Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:22:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6110 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 18, 2018, 04:04:15 PM
Last edit: March 20, 2018, 03:00:32 PM by vipganyan
Merited by WaDa (1), rumblesix (1)

Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı

Bountyhive Resmi Adminlerinden biri Türkiye Grubu Admini olarak özelden soracağınız dilediğiniz soruları cevaplayabilirim.

Bountyhive ile ilgili şuan 8 projemiz mevcut ve bunu arttırarak devam edeceğiz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz, dileriz bundan sonra da iddialı ICO projeleriyle sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.

Şuanda Pindify, Mossland, Dropil, Kora Network, Iconic, SKYCHAIN,Bitcoinus ve familypoints.io ICO'larının Bounty Programlarını yürütmekteyiz.

Tüm merak ettiğiniz konular için özelden soru sormak yerine bu başlığı kullanabilirsiniz.

Bountyhive.io Web Adresi: https://bountyhive.io/

Bountyhive.io Türkçe Telegram Grubu: https://t.me/bountyhivetr

Hepinize iyi pazarlar dilerim.

1714969360
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714969360
Reply with quote  #2

1714969360
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714969360
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714969360
Reply with quote  #2

1714969360
Report to moderator
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 18, 2018, 04:07:38 PM

bountylerin güncellenmesi ve detayları genel olarak iyi ama kendinizi bizlere daha iyi tanıtsanız iyi olur meselan kontroller ve raporlamaları ne zaman yapacaksınız ödüller ne bitişten ne kadar süre sonra dağıtılacak

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 18, 2018, 04:11:49 PM

Site güzel olmuş. ColorlessK ve ekibinin payı var sanırım. Bounty yönetimi onda olanlar aynı zamanda bountyhive da sanırım.

En çok gelecek sorular bu ikisi olacaktır.
Twitter ve facebook otomatik sayılacak mı?
Spreadsheet benzeri bir takip sistemi olacak mı?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:05:06 PM
Last edit: February 18, 2018, 06:31:55 PM by vipganyan

bountylerin güncellenmesi ve detayları genel olarak iyi ama kendinizi bizlere daha iyi tanıtsanız iyi olur meselan kontroller ve raporlamaları ne zaman yapacaksınız ödüller ne bitişten ne kadar süre sonra dağıtılacak

Merhabalar, daha önce de Bounty gruplarında kampanyalar yapan Bounty Manager @ColorLesk'in yaptığı kampanyalar vardı takip ettiyseniz. Yine aynı kampanyalar bundan sonra Bountyhive'de devam edecek. Raporlama ile uğraşılmaması için de daha önce de başka menejerlerin kullandığı otomatik raporlama sistemi bountyhivede kullanılıyor. Her ICO'nun sağında Bounty haritası mevcut, tüm detayları o haritadan görebilirsiniz. Herhangi bir ICO'nun satış tarihi bittikten 1 hafta sonra ödemeler cüzdanlarınıza gönderilecek otomatik olarak. Mesela Pindify yarın sona eriyor, 26sında programa katılan herkesin hesabına yatırılacak.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:09:13 PM

Kullanıcılar kazanmış oldukları bountyleri rapor halinde görebilir mi? Kampanya süresince yapılan değişiklikler, refler, kazanılan stakeler v.b. Site bundan nasıl kazanç sağlıyor vs. bu sorulaırn cevabını merak ediyorum?

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:11:02 PM

Site güzel olmuş. ColorlessK ve ekibinin payı var sanırım. Bounty yönetimi onda olanlar aynı zamanda bountyhive da sanırım.

En çok gelecek sorular bu ikisi olacaktır.
Twitter ve facebook otomatik sayılacak mı?
Spreadsheet benzeri bir takip sistemi olacak mı?

Merhabalar, Twitter, Facebook, İmza Kampanyaları, Telegram ve Reddit otomatik olarak sayılacak. Bunun için herhangi bir yere rapor yollamaya gerek yok.
Spreadsheet şu aşamada görünmüyor ama ben elimden geldiği kadar hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız sizin için kontrol edebilirim.

İlk etapta en çok beklenen sorulardan biri; 'bu kadar büyük bir grup için kazanç az olacak çözümü nedir?' diye düşünüyorum. Bu sebeple daha sonraki kampanyalarımızda katılımcı sınırlaması getirebiliriz bu sorunu aşmak için. Ayrıca hardcap yapacak projeler radarımızda, kimseye boşuna emek sarfettirmek istemiyorum ben kendi şahsım olarak.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 06:13:59 PM

BountyHıve benim analadığım kadarıyla tüm bountyleri tek bir yerde toplayan ve bunları güncel tutan bir site doğrumudur? Peki bu sitede mi paylaşılıyor raporlar yine? Cevaplar için teşekkürler.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:16:54 PM

Kullanıcılar kazanmış oldukları bountyleri rapor halinde görebilir mi? Kampanya süresince yapılan değişiklikler, refler, kazanılan stakeler v.b. Site bundan nasıl kazanç sağlıyor vs. bu sorulaırn cevabını merak ediyorum?

Merhabalar, şu durumda sistem otomatik olacağından sadece biz görebileceğiz raporları, eğer kampanyada yaptığınız paylaşımlarda bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız kontrol ederiz.

Sitedeki referanslarınızı hesabım kısmından görebilirsiniz. Ayrıca kampanyanın sağ üst kısmında ICO'nun hardcap yapması durumunda ne kadar Ethereum'luk token dağıtılacağı yazılı her ICO için. Kazanç konusunda size dağıtılacak miktarlar haricinde bir anlaşma yapılıyor, belirli bir yüzde menajer firmaya belirlenip gerisi kullanıcılara dağıtılıyor her bounty programında olduğu gibi.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:20:32 PM

BountyHıve benim analadığım kadarıyla tüm bountyleri tek bir yerde toplayan ve bunları güncel tutan bir site doğrumudur? Peki bu sitede mi paylaşılıyor raporlar yine? Cevaplar için teşekkürler.

Merhabalar, tam dediğiniz gibi tek tek sayfa sayfa gezip ICO'ları arayıp bulmaktan, ayrıca bunları bir de raporlamaktan sizi kurtaran bir sistem. Çok daha kolay olduğunu düşünüyorum sizin için de. Raporlar otomatik olarak hesaplanıyor, fakat paylaşım konusunda henüz net bir karar alınmadı. Yarın akşam Pindify sona erecek ve 26sında Tokenler dağıtılacak. Ben kendi adıma paylaşımlarında eksiklikler olduğunu düşünenlere yardımcı olmaya çalışacağım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 18, 2018, 06:23:54 PM

güzel bir site emeği geçenlere teşekkürler.Profesyonelce bir iş yapmaya doğru gidiyorsunuz.Umarım başarılı olur ve keyfine gören davrana Icolar bu rekabete göre ödülleri aksatmazlar.Katılım sayısının sınırlanması da ayrıca bir başka güzel olur.Sizinle çalışan kişilerin hakkını koruma ve emeklerinin karşılığını almalarını sağlamak hem sizin hemde katılımcılar için önemli.Başarılar.

Ayrıca bir soru sormak gerekirse twiter kampanyalarını retweetliyoruz ve facebook'u paylaşıyoruz.Post ve tweet atma gibi bir zorunluluk görmedim ben.Öyle bir zorunluluk yok anladığım kadarıyla doğrumu.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 06:28:09 PM

Merhabalar, tam dediğiniz gibi tek tek sayfa sayfa gezip ICO'ları arayıp bulmaktan, ayrıca bunları bir de raporlamaktan sizi kurtaran bir sistem. Çok daha kolay olduğunu düşünüyorum sizin için de. Raporlar otomatik olarak hesaplanıyor, fakat paylaşım konusunda henüz net bir karar alınmadı. Yarın akşam Pindify sona erecek ve 26sında Tokenler dağıtılacak. Ben kendi adıma paylaşımlarında eksiklikler olduğunu düşünenlere yardımcı olmaya çalışacağım.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Eğerki dediğiniz gibi  yapılırsa kullanıcılar rahatlayacaktır en azından. Bu tür orjinal fikirler lazım artık blok zincir teknoojisine ısıtıp ısıtıp konulmaması lazım aynı fikirlerin önümüze.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:38:49 PM

güzel bir site emeği geçenlere teşekkürler.Profesyonelce bir iş yapmaya doğru gidiyorsunuz.Umarım başarılı olur ve keyfine gören davrana Icolar bu rekabete göre ödülleri aksatmazlar.Katılım sayısının sınırlanması da ayrıca bir başka güzel olur.Sizinle çalışan kişilerin hakkını koruma ve emeklerinin karşılığını almalarını sağlamak hem sizin hemde katılımcılar için önemli.Başarılar.

Ayrıca bir soru sormak gerekirse twiter kampanyalarını retweetliyoruz ve facebook'u paylaşıyoruz.Post ve tweet atma gibi bir zorunluluk görmedim ben.Öyle bir zorunluluk yok anladığım kadarıyla doğrumu.

Merhaba, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Evet bir sınırlama getirilebilir çünkü bu kadar büyük bir grup programa katılınca kazanç azalacaktır. Mesele her kampanyayı 1000 kişiyle sınırlandırabiliriz, bunlar için şuanda konuşuyoruz.

Tweet ve paylaşım konusunda bir problem yok ama şu var bazen ICO'lar paylaşım yapmıyor. Bu sebeple sayı konusunda sıkıntı yaşanıyor. Bu sebeple diyelim bir ICO hafta boyunca 4 tweet attıysa sizin 4 retweet ve 1 tweet atmanızı istiyoruz.

Bu arada günde 2 rt yada tweet atabilirsiniz. 5 tweeti geçtim acaba fazla paylaşım sorun olur mu diye düşünmeyeceksiniz. Fazla paylaşım yaparsanız bir sorun yok yani, ama artı puan da yok.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 18, 2018, 06:44:43 PM

Teşekkürler anladım.5'e tamamlamasını istiyorlar bir hafta içinde.Sonra niye az geldi gibi problem olmaması için bunu bilmemiz güzel oldu.Bin kişi ile sınırlandırmak güzel ama fırsat eşitliği olarak adam hepsine katılıp ilk binin içinde yer aldıysa diğer katılamayan arkadaşlara haksızlık olur.Herkesin eşit olarak katılacağı bir sisteme ulaşılırsa daha adil ve güzel olur.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 06:54:30 PM
Last edit: February 18, 2018, 07:32:01 PM by vipganyan

Teşekkürler anladım.5'e tamamlamasını istiyorlar bir hafta içinde.Sonra niye az geldi gibi problem olmaması için bunu bilmemiz güzel oldu.Bin kişi ile sınırlandırmak güzel ama fırsat eşitliği olarak adam hepsine katılıp ilk binin içinde yer aldıysa diğer katılamayan arkadaşlara haksızlık olur.Herkesin eşit olarak katılacağı bir sisteme ulaşılırsa daha adil ve güzel olur.

Birçok ICO olacak ve diyelim 10 ICO var bountyhivede. Kullanıcılar oranlanarak belirli sayıda katılım hakkı verilmesi gündemimizde. Tudor Silikon Vadisindeydi ve birkaç ICO ile ciddi görüşmeler yaptı, çok yakında yeni ICO'lar açıklanacak, bazı anlaşmalar yapıldı. Türk arkadaşlara önerim, ilk bir kaç kampanyada çok katılımcı var bu sebeple kazanç az olabilir ama diğer kampanyalarda çeşitli tedbirler alınacak, devam etsinler kampanyalara.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 18, 2018, 08:02:55 PM

hocam pindify ödül kampanyası yarın bitiyor.imzaları hemen kaldırabilir miyiz yoksa ödül dağıtılana kadar bekleyelim mi?nasıl yapmalıyız?

,........
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 08:17:41 PM

hocam pindify ödül kampanyası yarın bitiyor.imzaları hemen kaldırabilir miyiz yoksa ödül dağıtılana kadar bekleyelim mi?nasıl yapmalıyız?

Merhaba. İmza konusunda biz size açıklayana kadar kaldırmayın. Bilgi vereceğiz toplu olarak kontrol edildikten sonra.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
February 18, 2018, 08:23:25 PM

Sitelerinin çok güzel olduğunu bir çok kişi gibi bende itiraf etmek zorundayı mancak ben açıkçası Colorless'in bounty managerlığından pek memnun değilim bunu da eklemeliyim.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
February 18, 2018, 08:27:16 PM

genel mantıgını konunuzun ilk mesajına kısaca eklerseniz hepimiz için aydınlatıcı olacagı gibi sizinle çalışmak isteyenleride çekmiş olursunuz.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 18, 2018, 08:34:54 PM

Sitelerinin çok güzel olduğunu bir çok kişi gibi bende itiraf etmek zorundayı mancak ben açıkçası Colorless'in bounty managerlığından pek memnun değilim bunu da eklemeliyim.

Hocam bende bountyhvide kovalıyorum ama yigidi öldürüp hakkını yememek lazım copytrack bounty sayfası efsane birseydi bu platformdan beklentim öyle birsey valla ilerki zamanlarda  insallah öyle bir arayüz yaparlar bize sadece click atmak kalır Grin
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
February 18, 2018, 08:42:10 PM

ben henüz bountyhive'de ki bountylere katılmadım, spreadsheet tam olarak nasıl oluyor bir örnek verebilir misiniz? Eğer kaliteli olduğunu düşündüğüm bir bountyi yönetirseniz seve seve katılacağım güzel site olmuş

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: