Bitcoin Forum
June 14, 2024, 08:15:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6112 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 18, 2018, 08:58:22 PM

Sitelerinin çok güzel olduğunu bir çok kişi gibi bende itiraf etmek zorundayı mancak ben açıkçası Colorless'in bounty managerlığından pek memnun değilim bunu da eklemeliyim.

Ne konuda memnun değilsiniz yardımcı olmaya çalışayım bir probleminiz varsa. Ben bir olumsuz hareketini duymadım, COSS, STOX, Minerva, Soma, Pundi X, Worldcore, Esports, Dentacoin, Hero, HackVC and daha bir sürü başarılı ICO bu ekip tarafından yönetildi. Eğer mantıklı bir probleminiz varsa direk söyleyeyim hakkınızı arayayım.

ben henüz bountyhive'de ki bountylere katılmadım, spreadsheet tam olarak nasıl oluyor bir örnek verebilir misiniz? Eğer kaliteli olduğunu düşündüğüm bir bountyi yönetirseniz seve seve katılacağım güzel site olmuş.

Herşey bir sistem tarafından otomatik olarak hesaplanıyor. Eğer kampanya bitiminde bir problemle karşılaşırsanız, paylaşım konusunda eksiklik olduğunu düşünürseniz ilgilenmeye çalışacağım probleminizin çözümü için. Hata olacağını sanmıyorum. Şuan 8 ICO var bakalım nasıl bir sonuçla karşılaşacağız. Smiley

Bountyhive ile alakalı bir bilgilendirme başlığın ilk sayfasında paylaşacağım konuyu bilmeyen arkadaşlar için yarın, bugün malum pazar gelen gidenden fırsat bulamadım. Smiley
byzodiac
Full Member

Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 09:00:13 PM

Site iyi güzel ama örneğin sosyal medya spreadsheetlerini vs göremicek miyim artık, bu durumda hak yeme mevzularının olacağını düşünüyorum, manager parayı kendi cebine atsa anlamayız bile.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 18, 2018, 09:08:07 PM

Ben ColorlessK'nın kampanyalarından memnunum hakkımı yediğini görmedim inşallah olmaz öyle bir durum.
Bountyhive'a da 2 haftayı geçti üyeyim. Pindify bitmiş gözüküyor 1 haftadır o yüzden yapmadım siz yarın bitecek diyorsunuz doğru mudur?
Ne olur ne olmaz hergün 1 RT yapıyorum. Spreadsheet bir an önce oluşturulsa güzel olur kontrol etmiş oluruz.
Ayrıca günlük görevleri yaparken Bountyhive'da tek tek kampanyalara girip örneğin twitter'ı seçiyorum oradan Twitter profiline giriyorum öyle yapıyorum. Halbuki notepad'de kayıtlı olarakta var Twitter sayfası ama kabul edilmez diye böyle yapıyorum. Direkt olarak tarayıcıdan twitter sayfasına girip hergün 1 rt yapsam bountyhive giriş yapmasam da kabul eder değil mi?
Son olarak Referans sistemine dair birşey görmedim. Referansımız bize ne kazandırıyor ona göre tanıtmak isterim.
Teşekkürler cevaplar için.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 09:23:35 PM

Ben ColorlessK'nın kampanyalarından memnunum hakkımı yediğini görmedim inşallah olmaz öyle bir durum.
Bountyhive'a da 2 haftayı geçti üyeyim. Pindify bitmiş gözüküyor 1 haftadır o yüzden yapmadım siz yarın bitecek diyorsunuz doğru mudur?
Ne olur ne olmaz hergün 1 RT yapıyorum. Spreadsheet bir an önce oluşturulsa güzel olur kontrol etmiş oluruz.
Ayrıca günlük görevleri yaparken Bountyhive'da tek tek kampanyalara girip örneğin twitter'ı seçiyorum oradan Twitter profiline giriyorum öyle yapıyorum. Halbuki notepad'de kayıtlı olarakta var Twitter sayfası ama kabul edilmez diye böyle yapıyorum. Direkt olarak tarayıcıdan twitter sayfasına girip hergün 1 rt yapsam bountyhive giriş yapmasam da kabul eder değil mi?
Son olarak Referans sistemine dair birşey görmedim. Referansımız bize ne kazandırıyor ona göre tanıtmak isterim.
Teşekkürler cevaplar için.

Merhabalar bu spreadsheet konusunda kullandığımız program herşeyi otomatik ayarlıyor. Tekrar konuşacağım fakat biz de ilgilenmiyoruz spreadsheetle sistem tamamen kendisi hesaplıyor, bir tuşla gönderim işlemine başlıyor. Bu sistemi kullanan başka menejerlerde var arkadaşlar, bu kişileri siz de biliyorsunuz. Yani sylon yada başka menejerler bu sistemi kullanırken ne yapıyorsa biz de aynısını yapıyoruz. Göreceğiz yarın Pindex bitiyor 26sında herkese otomatik olarak yatacak tokenler, kıyaslayacağız kime ne yattıysa.

Ayrıca geçmiş kampanyalarla alakalı şikayeti olanlar varsa bana özelden sorunlarını yazsınlar, kendime yapılmış bir hata gibi peşini bırakmayacağımın sözünü veriyorum. Beni tanıyan arkadaşlar var buradan yada Ekşi, Bitcoin Türkiye, Ethereum Türkiye vb. gibi platformlardan. Elimden geleni yapacağımı bilmenizi istiyorum sorunu olanlar için.
Cat18
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 10:37:45 PM

Sitedeki bountylerin kyc'den bahsettiğini görmedim(gözümden kaçmış olabilir), acaba bu kyc gerekmiyor anlamına mi geliyor?
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 18, 2018, 10:40:25 PM

Yok ben bu siteyi çözemedim kafayı yiyicem copytrack ona girdim twitter bountysine direk ordan rt yap geç o hesaplıyodu stakeleri öyle olsa çok iyi olur

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 18, 2018, 11:33:47 PM

Sitedeki bountylerin kyc'den bahsettiğini görmedim(gözümden kaçmış olabilir), acaba bu kyc gerekmiyor anlamına mi geliyor?

KYC şuanda hiç bir program için gerekmiyor. KYC gerekirse ayrıca duyuru yapacağız. Bazı borsalar talep edebiliyor ama şuan öyle bir isteğimiz yok.

Ayrıntılı kullanım kılavuzu paylaşacağım yarın, daha kolay çözebilir bountyhive'in çalışma prensibini anlayamayanlar.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 19, 2018, 12:29:02 AM

Ya kardeşim güzel hoş sistem sistem demişsinde

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MpjvG4WZDrTd7-2yezF21qsQbP9qYzktvfE85oLlcDg/edit#gid=1093363093

Bak ben bunun imzasında uzun süre durdum. Pre-Sale ertelendi ertelendi vs neyse pre-sale yapıldı bitti bu sefer ICO ertelendi. Hero ekibi forumda ve mediumda açıklama yaptı. Bountyden ayrılabilirsiniz,stakeleriniz hesaplanıcak diye.
 https://medium.com/@HeroToken/bounty-campaign-update-dec-6-2017-511e5407ac01
Bende imzadan çıktım ve Tudor'a bildirdim. Şimdi No Signature yazıp stake hesaplamamış. Kime anlatıcam ben derdimi şimdi?

Kimse sorun yaşamadım diyorda ben hep sorun yaşıyorum. Daha öncede Pundix twitterına kayıt olurken takipçiye 1500 yazıcağıma 500 yazmışım,tekrar kayıt olup eskisini silmesini istedim. Aylar sonra düşük olandan hesapladı. Telegramdan yazdım düzelttim dedi nolucak meçhul.

Şimdi ben bu hero token için ne yapmam lazım?
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 19, 2018, 12:34:59 AM

Arkadaş sağolsun pm'den sorular sordum hepsini güzelce cevapladı.
Bu ekibin kampanyalarında herşeyin otomatik olması en sevdiğim yanı. Benim aklımdan çıkmış olan biteli az zaman geçmiş bir kampanyasına baktım az önce ve güzel bir miktar edecek token kazanmışım gelmesini bekliyorum. Böyle olunca resmen pantalonun cebinde para bulmuş gibi hissediyorum Smiley
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 19, 2018, 12:46:41 AM

Ya kardeşim güzel hoş sistem sistem demişsinde

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MpjvG4WZDrTd7-2yezF21qsQbP9qYzktvfE85oLlcDg/edit#gid=1093363093

Bak ben bunun imzasında uzun süre durdum. Pre-Sale ertelendi ertelendi vs neyse pre-sale yapıldı bitti bu sefer ICO ertelendi. Hero ekibi forumda ve mediumda açıklama yaptı. Bountyden ayrılabilirsiniz,stakeleriniz hesaplanıcak diye.
 https://medium.com/@HeroToken/bounty-campaign-update-dec-6-2017-511e5407ac01
Bende imzadan çıktım ve Tudor'a bildirdim. Şimdi No Signature yazıp stake hesaplamamış. Kime anlatıcam ben derdimi şimdi?

Kimse sorun yaşamadım diyorda ben hep sorun yaşıyorum. Daha öncede Pundix twitterına kayıt olurken takipçiye 1500 yazıcağıma 500 yazmışım,tekrar kayıt olup eskisini silmesini istedim. Aylar sonra düşük olandan hesapladı. Telegramdan yazdım düzelttim dedi nolucak meçhul.

Şimdi ben bu hero token için ne yapmam lazım?

Sureremit imza kampanyası için çok itiraz geldi, iptal edilmek zorunda kalındı. Ayrıca translate kampanyası da minimuma düşürüldü diye biliyorum. Bunun da sebebi şu 3 kişi imza kampanyasına girdi diye 700.000 token verilmesine karşı çıkanlardan dolayı oldu. Sanırım 1 hafta yada 15 gün imzada kalıp neden 30.000 dolara yakın para dağıtıyorsun dendi diye bir problem olmuş. Bu olay bountyhivede cereyan etmedi ama. Uzun süre durdum derken ne kadar durdunuz kampanyada?

Çok özür dilerim gece gece karıştırmışım, özelden başka bir arkadaş sormuştu ona yazarken buraya yazdım. ben bu konuyu bi inceleyeyim, size özelden yazarım bir sonuç alabilirsem. Siz Tudor'a konuyu yazın mutlaka bende konuşacağım.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
February 19, 2018, 07:21:34 AM

Kazanılan stakelerin görünmesi aslında hepimizin işine yarıyor . En azından kendi takibimizi nerede bir yanlışlık varsa onun için irtibata geçmemizi sağlıyor . Aksi taktirde kara düzen olacak . Kimse aldığı stake ' i bilemeyecek . Bunun için bir geliştirme çabanız olacak mı ?
Sakaleyn_40
Member
**

Merit: 23

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:05:11 AM

Kazanılan stakelerin görünmesi aslında hepimizin işine yarıyor . En azından kendi takibimizi nerede bir yanlışlık varsa onun için irtibata geçmemizi sağlıyor . Aksi taktirde kara düzen olacak . Kimse aldığı stake ' i bilemeyecek . Bunun için bir geliştirme çabanız olacak mı ?

Ekip bu olaya kesinlikle el atmalı şeffaf olmalı her konuda. Herkes açık bir şekilde ne kazandığını, neyi eksik yaptığını bilmeli.
Ayrıca stakeler ico sonunda değil de haftalık dağıtılsa o zaman daha iyi olur.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 19, 2018, 10:55:50 AM

Arkadaşlar spreadsheet ile alakalı yukarıda açıklamaları yaptım, herhangi bir değişiklik söz konusu değil, kuralımız bu. Biz kendimiz de görmüyoruz zaten ama yardımcı olmaya çalışacağım sorun yaşadıklarını düşünenler için.

Siz spreadsheeti göreceğim derken aynı kişilerin 20 hesapla bounty programlarına girdiğini es geçiyorsunuz. Asıl kazançlara onlar büyük oranda sekte vuruyor, sistem direk bu kişileri de yakalıyor. Bu yüzden buradan multi kullananlara söylüyorum, multi kesinlikle yasak bir sürü Türk kullanıcının multi hesaplarla bountyhivede şuanda paylaşım yaptıklarını görüyoruz. Bu kişiler ne reften ne de kampanyadan faydalanabilecekler. Ben buradan söylemiş olayım da kampanyalar bittikten sonra benim hesabım blokelendi, token gelmedi demeyin. Kim multi kullandıysa buradan paylaşacağım kullanıcı adlarını, özelden bana bir daha multi hesap kullanmayacağım hesabımı açın tarzı sorular lütfen sormayın. Bir sürü insan emek veriyor, multi yok kesinlikle!!
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 19, 2018, 10:57:32 AM

Önceki dönemler gibi 30 kampanya yönetmeye çalısırsa zaten sıkıntı çıkacağı kesin . Umarım sadece bountyhive ICO larınla ilgilenir .

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 19, 2018, 07:13:40 PM

Bountyhive sitesi gayet mantıklı ve başarılı oldu en azından diğer bountyler gibi bitcointalkta tek tek rapor bildirmek zorunda kalmıyoruz, retweet yapıyoruz ve sistem otomatik olarak retweetlerimizi sayıyor, kısacası çok çok kolaylaşıyor, umarım kaliteli projeleri komple bünyesinde toplar inşallah, siz o zaman görün, aşırı ilgi göreceğini düşünüyorum zamanla

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 19, 2018, 09:00:38 PM

O değil de, Copytrack'ın bounty sistemi çok iyiydi. Şu ana kadar yapılan en iyi sistemdi.
Katılan kullanıcılar, stakeler vs hepsi görünüyordu. On numaraydı.

Bountyhive TR yi yöneten kardeşe başarılar.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 10:00:37 PM

Sistemi çok güzel kurmuşsunuz. umarım dahada ilerleme kaydedersiniz çok güzel olmuş.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
February 19, 2018, 11:03:00 PM

Arkadaşlar spreadsheet ile alakalı yukarıda açıklamaları yaptım, herhangi bir değişiklik söz konusu değil, kuralımız bu. Biz kendimiz de görmüyoruz zaten ama yardımcı olmaya çalışacağım sorun yaşadıklarını düşünenler için.

Siz spreadsheeti göreceğim derken aynı kişilerin 20 hesapla bounty programlarına girdiğini es geçiyorsunuz. Asıl kazançlara onlar büyük oranda sekte vuruyor, sistem direk bu kişileri de yakalıyor. Bu yüzden buradan multi kullananlara söylüyorum, multi kesinlikle yasak bir sürü Türk kullanıcının multi hesaplarla bountyhivede şuanda paylaşım yaptıklarını görüyoruz. Bu kişiler ne reften ne de kampanyadan faydalanabilecekler. Ben buradan söylemiş olayım da kampanyalar bittikten sonra benim hesabım blokelendi, token gelmedi demeyin. Kim multi kullandıysa buradan paylaşacağım kullanıcı adlarını, özelden bana bir daha multi hesap kullanmayacağım hesabımı açın tarzı sorular lütfen sormayın. Bir sürü insan emek veriyor, multi yok kesinlikle!!

peki aynı ip den farklı imzalara girilirse bu yine multi olarak sayılacak mı merak ettim doğrusu.forumdada multi yasak ama birden fazla hesabı olan kişiler farklı kampanyalara katılıdığı sürece sıkıntı olmuyor.sadece aynı kampanyaya multi katılanlar cezalandırılıyor diye biliyorum
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 19, 2018, 11:25:59 PM

Merhabalar, imza konusunda farklı kampanyalara girilirse bir sorun yok,kurallarda imzalar konusunda bir kuralda yazmadık. Ama özellikle twitter ve facebookta panelde ahmet1,ahmet2,ahmet3....ahmet20lere kadar giden kullanıcılar var. Bunlar sizin de hakkınızı gasp ediyor, o sebeple banlandı hepsi.
Ulan bari çoklu hesap kullanacaksın isimleri değişik yap ki çakmasınlar. kafa yok yeminle bunlarda.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
February 19, 2018, 11:33:51 PM

aynen copytrack bountysi gibi olsa güzel olur ama platform gercekten kullanıslı herkesın anlayabılcegı gıbı o yüzden tebrikler cokta acıklanacak birşey bırakmamıssınız Smiley ama ödüller katılan sayısına gore az değil mi sanki Smiley)
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: