Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:15:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum hakkında  (Read 645 times)
ribal
Member
**

Activity: 217
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 10:16:24 PM

Sıkıntılı zamanlarda paranın tamamı ile Ethereum alıyorum. Ethereum fiyatı çok ciddi bir iniş geçirmiyor. Genelde düşüş oranı çok az miktarda olur. Çıkış zamanında iyi para kazandırıyor.
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 02, 2018, 10:36:58 PM

Ethereum dolar bazında iyi direniyor satoşi olarak dahi iyi durumda bence. Ethereum gelecekte belki bitcoinden daha az iniş çıkış yapması dolayısıyla tamamen güvenli liman olarak algılanacak
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 02, 2018, 10:44:09 PM

bitcoinin bir numarası yok. ha dogecoin ha bitcoin. hatta doge daha iyi en azından para olarak kullanmak için daha uygun.  bitcoinin değeri popüleriteden geliyor, yani gelip gecici bir heves.

eğer ETH' için ciddi bir rakip çıkmazsa 1 ETH 2 sene içinde 1 BTC'yi geçer diye düşünüyorum.

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 10:47:32 PM

Bence de asıl olan ethereum olacak bir dakikadan sonra.Bu yüzden elimden geldiğince almaya çalışıyorum.Diğer favori coinlerim ise qtum ve neo.Bunlarda gelecekte ethereuma rakipler
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 02, 2018, 10:54:51 PM

Etherium btc nin düşüşünde nerdeyse sürekli yükseldi. Sadece  son iki gündür bir düşüş mevcut ama hala yükselmeye meyilli. Btc den sonra favorim Etherium.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 03, 2018, 02:10:14 PM

Bitcoin kripto paraların lokomotifi, olmazsa olmazı fakat Ethereumum blokzincir teknolojisinin kullanım, gelişim konusunda daha büyük potansiyeli var. Tüm bunların değerlendirmesi yapıldığında Ethereum fiyatının ederinin çok altında olduğunu düşünüyorum.
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 02:16:45 PM

benim araştırmalarıma göre ne kadar zorlaşmış olursa olsun şu an madencilik açısından en mantıklısı ethereum.Yazın başlamayı düşünüyorum, ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın en karşısı olacağı kanatindeyim.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 03, 2018, 02:21:20 PM

Etherium da bi durgunluk var bir iki gündür yerinde sayıyor. Ama yinede güzel yükseldi. Btc bu haldeyken dusmedi sahada yükseliş gösterdi.

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 03, 2018, 03:09:51 PM

Elimde ne varsa satış yaptığımda direkt Ethereuma çeviriyorum, bu yıl ethereum fiyatlarında yaaşanacak gelişmenin çok tatmin edici boyutlara ulaşacağını tahmin ediyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
February 03, 2018, 03:12:01 PM

yani daha etherin ne kadar artması lazım ki insanlar tatmin olabilirsinler. bu ethereum ve vitalik daha ne yapsın. 1000 dolar oldu. halen artsın da artsın diyosunuz. yok arkadaş artmasın. hatta düşsün de insanlar  bol bol ether alıp kullanabilsin.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
February 03, 2018, 03:13:14 PM

bu kadar yüksek olması beni korkutuyor açıkçası. zamanındada 400 dolardan 250 dolarlara kadar çekilmişti. şimdide 600 dolarlara gelebilir bence.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 03, 2018, 03:25:19 PM

Sonraki seviye ethereum 2k usd olur. Madencileri beslemezlerse sistem çökmeye kadar gider. Etc için tahminim 100+ usd. Hatta ethereumun bitcoini geçeceğini dşünüyorum. Dolar olarak geçemesede markette birinci sıraya gelmemesi için hiçbir sebep yok aralarında çok az fark kaldı
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 03, 2018, 03:35:16 PM

Arkadaslar ethereum ıyı hos da, sızce de ethereumu kacırmadık mı? 5-10 dolardan eth alan ınsanlar gordum ve helal dıyorum gercekten, parayı onlar kazandı, ama surdan sonra eth'dan ne beklıyorsunuz x2 x3 yapsın 1 yıla, x10 yapamıcak sonucta. Daha cok buyume ıstıyorsanız Neo'ya bakın, daha da cok cok katlama oranı olabılcek bısey bakıyorsanız neblio bakın, kı ben bugunlerde neblıo topluyorum.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 03, 2018, 03:38:08 PM

O kadar fiyat artışına bu kadar zorluk artışı sizce normal değil mi? Mart Nisan 2017 gibi 11 USD fiyatında olan Ethereum gelmiş 1000 dolar kapılarına dayanmış. (1250 görüp geriye düştüği de oldu) Bu kadarını artık normal karşılamak lazım. Büyük oyuncular işe dahil oluyor. Yakın zamanda katlanarak fiyatla birlikte daha fazla artacaktır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 05:00:41 PM

2018 içerisinde çok güzel şeyler bekliyorum. Market cap'te bi ilk sıraya çıkmasını bekliyorum. Umarım bekleneni karşılar hep beraber kazanırız.
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 05:30:15 PM

Bence 2018 zor bi sene olacak ama bi kaç aya kadar kendini toparlayacak  eski fiyatına geri gelecektir arkadaşlar  bizim için yapmamız  gereken sabırla beklemek olacak 
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
February 03, 2018, 06:08:25 PM

dergi kapağı 2018 falan diye diye 2018 yılında herkesi piyasaya sokup piyasayı çökerttiler. umarım en kısa zamanda toplar ve yeni bi rekor görürüz.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 03, 2018, 06:19:33 PM

büyük ihtimalle büyük sıçramaların yakın olduğu hakkında çok büyük hislerim var herkesin beklentisi bu yönde kısa zamanda bekliyorum

lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 03, 2018, 06:49:23 PM

etherium coin değişimi ile durulacak bir liman haline geldi, görüldüğü üzere fiyat olarak üst seviyelerde şu an, leblebi gibi toplanacak bir şey değil, ama güvendiğimi söylemek isterim yine de, planı şöyle yapabiliriz, aldığımız coinde ?x yapıp eth ye geçmek de bence mantıklıdır

Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 07:15:56 PM

Bitcoinin çoluk çocuğun eline düşüp forklanmasından sonra güven iyice azaldı. Kazananlar bile nefret etmeye başladı. Ethereum güvenli limandan da öte. Altcoin olarak piyasaya girip bitcoinin tahtını sallayan tek coin ethereumdur
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: