Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:24:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6110 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 20, 2018, 12:16:44 AM

aynen copytrack bountysi gibi olsa güzel olur ama platform gercekten kullanıslı herkesın anlayabılcegı gıbı o yüzden tebrikler cokta acıklanacak birşey bırakmamıssınız Smiley ama ödüller katılan sayısına gore az değil mi sanki Smiley)

Merhabalar, evet ödüller katılımcılara göre az olacak gibi görünüyor, konunun bizde farkındayız. Bu sebeple aldığımız bır kararla kampanyalara katılımı sınırlamaya karar verdik. ICO sayısı da yakın zamanda artacak. O zaman durumlar değişecektir. Platform ile ilgili iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
1715063072
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715063072
Reply with quote  #2

1715063072
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 20, 2018, 10:05:06 AM

aynen copytrack bountysi gibi olsa güzel olur ama platform gercekten kullanıslı herkesın anlayabılcegı gıbı o yüzden tebrikler cokta acıklanacak birşey bırakmamıssınız Smiley ama ödüller katılan sayısına gore az değil mi sanki Smiley)

Merhabalar, evet ödüller katılımcılara göre az olacak gibi görünüyor, konunun bizde farkındayız. Bu sebeple aldığımız bır kararla kampanyalara katılımı sınırlamaya karar verdik. ICO sayısı da yakın zamanda artacak. O zaman durumlar değişecektir. Platform ile ilgili iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Hocam ne Andy ne de Tudor cevap vermiyor telegramda. Hero token imza kampanyasında stake yazmamışlar bana sen konuşabildin mi?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 20, 2018, 10:47:50 AM
Last edit: February 20, 2018, 11:36:23 AM by vipganyan

Hocam ne Andy ne de Tudor cevap vermiyor telegramda. Hero token imza kampanyasında stake yazmamışlar bana sen konuşabildin mi?
[/quote]

Özelden pm atıyorum size.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 25, 2018, 04:00:43 AM

Arkadaşlar Bountyhive'de 3 yeni ICO listelenmiştir. Dbrain, DocTailor ve StealthCrypto ICO'larına katılabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dilerim.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 25, 2018, 10:05:35 AM

Bounty lerde token dağılımı, bounty'ye ayrılan bütçe vs bunların bilgilerini veren bir bölüm de olmalı. Biz de ona göre hesabımızı yapabilelim.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 25, 2018, 10:31:15 AM

valla ben hepsine katıldım ama gelen giden daha bişey olmadı Cheesy Roll Eyes Huh

BankDex.io  / Decentralized Exchange
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
February 25, 2018, 10:34:44 AM

Bounty lerde token dağılımı, bounty'ye ayrılan bütçe vs bunların bilgilerini veren bir bölüm de olmalı. Biz de ona göre hesabımızı yapabilelim.
aynen hocam. bountylerin temeli zaten o kısımda yatıyor. ne alacağımızı bilmeden hesap yapmadan bountylere girilmez.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 25, 2018, 11:39:35 AM

Pindify ile ilgili ne kadar token kazandığınız muhtemelen bu akşam listelenecek arkadaşlar. Spreadsheet olayı yok maalesef tweetlerinizi ve paylaşımlarınızı nasılsa silmiyorsunuz bir aksilik olduğu taktirde iletişime geçersiniz kontrol edilir.

Her kampanyaya ne kadar token dağıtılacağı da harfiyen yazıyor kampanyalarda. Programlara toplam katılan sayıları ve ayrılan miktarlar var zaten panelinde her üyenin.

Üye olup henüz gelen giden birşey yok demiş bir arkadaş, ilk dağıtım yarın olacak henüz gelen giden olmaması normal. Smiley
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 25, 2018, 04:11:34 PM

yeni kampanyalarda katılım sınırı var mı acaba?o tarz bir açıklama göremedim de bounty sayfasında.

,........
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 25, 2018, 04:37:08 PM
Last edit: February 25, 2018, 08:40:48 PM by vipganyan

yeni kampanyalarda katılım sınırı var mı acaba?o tarz bir açıklama göremedim de bounty sayfasında.

Bu konu gündemimizde var, bir çözüm bulmaya çalışıyoruz. Tercümede şuanda başladı mesela, diğerleri için de çalışıyoruz. Alınan karara göre gelişmeleri duyuracağız.

Arkadaşlar, hiçbir kampanyada çoklu kullanıcı kabul edilmeyecektir. Ne imza ne de başka bir program için çoklu hesap kullananlar kalıcı olarak Bountyhive Bounty Programlarından uzaklaştırılacaktır.
Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
February 26, 2018, 08:55:12 PM

aynen hocam. bountylerin temeli zaten o kısımda yatıyor. ne alacağımızı bilmeden hesap yapmadan bountylere girilmez.

Var zaten browse kısmından herhangi bir kampanyayı seçtiğiniz zaman sağ üstte kampanya hakkında bilgiler çıkıyor, ne kadar token alınacağı, dağıtılacak token değerinin ethereum karşılığı vs. Tabiki bu durum projenin hard cap a ulaşması durumunda belirlenmiş total ödül.

Diyelim pindify ico su için dağıtılan 9milyon token, ederi de ico fiyatına göre 4500 ethereum. Eğer katılacağınız ya da katıldığınız airdrop türünü seçerseniz mesela telegram üzerinden devam edecek olursak, kurallar kısmının hemen üzerinde telegram bounty sine ne kadar ayrıldığı yazıyor yani 900.000 token o da %10 luk havuz demek, telegrama ayrılan ödülü bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu şekilde hangi ico nun hangi bountysinden ne kadar alabileceğinize az çok karar verip hesabınızı yapabilirsiniz Smiley
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 26, 2018, 09:04:13 PM

Pindify  dağıtıldı mı bana gelen giden yok da  Smiley
Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
February 26, 2018, 09:10:37 PM

Bountyhive websitesi üzerinden my campaigns sekmesinden pindify -> wiev my entries e basarak kontrol edebilirsin ne kadar aldığını Smiley cüzdanlara da dağıtmaya başladılar bu gün, sanırım yarın gün içerisinde gelir bende beklemedeyim hala Smiley
chn2z
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 26, 2018, 09:40:39 PM

Bountyhive websitesi üzerinden my campaigns sekmesinden pindify -> wiev my entries e basarak kontrol edebilirsin ne kadar aldığını Smiley cüzdanlara da dağıtmaya başladılar bu gün, sanırım yarın gün içerisinde gelir bende beklemedeyim hala Smiley

eyvallah  2246 tane almışım Cheesy
Sacred
Full Member

Activity: 910

View Profile
February 27, 2018, 12:02:33 AM

Pindify'den herkes güzel token almış bende memnunum fakat dağıtılacak ödül 4500 Eth'ti. O yüzden ico fiyatından dahi satabilirsek herkesi memnun eder ancak diğer kampanyalarda neden az geldi demeyin. Örneğin Skychain'in toplam ödülü 90 Eth. Mossland 225, FamilyPoints 250 Eth toplam ödülleri var.
Ben genel olarak bu ekibin her kampanyasından beklediğimden fazla ödül aldım ama Pindify'i görüpte SKychain ödülleri dağıtıldığında Bountyhive'a sövmeyin diye yazıyorum. Her kampanyanın ödül miktarlarını kontrol edin. Alt tarafı rt yapıyoruz ama yine de ne zahmet edeceğim diye düşünecek olanlar muhakkak bakıp katılsınlar.
Pindify dağıtım dün başladı bugün yarın geçer hepimizin eline sanırım.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 27, 2018, 12:56:18 AM

Pindify'den herkes güzel token almış bende memnunum fakat dağıtılacak ödül 4500 Eth'ti. O yüzden ico fiyatından dahi satabilirsek herkesi memnun eder ancak diğer kampanyalarda neden az geldi demeyin. Örneğin Skychain'in toplam ödülü 90 Eth. Mossland 225, FamilyPoints 250 Eth toplam ödülleri var.
Ben genel olarak bu ekibin her kampanyasından beklediğimden fazla ödül aldım ama Pindify'i görüpte SKychain ödülleri dağıtıldığında Bountyhive'a sövmeyin diye yazıyorum. Her kampanyanın ödül miktarlarını kontrol edin. Alt tarafı rt yapıyoruz ama yine de ne zahmet edeceğim diye düşünecek olanlar muhakkak bakıp katılsınlar.
Pindify dağıtım dün başladı bugün yarın geçer hepimizin eline sanırım.

İyi dilekleriniz ve uyarılarınız için teşekkürler. Her bir arkadaşımız ödül kampanyalarına girerken toplam dağıtılacak ödülü göz önünde bulundurarak lütfen kampanyalara girsin. Pindify için hatrı sayılır miktarda token dağıtımı yaptık. Verdiğimiz söz de 26sında transferlerin başlayacağıydı. Hala daha transferler devam ediyor ve muhtemelen dağıtım sabah sona erecektir. Herkese bol kazançlar dilerim.

Bountyhive Türkiye Telegram grubumuz: https://t.me/bountyhivetr
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 27, 2018, 01:01:48 AM

Pindify Token Dağıtımları dün sabah başlamış ve devam etmektedir. Lütfen sabırla bekleyin arkadaşlar, cüzdanlarınıza yapılan transferler sabah sona ermiş olur ve herkes tokenlerini alır diye umuyoruz.

Twitter Auditinizin güncel ve gerekli şartları sağlamış olmasına, Facebook paylaşımlarınızın ve arkadaşlarınızın herkese açık olmasına lütfen dikkat ediniz. Bu kural her kampanya için geçerlidir, mağdur olmanızı istemem.

Hepinize bol kazançlar dilerim, darısı dropilin başına. Wink
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 27, 2018, 05:51:07 AM

Merhaba, sormak istediğim bir çok kişinin sorunlarına çözüm olabilir. Ben dahil bir çok kişinin bountyhive sitesinde ne yapması gerektiğini bildiğini sanmıyorum. Bir kampanyaya nasıl katılır baştan sona anlatımının olduğu bir kaynak gerekiyor. Görsellerle donatılmış bir bountyhive kampanya katılımı hakkında paylaşım yapabilir misiniz?

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
February 27, 2018, 08:03:17 AM

spreadsheets gibi bir uygulama eklemeleri gerekiyor . Maalesef ne alındığını bilmemek herkes için bir endişe kaygısı taşıyor . Malum biliyorsunuz başımızdan çok geçiyor . Kontrol sağlayamadığımız için de ben niyeyse bir türlü ısınamadım.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 27, 2018, 08:49:50 AM

spreadsheets gibi bir uygulama eklemeleri gerekiyor . Maalesef ne alındığını bilmemek herkes için bir endişe kaygısı taşıyor . Malum biliyorsunuz başımızdan çok geçiyor . Kontrol sağlayamadığımız için de ben niyeyse bir türlü ısınamadım.

Site süper fakat stakeleri takip edemememiz kötü olmuş veya kabul edilip edilmediğimizi görmememiz.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: