Bitcoin Forum
May 18, 2024, 02:14:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3163 times)
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 25, 2018, 08:02:26 AM

ico ve imza kampanyalarını sürekli takip etmenin gayet zor olduğu aşikar. böyle bir konu açılması sürekli araştırma yapmak zorunda kalan yatırımcılar için biçilmiş kaftan niteliğinde olmuş. zaten konu sahibinin aldığı merit' de bunu açıklıyor. teşekkür ederiz.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
raziel82
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 07:01:25 AM

Otppay duyan var mı arkadaşlar? nedir nasıldır? hintliler yapıyormuş. Hnitliler yazılım konusunda iyi oluyorlar sonuçta. inceleyen giren var mı? şuan ico öncesi satışta.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
February 28, 2018, 07:09:21 AM

Otppay duyan var mı arkadaşlar? nedir nasıldır? hintliler yapıyormuş. Hnitliler yazılım konusunda iyi oluyorlar sonuçta. inceleyen giren var mı? şuan ico öncesi satışta.

Yazılık konusunda iyi olabilirler fakat kripto piyasasında çok geri kaldılar benim gözümde . Bende Zebi diye bir ICO ya bakıyordum hintli ama adamlar güvenmedi bana 1,34 milyar nufusu ile .
raziel82
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 07:27:55 AM

Yazılık konusunda iyi olabilirler fakat kripto piyasasında çok geri kaldılar benim gözümde . Bende Zebi diye bir ICO ya bakıyordum hintli ama adamlar güvenmedi bana 1,34 milyar nufusu ile .

Teşekkürler. bu baktığım otppay şuan ico öncesi private satışta ve %100 bonus veriyor. o yönden cazip geldi. 5 mart da pre ico %20 bonusla ve 4 nisan da %15 ile ico başlayacakmış. proje bir ödeme sistemi sanırım. ön ödemeli bir banka kartı da çıkaracaklarmış ve token yükleyerek ödeme yapılabilecekmiş. ama tabi daha detaylı araştırma ve bilgiye ihtiyacım var girebilmek için
Marasko
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 07:43:43 AM

Çok güzel konu, bu icolar arasında scam olma ihtimali var mı? Yatırım yapmayı düşünsek sıkıntı olmaz değil mi. Mesela wepower gibi sağlam icolar mı paylaşılıyor hep?
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
February 28, 2018, 11:01:40 AM

Çok güzel konu, bu icolar arasında scam olma ihtimali var mı? Yatırım yapmayı düşünsek sıkıntı olmaz değil mi. Mesela wepower gibi sağlam icolar mı paylaşılıyor hep?
hocam o konuda kimse garanti veremez. kendi araştırmanızı da yapmanız lazım.ekibi,projeyi iyice araştırmak lazım.tüm bunlardan sonra bile scam olmadığının garantisini %100 kimse veremez.

,........
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
February 28, 2018, 11:29:53 AM

2018 yılının Ico yılı olacağı ilk iki ayda belli oldu. Wepower piyasaya hızlı girdi, Binance oylamasında ikinci oldu, 60 bin oy aldı. Ico araştırırken forum sayfalarında dile getirilen ilkeleri dikkate alan zarar olma ihtimalini düşürür.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 28, 2018, 12:10:30 PM

SKYFchain icosu: Dronelar ile kargo hizmeti sağlamak istiyorlar. 100milyar dolarlık piyasası olan bir alanı hedefliyorlar ve hızla gelişen bir sektör. Yamahanın 2500 tane dronu varmış. DJI adlı Çinli drone üretici firmasının da 10milyar dolarlık şirket değeri varmış. Blockchain ile hacklenemeyen bir sistem kurmak istiyorlar. Benzinli motor ile yüksek performans sunacaklarmış;  250 kilo yük ile 3 saat ve 50 kilo yük ile 8 saat 350 kilometre uçacakmış. Drone satış fiyatı 250.000 dolarmış. Hizmet kiralayanlar için 1 saatlik operasyon bedeli 150 dolarmış. Rusyada başlayıp sonradan Güneydoğu Asya, Avrupa ve Afrikayı hedefliyorlarmış. 1milyon$ soft ve 32milyon$ hardcap var. Değerlenmesi biraz uzun sürebilir.

https://www.skyfchain.io

Bol keseden sallamışlar dikkat et.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 28, 2018, 12:58:41 PM

şuana kadar telegram bot'ları hariç 400'den fazla airdrop ve katıldım (telegramdakileri sayamadım), bazıları gelmeye başladı. ancak burada katıldığım ico'lardan bahsetmek istiyorum. özellikle Friendz gibi bir projenin ico'sundan token alabilen sayılı insanlardan birisiyim. girdiğim icolardan miktar bağımsız olarak bahsedecek olursam ;

1.Node Power
2.Bitrewards
3.Beat
4.Otypay
5.Sharpay
6.Friendz
7.Crowdtoken
8.Faceter
9.Kyc Legal
10.Arround

yukarıda yazdığım tokenlerin satış fazları diğer fazlara evrilmiş, fiyatları artmıştır. Bitrewards yeni faza başlamamış ve şuanda kapanmıştır. Friendz de şuanda kapalıdır, geçen gün yaptığı satışta da puanlama sistemine göre ilk 1000'dekilere sadece satış yapmıştır. Yukarıdaki bütün tokenlerin ico bench puanları min 4.3/5 puandır. Projelerine ico bench ya da kendi internet sayfalarından ulaşabilirsiniz. Yaptığım sıralama şahsi önem sıralamama göre değil, karışık yazılmıştır.

Ayrıca 12 nisanda ico'su başlayacak olan TEU (300cubits) projesine de 0,1 eth kadarcık girmeyi düşünüyorum. en çok beğendiğim projelerden birisi. projenin bounty contest ine katılmıştım ve kapandı, proje shipping üzerine ve geçenlerde bu token ile ödemenin denemesi yapılmıştı.

Bounty'si ve satışı devam eden Signals Network (SGN) 'yi de öneririm.

en çok beğendiğim projeden bahsetmek istiyorum. Bounty'sinde 2 günde 46 bin kişinin üye olmasından sonra sistemi yeni üyelere kapatan, telegramda 50 bin kişiden fazla katılımcı toplayan, şuanda pre sale de min 25 ETH alım karşılığında 1ETH =17500 BTHR satacak olan Bethereum projesini de öneririm. ben bethereum bounty'sine kapanmadan girenlerdenim ve şuanda puan olarak 28. sıradayım. Bethereum kendi uygulaması ile birlikte birçok spor ve beth için bir platform oluşturacak. Bu platformun amacı üye olan ve BTHR tokeni olan gerçek kullanıcılar özel olarak masa açma misali müsabaka oluşturabileceklerdir. Aslında bu durum bireysel manada ''var mısın iddiasına'' mantalitesinin yansıması gibi. Ön satıştan sonra makul meblağlara (0,1 eth gibi) almanızı tavsiye edebilirim
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 01:46:39 PM

Ben de aslında icocuyum al sattan ziyade icolara yatırım yapıp hodl yapmayı tercih ediyorum. Bu sebepten icoları iyi araştırırım şimdiye kadarda şükür zarar ettiğim ico olmadı. Sizinle etkileşim halinde olursak icolar konusunda iyi işler yapabiliriz burdan paylaşıp. Herkes kazansın

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 28, 2018, 02:56:07 PM

Gerçekten çok başarlılı bir çalışma verdiğin emeğinide katarsak teşekkür ediyorum öncelikle,bir çok ico çıktığı için ortaya takip etmesi zor olabiliyor bu şekilde derleme ile insanların yararına olmuş tekrar teşekkürler Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 28, 2018, 04:58:51 PM

Elinize sağlık çok başarılı ve faydali Bir çalışma olmuş böyle bir çok iconun bir arada olduğu bu paylasimlarinizin devamı gelir ve güncel tutarsiniz umarım ben babbin imza kampanyasına girdim ve güvenilir bir projeydi umarım bu icolarin arasında scam olan yoktur hepsi güvenilirdir

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 28, 2018, 05:06:27 PM

gonetworkun whitelistine katıldım başlarındaki rashid denen eleman çok güzel işler çıkartıyor ama bir türlü icosu başlamadı bekliyoruz bakalım liste güzel olmuş teşekkürler.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
BigRasputin
Sr. Member

Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 28, 2018, 07:11:24 PM

İco larda para kırma işinin artık şans oyunundan farkı kalmadı, ben bu dönem ico ların parlama yapacağını düşünmüyorum.

ico sonrası yara almış projelere girmek daha mantıklı bence...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 28, 2018, 07:15:48 PM

Ico aşamadında dan sonra binance'a 3x 5x den aşağıya giren yok sanırım (ins hariç) ama diğer borsalara girenler o kadar şanslı değil.

BigRasputin
Sr. Member

Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 28, 2018, 07:31:01 PM

Ico aşamadında dan sonra binance'a 3x 5x den aşağıya giren yok sanırım (ins hariç) ama diğer borsalara girenler o kadar şanslı değil.

O yüzden dediğim gibi ico ardından coin almak daha mantıklı, erken yatırımcı artık kazık yiyor bildiğin.
Ekiplerin yatırımcı korumak gibi gayesi de yok.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 10:45:14 PM

ICOların bazları çok kazandırıyor ancak bence hala ciddi risk taşıyorlar şimdi durum şu borsalar ayı sezonunda iken ıco fiyatı altına düşebiliyor. Borsa mı Ico mu? Ben hala buyuk oranda düşük fiyattan borsadan almayı düşünüyorum.
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 08:57:50 AM

DIW ı ben çok duydum, gerek burada forumda, gerek watsapp gruplarında, gerek telegram gruplarında, inanır mısınız dost meclisinde koin konuşmam, ama orada bile lafı açılmıştı bu token'ın, ben de merakla izliyorum ne yapacaklar diye
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

View Profile
March 29, 2018, 12:17:05 PM

Aslında sessiz sedasız borsalara girip o kadar çok x yapan var ki. Sadece lokal forumda takılanlar tabi ki bu icoları kaçırıyorlar. Dün bir ico paylaştm mesela bence o şov yapacak umarım yakalayabilen olmuştur. https://www.blockcollider.org/
Buna benzer birçok ico çıkıyor 5m hardcapli 0.5-1 eth atıp bekleseniz bile size katıyla paranızı verecek icolar.

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

View Profile
March 29, 2018, 12:19:13 PM

SKYFchain icosu: Dronelar ile kargo hizmeti sağlamak istiyorlar. 100milyar dolarlık piyasası olan bir alanı hedefliyorlar ve hızla gelişen bir sektör. Yamahanın 2500 tane dronu varmış. DJI adlı Çinli drone üretici firmasının da 10milyar dolarlık şirket değeri varmış. Blockchain ile hacklenemeyen bir sistem kurmak istiyorlar. Benzinli motor ile yüksek performans sunacaklarmış;  250 kilo yük ile 3 saat ve 50 kilo yük ile 8 saat 350 kilometre uçacakmış. Drone satış fiyatı 250.000 dolarmış. Hizmet kiralayanlar için 1 saatlik operasyon bedeli 150 dolarmış. Rusyada başlayıp sonradan Güneydoğu Asya, Avrupa ve Afrikayı hedefliyorlarmış. 1milyon$ soft ve 32milyon$ hardcap var. Değerlenmesi biraz uzun sürebilir.

https://www.skyfchain.io
Bu arada bu icoda bana tamamen saçmalık geldi. Drone zaten birçok ülkede iznle kullanabiliyorsun. Ayrıca bu tarz bir ico vardı hızlı trenlerle sunuyorlardı bu sistemi geçen haziran ayı gibi skylı bişeydi adı tamamen scam çıkmıştı. Yatırım yapacaksan da dikkat et derim sağlıklı durmuyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: