Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:42:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Hala ICO lara güveniyor musunuz?  (Read 546 times)
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
February 15, 2018, 09:51:13 AM

ICO lara güvenmiyorum bu sebeple de hiç katılmadım. Ama İCO lar bu piyasaya derinlik katıyor. Kripto piyasasındaki hicim bir dönem 850 milyar dolarları görmüşse İCO ların bunda payı büyük.

mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 15, 2018, 10:49:13 AM

Piyasada artık bir çok kaliteli coin var ve bunun ötesine bu coinler listede kendi yerlerini aldılar. Yeni ıcolar çok kaliteli ve nitelikli olmadığı sürece yer almaları çok zorlaştı bu sebepten ortada bir çok scam ıco dolu.

uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 15, 2018, 10:52:06 AM

ICO'lar hep bir birininin aynısı sadece önümüze ısıtıp ısıtp yeni isimler ile sunuluyor. Ekibinde tanınmış bir kişi varsa tutunma oranı artıyor projesi özgün ve ilk yapanlar mantıklıysa zaten tutunabiliyor.

gkhnhsyn1
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
February 15, 2018, 11:05:34 AM

bende öyle düşünüyorum.ortalıkta dolandırıcılar çoğaldı, yüzde olarak içi boş ico sayısı artacaktır.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 15, 2018, 11:13:06 AM

Icolar ile ilgili 2017 ve öncesinde bir çok sıkıntı yaşandı ,piyasayı dolandırıp kaçanlar ,projesi belli olmayan yada kötü projesi olanlar büyük vurgun yapıp yatırımcısını zarara uğrattı.2018 yılında bu sıkıntılı durumun biraz daha azalacağını düşünüyorum .En azından insanlar icolar ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olacak yatırım yapmak için daha çok veri toplayacak. Ülkelerin icolar ile ilgili yaptırımları sıkıntıları minimize edecektir.
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
February 15, 2018, 11:20:13 AM

Doğru ico yatırımını seçmek çok önemli aksi durumda batış kaçınılmaz.Geçenlerde Facebook grubu üzerinden paylaşılan ico'nun hedefi
Uzay Madenciliği yapmakla ilgiliydi.Ülkelerin altından kalkamayacağı milyarlarca dolar fon toplanarak 2033 hedefi ile yapılması planlanan bir projenin benzerinin ico üzerinden fon toplayarak yapmak çok gülünç.
Siz siz olun yapılacak yatırımın ROİ süresini planlamadan iş yapmayın yatırımınız çöp olmasın.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 15, 2018, 11:25:45 AM

Ben tüm ICO'lara olmasa bile %80 güveniyorum. Güvenme sebebime gelince iyi araştırıp doğru ata oynamak gerekiyor. 1. olmasak bile en kötü 3. olsa bile bu iyi bir icodur. At yarışlarından bu yönde beklentilerim olmuştur her zaman. Son icolardan INS örneğini vermek istiyorum. Bir çok kişi böyle bir uygulamaya ihtiyaç olmadığını ve yürümeyeceğini bu sebeple bu ico tutmayacak dediler. Ama INS buna rağmen başardı ve HARDCAP ile taçlandırdı. Ayrıca ins ico sürecinde alım yapanlar özellikle de ETH 300$ iken alanlar şimdi milyoner oldular. Daha fazla söze gerek yok. İco şans işi değildir.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 15, 2018, 11:54:51 AM

ekibi ve projeyi doğruı analiz ettikten sonra ve pazarda ki muadil projeleri inceleyip ne durumda olduklarını gördülkten sonra , birde en önemlisi projenin ne yapabileceğini az çok kestrebiliyorsan icolar hala güvenilir Smiley
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
February 15, 2018, 12:11:59 PM

icolara güvenmiyorum bir dönem airdrop nasıl popülerleşip söndüyse aynı olay icolar için de olacaktır. Fazla da gözünüz olmazsa kazandığım bu kadarı bana yeter derseniz kaybetmezseniz. yoksa her türlü kaybetmeye mahkumuz
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 15, 2018, 12:12:42 PM

Daha geçen gün bir ico gördüm. Adamlar çok iyi bir şekilde projeyi yönetiyorlardi. Adamlar 3 saatte pre-ico 6 saatte ise içi tokenlerinin hepsini sattı. Demekki hala güvenilir olan icolar mevcut. Biraz araştırma yapılır ise güvenilir ico bulmak hiçte zor değil

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 15, 2018, 12:14:44 PM

bugün 10 tane ico yeni duyurulduysa bir tanesi belki hardcap yapacak istediği parayı toplayacak ki ekibini finanse etsin, devamını getirsin. genel anlamda şu benzetme doğru olabilir. ico tam bir çöplük ve içinden inci taneleri birkaç tane onları bulmak mesele.

KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
February 15, 2018, 01:05:55 PM

Melese ICO'ya güvenmek değil aslında, ingilizcenize güvenmek. Whitepaper her şeyi anlatıyor. İyi bir ingilizceniz varsa ve proje aklınıza yatıyorsa, projenin iyi olduğunu destekleyen "önemli" kimseler de varsa, ICO'ya gayet girilebilir ve temiz para kazanılır.
bravia
Full Member

View Profile
February 15, 2018, 02:15:18 PM

Umut fakirin ekmeği hocam yani güvenilecek IcO var güvenilmeyecek ICO var zaten genel olarak çok prof. bir takım değilse anlaşılıyor. Herkes kendi araştırmasını yapmalı ıcolara katılmadan önce aa bu ıco çok güzel diyip katılmamakta fayda var ..
barisozen52
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
February 15, 2018, 02:16:52 PM

merkezi sistemde açılan borsaların icoları yerine dağıtık sistem borsalarının icolarını takip edin. Hacklenme için çok önemli bu. İleriki dönemlerde bu sistemle çalışan her kes çok kazanacak.
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
February 15, 2018, 02:29:05 PM

Su an piyasada 1500 den fazla proje var. Dogal olarakta hangi proje iyidir hangi proje kotudur ayirt etmekte bir o kadar zorlasiyor. Iyi arastirmak gerek. Kisa vadede bakmamakta fayda  var.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 15, 2018, 02:32:07 PM

bu piyasa koşullarında güvenmenin doğru karar olacağını düşünmüyorum sakin kalıp piyasa izlenmeli
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 15, 2018, 04:12:06 PM

Aslında zaman zaman ICO yasaklamalarını ve düzenlemeleri devlet müdahalesi gibi algılayıp kızıyoruz ancak hiç bir düzenleme ve kural olmadan da ICO düzenleyen kötü niyetli kişiler boşluktan faydalanıp BTCleri ETH leri alıp kaçınca da ah vah ediyoruz. Kİmseye güvenmiyorum doğrusu bol bol araştırıyorum, yüklü para ile girmiyorum, gerisi kısmete kalmış.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 15, 2018, 04:29:16 PM

ICO ya katilmadan once tanimak gerekiyor. Artik pek cok kisi iyi ICO lari seciyor ve whitelisleri bile dakikalar icinde doluyor. Sabah 3 te kalkip Oceanprotocol un white listine yazdirdim kendimi.
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 15, 2018, 04:42:00 PM

Kimi zaman kaçan göçen projeler olsa da çok derin araştırmadan sonra icolara giriyorum ben, biraz riskli olduğu için çok büyük miktarlar koymuyorum ama güzel kazandırdığı da bir gerçek.

Brainstorming
Member
**

Activity: 146

View Profile WWW
February 15, 2018, 04:52:22 PM

Düzgün projelere lafım yok, sayılarıda çok fazla. Düzgün olmayan, amacın para toplamak olduğu projelere inanmıyorum. Ico lar için genel bir düzenleme yok. Ico ya katılan zaman ayırıp dikkatle incelemeli. Sonra pişman olmayın.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: