Bitcoin Forum
June 29, 2024, 06:17:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Paralarda Tarihin En Kötü Ayı  (Read 504 times)
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 01, 2018, 08:15:21 PM

8k ya düşmeden rahat etmeyecek diyorlardı. Başlarda istemiyordum düşmesini ama dedikleri oldu. 8k ya kadar düşsün de rahatlasın sonra yukarı çıkış başlasın. Çok acele etmesine gerek yok yavaş yavaş çıksın sağlam gelsin altları korkutmadan gelsin.

AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
February 01, 2018, 09:11:35 PM

Bu kadar sert düşüşün tam tersi etkisinin de sert ve kalıcı olacağını düşünüyorum eğer ki bu seviyelerden rekorunu egale ederek çıkmayı başarırsa bitcoin için çok ciddi bir adım demektir 
snowball90
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 09:55:07 PM

2018e kötü bir merhaba oldu ancak ben bunun kalıcı olacağını düşünmüyorum. Düşüş zaten birçok kişi tarafından bekleniyordu ki sürekli yükselmenin olması da mümkün değil.. Biraz sakin olup toparlanmasını beklemek yapılacak en iyi şey olur bana kalırsa..

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
February 01, 2018, 10:01:29 PM

Kış çetin geçiyor ama elbetteki bahar gelecek. O zaman yapraklar da yeşerecek çiçekler de açacak..

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
February 01, 2018, 11:17:25 PM

İnanç anlamında zerre sıkıntımız yok ama Ocak ayı gerçekten kabus gibi geçti. İster istemez gergin bir bekleyiş oluyor, her yönden gelen felaket senaryoları da cabasıydı. Neyse bundan sonrasında önümüze bakıcaz.

kmlkkl
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 12:26:39 AM

Bu düşüşlerin bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum. Şuan bitcoin ile ilgili olum hiçbir haber yok. Resmen heryer den kötü haberler yağıyor. Biraz daha sabredip ölümüne hodl demek şart yoksa bu şartlarda kaçış bizim açımızdan iyi olmaz

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
February 02, 2018, 06:52:33 AM

Uzun vadeciyim ama beni bile sancı bastı 2  hafta önce usdt alsaydım diyorum şimdi 2x arttıracaktım btc miktarını, neyse sağlık olsun sıkmayalım moralimizi bu hızlı düşüş sonrası hızlı bir yükseliş btc'nın namına yaraşır.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 02, 2018, 07:56:16 AM

en kötü ayı ayı sezonu bekliycez yapacak bişey yok

Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
February 02, 2018, 08:13:28 AM

Bu süreç her zaman gerçekleşecek. Kimi zaman 1 günde gerçekleşecek kimi zamansa aylar sürecek. Ama her düşüşün ardında bir çıkış olduğunu unutmadan sabırlı bir şekilde yatırımlarınıza inanın. Satmadığınız sürece zararda değilsiniz.

Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
February 02, 2018, 12:09:58 PM

Tarihin en kötü ayı demekle olmuyor maalesef. Çok değil bir kaç ay önce tarihin en güzel yükselişini de bu sistem yapmadı mı. Burada bir ikililik mevcut. Sistemin değer kazanıp kaybetmesi onun ne kadar ciddi ve çalışması yüksek olan bir sistem olduğunu gösterir. Ortalama seviyesini oldukça yükseltmiş olan bir sistem bu. Kötü beklentiler ile yermenin yeri yok bence.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 02, 2018, 06:32:24 PM

bu tür piyasalarda bazen ilkbahar bazen sonbahar mevsimini yaşarız.şuanda hasırgalı hazan mevsimindeyiz.ama havalar devamlı böyle gitmez ilkbahar yakındır...

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 06:33:06 PM

2 ayda btc x2 yaptı altcoinlerin hangisini alsan x5 yaptı normaldi bu seviyelere tekrar dönmesi. gaza gelip alan kesim zararla çıkmak zorunda kaldı piyasadan. umarım bundan sonra ki girişleri bir gazla bir hayalle olmaz da bilgiyle olur.
token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
February 02, 2018, 06:42:37 PM

Kafayı çalıştırıp 3 - 5 ay önce kripto para alanlar zaten çok büyük karlar elde ettiler. Şu anda satış yapmazlarsa kardan zarar ediyorlar yaptılarsa bir zararları yok. En kötü ay diye belirtmek yanlış olur, kimileri için çok güzel aylar geçti.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 02, 2018, 07:40:29 PM

Bende bu zamana kadar inancım tam diyordum gerçi hala diyorum ama Şubat ayı tüm kripto piyasaları adına çok zor geçecege benziyor umarım kısa sürede toparlanır

chuckk
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 08:55:01 PM

Şubat ayında da gerileme devam edecek gibi ancak ben marttan sonra bir toparlama olacağına inanıyorum. En azından öyle umuyorum Smiley
Sakin olup neler olacağını beklemek yapılacak en iyi şey bence bu aralar..

arctic circle
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 09:11:18 PM

Şubat ayı iyi başlamadı, umarım Ocak ayını aramayız. Bir noktadan sonra piyasa toparlanacak ama ne zaman bilmiyorum. Ben kripto para sistemine inanıyorum ve geleceği burada görüyorum.
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 03, 2018, 08:22:38 AM

Her Ocak ayında olduğu gibi yine düşüş ile başladı ama çoğu zaman bu kadar yüksek ve uzun bir düşüş olmamıştı . 2014 yılındaki düşüş nisana kadar sürmüştü ama bu kadar etkili olmamıştı .
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 08:33:44 AM

Gerçekten çok kötü bir ay oldu. Hiç kimse bu kadar kötü olabileceğini tahmin edememişti sanırım. Bundan sonrası iyi geçecektir en azından martta baya bir toparlanır artık diyorum.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 03, 2018, 08:48:54 AM

2017nin sonlarina doğru paralarını btc ye yatıranlar için %60a yakın bir zarara neden oldu ama onları saymadan şunu söyleyebilirim ki çok kötü bir ay evet ama şu anda alım yapmak uzun vadede büyük oranlarda kazançlara neden olacaktır . 2017nin sonunda alanlar kazanır mı ne zaman kazanır şu ortamda söylemek o kadar zor ki
sikko
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 02:32:22 PM

evet bu aralar gerçekten tepetaklak olduk ama bir çok kişiyle görüştüm ve sonunun iyi olacağını söylüyorlar kripto paraların bir maden olduğunu pes etmek yerine sabretmek gerektiğini savundular dedikleri gibi yapıp sabretmeyi planlıyorum
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: