Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:44:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6114 times)
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
March 01, 2018, 02:31:30 PM

twitter icin takipci sayisi alt limiti var mi anlayamadim. bir de benim pindify hala gelmedi yarin da gelmezse pm atarim artik.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
March 01, 2018, 02:50:16 PM

twitter icin takipci sayisi alt limiti var mi anlayamadim. bir de benim pindify hala gelmedi yarin da gelmezse pm atarim artik.

Merhaba. Takipçi sayısı alt limiti var. Her program için açılan şartlarda detayları okuyabilirsiniz. Mesela örnek bir ICO için takipçi ve dağıtım oranları yazılı. Mesela bu program için minimum 250 limit belirlenmiş.

How is the Twitter Bounty Pool distributed ?

Tier   
Bounty Pool   
Requirements
Tier 1   5.400 DBR representing ~10% of the Bounty Pool   250+ Followers
Tier 2   5.400 DBR representing ~10% of the Bounty Pool   750+ Followers
Tier 3   10.800 DBR representing ~20% of the Bounty Pool   1500+ Followers
Tier 4   16.200 DBR representing ~30% of the Bounty Pool   3500+ Followers
Tier 5   16.200 DBR representing ~30% of the Bounty Pool   7500+ Followers

Dağıtım hala devam ediyor. Muhtemelen bir aksilik çıkmazsa bu gece bitirmeyi planlıyoruz.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
March 01, 2018, 02:54:13 PM

surekli twitter audit guncellememizi istemeleri cok sacma olmus acikcasi. surekli audit premium almaya zorluyorlar insanlari. kendileri bi uygulama gelistirse bunun icin daha iyi olur.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
March 01, 2018, 03:21:22 PM

surekli twitter audit guncellememizi istemeleri cok sacma olmus acikcasi. surekli audit premium almaya zorluyorlar insanlari. kendileri bi uygulama gelistirse bunun icin daha iyi olur.

Herkesin de almasına gerek yok ya, twitter audit alanlar yardımcı oluyor genelde. Bende var mesela lazım olan haber verebilir Smiley
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
March 01, 2018, 03:29:28 PM

tesekkurler cevap icin. ben bitcoinus icin bir haftadir bosa ugrasiyorum o zaman cunku 200 takipci. 250 yapip twitter bounty'ye oyle gireyim.

Merhaba. Takipçi sayısı alt limiti var. Her program için açılan şartlarda detayları okuyabilirsiniz. Mesela örnek bir ICO için takipçi ve dağıtım oranları yazılı. Mesela bu program için minimum 250 limit belirlenmiş.

How is the Twitter Bounty Pool distributed ?

Tier   
Bounty Pool   
Requirements
Tier 1   5.400 DBR representing ~10% of the Bounty Pool   250+ Followers
Tier 2   5.400 DBR representing ~10% of the Bounty Pool   750+ Followers
Tier 3   10.800 DBR representing ~20% of the Bounty Pool   1500+ Followers
Tier 4   16.200 DBR representing ~30% of the Bounty Pool   3500+ Followers
Tier 5   16.200 DBR representing ~30% of the Bounty Pool   7500+ Followers

Dağıtım hala devam ediyor. Muhtemelen bir aksilik çıkmazsa bu gece bitirmeyi planlıyoruz.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 02, 2018, 03:49:37 AM

hemen hemen tüm kampanyalara katılım yaptım . Site kullanışlı ve kaliteli projeler var . Bunun haricinde sunu sormak istiyorum .

1) Haftalık sorgulama yapılabiliyor mu ? Örneğin bir kampanya için , belirlenen günler içerisinde 5 tweet atıldı , bunun sonucunda kazanım yapılıp yapılmadığı , geçerli olup olmadığı sorgulanabiliyor mu ?

2) Twitter audit tam olarak nedir  ? Benim suan twitterda 550 ye yakın takipcim var , twitteraudit.com dan sorgulayınca 1 tanesi fake çıkıyor . Ancak sitede bir de söyle bir şey yazıyor '' Your Twitter Audit must not be older than a month. '' Bu tam olarak ne demek . ?

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 02, 2018, 06:19:53 AM
Last edit: March 02, 2018, 08:26:46 AM by AlyattesLydia

Bence güncel rapor alamamak bu sitedeki en büyük eksiklik diyebiliriz. Çünkü insanlar o excel'e bakarak, kaç para alacağını ne durumda olduğunu hepsini hesaplıyor. Zaten mantıklı düşünürsek, ortada günlük yapılan bir iş var ama rapor yok. Umarım en kısa süre de bu özelliği de eklersiniz.

Olumlu yönleri, biraz daha standart olması yani her zaman 1 hafta sonunda paralar yatarsa, sayımda bir problem olmazsa, kolay da olduğu için ilgi çekecektir.

Olumsuz yönü, kampanyalar çok fazla olmadığı için katılım sayısı yüksek oluyor. Elde edilen kazanç düşük olabilir. Dediğiniz gibi üst limitler gelirse bu problem bir nebze olsun çözülebilir. İyi bir girişim olduğunu düşünüyorum, bu arkadaşlara başarılar.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 02, 2018, 07:52:01 AM
Last edit: March 02, 2018, 08:19:08 AM by vipganyan

hemen hemen tüm kampanyalara katılım yaptım . Site kullanışlı ve kaliteli projeler var . Bunun haricinde sunu sormak istiyorum .

1) Haftalık sorgulama yapılabiliyor mu ? Örneğin bir kampanya için , belirlenen günler içerisinde 5 tweet atıldı , bunun sonucunda kazanım yapılıp yapılmadığı , geçerli olup olmadığı sorgulanabiliyor mu ?

2) Twitter audit tam olarak nedir  ? Benim suan twitterda 550 ye yakın takipcim var , twitteraudit.com dan sorgulayınca 1 tanesi fake çıkıyor . Ancak sitede bir de söyle bir şey yazıyor '' Your Twitter Audit must not be older than a month. '' Bu tam olarak ne demek . ?

Merhabalar. Programda puanları haftalık, katılımı bir bütün olarak değerlendirin. Her üyenin haftalık puanı var bu da takipçi sayısına göre oranlanmış durumda. Haftalık en az 5 retweet veya tweet görevini yaptıysanız ve hesabınızda multi vb. gibi sorunlar yoksa o hafta tam puan alırsınız. İkramiyenizi kampanya sonunda Bountyhive hesabınızdan görebilirsiniz.

Diğer sorunuz için ise kurallarda 'Twitter Audit 1 aydan daha eski olmamalıdır.' ibaresi var. Yani her ay re-audit yapılmasını istiyoruz, telegram grubumuzda bu konu ile ilgili pro kullanan ve üyelerimize yardımcı olan arkadaşlar var. https://www.twitteraudit.com/ adresinden yaptığınız sorgulamada minimum %85 gerçek takipçinizin olması gerekiyor, biz de üyelerin hesap oranını twitter auditten inceliyoruz. Sizin 1 tane fake takipçiniz varsa şartlarınızda bir eksiklik yok demektir.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 02, 2018, 08:23:33 PM

Facebook profili değil de, facebook sayfası üzerinden yapılan paylaşımları da report etmeden bot ile kontrol edebiliyor musunuz?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 02, 2018, 09:15:51 PM

Facebook profili değil de, facebook sayfası üzerinden yapılan paylaşımları da report etmeden bot ile kontrol edebiliyor musunuz?

Merhaba. Evet kontrol edebiliyoruz. Bunun için paylaşımın herkese açık olması yeterli.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 02, 2018, 09:26:53 PM

Merhaba, sayfanız bayağı güzel. Ben beğendim ve şuanda 3 tane Kampanyayı takip ediyorum. Benim kafam da tek soru Hak yenilecek mi acaba düşüncesi. Çünkü katıldığım bazı kampanyalar da haksızlık oldu. Bazılarında ise çok düzgün sonuçlar elde edildi. Sonuçlarının ne olacağını hep beraber kısa süre de beraberce göreceğiz. Şuanda bana güven veren ve iyi izlenim bırakan bir yer. Umarım güzel işler başarırsınız.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 09:38:14 PM

Böyle güzel bir platformun bu kadar popüler olmasına bir anlamda çok sevindim. Çünkü hakediyorlar.
Fakat bir yandan da çok üzüldüm. Çünkü inanılmaz katılımlar var şuan projelere. Kazancımız düşecektir. Can sağolsun.
Yalnız müthiş çalışan bir ekip oluşturuldu , kıymetini bilmek gerek arkadaşların. Saçma sorularla bunaltmamak lazım arkadaşları.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 02, 2018, 09:42:09 PM

Bence çok başarılı bir girişim olmuş, öncelikle samimi olarak kutlarım.
Bir süre sonra (kampanyalar ve kullanıcılar arttıkça) ihtiyaç duyulacak kişi sayısı sınırlaması konusunda bence free/donator uygulamasına geçilebilir, bu ister doğrudan kripto olarak ödeme, ister ödüllerden belirlenen miktarda komisyon şeklinde alınarak olabilir. Gold (diyelim mesela) üyeler için (adaletsiz olmayacak şekilde) bir kontenjan rezerve edilebilir. Sonuçta amme hizmeti yapmıyorsunuz, burayı insanlar para kazanmak için kullanıyorlar ve şahsen kazanç şansımı arttırmak için bedel ödemeye itiraz etmem. Üstelik mesela uygun bir twitter hesabım olmasına rağmen raporlama işiyle uğraşmak istemediğim için kampanyalara katılmıyordum, anladığım kadarıyla burada o işler otomatik, o bile benim gibiler için sunulan bir katma değer.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 02, 2018, 10:01:55 PM

Merhaba. Önerileriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Kampanyalara çeşitli sınırlamalar getirme kararını aldık zaten, ilerleyen zamanlarda konu ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz. Hatta bazı kampanyalara sınırlamalar da getirdik.

Ayrıca Bounty kampanyalarının ICO'lara destek amaçlı reklam kampanyaları olduğu gerçeğini üye portföyümüze doğru anlatabilirsek çok daha potansiyelli kampanyalarla anlaşmalar imzalayacağımızı da biliyoruz. Yeni ICO anlaşmaları da yapmak üzereyiz, çok kısa süre içerisinde yine sınırlı katılımlı kampanyalar başlatacağız.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
March 03, 2018, 05:19:06 AM

Siteyee üye oldum ve ilk kampanyalarıma katıldım. Çok başarılı buldum siteyi. Umarım ilerleyen zamanlarda kampanya sayısı artar ve bize daha faydalı olur. Bizim siteye faydalı olabileceğimiz bir durum söz konusu ise öğrenmek isterim. Bu arada bir telegram kampanyasında telegram adı görünmüyor.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 03, 2018, 05:54:05 AM

türkçe telegram grubunuza üye oldum siteye de kayıt olacağım. Bence buna benzer birkaç site daha türeyecektir. Çünkü çok pratik ve kullanışlı pat diye hemen şartları okuyup onaylıyorsunuz yarın birgün çoğu iconun bounty managerleri bu geciktirmeler sorunlar yüzünden bu tarz bir siteye bir sisteme ihtiyaç duyacaktır başarılar
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 03, 2018, 06:17:19 AM

Merhaba imzaları nasıl sayıyorsunuz tek tek profillerimi inceliyorsunuz
Ayrıca red trust alanlar imzalara katılabiliyormu siteye baktım kurallarda böyle birşey yazmıyor
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:53:59 AM
Last edit: April 16, 2018, 11:41:11 AM by vipganyan

Merhaba imzaları nasıl sayıyorsunuz tek tek profillerimi inceliyorsunuz
Ayrıca red trust alanlar imzalara katılabiliyormu siteye baktım kurallarda böyle birşey yazmıyor

Merhaba Red Trust olanların imza kampanyasına katılması yasak, kampanyadan diskalifiye olur. İmza kampanyaları bir arkadaşımız tarafından haftalık olarak sayılıyor.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
March 03, 2018, 09:56:22 AM

Şuanki imzam bittikten sonra kesinlikle burdan bir kampanyaya katılacagım. Cok basarılı kampanyalar yurutuyorlar.Her kampanyanın roadmapi var. Profosyonel iş yapıyorlar. Umarım boyle devam eder.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 03, 2018, 10:19:47 AM

AirPod Bounty Programımıza başlamıştır. Detayları https://bountyhive.io sitesinden görebilirsiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: