Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:13:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [All]
  Print  
Author Topic: Beklemek Sonuç Verecek Mi?  (Read 1868 times)
ginshimura (OP)
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile WWW
February 02, 2018, 12:48:01 PM

Piyasa darmaduman durumda, sizce beklemek sonuç getirecek mi ? Yoksa bu saatten sonra toparlanmaz bu meblalarda dolanmaya devam mı eder ? Ne düşünüyorsunuz ? Herkes gibi ben de büyük zarar edenlerdenim.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714716797
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714716797
Reply with quote  #2

1714716797
Report to moderator
1714716797
Hero Member
*

Ignore
1714716797
Reply with quote  #2

1714716797
Report to moderator
1714716797
Hero Member
*

Ignore
1714716797
Reply with quote  #2

1714716797
Report to moderator
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 02, 2018, 12:51:46 PM

Düzelir illa ki. Herkes balonun patladığı paniğine kapıldı ama sanırım böyle bişey yok. Sabredip bekleyelim. Hayır zaten başka bi seçeneğimiz yok ki. Zarar dan satamayız.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 02, 2018, 12:52:54 PM

Gecmis olsun dostum. Beklemek care mi? Bir nebze. Suan full altlardaysan ve ciddi bir zararin varsa beklemekten baska caren yok. Ama bitcoin bazinda suan yatiriminla ayni miktardaysan bir sure eth yada tetherde kalmani oneririm. Tabi sahsi dusuncem bu. Ben eth deyim su sira. Yatirim tavsiyesi olarak almayiniz.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 02, 2018, 12:53:02 PM

elindekileri zararına satsan yarın fiyatlar coşarsa emin ol için daha fena yanar...btc için bişey diyemem son 3 yılın grafiğine bakanlar hep bu dönemlerdeki sert inişleri göstermiş sonra yön hep yukarı olmuş...yine böyle olur diye düşünüyor insan.btc haricindekiler için projeleri ve ekipleri önemli..monetha gibi balina icosu olan şeylere girdiysen işi zor tabi  Smiley

bi de yerli kaynakları fazla ciddiye almamak lazım..özellikle bu forumda bitti battı balon diye yazan salakları...çoğu at gözlüğü ile bakan vizyonsuz insanlar..bu işin ehli yabancıları bulup onlar ne diyor onu araştırmak lazım
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
February 02, 2018, 12:55:50 PM

Çok fazla zarar ettik artık kaybedeceğimiz ne kaldı ki? Kendi adıma ben bekleyeceğim, elimde kalan para beni tatmin edecek bir para değil çünkü  Embarrassed

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
February 02, 2018, 12:58:00 PM

Beklemekten başa yapacak bişey varsa söyleyin arkadaşlar. Zararı düzeltemiyoruz böyle.Hani + ya gecmeyi bırakın kendimizi sıfırlasak o bile yetecekte. Ne olacak bilinmiyor..

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 02, 2018, 01:02:01 PM

Altlardaysan zaten beklemekten başka hiçbir çare yok. Şuanda bozmak çok yanlış olur. Elbet bir düzelme gelecektir sadece ne zaman geleceği belli değil
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
February 02, 2018, 01:04:29 PM

anaparasından zararda olanlara cidden sabır diliyorum. umarım bu düşüsün ardında güzel bir yükseliş trendi başlar.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 02, 2018, 01:06:32 PM

Sonuç verecekmi vermeyecek mi bilinmez ama şuan en mantıklı hareket beklemek gibi, eğer dahada düşeceğini düşünüyorsanız satıp alttan almaya bakın.ben kendi adıma bekliyorum az miktarda usdt var elimde onunlada icx alacağım şimdi düşmez dedikçe düştü ama arkası sağlam projeler piman etmez diye düşünüyorum.icx kadar sağlam gördüğünüz varsa sizde yatırım yapabilirsiniz.bi yerden yükselişe geçecektir piyasa
designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91

View Profile WWW
February 02, 2018, 01:06:45 PM

Piyasada Tether sıkıntısı dışında bir problem görmüyorum ben aslında.  Balinaların altlardan toplama operasyonu olarak düşündüğüm için acayip rahatım. Eğer sizi üzmeyecek bir paraysa yatırımınız bekleyin derim.

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 02, 2018, 01:09:32 PM

Moraller bozuk, kayıplar büyük ne yazık ki. İnanın herkeste böyle.
Çoğumuz alt coinlerden para kazandığımız için terste kaldık.

Nereden döneceği kestirilemediği için beklemekten başka çare yok.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
February 02, 2018, 02:13:12 PM

beklemek sonuç verecektir mutlaka. önemli olan ne kadar beklediğin ama. piyasada bu tür olaylar sürekli oluyor. sabırlı olanlar kazanıyor. oyunun kuralı bu.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
February 02, 2018, 02:16:00 PM

başka çare varsa onu yapalım beklemek harici... mecburen bekleyeceğiz. sabrı olmayan adam bu piyasaya yaklaşmasın  hastalık hastası olur
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 02, 2018, 02:23:36 PM

Zarara satmaktansa beklemekten başka çaremiz kalmamış görünüyor. Ben de çok zarardayım bekliyorum artış olmasını.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 02, 2018, 03:18:53 PM

Beklemek sabretmek en güzeli su durumda zarardan saymanın hiçbir anlamı yok. Yükseleceğini dusunuyorum artık btc nin. Bu kez 13 bin barajini kirarsa kimse kolay kolay tutamaz gibi gorunuyor ama bakıp göreceğiz.

jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 03:29:08 PM

Bu piyasanın temel espirisi hold bence. Çünkü zamanı gelince neredeyse sağlam biraz geleceği olan her proje pump yapıyor saçma sapan airdroplar bile pumpladığı oluyor.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
February 02, 2018, 03:31:35 PM

Piyasa darmaduman durumda, sizce beklemek sonuç getirecek mi ? Yoksa bu saatten sonra toparlanmaz bu meblalarda dolanmaya devam mı eder ? Ne düşünüyorsunuz ? Herkes gibi ben de büyük zarar edenlerdenim.

Kardesim satip napican, bankayami koyucan, altinmi alican, dolar mi alican? ne yapican yani?

Beklemekten baska sansin varmi veya daha karli baska bir yatirima gecme durumun varmi? Yok. O zaman essekler gibi beklicen, hepimiz gibi.
yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
February 02, 2018, 03:36:02 PM

Her zaman dediğim gibi bekleyin. Sonra pişman olursunuz. Elinizde bekletin yakın zamanda buralar yıkılacak

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
February 02, 2018, 04:11:39 PM

nerede ve nasıl beklediğine göre değişir. bitcoin 14ten 19 a çıkarken beklemekle 19 dan 9a düşerken beklemek farklı şeyler. önemli olan doğru yerde beklemek.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 02, 2018, 04:16:29 PM

Ağustos ayında .35 cent iken 0x almıştım o sırada Çin borsaları kapatıyor muhabbetleri vardı piyasada.

Ben bir süre sonra satmak zorunda kaldım. 2 doları gördü şuan 1.5 dolar civarında.

Binance yeni açıldığında 1-1.5 dolar civarına almıştım 2x yapınca sattım.

20 doları gördü ve şuan 10 dolar civarında.

Çinin spekülasyonundan sonra bu coinler ölmeye yakın market hacmine düştüler.(0x bir ara 120 milyon dolar hacme kadar düşmüştü)

Eğer güvenilir bir projeye yatırım yaptıysanız öyle yada böyle artıyor sadece zaman lazım.

Bitcoin / Ethereum / Monero
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 02, 2018, 04:16:54 PM

nerelerden hangi coinlere girdin acaba önemli olan o. araştırmadan bilmeden girip ben zarar ettim diyosun bence araştırsaydın bu piyasanın ne kadar volatil oldugunu görecektin ve gunluk değerlendirmeler yapmayacaktın ama napalım olan olmuş allah sabır versin ..
Sekon
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 04:17:48 PM

Bu piyasada hiç bir şey belli olmuyor aha şimdi çıkacak diyoruz piyasa düşüyor, düşecek diyoruz yükselişe geçiyor neyin ne olacağı cidden belli değil biraz beklemek en iyisi.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
February 02, 2018, 04:18:06 PM

Her şey zamanla çözülecektir diye düşünüyorum şimdi ufak bir toparlanma dönemine girildi eğer buradan ivmelenirsek güzel şeyler yakalayabiliriz, ivmelenemezsek daha da aşağı gidebiliriz. Ben aşağı doğru gidersem cebimdeki paradan yatırıp satın almaya devam edeceğim. Kriptopara piyasasında düşüşler her zaman için alım fırsatıdır. ETH,BTC,ETC,XRP,TRX bunları düşükten değerlendirmek lazım.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
February 02, 2018, 04:46:35 PM

beklemek sınuç getirecekmi onu herkes bekliyor ama yapacak başka bişey olmadığı için bekliyoruz mecburiyetten kısa zamanda toplanmalı artık

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 02, 2018, 04:48:35 PM

piyasanın bu durumuna göre yapacak başka birşey olmadığı için hergüün zararımızın ne kadar olduğunu ölçüyoruz bu gidişle 0 olacak bakiyemiz

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
February 02, 2018, 04:55:45 PM

bu düşüşlerde zararda olmayan yoktur, alınan fiyatın altından satıp daha düşükten almaya çalışmak terste bırakıp bakiyeyi sıfırlayabilir, bekleyen, hatta unutan kazanır, beklemede nakit varsa bu düşüşler fırsat bile
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 02, 2018, 04:59:23 PM

Böyle durumlarda bir süre piyasadan uzak durmak lazım. 1-2 ay sonra geldiğinizde çok farklı bir bilanço ile karşılaşabilirsiniz, bunu olumlu anlamda söylüyorum.
0xxxxxx0
Newbie
*

View Profile
February 02, 2018, 05:07:56 PM

Bekle bekle nereye kadar hep düşüş hep düşüş yüzde 65 değer kaybı sabrımı sınıyorlar  resmen hepsi  düşüşte beklemekten başka bi çaremiz yok sanırım 
erendmr
Member
**

Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 07:44:45 PM

Bu saatten sonra başka yapılacak bir şey yok bence.Daha önce ben de panik satışları yapmıştım fakat insan zamanla alışıyor.Belki 1 hafta belki 1 ay sürer belki de yarın bakiyeniz eski haline gelir.Yeter ki sabırlı olun.Eğer boşta BTC biz varsa güvendiğiniz bir kaç projeyi bu fiyatlardan toplayın ya da elinizdekilerin maliyetini düşürün.

Millennium_blue
Member
**

View Profile
February 02, 2018, 07:46:14 PM

Beklemekten başka çıkar yol yok gibi.Bu panik süreci elbet bitecektir.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
February 02, 2018, 07:46:21 PM

Bu kadar büyük bir düşüşten sonra beklemekten başka çaremiz yok. Market eninde sonunda toparlanıp yukarı doğru ivme kazanır.Bence en iyisi bekleyip,sabretmek ve düşüşte moral bozulmaması için ilgiyi azaltmak.
aliyagiz207
Full Member

Merit: 242

View Profile
February 02, 2018, 08:01:15 PM

Daha önceki senelere benzemiyor bu sene daha öncelerde pisayada böyle büyük kitleler yoktu, artık herkes bitcoin ve kriptodan haberdar. Şu an güçlü tutunmıuş görünüyor ama ben tekrar bir dip daha bekliyorum
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 08:10:31 PM

Bitcoin pozitife çevirdi gibi yönünü. 12-14bin bandında bir düzeltme yapıp yine 10bine düşüp 18'leri görebilir benim şahsi fikrim. Bu arada Eğer bu bitcoin düzeltmesi sakin bir şekilde (1-2 aya yayılmış) gerçekleşirse ortalık yeşillenir. Ben altcoinlerden güzel bir atak bekliyorum özellikle mart ayında
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
February 02, 2018, 08:19:54 PM

geçmiş senelere benziyor mu benzemiyor mu karar sizde

Uhde
Full Member

Merit: 124

View Profile
February 02, 2018, 08:22:36 PM

Beklemek sonuç verecek tabiki. bu piyasayı böyle bırakmazlar. böyle büyük bir rant kapısını kimse kapatmaz. bugün bu fiyatlardan senden benden topluyorlar yarın çıkınca gene sana bana satacaklar.
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 02, 2018, 08:29:10 PM

Anlaşılan bu piyasaya yeni girenlerdensiniz bu süreçler btc de sürekli yaşandığı için btc ile mazisi olanlar için pek sorun olmuyor, çünkü her seferinde bir panik havası yaratılıyor ve balinalar alttan topladıktan sonra çıkışa devam ediyor, şimdide aynı senaryo, yoksa artmaz daha diye birşey yok btc nin ve bazı sağlam altların yapacakları çok işler var.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 02, 2018, 08:58:57 PM

Biz piyasada boşuna HODL Diye bağırmıyoruz Smiley Sakin olan kazanır , olmayan weak hands'ler güle güle der arkasından bakar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Sakaleyn_40
Member
**

Merit: 23

View Profile WWW
February 02, 2018, 09:35:46 PM

Hemen hemen herkes terste kaldı. Btc düştüğü için kârda olanlar bile zarara geçti. Şu durumda saatrsanız zarar edersiniz.
Bu piyasanın düzeni belli. Panik havası oluşturmak ve elindeki malı zararına sattırmak. Fark ettinizse ne kadar satıcı varsa o kadar da alıcı var.  Düşebilirde, çıkabilirde bu sorunun net cevabı yok...

Uzun zamandır 8000$ a düşeceği sürekli dillendiriliyordu ve oldu. Satıp daha dipten almakta var. Sattıktan sonra bir daha o fiyatı hiç görememekte...

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
February 02, 2018, 09:41:33 PM

Doğru yerde pozisyon alınırsa bekleme süresi kısalır yanlış yerde beklenirse iş, bir dahaki pump sezonuna kalır bana göre... yanlış yerde, primli coinlerde beklenirse düşüşün devam ettiği görülür ya da diğer artanların 3-5-10x yapanların arkasından melul melul bakılır. satoshi bazında prim yapmamış coinleri inceleyin derim ben...satoshi bazlı primli coinler bana göre bu saatten sonra %50+- oynar ve bir anlamda pazarlanır. bugün düşüp de tekrar eski seviyelerine gelen popüler coinler yeteri sayıda yüksekten verilemediği için eski seviyelerine geldi bana göre yoksa sağlam olduklarından falan değil! örneğin: Balinalar ortalama 10k'dan 2 milyar adet ripple aldıysa en azından 11k'dan vermeden düşmesine müsaade etmez ama ortalama maliyeti 8k satoshi ise pekala 10k'dan verebilir.. Altcoinlerdeki bu pumplar dolar bazlı değil satoshi bazlı düşünülmeli...btc nasıl olsa artacağı için (yine bana göre) bize göre uzun vadede (6 ay) adamlar zararlı çıkmayacaktır bu işten...

Satoshi bazlı kesin olmamakla birlikte 2-3x yapabilecek Bittrex'te işlem gören coinler: waves, stratis, tenx, civic, Basic Attention Token, elastic, patientory, okcash, Numeraire, Kore, PotCoin, dopecoin, cannabis, CapriCoin, musicoin, Magi, Expanse, pink, lomocoin, energy, Florin, Nexium, ParkByte, Bytecent, TrustPlus...

yalnız bunların bazıları biraz riskli coinler, delist edilebilir (listenin sonları özellikle), bazıları biraz bekletebilir, tırlattırabilir. kendim yapamasam da azar azar alınıp hedef fiyata geldiğinde (örneğin:2x) çıkılıp değer kaybedene takviye edilebilir. en azından adamakıllı 2-3 borsada satılanlara yoğunlaşıp delist edilme tehlikesinden uzaklaşılabilir. Binance'taki benzeri coinlere de bakılabilir.

Bir diğer yol da hacimli coinlerin bugün olduğu üzere %20 üzeri düşüşlerinde dipten toplayıp yüzde 3-5 karla al-sat yapılabilir. YTD

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
February 02, 2018, 09:49:15 PM

Şuanda beklemekten başka bir çaremiz yok gibi görünüyor.  Piyasadan yüklü miktarda para çıkışı oldu.O paraların geri dönmesini bekleyeceğiz.Dönmezlerse piyasa bu durumdayken yatırım yapan falan olmaz

yobit.net is banned from signatures
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
February 02, 2018, 10:52:45 PM

Beklemek en iyi seçenek. Başka yapacak bir şey yok henüz artış olacağına dair işaretler gelmedi. Sabırlı olup ekranların yeşil olacağı günleri beklemeliyiz.
cyrptoturkey
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 10:59:22 PM

Zarar etmeyi gözünüz kesiyorsa ve piyasanın dahada düşeceğini düşünüyorsanız beklemeyin ama ben tam aksini düşündüğüm için beklemeyi tercih ediyorum.şuan tam yatırım yapılacak seviyeye geldi piyasaya şimdi girenler iyi kazanır.piyasaya 20-25 gün önce girenler ise nerden bulaştık falan diyordur şimdi
by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
February 02, 2018, 11:01:50 PM

sabraden derviş misali bekleyeceğiz sevgili dostum ben zarın cılgını çıkaranlardanım artık tavan nokasında alış yaptım Smiley) ben ona yanıyorum hiç ettim parayı resmen kardenizde gemilerim batmış gibi dolanıyorum Smiley)

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
crocodils
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 3

View Profile
February 02, 2018, 11:08:31 PM

Ben buradan daha da fazla düşeceğini sanmıyorum, beklemek en mantıklı hamle gibi geliyor bana fakat risk alıp bu seviyelerden bir miktar yatırım yapsam mı acaba diye düşünmüyor da değilim  Grin Her çıkışın bir inişi olduğu gibi her inişinde bir çıkışı olacaktır mutlaka
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
February 02, 2018, 11:09:53 PM

Beklemekten başka çare de yok açıkçası, herhangi bir satış işlemi yüksek ihtimalle zarar olucaktır. Boşuna hodlcular zengin olmuyor arkadaşlar, bir coinde 3-5 ay bile durmak zor geliyorsa değişim şart.
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 12:24:25 AM

Büyük bir haber olmadığı sürece beklenilebilir. Ama tether olayı patlarsa belki çok büyük bir etkisi olmayabilir ama ne kadar etkisi olur bilemem veya büyük bir devlet coinlere karşı büyük bir karar alırsa kademeli yavaş yavaş satışta fayda var. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
February 03, 2018, 12:32:25 AM

Daha önceki düşüşlerde beklemek sonuç vermiş hatta 10 kat düştüğünde bile çok güzel sonuçlar alınmış ama siz/biz o kadar bekleyebilecek miyiz? Ben şuan o moda girdim sayılır 6 ay falan beklemeyi göze almış bulunuyorum inşallah o zamana kadar piyasa toparlarda bizde rahat ederiz.şimdilik nakit ihtiyacım yok eğerki ihtiyaç olursa parça parça satmaktan başka çaremiz kalmayacak işte

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 03, 2018, 12:37:32 AM

Beklemekten başka çaremiz yokki bekleyerek görücez sonucu vericek mi vermiyicekmi inşallah boşuna beklemeyiz.
sinyalci
Newbie
*

View Profile
February 03, 2018, 02:27:37 AM

Beklemekten başka bu durumda ne yapabiliriz ki bence en doğru hareket beklemek olacaktır
Ecol
Full Member

Activity: 532

View Profile
February 03, 2018, 08:15:45 AM

alttan toplamaya devam beklemeye devam zararına veya düşerken panik satışı yapmayın HODL'layın hodl daha güvenli bir kazanma seçeneği bana göre.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
social1178
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 08:18:04 AM

Daha onceki yillardan bahsediliyor ama o zaman kac kisi bitcoini biliyordu ve market degeri neydi acaba, artik bilincli olarak btc bitirme hareketi yapiyor devletler. Kendi kontrollerinde olmayan parayi yasatmayacaklar
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
February 03, 2018, 08:20:03 AM

Yani değişik bir duruma düştük bir yanda bitcoin düşmanları bir yanda yasaklamalar. Her şey üst üste geliyor ama umarım düzelir ben belki yatırımdan zarar etmedim ama hayallarimlr kenarda bıraktığım coinlerin alt üst olmuş. Nr yapayım bilemedim kalanı bozdurup almak mı yoksa beklemek mi..
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
February 03, 2018, 08:33:35 AM

hafta içi bitcoin fiyatında yükseliş bekleniyor.paniğe kapılıp yapılan işlemlerden pişman olabilirsiniz tabiki bu şahsi düşüncem. yatırım tavsiyesi değildir.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
February 03, 2018, 09:03:54 AM

Altcoinler bitcoin bazında yaklaşık bir an önceki haline döndü. bitcoinde usd bazlı 2 ay önceki haline döndü. Yani giden bir şey yok ortada. 1 sene önceki fiyatına göre bitcoin halen daha 10 kat artmış durumda. Yani iyimser olmak için o kadar sebep varken öldüm bittim demek anlamsız bence. Hepimiz şu anda 1 2 ay önceye göre zarardayız.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
February 03, 2018, 09:07:02 AM

Kimse ne olacağını tam olarak bilemez ama bu işin teknik analiz kısımlarını yapan tecrübeli insanlar düzeltmenin bitmek üzere olduğundan bahsediyor. Yani artık önümüzdeki haftalarda ya da aylarda çıkışın başlamaması için hiçbir neden yok.
PrintMule
Hero Member

Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
February 04, 2018, 01:51:48 PM

iki gün boyunca sert düşüşler oldu ama haftasonu cumartesi özellikle biraz toparladi kendi portfoyum için konusuyorum cuma dan cumartesiye kadar abartmiyorum %40 azaldi fakat cumartesi öğlen baktigimda neredeyse %10 luk bir zarar vardi bugun tekrar  biraz daha ortalamalara geldi cuma kadar zararım yok ama bu işler böyle dibin dibini görmeden bize göstermeden senden benden eldekileri toplamadan kolay kolay cikarmazlar yukarı bu işler böyle. bazen anlık bir vurdururlar yukarıya sonra tekrar hoop dip yaparlar felan bekleyeceksiniz yani başka fırsat yok. yada ne yapabilirsiniz mesela gerçekten güvendiğiniz proje vardir adamlar calişiyordur ve roadmape uygun gidiyorlardir artik gidebildikleri kadar fakat şu ortamlardan dolayi değeri de düşmüştür o zaman maliyet azaltirsiniz eğer yeteri miktarda fonlamaya sahipseniz bir miktar diplerden toplayarak yarın öbür gün gerçekleşecek artmalardan belki ettiğiniz zararın en az 3 x ile de yola devam edebilirsiniz

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 22, 2018, 06:32:01 PM

Beklemenin her zaman sonuç vereceğine inananlardanım. Lakin bu sonuç ne kadarlık bir sonuç olur orasını kimse bilemez. Az ya da çok, sabır göstermek kazandırır her zaman için kazandırır insana.
muteahhit
Member
**

Merit: 20

View Profile
July 22, 2018, 06:34:41 PM

Beklemek sonuç verir de ne beklediğine göre değişir. sen kalkıp 1 satoshilik ve üzerinde hiç bir çalışma olmayan, takımı ortada olmayan bir kriptoparaya yatırım yaparda beklersen istersen 10 yıl bekle herhangi bir şey çıkmaz ama cmc'nin ilk 100'ünde ki coinler bir şekilde seni kurtarır. En azından ihtimalin çok daha yüksek.
instr_3535
Newbie
*

View Profile
July 22, 2018, 07:08:20 PM

Evet verir ama ne zaman verir orası muallak. Beklemekten sıkılıyor insan ama elden gelen de bir şey yok piyasayı biz yönlendirmiyoruz o yüzden ne zaman sonuç verir bilemiyoruz
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile
July 22, 2018, 07:24:04 PM

Ne zaman beklesem hep zararla sonuçlandı en iyi kar aldığım dönemler ya al sat ile yaptım ya da kısa süreli hodl ile 2 3 ay gibi dönemlerde.Uzun beklemekte hep kaybettim şanssızlık belkide birazda.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 22, 2018, 07:27:29 PM

Ne zaman beklesem hep zararla sonuçlandı en iyi kar aldığım dönemler ya al sat ile yaptım ya da kısa süreli hodl ile 2 3 ay gibi dönemlerde.Uzun beklemekte hep kaybettim şanssızlık belkide birazda.

Hodl 2-3 ay kadar kısa sürelerde olmaz. 2-3 ay sizin için uzun bir süre ise yatırımlarınızı daha farklı yönlendirmeniz gerekir. Günlük tradeler ile uğraşmak sizin için daha faydalı olur.
Eğer birkaç yıl beklerseniz hodl ile nasıl para kazanıldığını görebilirsiniz.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
July 22, 2018, 07:37:41 PM

Nihayet sonuç vermeye başladı beklemek. Eğer yine yıl sonuna doğru boğaya girersek edindiğin tecrübelerle yazın alıp yıl sonu satacağım bundan sonra.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
instr_35
Newbie
*

View Profile
July 22, 2018, 08:00:26 PM

Biraz biraz toparlanmaya başladı sanki. önceki kadar sert düşüşler olmuyor kademeli de olsa yükseliyor böyle devam ederse yıl sonunu beklemeden beklemek Sonuç verebilir
mypat3op
Full Member

View Profile
July 22, 2018, 09:04:58 PM

Konu şubatta açılmış şubatttan bu yana beklemek piyasanın genelinde kötü sonuç verdi, bugünden sonrasında kayıpların telafisi olabilecek gelişmeler bekliyoruz.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
July 22, 2018, 09:28:00 PM

Beklemekten başka çaremiz yok zaten. Zaman her şeyin ilacıdır derler. Sabredip eski seviyelerini görmesini bekleyeceğiz sonra da hedef edilen karı alıp çıkacağız. Anlatması kolay biliyorum ama uygulamazsak zarar edeceğiz.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Razor5
Full Member

View Profile
July 22, 2018, 09:54:10 PM

Kimi zaman verir kimi zaman vermez ama kesinlikle eğer mantıklı olduğunu düşünüyorsanız biraz sabır ve bir bakmışsınız büyük kardasınız bence çok mantıklı tabi zamanı da çok önemli:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
ferhat1242
Sr. Member

Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 22, 2018, 09:59:38 PM

Bu işte sabır çok önemli, sabırlı olmazsanız sağlığınızdan olabilirsiniz, al-sat stresi, tam sattım yükseldi stresi vs. sabırla beklemekten başka ne çaremiz olabilir ki.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
BigRasputin
Sr. Member

Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 22, 2018, 10:43:51 PM

Çoğu zaman sabredip olduğunuz pozisyonda kalmak iyidir, ama piyasa kötü iken ihtiactan yada endişeden elinizdekileri ucuzdan satarsanız o kaybı yerine konamayız çok zor oluyor.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
July 22, 2018, 11:19:40 PM

beklemek her zaman sonuc verir. ama onemli olan nerede bekledigin. kimi zaman dipten almak icin beklemek karlidir kimi zaman tepeden satmak icin beklemek. bunlari yapabilirsek kazaniriz.
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
July 22, 2018, 11:57:26 PM

Bu piyasanın gerçek kazananları sabırla bekleyenler. Bitcoin ilk çıktığı andan itibaren ona yatırım yapıp yıllarca bekleyenler kazandılar hatta zengin oldular. Belki artık zengin olmak hayal gibi geliyor fakat daha fazla seçeneğin olduğu bir piyasadayız ve beklediğimize değeceğini düşünüyorum.
QualityAirdrops
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
July 23, 2018, 12:33:11 AM

Neyi 'beklediğiniz' de önemli. Alternatif Kripto-Paralar forumlarına yazdığınıza göre yatırımınız altcoin. Haliyle hangi altcoin(ler)in yükselmesini beklediğinize göre alacağınız cevap farklılık gösterebilir. Beklemek doğru zamanı denk getirebilirseniz genellikle işe yarıyor. Ancak ne olacağını kesin olarak kimse bilemez.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
July 23, 2018, 01:02:18 AM

Beklemek her zaman sonuç verir elbette fakat bazen meyvesi acı olabilir. Yıllardır Bitcoin alıp bekleyenler genelde çok kazandılar fakat altcoinlerde bekleyenler için durum genelde feci sonlandı, hangi koinde neyi bekleyeceğimiz sonucu belirleyici bir seçimdir.
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
July 23, 2018, 01:26:38 AM

Sene başından beri bekliyoruz bir şey değişmedi, eğer boğa gelecekse sene sonuna doğru gelir diye düşünüyorum o yüzden zaten mecbur beklemeye devam..
kubra68
Member
**

View Profile
July 23, 2018, 06:05:35 AM

bence piyasa yakında düzelmeye başlayacak ve belli bir süreden sonra ciddi kazançlar elde edecek altcoinler olacak piyasa bu durumda iken pozisyon alıp beklemek çok etkili olabilir diye düşünüyorum beklemek sabır etmek gerekir

DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
July 23, 2018, 06:10:06 AM

illa ki fırsatlar verecek ancak bu konuda dikkatli olmakta yarar var , balinanın para kazanması için beklenmedik hareketler yapması gerek, bir kez olan hareket 2. defa gerçekleşiyor gibi görünse de mutlaka süpriz bir hareket olacaktır.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
July 23, 2018, 10:16:54 AM

beklemek her zaman sonuç verir fakat neyi nerde beklediğiniz de önemli bir etken. her bekleyişin sonu iyiye çıkacak diye bir şey yok. eğer kendinizi güvene almışsanız beklemek sizin yararınıza olacaktır.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
July 23, 2018, 11:09:47 AM

beklemek her zaman sonuç verir sabır işidir birileri siz pes ettiğinizde ucuzdan topluyor o yüzden sabır bu piyasada ilk öğrenilmesi gereken şeydir.
xumit
Full Member

Activity: 406

View Profile
July 23, 2018, 01:30:45 PM

4 ay once ıcodan gelen coıne ustune yatırım yaptım ozamnlar 1.4 dolar küsür olması lazımdı halen beklıyorum 5 ay oldu şuan 60 centlerde bazen işe yaramıyor beklemek  Angry
Atademir
Jr. Member
*

Activity: 87

View Profile
July 23, 2018, 02:48:07 PM

Beklemek var beklemek var. Eğer ki yatırımınızı geçtiğimiz ocak ayından itibaren yaptıysanız şu anda eksilerde olmanız çok normal çünkü boğanın tepesinde alım yapmışsınız ancak bu iş öyle bir şey ki bir daha ki boğanın sonunda eğer ki düzgün coin tokenlara yatırım yaptıysanız + da olacağınızı düşünüyorum. $ bazlı +'da olmanız basit ancak btc bazlı aldığınız fiyatı geçse iyi denilebilir.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
July 23, 2018, 04:37:39 PM

Herhangi bir dusus trendinde guvenli liman olarak Bitcoin e siginmakta fayda oluyor. Ancal altcoinlerdeyken yakalanip zaten 4-5 kat deger kaybettikten sonra bitcoin e donmenin de bi anlami kalmiyor. O durumda beklemekten baska bir care kalmiyor, ya da daha cok inandigin baska bir alt coin e gecis yapilabilir
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 23, 2018, 04:55:34 PM

Beklemek her zaman sonuç verse her coinden bir miktar yatırım yapıp iki yıl sonra katlayarak çekelim. Yok öyle bir şey neyi beklediğine göre değişir bu. ha önümüzdeki dönemde piyasa tekrar yükselişe geçtiğinde çoğu coin bir şeyler kazandırır zaten.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
Kruncha
Sr. Member

View Profile
July 23, 2018, 05:54:45 PM

Bunu sadece zaman gösterecek . Bekleyip hatamı yaptığımızı yoksa kazançlımı çıkacağımızı .
triclinics21
Member
**

View Profile
July 23, 2018, 06:00:43 PM

Beklerken sanıyorum altcoinlerde beklemek hata oluyor gibi, btc hafif artış yaptı ve bitik durumdaki altcoinler daha fazla düştü. Btc domine edecek şekilde artış yaparsa yandık resmen
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
July 23, 2018, 10:38:37 PM

cevabı vermişsin piyasa darmaduman yatırımcılarda darmaduman durumda korku panik havasının bitmesi güven ortamının eskisi haline gelirse düzelecektir

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
July 23, 2018, 10:48:25 PM

Piyasa şu aralar btc bazlı çıkış trendinde her şey btc'ye bakıyor btc çıkışa bu ara devam edecektir belli dirençlerde salacaktır 8k gibi altcoinler maalesef biraz daha ezilmeye devam edecek..
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 24, 2018, 08:37:49 AM

Btc Dominance'ı %46.8 olarak gözüküyor. Millet altcoinlerden çıkıp Btc'ye dönüyor anlaşılan. Sene başından beri böyle bir artış olmamıştı. İlerleyen günlerde bakalım 10000 Dolar sınırını aşabilecek mi?

firtina11
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 24, 2018, 10:06:25 AM

Çok fazla zikzakların olduğu bir sezondayız ve böyle durumlar karşısında trade yapmayı daha mantıklı bulmuşumdur ben. Uzun vade kazandırır ondan sıkıntı yaşanmaz ama uzun vadede bekleyip de 3x yapmaktansa o süre içinde trade yapıp daha fazla kârlar yapılabilir. İçinde zarar dönemleri de olacak ama daha çok tecrübe kazandıracaktır.
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
July 24, 2018, 10:08:07 AM

Btc Dominance'ı %46.8 olarak gözüküyor. Millet altcoinlerden çıkıp Btc'ye dönüyor anlaşılan. Sene başından beri böyle bir artış olmamıştı. İlerleyen günlerde bakalım 10000 Dolar sınırını aşabilecek mi?

Belli olmaz, ters kosede olabilir gibime geliyor. Yuklu sell girilebilir.
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 24, 2018, 10:33:47 AM

illa ki piyasalar düzelecektir ayrıca balon, balon patladı diyen adamları zaten ciddiye almamak gerekiyor. dip dediği yer 5000 dolardı bu bitcoin. beklemeye devam ama boşa beklemeyin. kampanyalara katılın. o boğa geldiğinde çok para kalabilir elinizde.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
July 24, 2018, 01:45:59 PM

Sanıyorum btc de beklemek sonuç verecek diğerleri yine çok feci durumda düşüyorlar. Sabahtan beri ölmüş olan portföy %20 daha düşmüş, eskiden bakar bakar cüzdana ne güzel derdim şimdi açmak bile istemiyorum
dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279

View Profile
July 24, 2018, 02:21:13 PM

beklemenin sonuç verip vermeyeceğini bekleyip göreceğiz hocam. bu soruya net bir cevap verilemiyor ki bekleniyor yani az daha sabır muradımıza ermeye az kaldı.

GS05
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 24, 2018, 03:08:34 PM

Beklemek elbette sonuç verecek ama istediğin memnuniyet olur mu bilemeyiz. Bu durum ne kadar aç gözlü olduğuna bağlı. Ben aylardır bekledim 5 x yapsın diyorsan bı zahmet uğraşma yani. Çünkü ondan birşey olmaz. Aylar öyle kısa bir zaman değil.
lulumiya
Full Member

Merit: 104

View Profile
July 24, 2018, 03:21:37 PM

beklemek sonuç verecektir ama umarım doğru şekilde bekliyorsunuzdur gerçi bu sıralar hangi yatırımı yaptıysanız yapın boğa geldiği zaman kazanmama ihtimaliniz pek yok.

tayvaya
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
July 24, 2018, 03:44:25 PM

Bekleyen derviş muradına ermiş derler kardeş, bir boğa gelmesine bakar. Bu işler sabır işi .
BigRasputin
Sr. Member

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 24, 2018, 05:54:21 PM

Önemli olan ne kadar bekleyeceğiniz, bu bekleyiş tatmin ediyor mu sizi?
5800 seviyesinden 8320 seviyesine geldi, 6000 seviyesinden girmiş olsam burada çıkar alternatiflre bakardım ben 9000 dolar da olabilir ama aza kanaat etmek lazım.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
July 24, 2018, 06:02:29 PM

bence verecek tekrar yukarıya doğru bir sıçrama gerçekleşecek bekleyin.

btcfxcoin
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
July 24, 2018, 07:38:35 PM

su ana kadar her dusus sonrasinda altcoinlerden bir ath geldi. bu seferde bi ath gelecegini dusunuyorum. insanlar fomoya cabuk kapilip altlara saldirabiliyor. bu fiyatlardan 2-3x rahat goruruz.

umut.34
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
July 24, 2018, 09:04:53 PM

Illa bir şeyler olacak bu kadar bekledik. Önemli olan Eğer artacaksa azda olsa insanlar bu artistan ne kadar tatmin olacak ve ne kadar sürecek bi gösterip Hemen düşüş olursa sıkıntı. Zaman gösterecek inş herkesin istediği olur.
freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
July 24, 2018, 09:18:19 PM

beklemek her zaman sonuç verecektir özellikle böyle bir piyasada başka ne yapılabilir ki elindekiler zaten değerinin neredeyse bitme noktasına gelmiş buradan çıkmak demek kaybetmek demek mecbur bekleyeceğiz
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 28, 2018, 11:50:42 AM

Konu şubat ayında açılmış. Şöyle bir düşündüm de o zamandan bu zamana elle tutulur bir gelişme yaşanmamış. Hatta ocak ayında boğadan yeni çıkmıştık ve şubat ayında büyük düşüşler hakimdi piyasaya. Büyük ve hızlı yükseliş sonrası normal bir geri çekilme olarak görülüyordu; morallerimiz yüksekti. Şimdi ise 7 ayın yorgunluğu ve bitkinliği var üstümüzde. Sanki bir daha boğa gelmeyecek gibi hissediyor çoğu kişi. Bu atalet (durgunluk, çaresizlik) hali yıldırmasın kimseyi. En beklenmedik bir anda tekrar güzel günleri göreceğiz.
Başarı nedir diye sormuşlar bir bilgeye. Cevaplamış: "Doğru fırsat geldiğinde hazır olmaktır"
nascasto
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 28, 2018, 11:52:43 AM

Beklemek bu işin aslında anahtar cümlesi. Bekleyen her zaman kazanmıştır. Piyasada uzun süredir bulunan arkadaşlar bunu bilir. Her zaman bekleyen kazanıyor.

adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
July 28, 2018, 12:55:40 PM

Beklemekten başka çaremiz var mı ki. Piyasanın hep böyle alt seviyelerde dolaşacağını düşünmüyorum. Bir kaç ay sonra yükselmeye başlayacaktır.
tmlksck
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 28, 2018, 01:03:19 PM

verir neden vermesin ama ya ekleme yapmak lazım ya da satıp yükseliş başlayınca almak lazım çünkü çoğu coin onda birine indi ve hala devam ediyor düşmeye.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
snykutlug
Member
**

View Profile
July 28, 2018, 01:04:16 PM

Vericek tabiki bak gör 2018 olmasa bile 2019 da piyasanın market capi en az 1 trilyon olarak görüyorum ben 2019 da bütün kurumsal firmalar piyasaya dahil olmuş olacaklar şuan alışma deneme test aşamasındalar bekleyip görücez benim inancım tam
internaldr
Full Member

View Profile
July 28, 2018, 01:22:42 PM

bende sonuç vereceğini düşünüyorum. ama 1-2 aylık süreler sıçrama yapması için mantıklı değil. esas sıçrama yıl sonuna doğru gelecek, sabırlı olun bence.
PinkBlue
Full Member

View Profile
July 28, 2018, 01:26:40 PM

Bu piyasada sabırlı olan kazanır. Beklemek kısa vadede sonuç vermese de uzun vadede elbet sonuç verecektir. Bitcoinin yıllar önce şu anki fiyatta olacağını kim bilebilirdi ki. Nasıl ki yatırım yaparken ileriye dönük uzun vadede yatırım yapıyoruz bunu da o şekilde görmekte fayda var.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
July 28, 2018, 01:40:04 PM

bence bekleyen derviş muradına ermiş olacak. piyasa mutlaka yükselecektir, çünkü bu madenciler bu piyasada çok etkin ve fiyatın korunmasına önemli görev alıyorlar.
petrichor
Member
**

View Profile
July 28, 2018, 01:49:24 PM

Konu açılalı oldukça zaman olmuş ve bu güne baktığımızda dönemsel yükselişler hariç pek de aksiyon göremedik. Bu da hold faktörünün bilinçli olarak yapılmasının gerektiğini gösteriyor. Zamanı gelince elindeki hangi coin olursa olsun satmasını bileceksin. Yoksa piyasanın kötü gidişinde yatırım durduğu yerde eriyor.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050

View Profile
July 28, 2018, 01:54:11 PM

Beklemek sonuç getiri mi bilmem ama getirme ihtimali var. Şu anda çıkarsak zararı tazmin edemeyeceğiz. Bu daha sakıncalı bir seçenek. En azından beklersek bir şeyler olma şansı var. Diğer türlü zaten olmazsa yine zarardayız. Değişen bir şey yok. Beklemeyip satış yaptıkça, elden coin çıkarttıkça iyice düşüyor fiyat. Her türlü bekleyene de çıkana da zarar.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 28, 2018, 02:11:47 PM

Beklemedik diyelim o zaman ne yapacağız ki? Bekleme dışında bir önerisi olan var mı? Benim önerim asla zararına çıkış yapmamanız. Kaybettiğiniz her miktar büyüklüğünden bağımsız olarak üzerinize yeni bir stres yükler.

crazy1204
Full Member

View Profile
July 28, 2018, 02:30:14 PM

Şu an hiçbir şey yapamayız en mantıklı şey beklemek tabiki sonuç verecektir yoksa satsak şu an hiç parası edecek yerde her şey bu yüzden sabır en önemli olan

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 28, 2018, 02:33:51 PM

Durumun anlaşılması için kendimden bir kaç örnek vereyim.

Monetha :
Arkadaş proje çok güzel. Bu gün olmasa dahi gelecekte bu araç kullanılacak. Dünya mobil aplikasyona kaymış durumda.
Aldığım fiyat : 1167 satoshi.
Aldığım adet : 16.000
Ben alırken USD olarak fiyatı : 0,135 USD
17 Aralık 2017 de 2160 USD yatırım yapmışım.

Bu günkü değeri : 0,036 USD / 446 satoshi
Bu gün itibari ile elimdeki adet : 18.500
Bu gün satsam 666 USD yapıyor.

Dolar bazında neredeyse 4 de birine inmiş. Satıyor muyum? Hayır.
Arada dump yapılıp durduk oturduk yerde fiyatı %25 - 30 yukarı atıldığında satıp aşağıdan yeniden alıyor muyum? Evet. (böyle böyle 16.000 den 18.500 e çıkardım.)

Daha alalı 1 yıl olmadı. Ben gelecek gördüğüm için uzun vadeli olarak aldım. Bir kaç yıl tutmayı planlayarak. Uzun vadede btc bazında olmasa da dolar bazında katlanacağına inancım tam.

Keza OAX,
Fırsat buldukça ucuz ucuz topluyorum. İmza kampanyasından da azar azar geliyor, biriktiriyorum. Daha projenin başındalar. Gelecek gördüğüm için biriktirmeyi tercih ediyorum.

Gelecek gördüğünüz değerleri bu çalkantılı dönemlerde değer kaybettiği için yok yere satmayın bence. Yazıktır, günahtır.
instr_3535
Newbie
*

View Profile
July 28, 2018, 03:26:08 PM

beklemek her zaman sonuç verir ve yine verecektir. Sadece bazen bekleyişler çok uzun sürünce insan sıkılıyor takip etmekten satsam mı beklesem mi bilemiyor
NeWoTToMaN
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
July 28, 2018, 03:38:56 PM

herkez gibi bende aynı görüşteyim beklemekten zarar gelmez zor sabır işi caydığın zaman kayıp ediyorsanız size bişi kazandırmaz TEŞEKKÜRLER
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 28, 2018, 05:33:17 PM

kriptoda beklemenin sonuç(daha doğrusu yüksek kazanç) getirip getiremeyeceğini kimse bilemez zira yaptığımız yatırım çok riskli bir yatırım. bekleyip kesin gelir elde etmek isteyenler dolar alıp faize koymalı üzgünüm hala fark etmedilerse kripto onlara göre bir yatırım değil.
megadeth1992
Member
**

W12 – Blockchain protocol

View Profile
July 28, 2018, 06:04:18 PM

Keşke ozman çıkıp şuan girmiş olsaydın piyasaya. Şubat'ta Felan piyasa yine iyiydi ya. 10 bin dolardan aşağıya dusmemisti sanırım ozmanlar. Şuan beklemek sonuç verecek gibi duruyor. Zaten hold her zaman iyidir kazandırır. Şuan kazandırmada bile 4-5 ay sonra kazandırır.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
triclinics21
Member
**

View Profile
July 28, 2018, 06:07:36 PM

Yok arkadaşlar bence yakiın zamanda bu yakın zamandan kastım bu yıl sonuna kadar bence bir yukseliş veya adam akıllı bir boga gelmeyecek. 2 yıl kadar duraklama dönemine gireceğiz bence
elfatiha
Jr. Member
*

Activity: 39

View Profile WWW
July 28, 2018, 06:08:02 PM

2017 yıl sonu herkes için süprpiz olmuştu ve bu sisteme herkesin dahil olması sağlandı. BTC için 2018 Yıl sonu beklentim 30.000 usd olması... Bakalım bu tarzda çıkan haberler balon mu yoksa gerçek mi bekleyip göreceğiz. Şu bir gerçek ki bu sistem kalıcı olacaksa 2018 yılında 2017 yılından çok daha iyi bir yerlere gelmelidir.

Help donate children

https://donationforchildren.ecwid.com/
macit
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
July 28, 2018, 06:12:36 PM

Yaklaşık 8 aydır bekliyorum 1 yıl hedefi koydum kendime gün geçtikçe erimeye devam ediyorum ama kripto piyasasından bu kadar zararla çıkmak istemiyorum Sad
esdbgrydn
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
July 28, 2018, 09:10:24 PM

toparlanacak çünki ben bile silkeleniyordum.. sonradan farkettim ki piyasada bu olması gerekiyor ki piyasa canlansın. daha canlanıcak daha çok yolumuz var sabrınızı korumaya devam edin. iyi araştırma ve iyi grafik incelemeleri yapın.
The Management
Full Member

View Profile
July 28, 2018, 11:05:19 PM

Mutlaka verecek. Biz çok kısa vadeli düşünüyoruz. Belki şimdi elimizdeki 10 lira oldu 2 lira diye üzülüyoruz ama çok uzun vadede 100 olacaktır bilemeyiz. Önemli olan stratejik hamleler yapıp alttan toplamaya devam etmek
madcoin
Sr. Member

View Profile
July 28, 2018, 11:10:49 PM

2017 yılı başında girenler açısından çok kazançlı çıktı açıkçası çöp bile değerlendi, sonunda girenler içinse fecaat oldu, şubattan bu yana bekleyenler tekrar tekrar eridi yerine konması zor kayıplar, beklemek bazen faydasız.
suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
July 28, 2018, 11:53:08 PM

Piyasa hakkında sürekli pozitif vurguya aldanarak şu vakit böyle olacak, şu vakit şöyle olacak beklemek yerine iyi takip ettiğim ilk 20 koinlerden al sat yapsam gene karlıyım. Bekle bekle nereye kadar.
snykutlug
Member
**

View Profile
July 29, 2018, 12:38:30 AM

Vericek vermesi lazım boşa beklemiyoruz yani bu sene vermezse bi sene daha beklerim napıyım elden bir şey gelmiyor ki gelse yapardık balinada değiliz pump dump yapabilelim mecburuz yani beklemeye.
instr_35
Newbie
*

View Profile
July 29, 2018, 08:24:27 AM

Verecek verecek ama ne zaman o çok sıkıntılı
Tüm coinlerin yükselmesi Çok uzun sürdü bu sefer. Beklenen yükseliş gelmedi
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
July 29, 2018, 09:37:59 AM

Şimdiye kadar sonuç vermediği zaman olmamış, eğer iyi projelerde hodl kaldıysanız eninde sonunda kendilerini toplayacaktır karamsar veya aceleci olmaya gerek yok diye düşünüyorum.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
July 29, 2018, 09:46:43 AM

Mutlaka verecek. Biz çok kısa vadeli düşünüyoruz. Belki şimdi elimizdeki 10 lira oldu 2 lira diye üzülüyoruz ama çok uzun vadede 100 olacaktır bilemeyiz. Önemli olan stratejik hamleler yapıp alttan toplamaya devam etmek

10 liradan 100 liraya çıkış için 10x gerekiyor, yakalanamayacak bir değer değil. Ama 2 liraya düştüğümüz zaman 5x yapması bile zor geliyor, kaldı ki 100 olana kadar 50x... Zaten bu düşünceler yatırımcıların bu dönemde yıpranmasına sebep oluyor Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ecol
Full Member

View Profile
July 29, 2018, 09:51:32 AM

Beklemek sonuç verecek tabi ki şimdi yüzde 60 zararla satmaktansa mantıklı olan zaten suan beklemek artacak zaten piyasa

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Gokhana51
Newbie
*

View Profile
July 29, 2018, 10:02:38 AM

Sabreden dervis muradina ermis. Beklemek ileride cok kazanacaginin gostergesi. Bundan 1 sene once dolar ne kadar hersey ne kadar ucuzdu dolar 3 liraydi simdi dolar 4.80 demekki ileride birseyler degerlenecekki o zaman bekledigine degecek ben sahsen bekliyorum ve bekledigime degecegini biliyorum. Projelerin cogu degerlenmeyi bekleniyor o yuzden sabredip bekleyin derim
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
July 29, 2018, 10:17:26 AM

son dönemde okuduğum yorumlarda "göstere göstere boğa gelmez" ifadesini sıkça okuyorum. bakınca aslında 3-5 yorum dışında öyle umutlu yazan da yok, yazanlara da ekistra tepki var sanki adam kötü birşey söylüyor. geçen pump döneminde de "düşecek" diyenlere tepki vardı ve düştü de...şimdi şu sec ve lighting olayı dışında öyle ahım şahım bir beklenti yok, mevsimlerden yaz (! kış olmalı mutlaka ve kuzey yarımküreye göre Wink) vs vs...

"göstere göstere boğa gelmez" diyenler aslında kısaca "boğa gelmeyecek" diyor ve ona göre konumlanıyor, o halde boğa gelecek çünkü asıl beklenti gelmemesi yönünde!
btc'nin yavaş yavaş çaktırmadan yükselmesi "göstere göstere" olduğundan yukarıdaki önermeye göre hareket ediliyor yani göstere göstere boğa geliyor. Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
July 29, 2018, 10:45:26 AM

bu piyasada beklemek her zaman sonuç verecektir. bu sene sonunda mı olur yoksa 2 yıl sonra mı olur bilemiyorum ama piyasa elbette yükselecektir.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
July 29, 2018, 10:53:22 AM

Eger imkaniniz varsa zararına satmayin. Bekleyin piyasa düzeltmesini yapacak o zaman kararinizi verirsiniz. Ama bu piyasa daha yolun başında ve guzel gunlere gebe
papadoc
Member
**

View Profile
July 29, 2018, 01:35:59 PM

Beklemekten başka çaremiz yok zararına satacağıma beklerim kış'dan beri bir hareketlilik yok yaz sonuna kadar böyle gider düşünüyorum
clementoniiiiii
Newbie
*

View Profile WWW
July 29, 2018, 02:05:38 PM

Piyasa bir kesimin iddia ettiği gibi balon değilse beklemek sonuç vermek zorunda.
Bheze
Sr. Member

View Profile
July 29, 2018, 06:11:22 PM

benim fikrime göre kripto para piyasası balon değil. beklemek neticesinde sonuç alacağımıza inanıyorum. uzun vadeli yatırım yapan holder kişiler sabrın sonunun selamet olduğunu bilirler. beklemekten başka yapacak bir şey yoksa bekleyelim.
instr_35
Newbie
*

View Profile
July 29, 2018, 07:03:21 PM

Bitcoin iyi giderken altcoinler neden böyle anlayamadım. Hal böyle olunca umarım beklemek sonuç verir insanın kafası karışıyor
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
July 31, 2018, 02:29:34 PM

beklemek sonuç verir her gün piyasadaki fiyatları takip etmek ten yoruldum bir gün sevinip gaza gelmek ertesi gün %30 düşüşü görüp lanet etmek heyecan ve stres veriyor. en iyisi uzun süre fiyatlara bakmadan beklemek. galiba.
helevela
Member
**

View Profile
July 31, 2018, 03:00:19 PM

tecrübeli arkadaşların da dediği gibi beklemek sonuç verecek ama iyi mi kötü mü bilinmez bence iyi olacak yine söylüyorum sabır çok önemli bu işte lütfen sabırlı olalım.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1459

Cashback 15%

View Profile WWW
July 31, 2018, 03:11:51 PM

çok fazla bir yatırımım olmadığı için zararda değilim ama işin açıkçası ben yıldım valla. şeytan diyor sat hepsini geç dolara, bir yandan da "az kaldı bekle lan" diyen göt var içimde. çoğu kişinin benim gibi düşündüğüne eminim. o zaman en azından bir sene daha şans vermek gerekiyor.

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
July 31, 2018, 05:08:18 PM

Şuan  zarar etmemek için en mantıklısı boğanın gelmesini beklemek bence.Benimde cüzdandaki herşey eridi resmen.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
zaza4700
Newbie
*

View Profile
July 31, 2018, 05:15:41 PM

vallaha  sevgili canım kardeşim beklemekten başka çaremiz yok ama buna emin olabilirsin elinde sonunda çıkış gelecektir hemde öyle böyle çıkış değil en az dört beş katlı çıkışlar olacak o yüzden size tavsiyem sabırla beklemeniz
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
July 31, 2018, 07:51:22 PM

Beklemek eninde sonunda bir şekilde istediğimiz kadar olmasa da güldürecek miktarda sonuç verecektir. O yüzden eriyen coinleri yok pahasına satmak yerine elindekini imkan buldukça arttırmaya çalış. Dipleri sonuna kadar gördü bunun bir tık üstü zaten tamamen bitmemiz demek. Ama bu zamanlarda yapacakların ilerde yüzünü illaki güldürecektir.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
nihattbolatt
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 31, 2018, 08:32:43 PM

işlenmeyen demir pas tutar demişler hocam boş beklemek uzun vadede belki işe yarasa da kısa vadede bir şey kazandırmaz diye düşünüyorum ben.

Silica NeXus                 
membalik
Newbie
*

View Profile WWW
July 31, 2018, 08:48:19 PM

Birçok kişi şuanda zararda. Piyasa bir türlü gerekli yatirimi çekemiyor çünkü cok fazla spekülatif haberler oluyor. Bu piyasa için en makbulü bize acil lazim olacak yatırımımızı degil az veya çok bize kisa surede lazim olmayacak miktarı kullanmamız.
Prott
Member
**

Merit: 32

View Profile WWW
July 31, 2018, 08:55:08 PM

Beklemekten başka çaremiz var mı ? Asıl soru bana kalırsa bu. Boğayı, tekrar yükselişi sabırla beklemek ve geldiğide daha da demeden kontrollü bir şekilde çıkış yapıp tekrar ayıda giriş yapmak lazım. Bunu yapabilmenin anahtarı sabır.

Geçen boğada açgözlülük yüzünden zarar ettim mesela.

kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
July 31, 2018, 11:43:07 PM

beklemek illa ki sonuç verecek ama bu kadar sabrettik şimdi iş dönüm noktasında az daha sabırlı olan kazanacaktır, sağlam durup sabırlı olmamız lazım.

deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
July 31, 2018, 11:51:30 PM

coinlerin eski ath seviyelerini gorebileceklerini sanmiyorum. bu sebeple coini nereden aldiginiza gore beklemenin sonuc verip vermeyecegini gorecez. umarim sonuc verirde cikabiliriz su piyasadan.
Allonee
Member
**

View Profile
August 01, 2018, 05:33:39 PM

Ben önceden beklemenin sonuç getireceğini düşünüyordum fakat artık bence körü körüne beklemek de makul değil yükselince satmak düşerse geri almak en doğrusu gibi geliyor.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 542
Merit: 124

View Profile
August 01, 2018, 06:11:46 PM

beklersen eğer zarardan kurtulursun, fakat buraya gelme amacımız para kazanmak. coini x fiyattan al, sonra 5 kat  aşağı gelsin, bekle ki ana parayı çıkarayım. çoğumuz, maalesef "kârı geçtim bari zarardan kurtulayım" modunda. O nedenle ölümüne hodl saçmalıktan başka bişey değil. yükselen trendde iken hodl belki ama ayı piyasasında hodl pişmanlıktır. her düşüşte keşke bir önceki düşüşte çıksaydım psikolojisi oluşuyor. yeri gelince vücudu kurtarmak için kolunu feda edeceksin
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 01, 2018, 08:15:46 PM

Neyi beklediğimize bağlı. Eğer beklediğiniz coin araştırmalarınız neticesinde umut verici ise, beklemeye değer. Er yada geç yükselecektir. Ama şunuda unutmamak lazım çöp olacak çok coin var.

ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
August 01, 2018, 08:22:35 PM

büyük olasılıkla verecek aslında beklemekten başka yapacak ne var sonuçta balina değiliz içerden tüyo gelmiyor. uzun vadeli deyip tutmaya devam ediyoruz. nihayetinde iyi altları bekleyin, scam olanları beklemeye değmez.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Bheze
Sr. Member

View Profile
August 04, 2018, 02:58:41 PM

Beklemek yerine fiyat oynamalarından yararlanıyorum, günlük ticaret bu hafta bana kazandırmaya yetti. Riskli olsa bile günlük ticaret yapmaktan kendimi alamam. Uzun vadeli yatırım güncel olarak uygun değil.
ferhat1242
Sr. Member

Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 04, 2018, 03:03:46 PM

Belki istediğimiz gibi sonuç vermeyecek ama beklemekten başka seçeneğimiz de pek yok gibi görünüyor Sad

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
Necroface
Full Member

simply getting the job done

View Profile WWW
August 04, 2018, 03:04:24 PM

eninde sonunda verecektir, sabır bu sektörün anahtarı, henüz daha çok başındayız, sektör çok daha fazla geliştiğinde, birçoğumuz yaaa elimde bilmem kaç xxx vardı da bilmem kaç liraya satmıştım diyecek.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
August 04, 2018, 03:06:04 PM

Yapacak başka bir şey kalmadığında beklemekten başka çare kalmıyor.

Bu yüzden yatırım yaparken riski olabildiğince minimize etmek gerekiyor. Bunun yanında terste kalmanın getirdiği psikolojik baskı, yanlış kararlara yol açabileceğinden yatırım yaptığınız kripto paraya güveniyorsanız beklemek belki de en iyi yöntem. Bununla beraber trading de bir başka yol ama o konuda teknik analiz ve sıkı takip gerekiyor.
Cafex
Member
**

View Profile
August 04, 2018, 03:30:28 PM

Beklemenin yerinde ve akıllıca olmasıyla beraber doğru hamleler yapmanın mümkün olduğuna olan inancım çok yüksek seviye de benim.
The Management
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 04:09:45 PM

Beklemek mutlaka verecek de asıl konu ne kadar bekleyeceğimiz. Yoksa şimdi en baş coinlere yatırım yapıp 5 sene beklicez dersek muhtemelen sermayemizi çok fazla katlamış oluruz. Fakat altcoinler de işler değişiyor.
zdrovie
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 04:13:16 PM

tek bir coinin yada token için yıllarca beklemeye bence gerek yok. Aralarında sağlam olan projelere de el atmak gerekir.Nerede çıkacağımızı bilmemiz lazım. Yoksa beklemek boşa olur

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
PastirmaliYumurta
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 04, 2018, 07:20:05 PM

Beklemek eski bir yöntemdir ancak her zaman işe yarar hocam Smiley Çünkü her proje shitcoin olmadan önce 1 2 defa ico fiyatının üstüne veya aldığınız fiyatın üstüne çıkar önemli olan sabretmek.

mustafayasinsenturk
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 07:24:32 PM

Şubat ayında da aynı seyleri soyluyorduk suan 5 ay geçmesine rağmen hala aynı seyleri konusuyoruz. bide şubat ayında daha 10000 bin doların altına düşmemişti yanlış hatırlamıyorsam. yani beklemek sonuç elbet verecektir. ama ne zman sonra orasını bilmiyorum.
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 04, 2018, 07:30:48 PM

Bu piyasa ne düşüşler yaşadı. Toparlanacakdır elbette. Her düşüşün bir çıkışı vardı. Sadece sabırla beklemek lazım.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
temeler
Sr. Member

View Profile
August 04, 2018, 07:33:39 PM

Dibin dibinin dibini yaşıyorum resmen ya, ama yine de sabırla yükselmesini bekliyorum. Keşke nakit param olsaydı da bu fiyattan biraz daha toplasaydım şu altcoinlerden.
complexity7
Member
**

View Profile
August 04, 2018, 11:23:13 PM

piyasa toparlanacaktır elvette şu 4000 dolardaki emirler öne çekilde 15000 dolar olacak garip bir 4000 dolar beklentisi var düşmeyecek arkadaşlar girin piyasaya boğa bizleriz hepimiziz

bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
August 05, 2018, 07:15:09 AM

beklemek sonuç verir vermesine ama elimizdeki koinleri satıp usdt'de kalmak daha mı anlamlı acaba. uzun zamandır bekliyoruz ama ne varsa eriyor.
asnafisna
Newbie
*

View Profile WWW
August 05, 2018, 07:55:33 AM

o neyi beklediğinle daha alakalı. Örneğin ins token. Baktın forumda alakalı konu açıldı. Pump yapıyor kaç gündür, haftadır. Zirveye geldiğinde aldın. Sonrasında bekleyiş, bekleyiş. Unutma ki balinalar zirveden değil, diğlerden maliyet yapar. Bitcoini hold edersen onun geleceği açısından yine olumlu tahminler yapılıyor. 3 sene içinde en çok güvendiğim coin bitcoin.
membalik
Newbie
*

View Profile WWW
August 05, 2018, 08:58:56 AM

Bu piyasa daha yolun başında ve bu yüzden sıçrayışlar yapmasi ve geri cekilmesi cok doğal. Ocak ayindan itibaren ciddi bir düşüş oldu çünkü hakikaten geçen sene fazlasiyla şişirildi. Ama ben blokchainin degerinin anlaşılmasıyla inanamayacagimiz rakamlari yakalayacagimiza inaniyorum. Uzun vadede size lazim olmayacak ve sizi zorlamayacak rakamlarla yatirim yapin ve bekleyin
zaza4700
Newbie
*

View Profile
August 05, 2018, 09:01:05 AM

evet kardeşim bence beklemek somnuç verecektir gecen senede aynı durumu yaşıyorduk ama yıl sonuna yaklaştıkça herşey güzel oldu o yüzden ben sizin yerinizde olsam yıl sonuna kadar beklerim
derameyy
Newbie
*

View Profile WWW
August 05, 2018, 12:17:09 PM

Biraz daha 7-8 bandında salınır sonrasında yukarı doğru hareketlenir. Her halükarda altların canı çıkacak dikkatli olun.
byzodiac
Full Member

View Profile
August 05, 2018, 12:51:30 PM

Valla sonuç vermezse sıkıntı, hep beraber batarız heralde böyle giderse. İnsanlar çok sıkıldı bukadar düşürmeleri hiç iyi olmadı piyasa için, umarım yakında düzelir de.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924

View Profile
August 05, 2018, 01:01:11 PM

Açık konuşmak gerekirse bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum. Eskisi gibi tadı tuzu kalmadı piyasaların. Onlarca insan battıktan sonra ve bu batışları tüm dünya duymuşken yeni yatırımları zor çeker projeler. İçerdeki para dönüp duruyor.
thovig26
Newbie
*

Activity: 103

View Profile
August 05, 2018, 06:20:43 PM

Yenide olsam az çok hata yaptım tecrübe kazandım bana göre sabretmek en büyük anahtar o yuzden beklemek en önemli şey.
yigitcoin
Member
**

View Profile
August 05, 2018, 06:32:36 PM

buralarda dolaşması çok mantıklı gelmiyor bana kripto tekrardan yatırımcı çekmeye başlayacaktır ihtiyacı olan tek şey fomo oluşturacak büyük haberler. insanların kaybolan güvenini tekrar toplamak için büyük haberler gelmeli.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
August 05, 2018, 07:19:59 PM

Piyasaya sürekli bağımlı halde yaşamak gerçekten insan psikolojisi için kötü bir durum. Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle c başından ayrılın ve sevdiklerinizle vakit geçirin. Aksi halde psikojinizin bozulduğu gibi kayıplarınız da artacaktır.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
August 05, 2018, 07:25:44 PM

Herkes altcoinlerin ETF ile dağılacağı konusunda hem fikir, çok emin konuşuyor,  piyasada bunu biliyorken tersi gerçekleşecek olmasın bu ihtimale yatırım yapıyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 05, 2018, 07:36:32 PM

Bekleyen kazanır.7 aydır zaten düşe düşe en dibe inmiş halde.Şu an tam bekleme zamanı.Eylül gibi piyasa hareketlenir.Güzel kazançlar yakalanmaya başlar.Bu iş sabır işi.2 ayda çok kazanayım devri geçti.Piyasayı iyi takip edip ona göre pozisyon almak en doğru olan.
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
August 05, 2018, 07:52:57 PM

Btc her zaman ath noktalarını geçti aynı usd/try gibi yön hep yukarı bu yüzden eğer uzun vadeli bekliyecekseniz bitcoin alın sadece yada portföyünüzün büyük bir oranı btc olsun
crazy1204
Full Member

View Profile
August 05, 2018, 10:12:20 PM

Beklemekten başka çaremiz var mı wan,eth,neo vs hepsi çökük durumda olduğunu görüyoruz satsak napacaz mecbur bekleyeceğiz elimizden başka bir şey gelmez.

khasank
Sr. Member

Merit: 281

View Profile
August 05, 2018, 11:52:07 PM
Last edit: August 06, 2018, 12:33:43 AM by khasank

Öyle veya böyle bekledik, şu an a kadar iyi yaptığımızı düşünmüyorum. Zaman neyi gösterir bilinmez ama keşke ilk düşmeye başladığında satsaymışız bea.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile
August 06, 2018, 04:43:47 AM

valla hocam, sabretmek önemli, ama sabrede ede artık takati kalmadı insanların bence bir şeyler yapmak lazım
natureltiqqy
Full Member

View Profile WWW
August 06, 2018, 08:20:25 AM

Sabırsızlardan olup paralarını sabırlılara aktarmak istemeyenler beklemeye devam etmelidirler. scam bir coine denk gelinmedikçe bekleyebilen zarar etmez.

deliedenpsikolog
Jr. Member
*

View Profile
August 06, 2018, 12:16:59 PM

Sabırsızlardan olup paralarını sabırlılara aktarmak istemeyenler beklemeye devam etmelidirler. scam bir coine denk gelinmedikçe bekleyebilen zarar etmez.

hocam benim de en korktuğum şeylerden biri scam e yakalanmak, o yüzden ince eleyip sık dokuyorum
redsilentstorm
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 12:19:15 PM

Uzun zaman önce açılmış ve sanki bugünü anlatan bir konu başlığı maalesef ozamn çıkılsaydı bugün daha karlı oranlar da altlardan alınabilir di. Ancak acaba şöküş bitti mi yoksa bir bu kadar daha devam eder mi işte herkesin cevabını merak ettiği bir soru.
redboxneo
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 02:31:32 PM

neyi bekliyorsun. kimisi bounty den aldığını satmak için pump yaşanmasını bekler. garantisi yok. kimisi bitcoini 18000 dolardan almıştır. hala satmamış bir gün bitcoinin çıkacağını bekler. ben az önce biraz alım yaptım çünkü beklentim şu an için var. ama o beklentiyi alt-üst edecek gelişme olduğunda küçük zararla hemen çıkacağım.
kubra68
Member
**

View Profile
August 06, 2018, 03:13:48 PM

bence beklemek sabırla beklemek istediğimiz yöndeki sonuçlara yakın bir değerde sonuç verecek diye düşünüyorum yeterki manipülasyona gaza gelmeyelim bir gün mutlaka istediğimiz değere gelecek eğer bildiğimiz talep arz durumu söz konusu ise

Cashcash
Sr. Member

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 06, 2018, 03:19:46 PM

Doğrusu hep BTC de durmaksada bugüne kadar hiç başaramadım . Çünkü altların daha çok kazandıracağını düşünüyorum . Fakat altlar daha fazla zarar ettiriyor .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 06, 2018, 04:54:06 PM

sadece beklemek tabii ki bize sonuç vermez. al sat yaparak veya kampanyalara katılarak desteklemek gerekiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ahmedibircan1
Newbie
*

View Profile
August 06, 2018, 05:25:50 PM

Her zaman sonuç verir beklemek gittikçe dünyadaki para miktarı artıyor insanlar zenginleşiyor ama bitcoin 21m adet şuan dünyada bu kadar az olup değeri 7000 dolar olan başka birşey var mı ?
Delimelibeli
Jr. Member
*

Activity: 80

View Profile
August 06, 2018, 05:48:06 PM

bi ara alıp unuturduk sonra mutlu olurduk, şimdi de aynısını tavsiye ediyorum, önceden bunlar yoktu elimizde şimdi yine yok gibi düşünün.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
August 06, 2018, 06:40:14 PM

valla aylardır hold hold diye avuttum kendimi keşke satsaydım diyorum şimdi ICON benim en güvendiğim coindi mesela ICO dan beri elimde tutuyorum 12 13 doları gördüğünde dahi satmadım şuanda 1 doların altında işlem görüyor.piyasay girdi gireli en düşük seviyesinde.bir zamanlar 30 bin dolar olan şey şuanda 2000 dolar falan ediyor.gelde sat şimdi bekliyoruz hala
Sekon
Full Member

View Profile
August 06, 2018, 07:29:49 PM

Beklemenin sonuç vermesini umut edeceğiz başka bir seçenek yok bu durumdan satmak çok sıkıntı olacak  5 kat 10 kat zararla satmak yerine bekleyeceğiz.
Hovarda
Full Member

Merit: 185

View Profile
August 06, 2018, 07:38:03 PM

Bir daha o ATHler gelir mi bilmem ama şuan için beklemekten başka seçenek yok.  Artırabildiğimiz kadar adet artırıp bir sonraki boğaz sezonunu beklemelisiniz.
Mavilcposeti
Full Member

View Profile
August 06, 2018, 11:54:45 PM

ayı piyasasın mantığı budur.seni beni bekletip hevesimizi kırdırıp sattırmak.tek zihniyetleri bu sadece.ne yapmayacağını bilmen lazım zarardayken satılmaz.fakat iyi tradersındır risk alıp daha kazanırsın.
Compact_Racer_729
Full Member

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
August 07, 2018, 04:28:24 AM

bence sabır etmek gerekiyor, eldeki malı ucuza vermemek gerekiyor o tiplere, bana kalırsa iyi bir pump gelecek

DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
August 07, 2018, 05:54:25 AM

bence sabır etmek gerekiyor, eldeki malı ucuza vermemek gerekiyor o tiplere, bana kalırsa iyi bir pump gelecek

Aynen katılıyorum, ama artık eskisi kadar yoğun bir pump yaşamayabiliriz. Beklediğimiz yerlere yada maliyetlerimize gelmesi bile mümkün olmayabilir.
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 07, 2018, 06:52:05 AM

Neyde beklediğiniz de çok önemli tamamen de kaybedebilirsiniz paranızı. Ama istisnai bir durum tabi bu. Doğru coinlerde beklerseniz bu günleri unutursunuz kısa zaman sonra.

bekserson
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 07, 2018, 07:00:55 AM

şöyle düşünelim. cardano, tron bunlar ucuz kriptolar. bunları beklemek gelecek açısından parlak değil mi? hani bitcoin rallisinden olumlu etkilense ve yüzde bilmem kaç yapsa. beklenecekse ucuz, sürekli övülen, gerçekçi vizyonu, hacim eksikliği olmayan kriptolarda beklenmeli. o da peyder pey. tek yerden tüm para ile almak da hata.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
atarliromantik38
Newbie
*

View Profile
August 07, 2018, 07:04:09 AM

bence verecek hocam, ne demiş atalarımız sabreden derviş muradına ermiş. bir şekilde muradımıza ereceğiz
KodesCrew
Full Member

Merit: 101

View Profile
August 07, 2018, 07:44:04 AM

piyasada para bollaştıkça coinlerin değerlenmesi kaçınılmazdır. şuan dünya genelinde sıcak parada bir çekilme söz konusu. bunun etkilerini ülke olarak döviz kurları üzerinde görüyoruz, crypto tarafında da etkileri hissedilir derecede hacim daralmalarına ve fiyat kırılmalarına neden oluyor.

gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
August 07, 2018, 08:41:04 AM

bir toplasa piyasa her şey kendine gelecek, kötü olan coin bile adam akıllı bir artış gösterecek, ama sabırda sabır sabırda sabır. bakalım ne zaman bitecek bu sabır.
mcnncnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 07, 2018, 08:45:54 AM

ABD'nin izlediği faiz politikasının da büyük paraların girmesini engellediği savunulabilir. Şu an dolarda kalmak verdiği faiz açısından da rezerv para olması açısından da yatırımcılara cazip geliyor. Bu piyasa da etkileniyor haliyle.

procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 07, 2018, 10:25:15 AM

Ben bekleye bekleye elimdeki coinleri erittim resmen, bekleyerek bayağı fırsat kaçırdım. Şu anda da kaçırır mıyım bilmiyorum ama dibi görsem de bekleyeceğim bakalım

mestulum
Jr. Member
*

View Profile
August 07, 2018, 11:18:38 AM

valla şu aşamada icoya yatırım yapmak inanılmaz riskli. ico fiyatına bakıyorsun, token borsaya dahil olmuş. yarısına gelirse iyi. hele ki bitcoindeki belirsizlik devam ettiği sürece bu işler gerçekten zor. bountyci de hak ettiği kazancı alamaz hale geldi.
helevela
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 03:00:18 PM

beklemekten başka çare var mı ki? varsa onu yapalım hocam. yani zarar almış başını gidiyor bu durumda ne yapabilirz beklemekten başka ha zarara razıysanız o başka.
semimall
Newbie
*

View Profile
August 07, 2018, 05:15:48 PM

yüksek fiyattan alanlar mecburen bekleyecekler onun kaçarı yok zaten zarardalar. ancak farklı seçenekleriniz varsa warren buffet'ın genel yatırım  tavsiyelerine bir bakın derim.
kayiboyu
Member
**

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
August 07, 2018, 06:09:07 PM

artık bunu anlamalıyız ki bu saatten sonra beklemekten başka çaremiz yok paşa paşa bekleyeceğiz ve ne olacaksa hepimize olacak bu kadar basit.

triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
August 09, 2018, 08:49:32 AM

bitcoin düşme konusunda bence yorulmadı. yani onu bilerek düşürmeye çalışan ve bunda da başarılı olan bir batılı ülke var desek daha doğru olur. bakın bu sene dump yılı olarak geçti ve kalan aylarda aynısı devam edecek bence. yanılabilirim.

ama 2019 düşüşün devam ettiği ve yavaş yavaş toparlanma olduğu yıl olabilir. tabi amerika aynı hızda uğraşır ise bu da hayal olur. herkes kendine göre parasını yönetsin. 1 milyon dolar bitcoin fiyatı olma hedefi gerçek bir rüya da olabilir.

koinnman
Jr. Member
*

Activity: 32

View Profile
August 09, 2018, 08:57:58 AM

Satın. Derhal USDT'ye geçin. Geçen gün de altcoinlerden çıkılması gerektiğini söylemiştim. 1 2 gün de bile felaket düşüşler söz konusu. Kasıma kadar erimeye devam edecek. Kasımda tekrardan alıp coin sayılarınızı artırmış olursunuz.

Altcoinlerde hodl devri bitti.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
August 09, 2018, 09:34:43 AM

benim fikrime ve araştırmalarıma göre bekleyen yatırımcı satan yatırımcının durumundan daha iyi bir sonuç elde edecektir.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
August 09, 2018, 09:55:02 AM

çok para yatıranlara geçmiş olsun. ben bana koymayacak miktar yatırdım. kaybettiğim de airdroplarla çıktı. o yuzden çok da sikimde degil sonuna kadar beklerim gerekirse sıfırlansın.
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 09, 2018, 11:43:19 AM

Şu an için başka yapacak bir şey yok mecbur bekliyoruz. Mutlaka bir gün geçen seneki gibi artacaktır piyasa. O günü beklemekten başka yapacak bir şey mi var.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1246

View Profile
August 09, 2018, 11:48:23 AM

Beklemek bu piyasada her zaman sonuç vermiştir ama önemli olan tepeden satmak onu yakalamak elinde sadece coin olması sadece uzun vadeli yatırım oluyor buna panige gerek yok ama insanın içini darlıyor bu düşüşler beklemek en iyisi kar ettikçe ufak ufak satmak

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kral2100
Jr. Member
*

View Profile
August 09, 2018, 02:06:48 PM

araştırmalarıma göre orta vadede bekleyenlerin güzel sonuçlar alacağını tahmin ediyorum.

tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
August 09, 2018, 08:36:26 PM

beklemekten başka bir çözüm varsa söyleyin onu da yapalım. amuda kalkın deseler hep beraber amuda kalkıp halay çekecek moddayız yani o derecede. kimse de dolar kalmamış. herkes altcoinlerde sıkışıp kalmış. insanların yüzde 90 terste x20 değer kaybetmiş coinlerde terste kalmışken beklemeyipte ne yapacağız. btc 1000 dolarada düşse tek umudumuz beklemek ve altcoinlerin btc ile birlikte en azından bir boğa sezonu yaşatmasını dilemek. böylece bir nebze olsun zararları azaltmış oluruz, kim bilir belki biraz da kar alırız. yani tek çare beklemek.
adept
Full Member

Activity: 223

View Profile WWW
August 09, 2018, 08:49:58 PM

Kripto para piyasası verileri son 1 yılın en düşük seviyesinde olup beklemekten başka elden ne gelir diyorum bende burdan çıkış yapmanın ne anlamı ne gerekliliği var. Hesapları bir kaç yıla yayacağım kısa vadede beklentim kalmadı.
coinpool_de
Sr. Member

View Profile
August 09, 2018, 08:56:47 PM

Zarar etmeyen kimse olmamıştır son aylarda. Daha tecrübeli olanlar zararı en aza indirgemeyi başardılar sadece. Aman panik satmayalım, aman hodl derken eriyip giden çok şey oldu. Ama yine de beklemek sonuç verecek diye düşünüyorum çünkü bu piyasa böyle sönüp gidemez.
ahmedibircan1
Newbie
*

View Profile
August 09, 2018, 08:59:56 PM

Şimdiye kdar vermiş grafiğe baktığımızda bundan sonrada beklemeye deyeceğini düşünüyorum belki bitcoin 3bin dolara düşer ama yükselişi daha büyük olur o yüzden umudunuzu kaybetmeyin satmadıkça zararda değilsiniz
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 10, 2018, 07:18:22 AM

Uzun vadeli düşün ki anlık psikolojik sürülere kapılma dostum.Bir yerde mutlaka istedigin olacaktır.Şahsen benim şuanda hatrı sayılır sepetlerim var ve her zaman ilerisini düşünüyorum.
phoneiX
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 10, 2018, 07:42:58 AM

Beklemek sonuç bence verecek.Marketin belli bir noktası var onun altına inmez.Şuandada zaten tekrar yükseliş başladı.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
August 10, 2018, 08:25:52 AM

Açıkçası ben ümidi kestim bakalım neler olacak yine kaybedeceğzi tabiiki

felixesteban
Member
**

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 10, 2018, 11:18:55 AM

Marketi oluşturan şey inişlerin ve çıkışların olması bu sayede devamlı yeni fırsatları da doğuruyor. Görünen o ki içinde bulunduğumuz bu düşüş trendi bir süre daha devam edecek ama güzel günleri göreceğimiz günler illa ki gelecek. Bu yüzden beklemekten başka bir çözüm şu an için yok.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
August 10, 2018, 11:28:14 AM

Market cap 160 milyar dolara düşene kadar bir sonuç beklemek yanlış olur.Bu duruma gelmesi 45-60 gün felan alacaktır.Btc nin değeri 75 milyar dolara kadar geriler diye düşünüyorum. Fiyatlar bu derece düştükten sonrada en az 4-5 ay bu bölgelerde sürünür.Az yukarı az aşağı derken,gerçek bir trendin başlaması 2020 yi bulur diye düşünüyorum.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
luppecuppe
Full Member

View Profile
August 10, 2018, 12:07:54 PM

İnşallah süreç o kadar sürmez diyecem ama resmen piyasayı öldürüyorlar şu anda bu kadar gerilemenin piyasaya bir çöküş getirmesinden endişe ediyorum. Umarım tahminlerimiz yanlış çıkar da bir an önce yükseliş görürüz.
Dyatrev
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
August 10, 2018, 12:18:58 PM

Beklemeyi doğru yaparsan sonuç verir elbette ama zamanında usd ye de geçmeyi bilmek gerekiyor. Çoğumuz bunu yapamadık ve zarardayız. Hala beklemeye devam ediyoruz bir umut. O para yokmuş gibi davranmak en mantıklısı.
tmskcimen
Member
**

View Profile
August 10, 2018, 12:20:30 PM

Bekleyelim bekleyelimde tl geçince napıcaz paraları zengin mi olucaz ülke battı artık direk yurt dışına kaçmamız lazım aklımda ilk o fikir bulunuyor parayı bulursam kaçar giderim dün hesaplıyodum 500bin tl yapıyo istediğim rakamlara ulaşırsa elimdekiler şimdi 650k falan dolar sağolsun bekleyin zengin olucaz tl olarak Cheesy
kral2100
Jr. Member
*

View Profile
August 10, 2018, 06:59:53 PM

bu durumda yapılacak farklı bir hamle büyük oranda olumsuz yönde bizlere geri dönüş yapacaktır bu gerçekleşebilir.

Necroface
Full Member

simply getting the job done

View Profile WWW
August 10, 2018, 08:21:36 PM

verir verir, bozma moralini, geçen yaz ben rigi tekmelicektim, fişini çekip balkona attım, ama yaz sonu beklenen koşu başladı, keşke kazıp tutsaydım elimde, hatta sia dual yapsaydım deyip pişman oldum.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Killermoney35
Full Member

Merit: 193

View Profile
August 10, 2018, 08:32:23 PM

vermezse zaten kepenkleri kapatacağız birçoğumuz bu gidişle açık konuşayım ben ziken hold oldu en basitinden bountyden zipt kazanmıştım geldiği gibi satsam 18 bin liraya yakın para ediyordu şimdi ise 4 bin lira falan yapıyor.ama elimde tutmaya devam ediyorum ne hikmetse amk düştükçe düştü herşey
longthu
Hero Member

Activity: 728

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
August 11, 2018, 03:41:15 PM

Bekleyen herksin bugüne kadar para kazandığı ortada, yeterince sabırlı olan zamanı geldiğinde kar etmeye başlar. Buradan satış yaptıktan sonra yukarıdaki fiyattan geri almaktansa bekleyin derim.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Coinredd
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 08:35:06 PM

bunu kesitmek çok zor. hepimiz öyle umut edelim. yani borsa mantıgına bakarsak illaki yükselişler gelicektir ama eskisi gibi 10 20x ler olmayabilir
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746

View Profile
August 11, 2018, 08:46:58 PM

Hiçbir şeyin garantisi yok öncelikle bunu kabullenmek gerek bence. Ama eninde sonunda beklemenin sonuç vereceğine inanıyorum, sonu olmayan bir piyasadayız ve yeniden ne zaman canlanır belli olmaz.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
icegeekfresh
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 10:23:39 PM

Valla umudumuz o yönde, bazen insan diyor inşallah boşa beklemiyorumdur aylar geçiyor gittikçe daha kötüye gidiyor biz güzel şeyler beklerken, sabredelim bakalım.

emrears05
Full Member

Merit: 112

View Profile
August 12, 2018, 04:21:09 PM

bitcoinde, etherde bekleyen için sonuç alma yüzdesi ne kadar yüksek ise altlarda bekleyen için o yüzde baya düşük benim gözümde. hani elimize 3-5 bounty den bir şeyler geçiyor. dump gibi bir bitmek bilmeyen sezonun içerisindeyiz. ralli başlayacak, katlayacağız. yok öyle bir dünya. iconun altına sarkıp da 3-5 bir şey almaya bakıyoruz. piyasada aşırı belirsizlik var.
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
August 12, 2018, 04:23:53 PM

yani şubattan bu yana bekliyoruz ama hala iyi giden birşey yok. Hatta dahada kötü  durumdayız şuan. Eğer subatta beklemeyip satmış olsaydık şuan mükemmel bir karda olabilirdik. Ama yappacak birşey yok bu saatten sonra mecbur bekleyceğiz.

jasernity
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 03:01:52 PM

Beklemek sonuç bence verecek.Marketin belli bir noktası var onun altına inmez.Şuandada zaten tekrar yükseliş başladı.

ama market dediğimiz 1800 kripto para. pre-ico satış fiyatının bile çok altında hatta %90'a yakın eriyen bir sürü token var. bir şekilde zararı kabul edip sattıktan sonra coin almaya yöneliyorlar. o da bitcoine geçiş anlamına geliyor hep. yani beklemek olumlu-olumsuz yanı kestirilemez.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
August 14, 2018, 12:30:15 PM

bu durumda yapılacak farklı bir hamle büyük oranda olumsuz yönde bizlere geri dönüş yapacaktır bu gerçekleşebilir.

katılıyorum. 1000 tane tetherusd var attın borsadadaki cüzdanda duruyor. hiç bir şey yapmasan bitcoin 5800'e geldi oradan şansını deneyebilirsin. veya bitcoin daha düşüyor diyelim Türk lirası açısından değer kazandı yani bazen tetherde kalmak bile paranın değerini artırabiliyor.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
Arksun
Sr. Member

View Profile
August 14, 2018, 12:39:36 PM

Konu şubatta açılmış, işin üzücü yanı şubattan beri içindeki hevesi umudu kırmadan bekleyenlerden biri de bendim. Ama artık sabredecek kuvveti göremiyorum kendimde, bir an önce toparlamaya başlasın artık şu piyasa.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
August 14, 2018, 12:50:48 PM

ayı denilen piyasada beklemenin en ahmakça iş olduğu 2018 yılında sözde uzmanlara aksiyonlu olarak öğretildi.

ayı piyasasında sat al sat al günlük bunu yapanlar kazandı. hodl yapanları hodlladılar.
örnek:ben

ya mağdur kardeş sen buradaki 3-5 kişiye ne bakıyosun burada bana demediklerini bırakmadılar eth 800 dolarken alın diye başlık açıp bize saydıranlar vardı eth her 100 dolar düştüğünde alım fırsatı diye zıplayıp sonra kayıplara karışanları da gördük. 700-600-500 dolar derken 240 dolardayız daha geçen hafta 350 dolarken eth alın daha da düşmez diyenler hala yazıları duruyor. o gün ben 250 olacak demiştim. şimdi 180 dolar olacak diyorum. sen sen ol buradaki yorumlara hiç bakma hodl muş yiyim ben o hodlu. şimdi diyorlar daha düşmez ben de diyorum piyasanın market capı 120 milyar doları gösterecekler bize
gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
August 14, 2018, 01:35:47 PM

şubatta söylenilen piyasa darmaduman lafı ile şimdiki karşılığı acaba bir mi şimdi olsa bu başlık darmaduman lafı tam da uygun olurdu işte.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268

View Profile
August 14, 2018, 02:29:32 PM

beklemek muhakkah sonuç verecektir diye düşünüyorum. sabretmekte fayda var. biraz riskli görenler olabilir şu an ki durumda beklemeyi fakat zararına satmaktansa beklemek en mantıklısı olacaktır.
cacakax
Member
**

Activity: 299

View Profile
August 14, 2018, 02:31:20 PM

8 aydır beklemedeyiz, çıksın artık böyle iş mi olur
mahoni2100
Member
**

View Profile
August 14, 2018, 02:32:23 PM

beklemek her türlü sonuç veriri bu sonuç olumlu da olabilir olumsuz da olabilir her türlü sonuca hazırlıklı olmak lazım ama bekleyen yatırımcılar faydasını göreceklerdir.

Bilgent
Member
**

Merit: 13

View Profile
August 14, 2018, 04:05:42 PM

beklemek tabii ki sonunda sonuç verecek şu an bekleyişlerimiz belki kötüye gidiyor sanıyoruz ama pes etmemek lazım piyasa uçuşa geçtiğinde iyi ki diyelim.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
deepocean
Hero Member

View Profile
August 14, 2018, 04:58:13 PM

tekrar tekrar söylüyorum beklemek nerde olduğunuza bağlı olarak sonucu ona göre verecektir ama genelde boğada her şey iş yapabileceğnden dolayı pek sıkıntıya girmeyin.
CoinMegaStock
Member
**

Stock

View Profile
August 14, 2018, 05:16:40 PM

zararın % 80 se bekelemekten başka çare yok en sonunda ya sıfır olacak yada geri  dönecek geçen biri % 500 zarar diyor yani % 500 zararda nasıl oluyor en fazla % 100 yapar 0 değerle çıkarız olacağı bu.artık olay anlaşılsın. Tongue

Bitcoin
ccocacola02
Newbie
*

View Profile WWW
August 14, 2018, 05:49:47 PM

sadece beklemek tabii ki işe yaramaz. bu sebeple bulduğum her kampanyaya atlayıp piyasaya soktuğum parayı çıkarmaya çalışıyorum.
burkay
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 14, 2018, 05:52:43 PM

Herhalde bu postu açan arkadaş şuan ki durumu görseydi hep kafayı yerdi, çünkü dibin dibi diye birşey kalmadı tüm altcoinler nerdeyse magma denilen yere kadar indiler, gerçekten yatırımcı açısından güven olayı da sona ermeye doğru gidiyor.

ethereumcu
Full Member

Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
August 14, 2018, 08:09:58 PM

beklemek kesinlikle sonuç verecektir. elbet bir gün piyasa kendine gelecek ve artışlar yaşanacaktır ama tabi bu da biraz bizim sabrımız ve kararlılığımız ile orantılı.

inşallah hocam valla beklentimiz o yönde, inşallah iyi yerlere gelir piyasa, yoksa işimiz çok zor

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Hc01
Sr. Member

View Profile
August 14, 2018, 08:17:25 PM

Tek çözüm altları ledgere atıp 3-5 ay kaybolmak, piyasaya bakmaya gerek bile yok bence. Bikaç ay icinde olcaksa olur olmazsa belkı 1-2 yıl bıle bekletırler boyle, oyuzden cok da hergun fıyat vs bakıp durmayın derım.
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
August 14, 2018, 08:30:43 PM

piyasaya çok kafa yormamak gerekiyor, şu dönemde hiç bir taktik işlemiyor piyasaya baş aşağı gidiyor, bence biraz mola vermek mantıklı
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 14, 2018, 08:34:40 PM

En güzeli galiba şu an tatile çıkmak unutun artık kripto piyasasını nadasa bırakın elbet artacaktır ben haftaya tatile gideceğim stres stres nereye kadar
clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
August 14, 2018, 08:36:26 PM

Bunu cevaplamak zor ancak şöyle bir durum var. Bu forum Bitcoin başta olmak üzere kripto paralar üzerine bir forum. Burada olan insanın bu piyasaya bir inancı olmalı diye düşünüyorum. Bu nedenle de inancımız yoksa beklemenin anlamı yok. Eğer bir gün süper yükselişler olacaksa beklemek çözüm olabilir.
barslanhan
Member
**

Activity: 658

Graphic Designer

View Profile WWW
August 14, 2018, 09:24:58 PM

Konu Şubat ayında açılmış ve hala elle tutulur bir gelişme görülmemiş, hatta daha da gerilemiş tüm pazar. Bence buradan daha düşerse dünyanın merkezine doğru düşmeye başlayacak. Eksi değerlere doğru düşer herhalde çünkü düşecek yeri kalmadı bizi de eşekten düşmüşe çevirdi. Kimselere etmem şikayet ağlarım ben halime adlı şarkıyı dinliyorum bol bol.. hatta arada İbrahim Tatlıses' den Allahım neydi günahım şarkısını dinliyorum. İyi geliyor beklerken
sectorim
Member
**

Merit: 14

View Profile WWW
August 18, 2018, 07:36:09 AM

altlarda beklemek her zaman size kazanç olarak dönmez. al işte geçen gün %50 gibi pump yaptırdılar. bunu 1-3 gün içinde yaptılar. önemli olan kritik alıcı kitlesi yoğunlaşabilecek seviyeleri kırıp kırmaması. beklemek ise her zaman kazandırmaz. neyi beklediğin daha önemli.

kral2100
Jr. Member
*

View Profile
August 18, 2018, 07:43:43 AM

Çok uuzun süre oldu  ve yatırımcıların hemen hepsi totalde zarar etmiş durumda beklemek olumlu sonuçlara giden ilk basamak.

ksteve96
Full Member

alcedoplatform.com

View Profile WWW
August 18, 2018, 10:27:42 AM

Nereye kadar bekleyeceğiz bir kaç yıl derseniz beklemek sonuç verecek ancak bi kaç ay derseniz beklemek sonuç vermeyecek. Eski oyuncular satış zamanı ve alış zamanı konusunda deneyimli yeniler zararda.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
August 18, 2018, 11:39:51 AM

Beklemek sonuç verecek tabi neden vermesin bu piyasanın 100 küsürlü market capini biliyorum 900e yaklaştığı zamanları biliyorum elbet bir gün geri gelecek bu market cap hatta dahada artacak önemli olan nerde olduğumuz hangi coinlerde durduğumuz
The Management
Full Member

View Profile
August 18, 2018, 04:30:17 PM

Geçen gün binance hesabıma bir göz atayım dedim. Bir tane coin 6 da 1 fiyatına diğeri 4 te 1 fiyatına düşmüş. Zaten ben hodl olarak piyasayı bırakalı çok olmuştu ama şimdi istesem de çıkamam kaldık böyle  Smiley he boğa sezonunda muhtemelen sermaye fiyatıma geri çıkacaktır hepsi ama bakalım 3-5 bir şeyler kazandıracaklar mı asıl mesele o. Millet 5x-10x-15x yaparken ben %20-%30 la kalmam umarım
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746

View Profile
August 18, 2018, 05:14:13 PM

Buraya kadar sabırla bekledik ve maalesef daha kötüleşeceği söyleniyor son zamanlarda. Yolun sonu nereye varacak bilmiyorum ama inşallah bu sürecin sonunda üzülüp pişmanlık yaşamam.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 18, 2018, 05:58:58 PM

Beklemek her zaman kazandırır. Bu piyasanın kuralı bu acele ile davranan her zaman kaybeder.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
PinkBlue
Full Member

View Profile
August 18, 2018, 06:25:10 PM

şuan en mantıklı hareket beklemek gibi ama daha sonra ne olur bilinmez. Bekliyoruz bakalım şansımıza ne olacak
adempostaci
Member
**

View Profile WWW
August 18, 2018, 06:39:46 PM

İşi bilenler en az zarar ile kapattılar ama paniğe kapılanların elindekiler eriyip gitti. Ama beklemek en iyisi şuan
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 18, 2018, 06:39:58 PM

Beklemek mantıklı ama fırsatını gördüğünde al-sat ile vurup kaçmakta önemli.Tek başına beklemek biraz sıkıcı olabilir.Borsayı takip etmek ve sağlam projelerin haberlerini izlemek bir nebze olsun günlük al-sat imkanı veriyor.Bütçenin belli bir kısmını buna ayrılabilir.
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
August 19, 2018, 05:51:12 AM

Birçok kişi şuanda ciddi zararda. O yüzden, piyasaya Boğanın nasıl geleceğini açıklıyorum arkadaşlar: Küçük yatırımcılar geri döner ve piyasa hafif yeşillenir. Sonra daha çok yatırımcıyı çeker bu durum. Tabi yemyeşil olur ortalık ondan sonra Boğa dayanabilir mi? Dayanamaz, yeşilliği görünce dalar hemen.. Bizde etinden sütünden faydalanmaya başlarız yıl sonuna kadar böyle devam eder. Ama yeşillik şart.. Grin
mcnncnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 19, 2018, 06:49:40 AM

kuru kuru beklemek kimseye fayda vermez. bence iki seçenek var. ya twet imza vs kampanyalarına girip çalışmak yada  hesaplardan çıkış yapıp boğayı beklemek.

byzodiac
Full Member

View Profile
August 19, 2018, 10:43:43 AM

Ben sabreden insanın eninde sonunda kazançlı çıkacağını düşünüyorum geçmiş tecrübeler de bunu gösteriyor, sabırlı olmak 6 ay belki bir yıl işin en zor kısmı ama dayanın eninde sonunda düzelicektir piyasa.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 19, 2018, 10:54:21 AM
Last edit: August 19, 2018, 11:13:03 AM by HARDCRACKERS

şubattta açılan konu o zamandan bu yana değirmen altından akan su barajı doldurdu enaz 50 kere silkemeleme oldu ve piyasa şu nada gene sürünüyor.
Eğer 1800 coinin coinmarket capteki sıraya göre  ilk 50 de olan varsa elinde sorun yok da sen gidip 1750 ci coine parayı bağladım ve x100-x1000 yapıcam dersen para battı görünen o.

https://coinmarketcap.com/16

https://coinmarketcap.com/17

https://coinmarketcap.com/18

https://coinmarketcap.com/19

özellikle son sayfa coinler hacim yok ne olduğu belli değil işlem yapılan borsalar bile tırt gibi.alanın elinde kalacağı kesin gibi. Huh
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
August 19, 2018, 11:44:24 AM

5 yıl geriye dönüp markette ilk 30 da olan altlara bakın şimdi yüzde sekseni ortada yok. Coinmarketcap web sitesinde 1845 alt listeleniyor. Bunların gene yüzde doksanı çöp olacak. Bitcoin ve Ethereumdan vazgeçmeyin.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

sunistator
Newbie
*

View Profile WWW
August 19, 2018, 03:34:08 PM

bitcoini beklemek sonuç verebilir. Altcoini beklemek mi? O iki ucuz keskin bıçak. Bitcoin 3-4 sene içinde tarihi zirveleri görebilir. Ama o aşamada şu zamanki altcoinler hala piyasada olur mu, olursa nasıl olur orası muamma.
helevela
Member
**

View Profile
August 19, 2018, 03:39:06 PM

verecek tabii ki yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik az daha sabretsin herkes yakında iyi şeyler olacak hissediyoruz boğaya az kaldı girip girip çıkıyor zaten.
Arksun
Sr. Member

View Profile
August 19, 2018, 03:43:59 PM

Beklemek sonuç verse de vermese de bizim elimizde daha iyi bir seçenek yok bence. Her halukarda beklemek zorundayız, ne sonuç verdiğini de ancak o zaman görürüz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cemetin54
Member
**

View Profile
August 19, 2018, 03:46:37 PM

Beklemek sonuç verecek ben inanıyorum ki birazda olsun para kazanabileceğiz burda kimse bu işin teknolojisinde değil herkes parası peşinde ondan herkes kazanır umarım bekleyipte kazanmayanda yoktur böle yatırımlarda.
KoinGuru17
Member
**

View Profile
August 19, 2018, 09:07:58 PM

Beklemek sonuc verecektir ancak hangi projede ve ne kadar beklenebilecegi onemli. Hodl yaparkende olmayacak dua ya amin demek pek de mantikli degil. Ben kendi acimdan guvendigim projelerde beklemenin ilerleyen donemde kazandiracagini dusunuyorum. Yatirim icin ayirdigim paraya su an icin ihtiyacim olmadigi icin beklemekte herhangi bir sikinti gormuyorum. Yukselis gordukce kademeli cekim yapabilirim.
alfredobitcoin11
Jr. Member
*

View Profile
August 19, 2018, 09:36:49 PM

Beklemekten başka yapacak birşeyimiz yok malesef bu dönemi trade yaparak geçitiyorum elimdeki btc miktarını artırmaya çalışıp sıfır zararla çıkmak istiyorum ama yönün nereye gittiği belli olmuyor hele altlarda bu imkansıza yakın.
KralSakir
Member
**

View Profile
August 19, 2018, 09:43:04 PM

Beklemekten başka çaremiz yok gibi gözüküyor güncel tabloda mecburen hep birlikte bekleyeceğiz sabrederek.
rbauer85
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 26, 2018, 07:14:58 PM

Elde olan BTC miktarını artırma çalışmaları yaparak dönemsel problemli günlerden geçebilirsiniz ama BTC fiyatı güven vermeyen etkenlerden oluşuyor. Uçucu piyasa her zaman sürpriz oluşturabilir.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

View Profile
August 26, 2018, 11:27:41 PM

bence verecek hocam, sabretmek gerekiyor, sabır her şeyi çözüyor diye düşünüyorum
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
August 27, 2018, 12:23:55 AM

Elde olan BTC miktarını artırma çalışmaları yaparak dönemsel problemli günlerden geçebilirsiniz ama BTC fiyatı güven vermeyen etkenlerden oluşuyor. Uçucu piyasa her zaman sürpriz oluşturabilir.

evet hocam bitcoin hep spekülatif şekilde fiyatlanıyor ki bu bence hiç doğru bir şey değil
neowutang
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 27, 2018, 05:28:55 AM

bekleme konusunda sonuç almak için hani riskleri azaltmak adına ben hdac gibi geleceğin kriptolarını öneririm. bir gün belki ether gibi sıçrama yapar. fiyatı baya ucuz. hani hold edecekseniz hdac da alsan bitcoinde sert satış varsa o da nasibini alır. o nedenle al ve sakla değil. al ve piyasanın nabzını her gün araştır.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 27, 2018, 06:49:25 AM

Bu aşamada beklemek tek çözüm diye düşünüyorum fakat şöyle bir durum söz konusu aramızda ki arkadaşlar panik satışları yapıyorlar ileride üzüleceklerini söylemek malesef benim açımdan da kötü bir durum.

- Sürü psikolojisinden uzak durun
- Paniğe kapılmayın 
- Her zaman uzun vadeli düşünmeye özen gösterin

redsilentstorm
Member
**

View Profile
August 27, 2018, 06:59:04 AM

Bu kadar uzun süredir düşmesi daha düşmeyeceğini veya buradan yükseleceğine işaret etmiyor. Ancak alttan alırım diye satınca da maalesef yükselebilme potansiyeli dolayısıyla zarar etme durumunda kalabilirsiniz.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
August 30, 2018, 07:51:29 PM

Aslında bilmediğimi veya bilemeyeceğimi itiraf etmeliyim. Beklemek sonuç verebilir ya da hüsran ile sonuçlanabilir. Emin olmadan yol almaya çalışmak gibi meşakkatli işlerle meşgulüz. Sonumuz iyi olur umarım.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

quandrel
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
August 30, 2018, 08:31:31 PM

işin aslı arkadaşlar şuan beklemekten başka bir çaremiz yok ve çoğumuz için de en iyi seçenek yine bu. o zaman gelene kadar bu fırtınadan sağ çıkmanın bir yolunu bulacağız.
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
August 31, 2018, 11:11:24 AM

Beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey var mı. Günlük karlarla elimizdeki coini arttirıyoruz. Nasıl olsa boğa gelince her türlü kazanacağız

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
August 31, 2018, 11:26:00 AM

"tekkeyi bekleyen çorbayı içer.." beklerken kendinizi geliştirin TA öğrenin, haber okuyun terste kaldıysanız zararınızı azaltacak ya alımlar yapın yada mevcut zararda olan token'ları sataın düşükten tekrar girmeye çalışın.
cacakax
Member
**

Activity: 299

View Profile
August 31, 2018, 12:07:28 PM

"tekkeyi bekleyen çorbayı içer.." beklerken kendinizi geliştirin TA öğrenin, haber okuyun terste kaldıysanız zararınızı azaltacak ya alımlar yapın yada mevcut zararda olan token'ları sataın düşükten tekrar girmeye çalışın.

Smiley bende köpeğime diyorum mutfakta birşeyler yaparken bu lafı Smiley bekliyoruz 8 9 aydır beklicez el mahkum
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454

View Profile WWW
August 31, 2018, 12:38:36 PM

Doğru zamanlarda yapılan mantıklı hareketler şu anki piyasada pek kar marjında değişiklik oluşturmasa da zarar konusunu minimize etme şansı sunuyor. En azından eldeki token miktarını arttırabilirsiniz. Konu açıldığında şubat ayında bekleyelim mi diyordu insanlar eylül geldi sayılır hala bekliyoruz. 2018 bize güzel şeyler sunmadı ama daha da beklemek dışında elde pek şansı kalmıyor yükseklerden giren arkadaşların. 2019 da güzel hareketler göreceğiz diye düşünüyorum.

WaDa
Sr. Member

View Profile
August 31, 2018, 01:50:30 PM

Umudunuzu asla kaybetmeyin ve sadece bekleyin eğer %50 den fazla zararınız var ise kesinlikle trade yapmayın sonucu üzücü olur bol kazançlar...
kral2100
Jr. Member
*

View Profile
August 31, 2018, 01:56:56 PM

Piyasa bu durumu oldukça uzun süredir yaşamakta ama ben ve genel olarak bir düşünce hakim bu aralar yıl sonunda  düzeleceği haberleri geliyor.

Matthewww
Full Member

View Profile
August 31, 2018, 02:15:21 PM

bu piyasa çok değişken yarın ne olacağını kimse bilemez. o yüzden beklemek her zaman kazançlı olur diye düşünüyorum çünkü saçma sapan coinler bile zamanı geliyor ederinden fazla değerlenbiliyor.
necafff
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
August 31, 2018, 02:22:00 PM

7 aydır piyasa darmaduman ama artık iyice sonlara yaklaştık pek fazla düşüş görmeyiz pump dump olayları hariç. Beklemekten başka maalesef alternatifimiz yok.
Haticem
Jr. Member
*

View Profile
August 31, 2018, 02:59:07 PM

Beklemekten başka seçenek yok geçtiğimiz yıl olduğu gibi sert bi yükseliş olmasada bir yükseliş bekliyorum Eylül sonu gibi. Umarım yanılmam bakalım.
Bassakkk7
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
August 31, 2018, 04:14:07 PM

Beklemek sonuç verecek mi bilmiyorum ama beklemekten başka bir çaremiz yokmuş gibi şuan sanki satsak piyasa çıkar elimizde tutsak piyasa batar beklemek inşallah bir sonuç verir bunu ummaktan başka yapacak bir şey yok.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
August 31, 2018, 10:25:52 PM

beklemek tabiki so nuç verecek. başarının en büyük anahtarı sabretmektedir. sabrınızla aynı oranda para kazanacaksınız. sabredemeyip çıkarsanız daha sabırlı arkadaşlar sizin zararınızı kendi  hanelerine kar olarak yazacaklar
ksteve96
Full Member

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 13, 2018, 02:30:29 PM

Geçmişteki yatırım hikayelerini okuyun beklemeyenler bekleyenlerden iyi pozisyonda değil satıp çıkanlar ara sıra da olsa gelen fırsatlardan yararlanma şansını kaybetti. Piyasanın içinde kalın ama fazla açılmayın.

dgbpool
Full Member

Activity: 300

View Profile
October 13, 2018, 02:59:11 PM

Hala bekliyorsanız daha da bekleyin hocam Smiley Çünkü beklemekten başka çaremiz yok. Biraz zaman alsada piyasa tekrar toparlanacağını düşünüyorum.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
mahoni2100
Member
**

View Profile
October 13, 2018, 04:13:09 PM

Piyasanın bu durumu gelişmelerden kaynaklanıyor uluslararsı büyük çapta olumsuz haberlerin yaygın olmasından kaynaklı bir durum.

bmgs
Member
**

Merit: 15

View Profile
October 13, 2018, 04:30:20 PM

Ağustos ayında .35 cent iken 0x almıştım o sırada Çin borsaları kapatıyor muhabbetleri vardı piyasada.

Ben bir süre sonra satmak zorunda kaldım. 2 doları gördü şuan 1.5 dolar civarında.

Binance yeni açıldığında 1-1.5 dolar civarına almıştım 2x yapınca sattım.

20 doları gördü ve şuan 10 dolar civarında.

Çinin spekülasyonundan sonra bu coinler ölmeye yakın market hacmine düştüler.(0x bir ara 120 milyon dolar hacme kadar düşmüştü)

Eğer güvenilir bir projeye yatırım yaptıysanız öyle yada böyle artıyor sadece zaman lazım.
Tamamen katılıyorum, Bitcoin 14k$ a düştüğünde çıkmadıysanız, şimdi çıkmaya hiç gerek yok. Bitcoin ve bazı önemli altcoinler, ileride ath değerlerini en az ikiye katlayacaktır.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 13, 2018, 04:36:35 PM

Başlıklara bi bakın herkes öldüm bittim diye ağlıyo kaçmış ya da kaçmaya yer arıyo. Depresyonun dibine vurmuş durumda herkes. Anlaşılan tünelin ucu görünüyo.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Mstulu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 13, 2018, 05:49:52 PM

Ben yaklaşık iki senedir bu piyasanın içindeyim,evet beklemek sabretmek çok zor ama sabredip bekleyen gerçekten iyi para kazanıyor.Ama doğru durakta beklemek gerekir,sağlam projeli coin leri seçmek lazım,hareketlerini iyi takip etmek lazım
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
October 13, 2018, 06:55:18 PM

Beklemek elbette kazanır ama beklerken de kazanmak lazım.Arasıra pumplar oluyor coinde o arada satıp düşünce ucuzdan alıp adet arttırılabilir.Fazla tecrübem yok diyorsanız da yarısı ile yada 3/1 ile al-sat yapıp bunu öğrenmeye bakın.Boş boş oturup beklemek insnaın canını sıkıyor.Yada cüzdana atıp işinize gücünüze bakın.Bakmayın ekrana.
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
October 13, 2018, 08:56:25 PM

Beklemek istemeyen direk beklemek isteyenlere satio cikabilir.  Hic gerek yok panikcilere,  onlar yuzunden piyasa bir turlu istenilen noktaya gelemiyor.  Zararina satiyirlar zincirleme dustugunu goren daha cok satiyor

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
yns1903
Member
**

View Profile WWW
October 13, 2018, 09:22:40 PM

Şubattan beri bekliyoruz daha ne kadar beklicez bakalım şuanda sabretmekten başka çare yok piyasa hala karışık neyin ne olacağı belli degil kısa vadede al sat ile kazanç sağlamak lazım beklemek istemiyorsanız

Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
October 13, 2018, 10:02:47 PM

Çoğu insan beklemekten bahsetmiş evet haklılar, çünkü bu iş gerçekten sabır işi . Boğa da yakında ayaklanıcaktır. Tünelin ucu gözüktü diyen arkadaşa selam olsun Wink
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 13, 2018, 10:12:07 PM

Tünelin ucu gözüktü harbiden.Artık altlar bir günde x2 yapanlar oluyor.Hareketleniyor piyasa.Haydi artık gelsin uzun süre bekledik.

████████████         AVXChange         ████████████
marcar
Full Member

Activity: 251

View Profile
October 14, 2018, 10:13:29 PM

Bugün Binance Exchange listelenen altlarda güzel hareketlilik gördüm. Alt piyasasının büyümesini arzu edenler grubuna ait olan ben beklemenin karşılığını 2019'da olacak diye varsayıyorum.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 14, 2018, 11:02:11 PM

Bir haftadan beri binance'deki bazı coinlerde hareketlilik olmaya başladı. Coinbase'e girecek coinler belli olunca bir ivme kazandı piyasa. Kıvılcım yavaş yavaş atılmaya başlandı.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
October 14, 2018, 11:12:33 PM

1 Senedir bekliyoruz beklemezsek ne yapabilir el mahkum bekliyoruz elmiziden bir şeyler gelmiyor ki gelse onları yaparız marketdede tık yok maşallah ne hareketlenme var ne bişey
marcar
Full Member

Activity: 251

View Profile
October 15, 2018, 04:10:23 PM

Beklentiler kısmen karşılandı diyelim Pazartesi günü olanlar marketin sebep olduğunda hızlı artacağını BTC fiyatının saatler içinde 1500 dolar yükseleceğini gösterdi. Beklemek sonuç verdi.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 15, 2018, 04:20:20 PM

Beklemeyin al sat yaparak elde tutulan sepette olan alt çeşidini ve sayısı artırın ki gelirse boğa markette işinize yarayacak kademeli satış için bol bol imkanınız olsun. Hodl iyidir ama çok uzun sürer.
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
October 15, 2018, 07:06:50 PM

Uzun süredir bekleyenler var bende dahil fakat al satta mantıklı geliyor. Taktik değiştirmek istiyorum ama pişman olmaktan korkuyorum çünkü zamanında elimdekileri satıp baya zarar etmiştim. Ama bundan sonra piyasa canlanacağı için beklemekte fayda var.
The Management
Full Member

View Profile
October 16, 2018, 05:38:22 AM

Beklemek her zaman sonuç verir ama önemli olan ne kadar beklediğimizdir. Mesela ben 8-9 aydır belli coinlerde bekliyorum fakat düştükçe düşüyor. Demekki daha uzun süre beklemeliyim. Kimileri 3 ay bile bekleyemez. Önemli olan fırsatları kaçırmamak
krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
October 16, 2018, 08:17:04 AM

bu piyasa belirsiz olsada genelde her yıl bir önceki yıldan daha fazla olmuştur. önümüzde nasıl olur bilmiyorum ama uzun vade olarak saklayacaksınız size tavsiyem kendi cüzdanınızda tutabileceğiz sağlam coinleri alın ve bekeltin

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
phoneiX
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 16, 2018, 08:23:04 AM

Mecbur beklemek zorundayız şuanda elimizdekileri bozarsak büyük zarar ederiz.Benim cüzdanım %90dan fazla erimiş durumda.

mediation
Member
**

View Profile
October 16, 2018, 08:34:25 AM

Aylardır buna inanarak bekledik ve düşüş üzerine düşüş yaşadık ve şimdi bu noktalara kadar gerilemişken ve bir zorunluluğumuz da yok ise beklemekten ne kaybedebiliriz.

casty3000
Full Member

View Profile
October 16, 2018, 01:08:19 PM

Eskiler zaten aslında hep kardan zarar ettiler yeniler de aralıkta ocakta medyadan gördükleri hypelarla yatırım yaptılarsa kaybettiler. Zaten beklemekten başka çarenizde yok kolu kesmek deyimi vardır fakat şimdi giderseniz kafayı kesip gidersiniz

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
caneraydin123
Member
**

Merit: 34

View Profile
October 16, 2018, 03:59:57 PM

Kesin bir dayanak yok ama piyasa illa ki bir gün tekrar fiyatları patlar diye tahmin ediyorum. Zarar edip satmak da iyi olmaz yarın öbür gün aldığınız fiyatı katlarsa bu daha da can sıkar. Dayanma gücü var ise sabırla bekleyin derim. Zaten uzun vade de beklemek gereken bir piyasa çok kolay şekilde kazanç sağlanacak bir yer değil. 135 dolar iken BTC alan var ise 4 5 yıl beklediler bu şekilde para kazandılar. Şimdi de aynı şey geçerli sürekli fiyat artacak diye bir kaide yok sürekli düşecek diye bir şey de yok sadece doğru zamanı beklemek ve değerlendirmek önemli olan bol kazançlar
The Management
Full Member

View Profile
October 16, 2018, 06:07:18 PM

Valla artık sonuç verir mi vermez mi bilemeyiz (ha bence verecek orası ayrı) ; fakat istesek de kolay kolay ayrılamayız artık. Hele benim gibi sepeti iyice erittiyseniz
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 16, 2018, 07:37:11 PM

Sağlam projeler kısa vade de piyasa durumundan dolayı kaybetmiş gibi görünse de, uzun vade de kazandıracaktır. Yatırım yapmadan önce hype katılarak tepe fiyattan girmemeye dikkat etmek gerekiyor, yoksa o uzun vadeler sizin için çok daha uzun vadelere dönüşebilir.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
October 18, 2018, 02:09:39 PM

Sepette bulunan Utrum gibi bazı altlarda 3x büyüme geldi bu hafta. Tahmin yeteneğim olsa 100 usd değil daha fazla almaya çaba gösterirdim. Beklemek sonuç veriyor bunu deneyimlerimizden biliyorum.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
wallet
Full Member

LIVENpay.io

View Profile
October 18, 2018, 09:17:08 PM

Beklemek sonuç verecek diyenler kısmen haklı, piyasanın kötüye gideceğini söyleyenler kısmen haklı çünkü piyasa doğal olarak yukarı gittikten sonra karı elde tutmak için satış emirlerinin çoğalması ve fiyat dibi görünce alış emirlerinin çoğalması sürekli devam eden döngünün parçası.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Haticem
Jr. Member
*

View Profile
October 19, 2018, 02:17:33 PM

Unutmayınki 2014 2015 tam hatırlamıyorum o civardada bitcoin 1000 usd den 100 usd ye döndü herkes bittik bitcoinin işi bitti yok olacak derken 100 usd den 20 bini gördü yine olacak ama yakın ama uzak fakat bu olacak kaçınılmaz
jaypete
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
February 13, 2019, 11:31:54 PM

Ether 1/12 Bitcoin 1/6 değer kaybetti beklemek sonuç verdi geçmişte bekleyen sabreden zirveden sattı çıktı bugün botlar sayesinde oluşan hacimlere güvenerek para yatırmak mantıklı değil iyi inceleme ve araştırma lazım.
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2019, 11:49:27 PM

Bu piyasada bekleyen kaybeder.Devamlı coin çevireceksin.Kar gördümmü satıp kar görmeyen diğerine geçeceksin.Mesela şu an Eth'de kar bekleniyor.Neden bekleniyor beklenti nedir.Cevaplarını bulabiliyorsan Eth'ye geçersin.Çıkışını da bilmek lazım.Fiyatlandığında kar ile çıkmak gerekir.

████████████         AVXChange         ████████████
tmlksck
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 14, 2019, 04:02:17 AM

eğer bir coin iki boğa arasında ölmüyorsa bu zamana kadar beklemek her zaman sonuç verip misliyle kazançlar sağlamıştı.

ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
February 14, 2019, 07:34:02 AM

Uzun süre beklemek elbet sonuç verecektir.Ama bu sürede sabır etmeyen ve kısa süreli kazanç bekleyen çoğu kişi bence kaybedecektir.

flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
February 14, 2019, 08:44:20 AM

Beklemek her zaman sonuç verir bence, sabırlı olanlar hayatta her zaman kazanır. Heleki kripto para piyasalarında sabrın yeri daha da fazla. Çok saçma yatırımlar yapmadan elimizdekileri hiç etmeden, çok mecbur kalmadıkça satış yapmadan sabırla beklememiz lazım. Bu piyasada bir ay içerisinde her şey değişebilir.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
February 14, 2019, 09:54:37 AM

Ben her zaman ilk koyduğum miktarı herzaman geri aldım. Şuan için kardan zarar var ve mecburen bekliyorum. Piyasayı elbette kaldıracaklardir.
miller14
Member
**

View Profile
February 14, 2019, 10:57:34 AM

Beklemenin sonuc verecegini umit ediyor hsrkes yani burada bu soruya beklemek umit vermez diyenler yada oyle dusuninler coktan aramizdan ayrilmistir.
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
February 14, 2019, 12:12:19 PM

Malesef beklemekten başka çaremiz var mı ? Çok fazla bir yatırımım yok ama işin açıkçası ben çok yoruldum. Elden de bir şey gelmiyor, beklemekten başka çaremiz yok. Balinalar BTC lerle oynuyor, biz de başka şeylerimizle oynuyoruz malesef, çünkü yok yok yok. Ayı oğlu ayı gitmiyor. Piyasa hep bir baskı altında hep bir gerilemede. Sabır taşı çatladı vallahi.
absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
February 14, 2019, 04:50:57 PM

Bu saatten sonra beklemekten başka da bir seçenek kalamdı 2018 başı itibarıyla piyasaya girenlerin elinde ki varlıkların %90'ını eridi en iyimser tahminle. Üzülmemek elde değil.
igotek
Hero Member

Activity: 2044
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
February 14, 2019, 06:10:26 PM

2017 Aralık ayında 126000 TL tutarında 78000'den BTC alıp da hala bekleyenlerdenim.....
Ya tünel çok uzun ya da umut yok...

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
emrears05
Full Member

Merit: 112

View Profile
February 14, 2019, 06:14:38 PM

bitcoinde bundan birkaç sene öncesinde dip nereden başladı sorusuna yanıt bulunur ise şu andaki dip ile kıyas yapılabilir. %84'e kadar gerileme yaşamış bir bitcoin belki bunu totalde %90 civarına getirecek ve sonraki hareketine o zaman başlayacak.

beklemek sonuç verir mi evet ama zirveden alan birisi için senelerce bekleyiş demek bu.

balina gelip 1000 dolar maliyet diyecek ve oradan parasını katlayacak.

balina 20x yaptıktan sonra sen başabaş noktasına geleceksin.

yanlış yatırım bağdattan dönmek zorunda değil. dibe yakın yerlerden almak varken.
adempostaci
Member
**

View Profile WWW
February 14, 2019, 08:00:45 PM

Amaç zaten insanı bezdirmek. İnsanlar şuan kriptodan bezmiş durumdalar. Düşük fiyatlardan satacaklar. Sonra birden fiyat yükselecek. genelde bu şekilde seyrediyor. Bekleyenler kazanıyor. Beklemeye devam.
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
February 14, 2019, 08:19:10 PM

Elbet düzelir ama bu kısa bir zamanda gerçekleşmeyecek gibi duruyor birde 2017 nin tekrarını beklememek gerekiyor o seviyeleri belki de görmeyebilir

leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
February 14, 2019, 08:24:04 PM

Bu vakitten sonra elimizdeki pahalıdan aldığımız coinleri satmak çok anlamsız olacağından bence beklemek en mantıklısı: Kısa vadede tekrar yükseleceğini herkes gibi ben de düşünmüyorum. Herşey bitti dediğimiz anda tekrar boğa başlayacaktır
matador1903
Member
**

View Profile
February 15, 2019, 08:10:52 PM

Beklemek er geç sonuç verecektir ama bu süre beklenenden uzun olabilir zaten beklemek istemeyen bu piyasada barınamaz
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
February 16, 2019, 11:20:09 AM

Beklemek bence uzun bir sürede olsa elbette sonuç verecektir.Çünkü artık piyasanın bir şekilde toparlanma süreceğine gireceğine inanıyorum.

beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 16, 2019, 11:29:12 AM

ayı piyasasına girdikten sonra yolun büyük bir kısmının geçildiğini düşünüyorum ben. 12-13 aydır ayı sezonundaydık. artık yükselişler görmeye başlarız.

Silica NeXus                 
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
February 16, 2019, 11:37:58 AM

Sonuç vermeli sonuç vermezse de bu saatten sonra yapacak birşey yok olursa olur en diplerdeyiz zaten.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [All]
  Print  

Jump to: