiyatlanma olacağına inanmıyorum. lakin en güvenli limanlardan biri olacaktır uzun vadede. bunu düşünerek girdim zaten.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
January 27, 2018, 02:14:21 PM

Ben ıcoya katılmadım ancak projeyi az çok takip etmeye çalışıyorum. Aşırı bir fiyatlama ile gireceğini sanmıyorum. Orta vadede iyi terlere gelebilir. Ancakbazı icolar gibi girişten 2x 3x beklemiyorum.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
January 27, 2018, 02:41:01 PM

Az miktar almıştım ben de icodan bakalım güzel topladılar, piyasaya çıkış tarihi ve dağıtım hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar, pek takip edemedim son günlerde ne alemde ico ve dağıtımlar bilmiyorum.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 27, 2018, 03:35:39 PM

Envion çok kazandıracak projelerden biri bana göre, icoya katılamadım ama borsaya girince ico fiyatı altına inerse oradan alacağım

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
January 27, 2018, 07:16:53 PM

etrafta sık sık reklamını gördüğüm bir proje envion. sanırım bounty şartlarından kaynaklanıyor bu durum. icosuna katılanlar eminim yakından takip ediyordur. duyurular  bölümündeki başlığı incelerseniz sizin için daha faydalı olabilir. veya telegram kanallarından takip etmek daha faydalı olabilir.
kutsal_money
Member
**

Activity: 154

View Profile
January 27, 2018, 07:40:30 PM

Bana kalırsa türkler de çok fazla katıldı özellikle imzasını alanlar dikkatimi çekti stake post başınaydi galiba ortalık envion imzasıyla doluydu gecen hafta
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: