Bitcoin Forum
June 27, 2024, 06:15:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler hakkında.  (Read 902 times)
tayyip baba
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 26, 2018, 09:30:57 PM

her bountye girmemek gerekiyor yoksa kampanya boyunca uğraşınızın yanında bir de ödeme almak için bir sürü bekliyorsunuz belki de hiç alamıyorsunuz

beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 26, 2018, 10:04:59 PM

elinize sağlık hocam, güzel bir açıklama olmuş dört madde de kısaca açıklamışsınız iş bitmiş
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
March 26, 2018, 10:22:45 PM

Kampanyaya girdiğiniz de muhakkak yöneticilerin daha önce ki davranışlarını araştırın. Adamlar ne yapmış ne etmişler. Ödülleri zamanın da vermişler mi. Yoksa her zaman kesik atmışlar. Eğer Çoğunluk Adamı kötülüyor ise o yönetici de %99 sorun vardır. Uzak durun. Eğer Çoğunluk iyi diyorsa O adam iyidir takip edin. Sonra kararı kendiniz zaten verirsiniz.

Sylon
Tactic
stormfold
ahmedjamal1998

Bunlar ile sorun yaşamadım.

Dropper
vdramaliev               
Sergei.Gerasimenko
Lassie
Dedewahyu
Pelsjager

Bunlar Airdrop yapsa yine düşünüp girerim...

mirallas

Kampanyasına göre karar veririm. Çok yavaş birisi çünkü.

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 26, 2018, 10:29:32 PM

Valla benim bountylere bile inancım kalmadı artık. Airdropa döndü olay arkadaş dağıtan olmuyor. Canına okuyorlar katılımcıların. En son denaro diye bir proje scam çıktı global cehenneme döndü 10m dolar çalmış çuçuklar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 26, 2018, 10:31:14 PM

Sylon kampanyalarını seviyorum ama en son RewardMob a katılmaya çalıştığımda 2 gündür ben giriyorum o siliyor tekrar ben giriyorum o siliyor btctalktan mesaj attım telegramdan attım görüyor cevap vermiyor sorun ne anlamadım bir türlü
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 26, 2018, 10:34:08 PM

Sylon kampanyalarını seviyorum ama en son RewardMob a katılmaya çalıştığımda 2 gündür ben giriyorum o siliyor tekrar ben giriyorum o siliyor btctalktan mesaj attım telegramdan attım görüyor cevap vermiyor sorun ne anlamadım bir türlü

Katılım adeti ile alakalı sınır mı getirmiş acaba. Kampanyalar bunu da uygulamaya başladılar. Adet sınırı getiriyorlar ki, çok fazla kişi katılmasın. Ödüller de dağıtıldığında en azından birşeye yarasın.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
kutsal_money
Member
**

View Profile
March 26, 2018, 10:45:46 PM

benim anladığım kadarıyla bounty meselesi ekipten ekibe değişiyor bazısı gerçekten güzel yönetiyorken bir kısmı baştan savma yapıyor
maximhkn
Newbie
*

Activity: 364
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 11:04:03 PM

Valla benim bountylere bile inancım kalmadı artık. Airdropa döndü olay arkadaş dağıtan olmuyor. Canına okuyorlar katılımcıların. En son denaro diye bir proje scam çıktı global cehenneme döndü 10m dolar çalmış çuçuklar
Scamları nasıl ayıracağız bilemiyorum hocam inşallah denk gelmeyiz ne diyim. bu arada denaro ekibi yeni bir projeye başlamış Pluto coin diye dikkatli olmak lazım bu da sitesi https://www.plutocoin.org/  ICO ları  iyi araştırmak lazım 
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 11:18:09 PM

Bounty managerları 1tane eksik birşey gördüler mi stake vermezler. O yüzden dikkatli yapmak lazım. Bounty manager'ları vicdanlarını kullanmıyorlar malesef
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 26, 2018, 11:58:03 PM

Sürekli ertelenen icolar aşırı canımı sıkıyor butun plan program altust oluyor. Yani elimizdede hiç bir şey yok öyle bakıyoruz forum sayfasına biraz daha ciddi olsalar keşke yada ciddiler ise tarihler konusunda sözlerinde durabilseler.
skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
March 27, 2018, 12:06:44 AM

Katılım adeti ile alakalı sınır mı getirmiş acaba. Kampanyalar bunu da uygulamaya başladılar. Adet sınırı getiriyorlar ki, çok fazla kişi katılmasın. Ödüller de dağıtıldığında en azından birşeye yarasın.

Yani eğer limit dolmuş olsa anasayfada yazması gerekiyor ki spreedsheeti kontrol ettiğimde benimle birlikte veya benden sonra kayıt olan insanlar duruyor inatla sadece beni siliyor anlamış değilim sebebini bir kere daha deneyeceğim 1-2 gün bekleyip sonra pes edeceğim.

Diğer yönettiği 5 kampanyaya da katıldım bu sorunu yaşamadım bakalım telegramdan darlıyorum ara ara cevap vericek inşallah.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 27, 2018, 12:31:54 AM

Yani eğer limit dolmuş olsa anasayfada yazması gerekiyor ki spreedsheeti kontrol ettiğimde benimle birlikte veya benden sonra kayıt olan insanlar duruyor inatla sadece beni siliyor anlamış değilim sebebini bir kere daha deneyeceğim 1-2 gün bekleyip sonra pes edeceğim.

Diğer yönettiği 5 kampanyaya da katıldım bu sorunu yaşamadım bakalım telegramdan darlıyorum ara ara cevap vericek inşallah.

beş kampanyasına katıldığını söylemişsin bence çok zorlama hocam kıllık yapmasın adam bırak birisine katılmayıver yani
skcdaking
Jr. Member
*

View Profile
March 27, 2018, 12:35:44 AM

beş kampanyasına katıldığını söylemişsin bence çok zorlama hocam kıllık yapmasın adam bırak birisine katılmayıver yani

Yani tamam katılmasam da olur da neden yani çok enteresan değil mi sebebi merak etmeye başladım.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 27, 2018, 01:08:47 AM

Facebook ve Twitter bountylerine katılmıyorum. İmza kampanyalarıyla ilgileniyorum daha çok. Zaten yazmayı / bilgi almayı ve vermeyi sevdiğimden benim için daha verimli oluyor.
İmzalarda dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler; hangi kategorilere post yazmanız gerektiğini iyi bilmeniz, minimum karakter-kelime adedidinin 2-3 kat fazlasını girmeniz, yapıcı olmanız ve arada coinin / tokenin ismini geçirmeniz, hatta proje hakkında bilgi vermeniz... 20 post istendi diye tam 20 post yazmayın. 3-5 fazlasını yazın ki arada iptal olanlar/silinenler olursa eksik posttan dolayı haftalık emeğiniz boşa gitmesin.
teleskopta
Member
**

View Profile
March 27, 2018, 02:33:12 AM

bounty sistemi nasıl işliyor öğrenmek isterim
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 27, 2018, 06:50:25 AM

valla ben arteezynin admin olduğu 2 kampanyada herşeyi doğru yapmama rağmen haftalık stakelerime baktığımda stake göremiyorum adama 10 kere mesaj atıyorum 11. de düzeltiyo bidahaki hafta yine stake yok yine 10 kez yazıyorum yani kontrol etmesek vermiycekler

KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
March 27, 2018, 07:48:39 AM
Last edit: March 27, 2018, 08:43:35 AM by KarateSensei

Bounty meselesinde yeniyim. Ben de yaşadığım bazı sıkıntıları eklemek isterim. Bounty kampanyaları bazen gerçekten açıklayıcı olmuyor. Rapor istiyorlar ancak tarih eklenmemiş. Tarih ekleyeceğiz diyorlar fakat günlerce eklenen bir şey yok. Herkes kafasına göre tarih belirlemiş link veriyor çatır çatır. Defalarca kontrol ediyorum fakat tarih falan yok. Ha diyeceksiniz sen de başla o zaman. Aradan 2 3 hafta geçtikten sonra tarih eklenirse ve istenilen tarihler benim adıma yanlış olmuşsa o kadar uğraşım ne olacak? Soruyorsun cevap veren de yok Smiley Eleştiri gibi olmasın ama TokenSuite'in (Türklerden oluşan kampanya yürütücü şirket) başlattığı kampanyalardan birinde de bu sorunu yaşıyorum şu anda Smiley

Bir diğer sorun stake eklenmeyen kampanyalar. Yahu 3000 kişi katılmış adamların kampanyasına, 3 haftadır stake eklememişler kimseye. Eee niye eklemiyorsunuz yazıyorum, gören yok ki.

Bir başka kampanyada da şunu yaşadım. Adamlar facebookta like paylaşım ve "yorum" istiyorlarmış. Yorum isteyen pek görmemiştim. 2 haftam boşa gitti. Kampanya başlığında sordum cevap vermediler. Telegram kanallarında tutturulmuş mesaj içerisinde cevap vermişler, üçünü de yapmayanlara stake yok diye. Evet bu benim hatam. Ve başlık sahibi arkadaşın dediği gibi telegram kanallarını takip etmek gerekiyormuş cidden.

Neyse yaşadığımız sorunlar bitmez. Bir de dikkatimi çeken başka bir şeyi söyleyeyim. icobench gibi sitelerde puanı sonradan belli olan projelerin bountylerine millet resmen akıyor Smiley 10 gün boyunca sadece ben de dahil 100 kişinin katıldığı bounty kampanyasına puanı 4.8 olunca 2500 kişi daha katıldı Smiley Ben projeyi iyi kötü okudum, alttan üstten inceledim, bu iş yapar dedim girdim. icobench 4,8 deyince aktı millet. Ben de bundan sonra icobench'de ne varsa ona girecem anasını satayım.

Paylaşım için teşekkürler bu arada.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 27, 2018, 08:31:33 AM

Maalesef bounty sayfalarında yeterli bilgi olmamasından bende şikayetçiyim. Bazı bounty managerlar bu işi çözmüş ve sayfalarında yayınlıyor bu kadar zor bir bilgi değil bu . Hafta nın hangi günü başla ve biter bu kadar. Bunun pek te iyi niyetli bir davranış olduğunu düşünmüyorum hele ki son zamanlar da bazı bounty managerlerin yaptıklarından sonra.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
March 27, 2018, 09:00:32 AM

bounty sistemi nasıl işliyor öğrenmek isterim

O zaman bi zahmet forumdaki konuları okuyun. İstemekle olmuyor, okuyup araştırma yapacan ki öğrenesin. Zor bir şey değil.

Katıldığınız kampanyaların takiplerini iyi yapın. Mesela imzalar değişti ve siz güncellemediniz diye aylarca katıldığınız kampanyadan para alamayabilirsiniz

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 27, 2018, 09:46:38 AM

Evet çok sıkıcı bir durum giriyoruz bir bounty'e güncelleme yapan yok üstüne girip bir bakıyorsun çoğu kişi banlanmış. Kampanya devam ederkende kural değişikliği yapılması da can sıkıyor..

Aynen beklediğimiz kazancı bulamıyoruz bazen bounty de söylenen miktarlar düşebiliyor. Banlama işinde de daha objektif ve gerçekçi kriterler getirilerek kimsenin emeği boşa gitmemeli.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: