Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:49:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Satın alınır !  (Read 3221 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 15, 2018, 09:09:11 AM

Forum yönetiminin merit ticareti/suistimali konusunda henüz bir şey yapmamış olması yapmayacakları anlamına gelmiyor, bence eli de kulağındadır. Ben olsam böyle riskli işlere girmem, hesap ticaretine müdahale edilmiyor ama merit olayı farklı.
İlgili konuda EFS'nin verdiği cevabı aşağıya aynen aktarıyorum:
"Merit kaynakları için merit satışı ve ticareti yapmak yasak. Sistemi suistimal edenlere karşı yaptırım uygulanabilir.
Alınan ve verilen Merit puanları açık olarak görülebildiği için sistemle oynamaya çalışanlara karşı önlem alabiliriz."

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1714160945
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714160945
Reply with quote  #2

1714160945
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
February 15, 2018, 09:26:20 AM

Buna çok benzer bir konuya post paylaşmıştım direkt onu paylaşmak istiyorum Smiley

"Ortada büyük bir paradoks varmış gibi geliyor bana  Huh
Şimdi merit kazanmak istemenin amacı, rütbe atlamak. Rütbe atlama istemenin sebebi genelde imza kampanyalarından coin yani para(!) kazanabilmek.
ee şimdi para kazanabilmek için para mı ödüyor insanlar?   Grin bu işin piyasası nasıl belirleniyor peki? "

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
February 15, 2018, 10:29:44 AM

söyle anlatayım insanlar para oduyorlar

neden oduyorlar mesela merit almak icin odemiş oldukları tutar mesela 1000 tl

adam imza kampanyasına giriyor ve bu odedigi paranın kat ve kat fazlasını zaten alıyor

bu arada ben hic imza kampanyasına katılmadım
kim ne kadar kazanır bilmem

not
inan bana bu konuya attıgım mesajdan sonra oyle teklifler geldiki harbiden birisi istedigim tutarı verseydi verirdim

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 16, 2018, 01:20:21 AM

Merit gönderimleri denetleniyor ve herkese açık oluyor.
Hesabınız cortlayabilir yani dikkat edin xd

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 16, 2018, 03:10:53 AM

17 bende

patron çıldırdı. abi bu kadar düşürmeyin fiyatı zaten herkesin elinde az miktarda var. sen bekle gün gelip 25 dolardan satacaksın  Grin
Rockerfaller
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 2

View Profile
February 16, 2018, 02:25:46 PM

Merit puanlamasının düşünce yapısına tamamen ters bence
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
February 17, 2018, 08:54:48 AM

meritin getiremediği anlam ve devamındaki anlamsızlık apaçık ortada ama hesap satılan konuların legal olduğu bir ortamda merit kardeşlik ve ticaret kulüplerine uygulanabilecek baskı ve ban ne kadar mantıklı hocam.

kendi içinde çelişki insepctoın ı değil mi?

yani bütünün tamamını satmak uygun görülüyor ama küçük bir parçasını satmak tehlikeli yapılması yasaklanmış bir durum.
ohh ne ala kafalar pırıl pırıl, güzel günlerde kullanın efendim.

camı açtım beni dinleyen kargaların gülerek yere düşmesini izliyorum.
Cheesy Hocam güzel açıklamışsın gerçekten ellerine sağlık. Tamamen bir karşı çıkma olmadığı takdir de merit satılması ne kadar önlenebilir ki
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
February 17, 2018, 10:03:27 AM

bende merit satilacak kadar yok olsaydi 20 dolardan asagi birakmazdim  Smiley
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
February 17, 2018, 10:54:20 AM

Merit dağıtımlarınıda bir adaletsizlik oldu bu aşikar. Yeni Full Member olmuş kullanıcı ile sr member olmasına 1 hafta kalmış kullanıcıya aynı merit verildi. İlk başta meritler adaletli bir şekilde dağıtılsaydı daha güzel olurdu
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
February 17, 2018, 09:37:57 PM

Merit sistemi güzel fakat merit kaynağı az merit kazanmak için böyle gruplaşmak ve ticarete dökmek diğer üyeleri olumsuz etkiler doğru kullanılmalı meriti hak eden kaliteli yorumlara verilmeli. Bir sürü kaliteli yoruma merit verilmiyor ama saçma sapan yorumlarda merit gönderilmiş. Merit sistemini doğru kavrayıp o şekilde kullanmak gerekir ileride (-) merit verilecek. (+) şuan bunu kavrayamazsak eğer ileride bir sürü haksız yere (-) merit alabilirsiniz. Lütfen sistemi suistimal etmeden gönderin. Siz meritinizi yüksek kalite de yapılan yorumlara gönderdiğinizde hesabınızdan eksilen bir şey olmaz ve göndermediğiniz meritler belli bir süre sonra silinecektir. Kurallara uygun şekilde üyeleri yaptıkları kaliteli yoruma karşılık merit ile ödüllendirin. Merit sistemi Kontrol edildiği için kurnazlık yapan kişiler yeni merit sistemini kötüye kullanmaktan ötürü ceza alacaklar. Hak etmeye çalışın ve hak edenleri de merit ile ödüllendirin. Kurallara uyan herkese teşekkürler.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 04:04:12 AM

Yaw nereye ne zamana kadar Merit satışı engellenecek?
Birileri başka platformlarda illa ki Merit ticareti yapacaktır birgün. Parası olan iş yapacak yine.
Sonra birileri çıkacak diyecek ki "Siz de kaliteli post atsaydınız siz de Merit kazanırdınız!"

kesinlikle dünya düzeni ne yazık ki bu, bunu değiştirmeyiz,  aynı şekilde fakirler içinde aynı mantık var, onlarda çok çalışsalardı da para kazansalardı, ironik olarak en çok çalışan kesim de fakirlerdir bu toplumda.
aliperk
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
February 18, 2018, 07:09:03 AM

Merit sistemi güzel fakat merit kaynağı az merit kazanmak için böyle gruplaşmak ve ticarete dökmek diğer üyeleri olumsuz etkiler doğru kullanılmalı meriti hak eden kaliteli yorumlara verilmeli. Bir sürü kaliteli yoruma merit verilmiyor ama saçma sapan yorumlarda merit gönderilmiş. Merit sistemini doğru kavrayıp o şekilde kullanmak gerekir ileride (-) merit verilecek. (+) şuan bunu kavrayamazsak eğer ileride bir sürü haksız yere (-) merit alabilirsiniz. Lütfen sistemi suistimal etmeden gönderin. Siz meritinizi yüksek kalite de yapılan yorumlara gönderdiğinizde hesabınızdan eksilen bir şey olmaz ve göndermediğiniz meritler belli bir süre sonra silinecektir. Kurallara uygun şekilde üyeleri yaptıkları kaliteli yoruma karşılık merit ile ödüllendirin. Merit sistemi Kontrol edildiği için kurnazlık yapan kişiler yeni merit sistemini kötüye kullanmaktan ötürü ceza alacaklar. Hak etmeye çalışın ve hak edenleri de merit ile ödüllendirin. Kurallara uyan herkese teşekkürler.
Her şeyimiz tamamdı bir bu eksikti Smiley merit düşürme olayı çıkarsa işker iyice karışır, biraz bekleyelim bakalım ortalık durulabilir.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1603

View Profile WWW
February 18, 2018, 11:31:57 AM

meritin getiremediği anlam ve devamındaki anlamsızlık apaçık ortada ama hesap satılan konuların legal olduğu bir ortamda merit kardeşlik ve ticaret kulüplerine uygulanabilecek baskı ve ban ne kadar mantıklı hocam.

yani bütünün tamamını satmak uygun görülüyor ama küçük bir parçasını satmak tehlikeli yapılması yasaklanmış bir durum.

hahaha çok güzel post olmuş yalnız "insepctoın" sözünde bir yanlış olmuş zira öyle bir kelime yok, inception filmine mi gönderme yapmak istedin acaba bro ...

ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 10:32:40 PM

Bence Merit alım satımı için henüz bir şey yapılmayacak. Şu an sistem yeni ve karşıdan olup bitenler izleniyor diye düşünüyorum. Sistemin nereye gideceğini görecekler ve ona göre müdahale edilecek gibi görünüyor.

Ama resmi olmayan yollarla çoğu kodaman member, işi gücü bırakmış Merit alıp verenleri kontrol ediyor ve milleti negatif trust ile cezalandırıyor. Dikkat edin hesabınız gümlemesin.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
February 20, 2018, 03:33:24 AM

Ben bu tip şeyleri ticarete dökmeyi hiç doğru bulmuyorum, global forumda bu şekilde o alıyor bu satıyor öyle öyle gidiyorlar.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
February 20, 2018, 02:18:08 PM

hahaha çok güzel post olmuş yalnız "insepctoın" sözünde bir yanlış olmuş zira öyle bir kelime yok, inception filmine mi gönderme yapmak istedin acaba bro ...

evet öyleymiş, teşekkürler.
ingiliççe translate terk olunca böyle oluyor ama anlatılmak istenenin bu halde bile anlaşılır olması yeterli olmuş.  Smiley

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Memetemmi
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
February 20, 2018, 02:58:38 PM

Ben de satabilirim Smiley Özel mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 20, 2018, 03:22:29 PM

merit satışı için aslında ne kadar direnilesede illaki oluyordur.
alcak adam yan bir üyelik açar satıcak adam bu msjlara at dicek olay bitti.
kendi has yüseliğiyle bile msj atmasına gerek yok eli ayağı düzgün bir kaç başlık yada msj varsa zaten fer edilmez ki.
özellikle 3 er 5  verdikce
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 20, 2018, 03:39:15 PM

Bu merit satın alma olayı illaki her şeyi ters teptirir bana göre. Bu işin bana göre ticareti olmaz ama yapan yok değil yapabilir.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
February 21, 2018, 08:31:11 PM

Satılmasını müsbet buluyorum.

Kurucular, moderasyon vs. sistemin işe yaramazlığını görüp adam akıllı düzen kurmaya gidebilir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: