Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:02:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive Sitesi Hakkında Bilgi  (Read 1585 times)
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 01, 2018, 11:09:25 AM

Bountyhive'ın bu bölümde mevcut soru cevap kısmı var. Sorularınız ve cevapları orada bulabiliyorsunuz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2974384.0

bilginiz olsun da resmi konu kilitlenmiş görünüyor. sizin tarafınızdan mı kilitlendi acaba? konuları telegrama taşıyarak daha hızlı cevap verebilmek için?
telegram kanalıda bu zamana kadar gördüğüm en aktif ve en hızlı cevap bulabildiğimiz kanal bu arada.

Bountyhive Türkiye admini büyük ihtimalle kilitlemiştir. Kendisi ile görüşüp buraya cevabını yazarım.

Edit: Türkiye Admini  telegram bountyhive türkçe grubundan anlık ve hızlı cevap verildiği için kilitlemiştir.

Mantıklı olanı yapmış. Telegram kanalı zaten sürekli aktif ve admin anında cevap veriyor ve çözüm odaklı. Niye bir de forum üzerinden cevap vererek zaman kaybetsin ki?
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
July 01, 2018, 07:49:49 PM

Şuan bende Bountyhive kullanıyorum. İlk başlarda kampanyaları kaçırmamak için sürekli takip ediyorsun. Gelen kampanya 1 saat içinde doluyor yetişemiyorsun. Katılım çok olduğundan sosyal medya kampanyalarının fazla getirisi yok. Blog ve video kampanyaları için ince eleyip sık dokuyorlar.
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97
Merit: 0

View Profile
July 01, 2018, 07:55:49 PM

Üye sayısı hep artıyor ama gelen bountylerde her seferinde katılımcı sayısı azalıyor zaten girsekte gelen coinler çöp!
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
July 01, 2018, 09:39:50 PM

bountyhive de kampanyalara katılımlar hemen tükeniyor millet hazırda bekliyor galiba yetişemiyorum bir türlü hemen doluyor 4 yada 5 tane kampanyaya katılabildim Cheesy
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 12:08:40 AM

Şu piyasa durumunda cüzdanınıza gelen hangi token çöp değil söyler misiniz? 1-2 istisna dışında piyasaya yeni giren projelerin hiçbiri iyiyse de değilse de varlık gösteremiyor. Her zaman yapılan hata bu. Piyasa durumu mu projeleri değersiz hale getiriyor yoksa projeler mi değersiz ancak piyasa düzelince öğrenebileceğiz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 07:30:40 AM

Şu piyasa durumunda cüzdanınıza gelen hangi token çöp değil söyler misiniz? 1-2 istisna dışında piyasaya yeni giren projelerin hiçbiri iyiyse de değilse de varlık gösteremiyor. Her zaman yapılan hata bu. Piyasa durumu mu projeleri değersiz hale getiriyor yoksa projeler mi değersiz ancak piyasa düzelince öğrenebileceğiz.

Sorun sadece gele tokenlerin çöp olması değil. Belirlenen ico fiyatları üzerinden bile hesaplasan çoğu para etmiyor yani adet olarak ta emeklerin karşılığı alınamıyor.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
July 05, 2018, 02:51:58 PM

ben uzun zamandir biraktim. o kadar koin geldi hicbiri para etmiyor. artik 7grasasim kalmadi. bir pindify vardi ne oldu o?
ucesme
Newbie
*

Activity: 43

View Profile WWW
July 05, 2018, 07:24:19 PM

Kullanımı çok kolay arayüzü güzel ancak campaign sayısı yetersiz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 05, 2018, 08:20:09 PM

Biraz sabır biraz araştırma yaparak imzalardan güzel para kazanabilirsiniz.Tabi borsaya çıkmayı başarırsa.Seçeceğiniz coinde buna dikkat etmek gerekir.Güzel kampanyalar geliyor değerlendirenler kazanıyor.Boğa sezonunda güzel kazandıracak projeler mevcut.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
July 05, 2018, 09:31:12 PM

Şu an piyasanın kötü olması nedeniyle belki pek kazandırmayacak gibi gözüküyor ama. Çok harika ve geleceği olan çok proje var Bountyhive sitesinde. Ekip zaten başarılı. Umarım bu istikrar devam edecektir bountyhive ekibi için.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 11:20:25 AM

Kampanya azlığından mı yoksa çok seçici olduklarından mı bilinmez kampanya sayısı çok az yenileri çok geç geliyor. Katılım konusunda da bir düzenlemenin şart olduğunu düşünüyorum sürekli kampanya dışı kalınıyor ne kadar dikkat edersek edelim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 06, 2018, 11:50:12 AM

Seçici oldukları için sanırım proje sayısı fazla değil, sezon iyileştikçe artacaktır  Smiley

1881 - 193∞
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
July 06, 2018, 01:44:36 PM

Evet şu anda kampanya sayısı az sanırım üç tane bounty kampanyası var. Kora ile ilgili bir problem vardı o halledilmeye çalışıyor, baya bir kişi yazdı koraya.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:02:02 PM

Seçici oldukları için sanırım proje sayısı fazla değil, sezon iyileştikçe artacaktır  Smiley

Aynen hocam fazla proje yok, yani bence Bountyhive'in en onemli avantaji bildigim kadari ile escrow hizmeti. Diger bountylere oranla tokenlari kendileri escrowd aliyorlar ve bu sekilde bir nebzede olsa oduller garanti altinda oluyor.

mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
July 06, 2018, 02:06:19 PM

Aynen hocam fazla proje yok, yani bence Bountyhive'in en onemli avantaji bildigim kadari ile escrow hizmeti. Diger bountylere oranla tokenlari kendileri escrowd aliyorlar ve bu sekilde bir nebzede olsa oduller garanti altinda oluyor.

evet escrow olmanın öyle güzel yönü var. ama bountyhive sitesindeki bir iconun bounty ödülleri erken dağıtıldı diye hunterların emekler çöp oldu diye biliyorum. hangi bounty aklımda kalmadı. sonuçta para vermiyorsunuz. hangi icoya girersen şansına artık.
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
July 06, 2018, 04:43:00 PM

Genelde kaçırıyorum ama takip etmeye çalışıyorum saniyesinde dolduruyorlar kampanyaları.
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
July 06, 2018, 04:45:28 PM

@Ryuuma evet genelde çabuk doluyor kampanyalar, reddit'in şartları değiştiğinden beri o biraz daha geç doluyor ama telegram, twitter, facebook hemen doluyor.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
July 06, 2018, 05:30:59 PM

Biraz sabır biraz araştırma yaparak imzalardan güzel para kazanabilirsiniz.Tabi borsaya çıkmayı başarırsa.Seçeceğiniz coinde buna dikkat etmek gerekir.Güzel kampanyalar geliyor değerlendirenler kazanıyor.Boğa sezonunda güzel kazandıracak projeler mevcut.

Eskisi kadar para kazanamıyoruz özellikle son yaşanan düşüşler de berbat etti piyasayı ICO larda piyasaya açılmak için boğa bekliyorlar, şimdi çıksalar borsalara sağlam dump yiyebileceklerini biliyorlar.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
July 07, 2018, 08:32:26 PM

bountyhive işlemler için çok ideal kısa zamanda bir sürü şeyi halledebiliyorduk ama son kampanyası-projesi beni çok hayal kırıklığına uğratmıştı başka kampanyalarla ilgili de benzer  şeyler duydum kampanyalarda seçici davranmaları gerekiyor
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 07, 2018, 09:37:10 PM

Güzel kampanyalar düzenliyor.Piyasa bu halde iken yine birşeyler yapmaya çalışıyor.Güçlü bir topluluk oluşturdu.Umarım ilerleyen dönemlerde daha çok proje ile güzel kazanırız.Artık bu şekilde düzenlenecek gibi gözüküyor bounty sistemleri.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: