Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:42:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White ve NEO almalı mıyım?  (Read 322 times)
code82 (OP)
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 09:59:21 AM

Arkadaşlar sizce şu dönem de Bitcoin White (ki zamanında airdrop'u kaçırdığım için üzülmüştüm) ve NEO almak mantıklı mı? Her ikisinden de 100'er TL'lik almayı düşünüyorum veya sadece birini... Siz ne dersiniz, şu an yatırım için bu iki Coin de uygun mu?
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 10, 2018, 10:55:33 AM

Bitcoin white ı incelemedim bilemiyorum ama neo criptonun motorlarından biridir. Ben de aldım. Ayrıca şunları da bir incele istersen. ETH, NEO, BNB, ICX, MTH ve ELF. İns alıp almamakta kararsız kaldım.
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 10, 2018, 10:56:27 AM

Hocam sonuç olarak BTW bir airdrop tokeni ben pek fazla güvenmiyorum airdrop'u olan tokenleri almaya ama 100 tl seni üzmeyecekse almanda bir sıkıntı görmüyorum. NEO içinse kesinlikle almanı tavsiye ederim ortalık durulduktan sonra yavaşta olsa artışı izle. BTW'ye vereceğin parayıda NEO'ya ekle tüm parana neo al. YTD

alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 10, 2018, 11:03:15 AM

Neden insanlara bedava dağıtılan ve adında Bitcoin geçen fakat Ethereum tabanlı olan saçma sapan bir kriptoparayı satın almak istersinki? Neo ile Bitcoin White'nin adının yanyana gelmesi gerçekten çok gülünç bir durum gibi gözüküyor.. Kulaktan dolma bilgilerle yatırım yapmayınız.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 10, 2018, 12:01:29 PM

BTW belli sayı airdropla dağıtılmış sonra geri kalanı Ico'dan satılmış bir coindir.Kendi cüzdanları güzel ekibi ve projesi var.Neo ise bambaşka onun yeri ayrı.Risk almak istemeyen az olsun ama öz olsun diyen Neoı alabilir ama BTW'de yürüyecek gibi gözüküyor.Ufak miktarlar girilirse katlayabilir katlamasa da üzülmezsiniz.Üüzlmeyecek bir miktarla giriş yapılabilir.Risk arttıkça
yatırımın tutarı düşer genelde.Neo  bir sene sonra güzel yerlere gelecektir.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 10, 2018, 12:09:03 PM

Neo alabilirsin sanıyorum ki Neo bu sene oldukça güzel hareketler yapacak. Ama BTW için aynı şeyi söyleyemiyorum daha çok yeni oldukça fazla airdrop yaptı. Bu sebeple değerlenmesi zor görünüyor.

BTW , Bitflip te 1$ gördü o sırada wallet transfer ları kapalı olduğundan bu kadar yükseldi. Transfer ler açıldığında direk dump yemeye başladı.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 10, 2018, 12:18:41 PM
Last edit: February 10, 2018, 01:02:00 PM by avalonn

Neden insanlara bedava dağıtılan ve adında Bitcoin geçen fakat Ethereum tabanlı olan saçma sapan bir kriptoparayı satın almak istersinki? Neo ile Bitcoin White'nin adının yanyana gelmesi gerçekten çok gülünç bir durum gibi gözüküyor.. Kulaktan dolma bilgilerle yatırım yapmayınız.

neden insanlar bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor ? bitcoin white ın kendi blok zinciri ve birçok platformda çalışan kendi cüzdanı varken eth tabanlı saçma sapan bir kripto para demek gerçekten çok gülünç ve acınası ... ..kulaktan dolma bilgilerle burada boş boş sallayan bunun gibi arkadaşların (genelde böyle imza kasarlar)  yazdıklarına özellikle itibar edip yatırım yapmayın Cool

(fesatlıkta yeni çığır ; airdrop a giremedi ise saçma sapan kripto para oluyor Shocked  Grin )

aslında sen yetenekli bi kardeşe benziyorsun. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğundan ötürü soruyorum ; btw niye saçma sapan ? engin(!) bilgilerinle bizi aydınlatır mısın?
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 10, 2018, 12:21:36 PM

Ikisi çok ayrı coinler ben de neoya güveniyorum ama btw için aynı şeyi söyleyemem.Btwye güvenip yüklü yatırım yapmayın kendinizi uzmeyecek kadar yapabilirsiniz.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 10, 2018, 12:45:26 PM

Hocam, ben btw nin airdrop una katıldım. Fiyatı iyi yerlere de geldi bundan 10 gün önceleri fakat ben airdrop coini olduğu için çok incelemedim. Ama hakkında iyi şeyler duydum. Diğer airdrop lar gibi olmadı sistemli ve güzel bir çalışma oldu. Mesela omg de bir airdrop coini idi ama iyi yerlere geldi. Bu da öyle olur mu bekleyip göreceğiz. Bana gelenlerin hepsini satmadım. Hala elimde tutuyorum ama suanlarda 2200 sats Lara düşmesi moralimi bozdu. Neo nun iyi olduğunu biliyorum. Projesi geliştirici leri iyi. Mth ve vtc yi incele derim.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
February 10, 2018, 12:53:06 PM

Cheesy airdrop coinlerine atılan lafları gördükçe gülüyorum.
Arkadaşlar kavga etmek yerine ne kazanırsınız ona bakın yahu.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 10, 2018, 01:00:03 PM

hocam Neo ile bitcoin white i nasil yan yana koyabilirsin anlam veremiyorum.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 10, 2018, 01:55:44 PM

Airdroptan gelen ve biraz degerlenen coinlari satip yerine NEO almak mantikli olabilir. Ama bunu kesin olarak bilemeyiz ki.
Airdrop coinlari bazen bir ucuyor, pir ucuyor (sonra fena cakiliyor, o baska). Ama NEO emin adimlarla ilerliyor. Bir aya kadar, normal gidisatla, 200 dolari zorlayabilir.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
February 10, 2018, 02:00:46 PM

Arkadaşlar sizce şu dönem de Bitcoin White (ki zamanında airdrop'u kaçırdığım için üzülmüştüm) ve NEO almak mantıklı mı? Her ikisinden de 100'er TL'lik almayı düşünüyorum veya sadece birini... Siz ne dersiniz, şu an yatırım için bu iki Coin de uygun mu?

neoyu bilmiyorum ama bitcoinwhite almalısın. 60 milyon toplam coin. birkaç ay tutarsan 1 dolar üzerini görebilir. Borsaya dahil olduğu ilk gün 0.05 dolardan yükselttiler. 1 dolara dayandı sonra 0.20'lere geriledi. Bende 600 taneydi sanırım cüzdanda bakmıyorum bile yükseltsinler de pahalıdan birisine satıcaz artık  Cheesy
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 05:38:05 PM

İkisinide tavsiye etmiyorum. Airdropla binlerce dağıtılan coinlere para bağlamak çok üzücü sonuçlara yol açabilir. Btw tavsiyelerine kulak asmayınız. Cahil ordusu btw fanlığı yapıp duruyor, 1 dolar olsa şans. Benim elimdede 900 tane var 1 dolarda kesin sallar geçerim daha bekletmem bile
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
February 10, 2018, 05:45:15 PM

BTW diğer adıyla bitcoin white hakkında gram bilgiye sahip olmayanlar doluşmuş ve sallamışlar yine. 1 ay içinde yeni piyasaya çıkan bu kadar çok çalışıp çabalayan ve sağlam bir ekip bulamazsınız. Dev sürekli çalışıyor çabalıyor ve geliştiriyorlar road map'ına bakarak da anlayabilirsiniz. BTW şu an çok ucuz ve uzun vade coinidir bence az miktarda da olsa alınıp bir köşeye bırakılmalıdır saklanmalıdır ileride yüzünüzü güldürecektir emin olun. NEO hakkında da yorum yapmak istemem.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 10, 2018, 05:46:11 PM

Neo için umutllar daha parlak daha 4-5 gün önce 98$ dı şimdi hacim kaybetmiş hali 107$. Şansını neoda denemeni tavsiye ederim. Bitcoin white neo karşısında duramaz bana göre
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
February 10, 2018, 06:44:47 PM

neo mantıklı olabilir ama bitcoin white bi airdrop olduğu için ben olsam bulaşmazdım. kumardan başka bi şey değildir bana göre.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 10, 2018, 06:48:20 PM

Ben tamamını neo ya yatırırdım. Tercihiniz hangisi olursa olsun bol kazançlar dilerim sizin için bu ve diğer tüm yatırımlarınızda.
seymenyunus16
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 06:58:46 PM

Ben 200 tl yatıracak olsam bunu bitcoinwhittan yana kullanırdım. Çünkü 10x 20x yapma ihtimali yüksek. Evet airdrop olarak çok fazla dağıttılar ama boş bir coin değiller en azından vurgun yapacaklarsa da daha yapmadılar. Proje scam sa bile onu 2 dolar 3 dolar 5 dolar çikarmadan patlatmazlar kaldı ki scam de değil bence.
Ama rakam yüksek dersen paranı neo ya yatır derim. İlerisi için neo çok iyi bir tercih. Bu donemde bile bitcoin karşisında inanılmaz durdu. Hakikaten iyi bir yatırım olabilecek coinlerden biri.
Dediğim gibi rakam az olduğu için btw diyorum.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:10:13 PM

Risk çok / getiri ve kayıp oranı yüksek olarak Bitcoin White
Risk az / getiri ve kayıp oranı üsttekine oranla az olarak Neo

Geniş bir sepetim var ben ikisinde de tutuyorum.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: