Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:10:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: Ne olacak bu altcoinlerin hali?  (Read 3564 times)
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
February 18, 2018, 05:54:56 PM

Altcoinlerin hemen toparlanmasını beklemek hata olur. BTC ‘nin ahesete aheste yükselmesi ve güven vermesi gerekiyor altların yükselmesi için. BTC hızlı yükselip hızlı düşerken altlar kıpırdayamıyor. Tabi her şeyin bir zamanı var, sıra tekrar altlara gelecek.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 05:55:33 PM

Btc kısa sürede toparlansa da altcoinlerin toparlanması uzun sürecek gibi.Geçen seneki zirve noktalarını tekrar görmek için baya bekleyeceğiz sanırım epey can sıkıcı.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 18, 2018, 05:56:40 PM

ben bu işe geçen yıl nisan ayında başladım eğer bu işler bir döngü ise nisan mayıs ayında altlara ciddi hareket gelmeli. özellikle dgb benim çok ciddi beklentim olan coin...
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 18, 2018, 07:51:04 PM

Şuan piyasanın çekingen davranması tamamen BTC kaynaklı. Millet btc'yi takip edip her hareketini yorumlamaktan altcoinlere yatırım yapmaya korkuyor. En küçük btc dalgalanmasında altcoinlerden yatırımlar çekilmeye başlanıyor panikle.
Benim fikrim btc 14k bandına çıkıp orada sabitlenirse altlar yeşillenmeye başlar ve ortalık sakinleşir
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 18, 2018, 08:52:09 PM

Öncelikle biraz sabırlı olun. Bitcoin deki artış devam ederse altlara yansımamasına imkan yok.
İkincisi kazancınızı hep usd olarak düşünün karnınızı btc ile doyurmuyorsunuz
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 18, 2018, 09:06:13 PM

Dahada düşeceğini düşünüyorum ben BTC'nin tekradan 7000$ kadar düşer diye düşünüyorum. Bakalım neler yapacak bu sefer btc umarım çok fazla zarara sokmadan düzelir piyasa
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
February 18, 2018, 09:35:02 PM

yakında toparlayacak diye düşünüyorum, bitcoinle ilişkili olarak hareket edecekler bence aralarında çok mesafeler olmayacak
Katsumoto (OP)
Member
**

Activity: 182

View Profile
February 18, 2018, 09:38:35 PM

Öncelikle biraz sabırlı olun. Bitcoin deki artış devam ederse altlara yansımamasına imkan yok.
İkincisi kazancınızı hep usd olarak düşünün karnınızı btc ile doyurmuyorsunuz
Bu piyasada usd değil satoshi konuşulur... kaç yıl olmuş foruma üye olalı, bari sen böyle cümle kurma.
Tüm amaç elimizdeki btc sayısını arttırmaktır. Kazançtaki kıstas BTC'dir.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 19, 2018, 02:44:11 AM

Dolar hesabı yapmak bu piyasada herzaman aldatıcı olur,yanılırsınız.Burada amaç arkadaşında dediği gibi btc arttırmaktır.Coinler projeler bugün var belki yarın yok.Burada dünyanın zamanını harcayıp bir ton strese giriyoruz.Kazanmak en önemli şey.Btc nin bile 1 ayda %80 düşebildiği bir piyasada hiçbir Altcoin güvenli değildir.
Altlar malesef btc ile paralel yükselemiyorlar.Dikkat ederseniz btc yükselirken de yükselemiyorlar.Yani şunu demek istiyorum Btc yükseldi diye Altların yükselmesini beklemek yanlış olur.Altcoinlerin alıcısı herzaman hazır değil.Piyasaya hemen btc yükseldi diye girmezler.Siz nasıl btcnizi verip btc arttırmak için Alt alıyorsanız,diğer yatırımcılarda böyle düşünüyor.Şu an btc lerini verip alt almak istemiyorlar demekki..Btc de kalmayı uygun görüyorlar.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 19, 2018, 04:43:37 AM

Bitcoin sabit durana kadar düşüş olmucak gibi pek, anca beklicez malesef bir süre daha görünüyor, btc 11-12ye sabitlese bisüre, baya hoş olucak umudum o yönde.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 19, 2018, 05:19:08 AM

Ne varmış ki altlarda ?? adı üstünde alt yani bir şeye bağlı . Neye bağlı ? Tabi ki Bitcoin e eeeee cevap bu kadar belliyken kaynağa bakmak gerek. Altların ne olacağı tamamen BTC nin ne yapacağına bağlı. Onu sorarsan beklemeye devam derim herhalde en mantıklısı bu olur.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
February 20, 2018, 05:42:11 AM

Düşüş olduğunda nakite dönebilmek önemli ama o kararı verirken insan tedirgin oluyor. Al sat yaparken bile düşmeyebilir gibi geliyor. Psikolojiyi iyi ayarlamak gerekli biraz

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 20, 2018, 05:47:06 AM

Belli başlı altcoin'lere yatırmak lazım parayı artık ileride bazıları hiç yükselemeyecek rekabet de var. Oax öneririm çok düşük zaten her türlü kar bırakacaktır.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 20, 2018, 05:48:13 AM

Altlar canlandi ufaktan bitcoinde 11 bin dolari asti. Iyi gunler yakindir. Mart ayinda nisan ayinda guzellik bekliyorum benim sahsi dusuncem biraz daha bogalastiginda hepimizin yuzu gulecek
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 20, 2018, 05:50:00 AM

Ne olacak dediğiniz aslında piyasa birkaç ay öncesine göre çok güzel yerlerde.

Altcoinlere gelince, bunu dot.com balonu gibi düşünün ve şuanki altcoinlerin %99.9 unun yok olacağını bilerek ona göre yatırımlarınızı dizayn edin derim ben şahsen.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
February 20, 2018, 06:19:28 AM

tekrar bir rüzgar gelirse uçuş olur ve iyi paralar kazanabiliriz. yoksa çok zor
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 20, 2018, 06:22:42 AM

Şu sıralar biraz sabır gerekiyor. Özellikle tavsiyem; btc oranınızı %40-%50 altına düşürmeyin, bu dalgalanmada çok zarar edersiniz. Btc hariç elinizdeki %50 için sadece beklemeniz lazım, piyasa size alış için fırsat verecektir ama bunu elinizdeki btc satarak yaparsanız, çok kar etmeyebilirsiniz. Burada yapılacak olan ya dışarıdan para sokmaktır ya da beklemektir. Tek bir istisnai durum var o da; bir altcoinin 3x-5x yapacağını kesin olarak düşünüyorsanız, o zaman Btc'den alta belirli oranda geçirebilirsiniz.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
February 20, 2018, 08:46:45 AM

Maalesef benim de altcoin portföyüm sancılı diyebileceğim derecede düşük seyrediyor. Yapılacak bişey yok. Sanırım birkaç balinanın bitcoin'den çıkıp yine altcoinlere para pompalamasını beklememiz gerekecek. Sabır.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 20, 2018, 11:57:00 AM

altcoinlerdeki çoğu insan btc yükselirkende düşerkende satma eğiliminde oluyor. dün gece 500 dolar kadar ani yükseliş yaptı. bir baktım altcoinlere çıkan çıkana. abi iyide sen acele ile ucuzdan sattığın o coinden dolayı btc'nin yükselmesi ile sıfıra sıfır kalıyorsun yani kafa kafaya. ulan ucuzdan satmasan elindeki alt coini tabi bu söylediğim btc olarak. dogal olarak hem btc olarak kara geçmiş olacasın hemde btc'nin fiyatındaki yükselişten. hala anlamış değilim bitcoin yükselirken insanlar neden altcoinleri satar. Sonuçta altcoinin değeri bitcoin ile değil mi. Tilt oluyorum böylelerine. adam bitcoin yükseliyor diye bir acele bir acele. emir veriyor önüne başkası koyuyor hemen onun önüne geçcem diye daha düşüğüne veriyor. laa bi sakin bitcoin yükseliyor ne güzel elindeki coininde bir btc karşılığı var, neden düşürürsün onu. külliyen mantıksız geliyor. hadi btc düşerken anlarım satıp yerel para birimine geçmek istersin, yükselirkende aynı. Bıktım vallahi bu piyasanın panikcilerinden, yetti arttıla. onların yüzünden bizde yanıyoruz.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 20, 2018, 12:01:08 PM

Ben takip ediyorum bitcoin saatlik %1 armaya baslayınca sağlam altlar %1,5/2 artmaya baslıyor düşüş baslayınca altlarda bir o kadar düşüyor yani btc 14k üzerine atsa kendini sağlam altcoinler kısa sürede katlayacaga benziyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: