Bitcoin Forum
March 28, 2023, 12:45:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 24.0.1 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3134 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1386
Merit: 569


View Profile
January 26, 2018, 08:36:16 PM
Last edit: May 20, 2018, 10:30:56 AM by AlyattesLydia
Merited by Easy2Mine (6), thefunkybits (4), PHI1618 (3), EFS (2), Altcoin Agent (2), ZENC (2), cabsav (1), designerusa (1), torrentco (1), hiburak (1), MorpheWQ (1), boestin (1), tayfundeniz (1), avalonn (1), mstfprcn (1), BigRasputin (1), sufferer123 (1), polat90 (1), slmn (1), dilemx (1), repla64 (1), Exelean (1), kripton766 (1)
 #1


Arkadaşlar global kısımdan takip ettiğim ICO tavsiyelerini buraya eklemeye çalışacağım. Sizlerde konuya güvendiğiniz ve potansiyel gördüğünüz ICO'ları eklerseniz, hep beraber kazanabiliriz.

Ezpos(EZT): Asya'da sistemlerini kullanan 10.000 perakende ve yıllık 1 milyar dolarlık işlemlerle SaaS sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Perakendeci ağı için pazarlama ve sadakat platformunu güçlendirecek yeni bir kripto para birimi olarak piyasaya girecekler.

https://ico.ezpos.io

Firelotto:Adından da anlaşılacağı üzere aslında bir piyango sistemi diyebiliriz. Açık kaynak kodlu bir (şeffaf) bir algoritmaya sahip olduğu için güven konusunda sıkıntı olmayacaktır. İlk etapta 4 çeşit piyangodan seçtiklerinize katılabilirsiniz. Bir çekiliş bileti fiyatı yaklaşık 2 $ olarak fiyatlandırılmış. Token sahiplerine her satıştan kar dağıtacaklarını belirtiyorlar.

https://firelotto.io (Türkçe dil desteği mevcut)

DIW: Kimlik belgeleme, şifreler, banka hesabı ve kredi kartı bilgileri, onaylanmış KYC veya KYS ile ilgili belgeler gibi gizliliği önemli olan bilgilerin güvenli şekilde depolanmasını sağlar. Platform ayrıca, hesap sahiplerinin verilerini kısmen veya tamamen kendi aralarında paylaşmalarına izin verecek. Ayrıca Wordpress, Joomla gibi açık kaynaklı CMS sistemlere kolayca entegre edilebilen bir ödeme sistemi olacak. Global kısımda birçok kişi tarafından önerilmektedir.

https://diwtoken.com

Tokenstars:Aslında genel olarak yeni yıldızları desteklemek ve ilgili yıldız'ın kazancından token'a gelir sağlamak üzerine kurulmuş gerçekten farklı token. Yeni yıldız demişken, bu halihazırda varolan bir ünlü de olabilir. Kendi fanlarına görevler vererek karşılığında token verebilir. Ünlüler tarafından ödül verme ya da token karşılığı görüşme gibi birçok paketi mevcut. Farklı bir hedef kitlesi var.

https://tokenstars.com

Telegram ICO (TON): Henüz bir websitesi yok. Ancak yakında açıklanması bekleniyor. Tahminen çok kısa süre içersinde hardcap yapacaktır. Proje kapsamında blockchain altyapısını kullanarak daha hızlı bir telegram messenger hedefleniyor.

https://icodrops.com/telegram-ico-ton

Narrative:İçerik oluşturuculara token ödüller vermeyi hedefliyor. Markalar, kişiler için hedefe uygun yazılan içerikleri ödüllendirecekler. Steemit tarzı diyebiliriz.

https://www.narrative.network

Cibus (CBT): Gıda ve Besin Takviyeleri için yeni bir merkezsiz blok zincir tabanlı bir platform getiriyorlar. Kullanıcılarına kaliteli, güvenli, düşük maliyetle yiyecek ve diyet ilave ürünlerini takip etmeleri ve işlem yapmalarına yardımcı olacak. Burada takipten kasıt, yine çiftçiden tüketiciye ulaştırılması, INS benzeri bir proje gibi gözüküyor.

https://cibus.world

--Güncelleme 27.01.2018--

Daneel: Güvenilir kripto para haberleri, sinyaller ve pazar analizlerini yapılabilecek. IBM Watson kullanan yapay zekayı kullanarak, günlük yatırım kararlarınızda yardımcı olacak. Bana dün Hardcap yapan Simdaq benzeri gibi bir ICO geldi. Belki bu tarz ICO'lar da iş yapmaya başlayabilirler.

https://daneel.io

ArcBlock: Seleflerinden farklı olarak, ArcBlock, bağımsız bir yazılım paketi veya API seti yerine, bir platform hizmeti. ArcBlock bir
Blok zincir teknolojisini Bulut Bilişim'le birleştiren kapsamlı bir çözüm. Bu şekilde farklı platformların birbiri ile kolayca çalışması hedefleniyor.

https://www.arcblock.io

Confideal: Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmeler yoluyla hızlı ve güvenli anlaşmalar yapmak için bir ekosistemdir. Hiçbir programlama becerisine ihtiyaç duymaz ve karmaşık akıllı sözleşmeler oluşturmak için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Anlaşmazlık halinde, taraflar onları nitelikli tahkim yoluyla çözebilir. Confideal yaklaşık 13 firma ile bu doğrultada anlaşma yaptı. Kendi adıma bu piyasada güvene ihtiyaç duyduğumuz için bu ICO'nun iş yapabileceğini düşünüyorum. Maalesef Pre-ICO dönemini kaçırmış olduk.

Not: Tamamlandı. Toplam, 37.500 ETH ile Hardcap yaptı.

https://confideal.io

--Güncelleme 29.01.2018--

WePower: Yeşil enerji vurgulayarak ön plana çıkıyor proje. Oluşturdukları tokenın; fonlama, alım-satım gibi, dev enerji piyasasında kullanılmasını amaçlıyorlar. Belki dikkatinizi çekmiştir, Google Adwords gibi araçlardan tutun da, facebook reklamlarına kadar büyük bir reklam kampanyası yönetiyorlar. O yüzden çabuk para toplayabilir. Konu içersinde birçok öneren arkadaş mevcuttur.

https://wepower.network/

Not: Tamamlandı. Hardcap yaptı.

Blocklancer: Müşterileri / projeleri bulmak ve işlerin verimli ve adil bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için tamamen kendini denetleyen bir platformdur. Blocklancer serbest çalışanların hem müşteriye hem de müşteriye yönelik çalışma biçimini değiştiriyor, tüm paydaşların güvenebileceği güvenilir bir platform inşa etmeye yoğunlaşıyor. Şu an softcap tamamlanmış, 3, 449 Eth toplanmış, Hardcap için 6000 Eth gerekiyor.

https://blocklancer.net/

--Güncelleme 31.01.2018--

Rentberry: Merkezi olmayan ev kiralama platformu, blok zincir ve akıllı sözleşmeler teknolojisini kullanarak tüm uzun vadeli kiralama sürecini düzene sokar. Kiracıların ve ev sahiplerinin tüm kiralama görevlerini bir yerde tamamlamasını mümkün kılan bir aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Sistemleri şu an Amerika'da zaten hali hazırda çalışıyor. Fena olmayan sayıda ilan ve üyeye sahipler. Topladıkları yatırım ile daha fazla ülkede çalışmayı hedefliyorlar.  

https://rentberry.com

Medicalchain: Tıbbi verilerin güvenli, hızlı ve şeffaf değişimini ve kullanılmasını sağlayan merkezsiz bir platformdur. Hastanın sağlık kayıtlarını saklamak ve hastanın gerçek verilerini tek bir çatı altında korumayı hedefliyorlar. Medicalchain; doktorlar, hastaneler, laboratuvarlar, eczacılar ve sigortacılar gibi farklı sağlık görevlilerini, tıbbi kayıtlara erişmek ve tıbbi kayıtlarla etkileşimde bulunmak için izin talep edebilmelerini sağlayacaktır. Her etkileşim denetlenebilir, şeffaf ve güvenlidir ve Medicalchain'in altında kayıt altına alınacaktır. Dahası, bu süreçte herhangi bir gizlilik ihlali de olmayacak çünkü değişken erişim seviyelerine izin veren izin temelli Hiper Geçirme Yapısı mimarisi üzerine inşa edilmiştir. Hastalar kayıtlarını kimlerin görebileceğini, ne kadar gördüklerini ve ne kadar uzun süre kaldığını kontrol edebiliyor. Sağlık sektörünün çıkışı düşünüldüğünde, gelişme gösterebilir.

https://medicalchain.com

Not: Tamamlandı. Hardcap yaptı.


--Güncelleme 01.02.2018--

Current(CRNC): Popüler medya ağlarını tek bir yerde bir araya getiren Current, 160.000'den fazla kullanıcıya daha kolay bir arama ve keşif deneyimi yaşatıyor. CRNC'nin uygulamasıyla kullanıcılar, Spotify, YouTube, SoundCloud ve benzeri gibi en sevdikleri uygulamalardan içeriklere erişebilecekler.

https://tokensale.current.us/

Neonexchange(NEX):
Merkezli ve merkezsiz ortamlar arasında ticareti kolaylaştırmayı hedefliyor. Bildiğiniz gibi Merkezsiz sistemlerin en büyük dezavantajları; kurulum maliyetleri, düşük hacim, uyumsuzluk. İşte Nex'in çözüm bulmayı hedeflediği konu aslında tam olarak bu, üstelik bir işlemin uzun sürme ihtimaline karşı, sistemi yavaşlatmadan off-chain olarak gerçekleştirecekler. Coinler arası transfer de mümkün olacak. Yaklaşık 1 $ gibi bir fiyatla çıkıp, hedef olarak 25 M $ belirlenmiş.12 kişilik bir ekibe sahipler.

https://neonexchange.org

--Güncelleme 04.02.2018--

GoNetwork: Öncelikle GoNetwork, dünyanın en büyük Ethereum Hackathon'u olan ETHWaterloo'nun sahibi diyebiliriz. Blok zincir teknolojisi ile ilgili en büyük bir endişe, hızlı ve yüksek maliyetli işlemler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bitcoin gibi blok zincirlerdeki işlemler pahalı ve yavaştır. Artan kullanımla, Ethereum zamana göre farklılık göstermeyecektir hatta şuan da yaşanan sıkıntılar ortadır. GoNetworks çözümü, zincir dışı işlemlere izin vererek bu sorunu çözmektir. GoNetwork Off-chain teknolojisini kullanarak işlemleri chain dışında gerçekleştirir bu işlemin daha az maliyetle ve daha hızlı gerçekleşmesini sağlar.

https://gonetwork.co

Refereum: Basit ve anlaşılır bir mantık üzerine oturtulmuş. Refereum oyun oynayanlara, video izleyenlere ve oyun paylaşanlara ödüller dağıtıyor. Oldukça fazla reklamı var. Sistemi şuan ödül kazandırmaya başladı.

https://refereum.com

--Güncelleme 08.02.2018--

BABB: Merkezi olmayan bankacılık platformu diyebiliriz. Banka kartı da olması hedefleniyor, böylece istediğiniz para birimleri arasında da değişim yapabilirsiniz. Kısaca blockchain ile kolay bankacılık. Ico satışı şuan için devam ediyor, Hardcap yapma ihtimali de var.

https://getbabb.com

Savedroid: Değişik bir projesi olduğun söyleyebilirim. Yapay zeka kullanarak sistemin ICO, coin yatırımı yapmasını hedefliyorlar. Alman borsasına dahil olmayı hedefliyorlar.

https://ico.savedroid.com

İlgiye göre liste güncellenmeye devam edecektir. Aşağıdaki sitelerden ICO takibi yapmanızı tavsiye ederim. Herkese bol kazançlar.

1. http://icorating.com/
2. https://www.coinschedule.com/
3. https://cryptorated.com/ico-reviews/
4. https://icodrops.com

Not1: Arkadaşlar ICO önerisi yapıyorken;

ICO'nun projesi nedir?

Neden bu ICO'ya yatırım yapmalıyız?


Bu iki soruya yanıt verecek şekilde konuya mesaj atarsak, müthiş bir konu başlığı elde etmiş oluruz. Ben bu şekilde globalden taşımaya devam edeceğim ama hep birlikte kısa özet geçersek, tüm ICO'lar hakkında fikrimiz olur.Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1680007557
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1680007557

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1680007557
Reply with quote  #2

1680007557
Report to moderator
1680007557
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1680007557

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1680007557
Reply with quote  #2

1680007557
Report to moderator
paca08
Member
**
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 14


View Profile
January 26, 2018, 09:10:57 PM
 #2

Hocam Telegram ICO (TON) için scam söylentileri var. Biraz daha derin araştır derim.
skip60
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 253


View Profile
January 26, 2018, 09:15:58 PM
 #3

Bende icoları araştırıyorum ama bunları hiç duymadım son zamanlarda red,wepower,babb,matrix,bluzella,fortuna ve blockport falan gibi icoları biliyorum ama bu yazdıklarınızı ilk defa gördüm hocam
Asber
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 938
Merit: 115


View Profile
January 26, 2018, 09:17:30 PM
 #4

Dostum çok faydalı bir başlık olmuş. Bu piyasanın en önemli yatırım enstrümanı olan ico ları takip etmek gerçekten çok kolay bir iş değil. Hergün yeni bir proje çıkıyor. Sıkı bir mesai gerekiyor. Emeğinize sağlık.
fkod
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 594
Merit: 252


View Profile
January 26, 2018, 09:24:44 PM
 #5

Bu başlık için Credits Blockchain ICO sunu da incelemek isteyebilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829054.0
cacoin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 112


View Profile
January 26, 2018, 09:28:04 PM
Merited by thefunkybits (4), boestin (2), Altcoin Agent (2), AlyattesLydia (1)
 #6

Bu sene MAN (matrixchain) bence alınması gerekn coinlerden biri.icosu anında bitti ve dekta ve idexte işlem görüyor.Uzun vade zarar ettirmeyeceğine nerdeyse adım gibi eminim bu yüzdende biraz pahalıdanda olsa alıp sepete attım.en geç yılsonuna kadar büyük bir sıçrama bekliyorum.ekip ve proje gerçekten çok kaliteli ve ilgiyi hakediyor.tek hoş olmayan tarafı bi miktarının balinaların elinde olması icodan baya yüklü alımlar yapmışlardı
ozm0823
Member
**
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks


View Profile
January 26, 2018, 09:30:25 PM
 #7

Bence FuzeX iyi projelerden olacak. Adamlar urun cikartmislar bile. Fikirlerinden bahsetmiyorlar cikardiklari urunden bahsediyorlar. Ekipleri saglam. Whitepaper desen bilgi doldu. Ben cok sevdim projeyi uzerine bir de blog yazip Medium'da paylastim Smiley

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
kripton766
Member
**
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 13


View Profile
January 26, 2018, 09:32:21 PM
 #8

Çok güzel başlık olmuş dostum. Her ico için açıklama yapman ayrı bir emek. Eksik olma. Merit'ini verdim. Arkadaşlara da örnek olsun onlar da ellerini korkak alıştırmasın. Çabalayan dostlara meritler feda olsun.
formator
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 285
Merit: 250


View Profile
January 26, 2018, 09:35:33 PM
 #9

cok fazla kişinin ağzından matrix duyuyorum bende , forumda cok fazla muhabbeti dönmese de telegram gruplarında sürekli "matrix al kenara at" lafını işitiyorum.bunların dısında hdac'da gümbür gümbür geliyor
boestin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1092
Merit: 1000View Profile
January 26, 2018, 09:38:40 PM
 #10

O kadar çok güzel projeler ve hype oranı yüksek ico varki hangi birine takip edeip gireceğimi şaşırıyorum desem yeridir.medicalchain ve credits takibimde olan projeler ve icolarına girmeyi düşünüyorum.daha ileri tahilerde ise arcblock var hala kyc onayı bekliyorum.icolar açısından 2018 çok bereketli geçecek gibi.umarım herkes gönlünce kazanır
virtfund
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 253View Profile
January 26, 2018, 09:47:44 PM
 #11

Başlık süper, sayfadaki Icolardan Telegram, DIW ve TokenStars dışındakileri ilk defa görüyorum. 2018 ICO açısından çok hızlı başlangıç yaptı gün geçmiyorki yeni ICO çıkmasın, takibi de zor oluyor cidden.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1386
Merit: 569


View Profile
January 26, 2018, 09:57:18 PM
 #12

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, yarın yeni ICO'ları listeye eklemeye devam edeceğim. Üsteki mesajlarda birçok arkadaş, gelecek vaadeden ICO'ları paylaşmaya başladı. Güzel bir sinerji yakaladık.
dewildance
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 100View Profile
January 26, 2018, 10:01:09 PM
 #13

Telegramın icosunu çok merak ediyorum acaba nasıl bir strateji izliyecekler ve bize telegramda nasıl bir hizmet sunacaklar tokenleriyle. Dakikalar içinde hardcap yapabilir.
luckydag
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 260


View Profile
January 26, 2018, 10:25:55 PM
 #14

Kısa vadede Ico'ların neyi hedeflediği bence çok önemli değil ekibe ve çevresine bakmak yeterli diye düşünüyorum. Kaliteli bir borsaya girebilirse zaten güzel paralar bırakıyorlar
TaliskerDarkStorm
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1106
Merit: 273


View Profile
January 26, 2018, 10:29:33 PM
 #15

Gayet güzel projeler var iyice okuyup araştırmak gerekiyor. Globalden de buraya bir şeyler yansıtmanız ayrıca iyi olmuş ne de olsa burda genelde biz bizeyiz ve gözden kaçanlar oluyor muhakkak. Hdac’in bomba gibi gelecegini düşünenlerden biri de benim, bakalım Smiley
TylerOnlayn
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
January 26, 2018, 10:47:28 PM
 #16

Crypterium,Envion..Benim kafamda bu 2 coin vardı icodan katılmak istedim ama kısmet crypteriuma katılamadım zaman bitti..Enviona katıldım şuan borsaya çıkmadı.Bunun dışında aralık zamanında telcoin vardı ona da yetişemedim o borsaya açıldı güzel bi x katıyla. Benim favorilerim bunlardı şahsen.Piyasada inanılmaz boş icolar var dikkat edin.Toplanan miktarlara bakın hardcaplere. 10 milyon dolar toplayıp finansal destek gereken projeler çöpt
ür mesela iyi düşünün.
okanciftci74
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 10


View Profile
January 26, 2018, 10:50:04 PM
 #17

VALID ve MedialChain var benim gözümde bunlarda çok iyi ico çıkartabiliceklerini düşünüyorum bakmanızı tavsiye ederim.
Bitcocoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 271


View Profile
January 26, 2018, 11:28:34 PM
 #18

Hocam elinize sağlık aralarında hiç duymadığım icolar var, gerçi 2018 için geniş çaplı bir araştırma yapamadım ama tokenstar iki üç yerde karşıma çıktı. İyi birşeyler olabilir diye düşünüyorum.
yusufmirza
Member
**
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 19


View Profile
January 27, 2018, 12:02:28 AM
 #19

Matrix alacak olanlar yol haritasına baksın bence.2019-2020 yılını bulur değerlenmesi tam manası ile.Şu an borsaya çıkmış UTK VE İNS alım olarak güzel seviyelere doğru inmeye devam ediyor.Piyasa bu haldeyken güzel alım fırsatı verirse bu coinler fazla bekletmez güzel karlar bırakır düşüncesindeyim.Herkese bol kazançlar.
Altcoin Agent
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 798
Merit: 500


Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit


View Profile
January 27, 2018, 12:47:04 AM
 #20

İmzasını taşıdığım projenin icosunafda girmeyi düşünüyorum 16 şubatta başlıyor.Son dönemde icolar çok iyi kazandırdı yatırımcısına zarar ettiren pek nadirdir.bi ara ico altına düşme olayı son dönemde yokoldu diyebiliriz.benim takibimde olan coinvest ve credits diyebilirm.tabiki bide arcblock bugün kyc onayladı onada katılmayı düşünüyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████████████████████████
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
████████████████████████████
████████████████████████████
████████████████████████████
████████████████████████████
████████████████████████████
████████████████████████████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
████████████████████████████
████████████████████████████
████████████████████████████
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!