Bitcoin Forum
May 24, 2024, 03:34:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: aklımda deli sorular tron  (Read 461 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 06, 2018, 10:52:47 PM

arkadaşlar merhabalar geçenlerde trondan güzel kar elde etmiştim bugün fiyatı 2 cente kadar düştü ve 2 centten toplam 100.000 adet tron aldım lakin çok stress yaptım acaba iyi mi yaptım kötü mü yaptım içim içimi yiyor resmen neden çünkü trona pek güvenemediğimden lakin çok da iyi düşmüştü ama dayanamadım ... sizin tron hakkındaki ve bu düşüşten ne gibi bir senaryo ile çıkacağı ile ilgili fikirlerinizi ve değerli yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum esenlikle kalın
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 06, 2018, 11:17:19 PM

Shit coinleri nerden buluyorsunuz hiç formu okumuyormusunuz.15-20 satoshi olan tronu 400 satoshiden aldıysan riskli tabi.Uzun vade değilde kısa vadede bir pump da elden çıkarırsan kazanırsın.Uzun vadede birşey yapacağını düşünmüyorum.Değerlenecek güzel proje ve ekip var iken tron'la risk almışsın.Umarım kazanırsın.Dikkatli takip isteyen coin.Balinalar panik yaptırıp fiyatı düşürmek isterlerse düşürürler.Kar gördüm mü arkana bakmadan gitmek lazım böyle coinlerden.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 06, 2018, 11:21:39 PM

arkadaşlar merhabalar geçenlerde trondan güzel kar elde etmiştim bugün fiyatı 2 cente kadar düştü ve 2 centten toplam 100.000 adet tron aldım lakin çok stress yaptım acaba iyi mi yaptım kötü mü yaptım içim içimi yiyor resmen neden çünkü trona pek güvenemediğimden lakin çok da iyi düşmüştü ama dayanamadım ... sizin tron hakkındaki ve bu düşüşten ne gibi bir senaryo ile çıkacağı ile ilgili fikirlerinizi ve değerli yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum esenlikle kalın

2 cent ten aldıysanız şu anda 4 cent iyi kar bırakmış diyebiliriz.

Binance eklendikten sonra 10000 btc volume altına çok az düştü bende de 400k kadar vardı, ufak ufak çıkardım 250k kadar kaldı.
ticaretten elde ettiğim karlarla aldığım için ben beklemeyi tercih ediyorum siz de bahsettiğiniz gibi karda iseniz karınızı almanızı öneririm.

Yine de diz bilirsiniz.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 06, 2018, 11:25:50 PM

Bütün çevrem tron tutuyor ama ben bir türlü ısınamadım gerçi güzel fiyattan girmişsiniz. Herkesin dilinde olanları sevmiyorum trx,waves,ripple  Undecided
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 11:44:46 PM

Shit coinleri nerden buluyorsunuz hiç formu okumuyormusunuz.15-20 satoshi olan tronu 400 satoshiden aldıysan riskli tabi.Uzun vade değilde kısa vadede bir pump da elden çıkarırsan kazanırsın.Uzun vadede birşey yapacağını düşünmüyorum.Değerlenecek güzel proje ve ekip var iken tron'la risk almışsın.Umarım kazanırsın.Dikkatli takip isteyen coin.Balinalar panik yaptırıp fiyatı düşürmek isterlerse düşürürler.Kar gördüm mü arkana bakmadan gitmek lazım böyle coinlerden.

hayır neden bu üslupla konuşuyorsun onu anlamadım forumu neden okumayalım elbet okuyorum fiyatı 2 cent olduğu için en dipte olduğu için aldım elbette uzun vade değil ben hold yapan biri zaten değilim tüm coinler yükselişe geçtiğinden trondan güzel para geleceğini düşünerekten aldım mesela şu an 4 cent oldu param 2 ye katlandı lakin birkaç gün daha bekleyip beklememe konusunda kararsızım sadece
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 06, 2018, 11:52:17 PM

Trona fazla güvenmeyin.Twitterda sahibini takip ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
February 06, 2018, 11:56:20 PM

Valla tekrar balinaların bu coine gireceğini düşünüyorum ben. Geçen ay nasıl dadandıklarını gördük bir baktın an itibariyle şişirirler fiyatı yine. İşin acı gerçeği ise, milletin elinde çok fazla trx kaldı herkese aldırttılar ne kadar yükselir bilemem ama yakın zamanda 700-800 arası seviyelere geleceğine inanıyorum.

ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
February 07, 2018, 01:03:49 AM

Valla tekrar balinaların bu coine gireceğini düşünüyorum ben. Geçen ay nasıl dadandıklarını gördük bir baktın an itibariyle şişirirler fiyatı yine. İşin acı gerçeği ise, milletin elinde çok fazla trx kaldı herkese aldırttılar ne kadar yükselir bilemem ama yakın zamanda 700-800 arası seviyelere geleceğine inanıyorum.

aynen binance volume çok yüksek ve fiyatı aşırı düştü yakın vakitte öyle birşey bekliyorum ben de çok değil 7-8 cente çıksın satmayı düşünüyorum zaten
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 03:50:40 AM

Geçen ay güzel kazandırdı bana, Tronda pumpların devam edeceğini düşünüyorum fakat ben de ısınamadım bu coine o nedenden kendi adıma fiyat çok düşük olmasına karşın bu coinde risk almayacağım.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 07, 2018, 04:24:31 AM

tron aynı ripple gibi spekülatif bir coin. arada bir pump yer bir bakarsın 20 cente çıkar sonra tekrar 1 cente iner. altcoin sezonu öncesi alınacak coinlerin başında gelir ama simdilik acele etmeye gerek yok bence.
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 07, 2018, 05:20:12 AM

Benimde ufak bir yatırımım var ben 0.025 den girmiştim bakalım yaza kadar saklayacağım bir ihtimal yine 0.25 leri görse yeter Cheesy

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 07, 2018, 07:43:46 AM

Yeni çıkan ve Icolar da genel olarak gördüğüm ilk başta gelen haberler ile birlikte bir ATH yapıyor sonra yavaş yavaş aynı seviyelere geliyorlar. Daha sonra yavaş yavaş zaman zaman hızlı da olabilir  ilk yaptığı ATH yi kendine taban ediniyor tabi bunda zaman belirleyemiyorum. Güvendiğimiz koinleri uygun bir yerden hodl yaparsak ilerde kazanabiliriz.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 07, 2018, 08:11:10 AM

Tron iyi bir proje ama uzun soluklu olacak olaya uzun vadeli bakmalısın şuan bu değerleri hak ediyor mu bilmiyorum ama çok fazla düşmesi zor farklı bir olay olmadıkça.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 07, 2018, 09:15:38 AM

Yine en azından iyice düşüşten almissiniz bu yüzden kardasiniz bence şuan. İlerde neler olur bilmem ama bende pek isinamadim trona. Hedef fiyatiniz varsa oraya gelince satarsiniz. En mantıklı olanı budur.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 07, 2018, 09:29:50 AM

Sonuç olarak düşük fiyattan alım yapmışsın hocam. Kısa vadede güzel bir pump dalgası yakalarsan ve edeceğiniz kâr oranı sizi tatmin ediyorsa elinizden çıkarmanızı öneririm. Tron gerçekten yakınımda olan ve kripto para sektörünü bilen arkadaşlarımın elinde var. Bir ben kaldım almayan yakın zamanda ufak bir alım yapayım bari bende Smiley

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Rebelwamp
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 11

View Profile
February 07, 2018, 05:17:31 PM

Ben de 4 centten yaklaşık 460 satoshiden bir miktar aldım fazlasında gözüm yok 6 cent olsun satacağım Smiley
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 07, 2018, 05:19:07 PM

bende de ufak miktar var yaza kadar saklıyacağım umarım eski fiyatlara geri döner.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 07, 2018, 05:20:28 PM

Düşük rakamdan aldığın için kar edersin muhtemelen.
Bir iki tweet, bir iki haber yine artar artışı görenler treni kaçırmamak için alır. Sonra mutlu son HODL.

Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
February 07, 2018, 05:53:48 PM

Trondan bende bir şey anlamadım doğrusu. Anladığım kadarıyla alıp bekleyince zarar eden yok. Düşük fiyattan alanlar bir pump dalgasıyla güzel kazanırlar.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
February 07, 2018, 07:27:41 PM

Bende de bir miktar var tron. Geldiği yere bakıılınca tekrar oraya çıkma ihtimali var tabi. Birçok kişi aldı ve ciddi beklentileri var. Stres yapmıyorum zaten stres yapacak bir fiyatı da yok. Sıkıntı olmaz umarım.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: