Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:40:21 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3168 times)
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
April 26, 2018, 03:41:30 PM

ben daostack diyorum kenarı çekiliyorum
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 26, 2018, 03:45:20 PM

şahsen çok faydalı bir başlık olduğunu düşünüyorum ve projelerin çoğunu biliyorum bu noktada sormak istedim bu projelerden acaba devam eden varmı ? sonuçta burayı okuyan arkadaşların ilk aklına gelecek sorulardan biride bu olabilir.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
April 26, 2018, 05:15:41 PM

nex, daostack, quarkchain, oneledger bu sıralar takibimde olan projeler. atonomi'yi ise hala bekliyoruz, aylardır whitelist açamadılar. daostack whitelist hala açık. araştırmanızı öneririm bu icoları.

https://daostack.io/whitelist buradan daostack için whitelist alabilirsiniz.
https://icodrops.com/daostack/ burada da hakkında bilgi edinilebilir.

30 milyon hardcap, ico 1 mayısta.
1 GEN= 1 USD
total supply: 60 milyon

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3334839.0  burada da bounty kampanyası var. tokensuite ekibi yönetiyor.

,........
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 06:04:32 PM

o kadar çok var ki sadece şu diyemiyorum.bence böyle ismi olan icolardan çok ummadık taş baş yaracak gibi geliyor.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 26, 2018, 06:20:53 PM

Fikrini, düşüncesini paylaşan herkesin eline sağlık ben de takipteyim, ara sira buraya gelip bakıyorum hem kendimi güncellemek hem de bir şeylere düzgünce yönelebilmek açısından Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 26, 2018, 07:01:41 PM

Stopthefakes'i listede göremedim. Bilmem ne düşünürsünüz ama bence borsaya girdikten kısa süre sonra fiyatını katlayacaktır. Ne toplandığı daha açıklanmadı ama hardcapın yarısından fazlasını topladılar diye biliyorum.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 26, 2018, 08:41:30 PM
Last edit: April 26, 2018, 09:07:20 PM by Rhego

Neo projesi olan PeerAtlas presale 1 mayısta başlayacakmış. Whitelist şuan acık kayıt yaptırabilirsiniz. https://www.peeratlas.com/

Tokenin kendi sayfasında Türkçe whitepaper bulunmakta. https://www.peeratlas.com/whitepaper_turkish.pdf

Buda whitepaper özetidir.
Mobil cihazlar ve internet, sağlık endüstirisinde çalışan görevlilerin kritik bilgilere
erişimini değiştirmiştir. Abonelik bazlı çevrim içi kaynaklar artık doktorların hastaları
tedavi edebilmesi için en iyi bilgileri içermektedir. Büyük yayınevleri, bu değerli
içerikten para kazanmaktadır. Hakem(uzman doktor) incelemesinden geçmiş bilgiler
içeren açık kaynak çevrimiçi bir tıbbi ansiklopedinin tüm dünyaya ücretsiz olarak açık
olmasını öneriyoruz. ATLAS tokenleri, tıbbi uzmanlar için faydalı makale ve
algoritmaları oluşturan kişileri ödüllendirmek için; NEO blockchain üzerine kayıtlı
NEP-5 token algoritmasını (standartlarını) kullanacaktır. ATLAS tokenleri ayrıca
doktorlar ve diğer uzmanlara, CME* kredileri kazandırır ve bu şekilde, PeerAtlas,
satma, reklam verme veya abonelikle erişimi kısıtlama gibi işlemler yapmadan ödeme
yapılan uzmanlar tarafından oluşturulmuş yüksek kalitede bir tıbbi kaynak sunabilir.

Üzerinde cok konuşmaya gerek varmı bilmiyorum zaten benim gibi NEO projelerini takip edenlerin beklediği bir projeydi. 
https://www.trackico.io/ico/peeratlas/
https://icodrops.com/peeratlas/
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 01, 2018, 12:20:04 PM

Daostack, Shivom ve Nex diyorum şimdilik. Yggdrash da var ama buna emin değilim. BUnlar bu yıl sonunda alıp yürüyebilir arkasına da bakmaz muhtemelen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
May 01, 2018, 02:36:46 PM

O kadar çok ico var ki araştırma yapmak takip etmek gerçekten çok güç, artı ingilizce bilmek gerekiyor eğer whitepaper ları da okumak istiyorsan, bu yüzden bu tür başlıklar çok faydalı. Crypto dünyasının güzel bir yanı da fırsatların hiç bitmemesi devamlı yeni coinler tokenlar çıkıyor, bu gün için zararda olsan bile ilerde çok güzel karlar elde etmek mümkün. Ama çok kazanmanın yolu her zaman alıp unutmaktan geçiyor. Bu yüzden portfoyü kısa, orta ve uzun vadeli olarak bölümlendirmek en sağlıklısı.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
May 01, 2018, 02:51:22 PM

Yggdrash şunun ıcosunu kaçırdığıma üzüldüm çevremden de teyit ettim güvendiğim arkadaşlardan yuklu girenler olmuş baya yuklu hemde ciddi bir fiyat beklentileri var.
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
May 01, 2018, 11:03:15 PM

En iyisi buydu demenin alemi yok henüz yılın bitmesine daha çok var ve sürekli yeni projeler geliyor bol bol kazanabiliriz ICOlardan en iyisi şu ana kadar CUbe.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 01, 2018, 11:28:46 PM

Yggdrash bir piyasaya çıksın bakalaım bende iyi bir katlama bekliyorum Yggdrash dan. Bu arada Yggdrash ismini yazmaya üşeniyorum kopyala yapıştır ile yazyorum :d piyasaya çıktıktan sonra acil isim güncellemesi yapmalı.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 08, 2018, 04:37:11 AM

Daostack, Shivom ve Nex diyorum şimdilik. Yggdrash da var ama buna emin değilim. BUnlar bu yıl sonunda alıp yürüyebilir arkasına da bakmaz muhtemelen.
Dao 81 saniyede hard cap yaptı.
Shivom tam süreyi bilmiyorum ama çok kısa sürdü o da.
Nex de benzer olacak muhtemelen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
May 08, 2018, 04:40:39 AM

güncel şuandaki durumları ile kıyaslansa çok güzel bir çalışma olabilir aslında hem sonuçları da görülmüş olur.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 08, 2018, 10:54:34 AM

telegram icosunu çok merak ediyorum nasıl bir proje olacak tutacakmı ama steemit gibi önümüzde bir örnek var telegram kriptoparacıların olmazsa olmazı bence çok iyi düşünülmüş ve iş yapacak bir proje olarak düşünüyorum.düşünsenize a coininin telegram grubuna katılmak istediğimizde tek yapmamız gereken join tuşuna basmak iken bu proje hayata geçerse join tuşu yerine x miktar telegram coin gönder butonu ile o telegram grubuna girilebilecek.telegramda hesaplar bölümünde cüzdanımız olacak oraya telegram coin yükleyeceğiz ordan harcayacağız ayrıca gruplarda ödül sistemleri geliştirilip attığımız bir mesajı beğenen olursa bize anında telegram coin yollayabilecek bence tutar:))

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 08, 2018, 11:39:48 AM

Son dönemde tamamlanan icoları istisnalar hariç büyük borsalarsa göremiyoruz. Hacimsiz küçük borsalara giriyorlar genelde.

tryingup
Jr. Member
*

Activity: 59
Merit: 10

View Profile WWW
May 08, 2018, 02:30:13 PM

telegram bu sene en iyi ico projesi olacak
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 08, 2018, 06:33:02 PM

2017 ICOlar için oldukça verimli geçmişti. 2018 yılının başından itibaren -ayı piyasasının de etkisiyle- pek çok ICO ertelemeye gitti. Bu da toplanan yatırım miktarında önceki seneye göre düşüşe neden olabilir.
Ben imzasına da girmiş olduğum DIW token ICO'sundan ümitliyim. Güvenlik ve gizlilik odaklı vaadettikleriyle güzel bir çıkış yapacağını umuyorum. Ay sonunda ICO'su bitmiş olacak ve borsalara girecek.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 06:46:13 PM

Bunların arasında yatırım yapmak için en çok heyecanlandığım NEX dir. Ekip inanılmaz sağlam, neo nun ekibi arkasından ve potansiye çok yüksek olan bir coin. Piyasaya girmesi ile alış yapılması gereken coinlerden biri.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 08, 2018, 06:52:32 PM

DIW konusunda ben de ümitliyim, ödül miktarının düşürülmesi ve sürenin uzatılması olumsuz durumlar ama napalım bir sefer girdik kampanyaya sonuna kadar götürmeyi düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  

Jump to: