Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:25:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6104 times)
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 01:58:16 PM

imza kampanyalarında lokal diller yani türkçe geçerli mi yoksa sadece inglizce konulara mı post atacağız teşekkürler
1713554733
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713554733
Reply with quote  #2

1713554733
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713554733
Hero Member
*

Ignore
1713554733
Reply with quote  #2

1713554733
Report to moderator
1713554733
Hero Member
*

Ignore
1713554733
Reply with quote  #2

1713554733
Report to moderator
1713554733
Hero Member
*

Ignore
1713554733
Reply with quote  #2

1713554733
Report to moderator
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
March 03, 2018, 02:17:38 PM

imza kampanyalarında lokal diller yani türkçe geçerli mi yoksa sadece inglizce konulara mı post atacağız teşekkürler

Merhaba. Lokal diller imza kampanyasında geçerli. Fakat sayımın geçerli olmadığı konulara dikkat edin. Geçersiz olan konularla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen imza kampanyası kurallar sayfasını inceleyin.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 03, 2018, 02:44:15 PM

güzel twitter ve facebook bountyleri çıkıyor dediler takibe aldım henüz bir twitter bountysi göremedim fakat halen takipteyim güzel bir siteye benziyor ama aklımdaki soru kazandığım ödüller nereye gelecek?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 03, 2018, 02:48:59 PM

güzel twitter ve facebook bountyleri çıkıyor dediler takibe aldım henüz bir twitter bountysi göremedim fakat halen takipteyim güzel bir siteye benziyor ama aklımdaki soru kazandığım ödüller nereye gelecek?

Merhaba. Kampanyalardan kazandığınız tokenler ERC20 adresinize gelecek.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1231

View Profile
March 03, 2018, 02:52:07 PM

Öncelikle hayırlı olsun telegram grubuna katıldım takip edicem bountyleri umarım sorunsuz bi şekilde bounty işlerini yürütürsünüz ayrıca güzel kampanyalarla anlaşırsınız umarım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 03, 2018, 02:57:03 PM

Öncelikle hayırlı olsun telegram grubuna katıldım takip edicem bountyleri umarım sorunsuz bi şekilde bounty işlerini yürütürsünüz ayrıca güzel kampanyalarla anlaşırsınız umarım

Merhabalar. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Birçok projeyle görüşmeler yapıyoruz, telegram kanalımız aktif halde çalışıyor duyurularımızı bitcointalk ve telegram gruplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
Orhans
Member
**

Merit: 10

View Profile WWW
March 04, 2018, 08:42:39 AM

Hayırlı olsun bende katıldım kampanyalara ama twitter audit 1 ay süreli yazmışsınız yeni gördüm onu şimdi güncelledim 3 ay önce olmuş son audit bir problem olur mu? 15 gün olacak neredeyse görevler boşa giderse üzülürüm daha bir yerden birşey kazanamadım çünkü.
İmzada türkçe kabul yazmışsınız tavsiye edeceğiniz bir imza kampanyası var mı kolay olan çok mesaj istemeyen?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:06:44 AM

Hayırlı olsun bende katıldım kampanyalara ama twitter audit 1 ay süreli yazmışsınız yeni gördüm onu şimdi güncelledim 3 ay önce olmuş son audit bir problem olur mu? 15 gün olacak neredeyse görevler boşa giderse üzülürüm daha bir yerden birşey kazanamadım çünkü.
İmzada türkçe kabul yazmışsınız tavsiye edeceğiniz bir imza kampanyası var mı kolay olan çok mesaj istemeyen?

Merhabalar, bountyhive telegram grubunda Pro Audit hesapları olan arkadaşlar var. Onlardan Audit konusunda yardım alabilirsiniz, şuanda bir problem yok ama kampanya bittikten sonra auditiniz eskiyse problem olacaktır, güncellemenizi öneririm acilen.

İmza kampanyası konusunda Türkçe kabul, tüm projelerimiz haftada 10 post üzerine kurulu. Ben size ICO öneremem hepsi bizim gözümüzde aynı, bu konuda kendinizin inceleyip karar vermesi lazım. Smiley
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:09:58 AM

Yeni kampanyamız European Crypto Bank yayınlanmıştır. Herkese bol kazançlar.
Orhans
Member
**

Merit: 10

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:12:51 AM

Merhabalar, bountyhive telegram grubunda Pro Audit hesapları olan arkadaşlar var. Onlardan Audit konusunda yardım alabilirsiniz, şuanda bir problem yok ama kampanya bittikten sonra auditiniz eskiyse problem olacaktır, güncellemenizi öneririm acilen.

İmza kampanyası konusunda Türkçe kabul, tüm projelerimiz haftada 10 post üzerine kurulu. Ben size ICO öneremem hepsi bizim gözümüzde aynı, bu konuda kendinizin inceleyip karar vermesi lazım. Smiley

Evet birine rica ettim re audit yaptı şuan güncelledim imzalardan birini beğenip ekledim şimdi bir sorun yok değil mi eksik birşey varsa söyler misiniz? Bundan önce bir imzaya girmiştim doğru yapmama rağmen puan vermedi demek ki eksik yapmışım. En az 10 anlamlı uzun mesaj alternatif kripto para bölümüne atarım zaten başka da bir sorun olmaz herhalde.
Çok rahat sistemmiş ya inşallah daha çok kampanya çıkar burada.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:39:08 AM

İmzanız sorunsuz olarak görünüyor profilinizde,en az 75 karakterlik 10 mesaj yeterli haftalık. Bol kazançlar.
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
March 04, 2018, 09:40:51 AM

Bende europe'nin imza kampanyasına katıldım. spreadsheet olmadığı için kontrol edemiyorum da umarım herhangi bir sıkıntı olmamıştır. imzam doğru görünüyor mu acaba?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 04, 2018, 10:48:02 AM

Bende europe'nin imza kampanyasına katıldım. spreadsheet olmadığı için kontrol edemiyorum da umarım herhangi bir sıkıntı olmamıştır. imzam doğru görünüyor mu acaba?

Bitcointalk imzanızda sorun görünmüyor. Bountyhive panelinden imza programına katılmışsınız, katılmamış olsanız bu kodu alamazdınız. Sorun yok yani. Smiley
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 04, 2018, 08:06:13 PM

merhaba. ben European Crypto Bank 'ın imza kampanyasına katıldım ama imza kodunda bir problem var. verilen kod sınırı aştığı için sonda bulunan [/center] 'ın sadece [ bölümü çıkıyor. kod düzenleninceye kadar bu şekilde kullanmamın bir problemi olur mu acaba?

yoksa bazı boşlukları kaldırıp

şu şekilde mi kullanayım?
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
March 04, 2018, 08:08:36 PM

1 kere enroll yapmak yetiyor değil mi ? Telegram bountylerine katıldım da ben her gün girip mesaj atıp çıkıyorum.

Community & Social Media Manager
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
March 04, 2018, 08:12:41 PM

Kampanyalar harika ilk bounty sorunsuz bir şekilde dağıtıldı. Çok profesyonel bir ekip. Sorun yaşamanız halinde cevap alıyorsunuz. Katıldığım Pindify Bounty dağıtıldı. Teşekkürler Bountyhive ve vipganyan.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:07:18 PM
Last edit: March 04, 2018, 10:11:39 PM by vipganyan

merhaba. ben European Crypto Bank 'ın imza kampanyasına katıldım ama imza kodunda bir problem var. verilen kod sınırı aştığı için sonda bulunan [/center] 'ın sadece [ bölümü çıkıyor. kod düzenleninceye kadar bu şekilde kullanmamın bir problemi olur mu acaba?

Merhabalar bu konu ile ilgili Telegram grubumuzdan bizimle ileitişime geçiniz. O şekilde kullanmayın. Teşekkür ederiz.

Kampanyalara 1 kez katılımı onaylamanız yeterli, başka herhangi birşey yapmanıza gerek yok. Kesinlikle telegram grubunda yapıcı ve diğer üyelere faydalı mesajlar yazınız. Eğer İngilizceniz zayıfsa hi,hello, good project tarzı mesajlar yazmayın, sessiz kalın lütfen. Yine de ödülünüzü vereceğiz.

Teşekkürler.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 04, 2018, 09:10:08 PM

Merhabalar bu konu ile ilgili Telegram grubumuzdan bizimle ileitişime geçiniz. O şekilde kullanmayın. Teşekkür ederiz.

Kampanyalar 1 kez katılımı onaylamanız yeterli, başka herhangi birşey yapmanıza gerek yok. Kesinlikle telegram grubunda yapıcı ve diğer üyelere faydalı mesajlar yazınız. Eğer İngilizceniz zayıfsa hi,hello, good project tarzı mesajlar yazmayın, sessiz kalın lütfen. Yine de ödülünüzü vereceğiz.

Teşekkürler.

Hocam ben mesela pindify görevlerini tam yaptım. Facebook ve twitter sayılmamış. Telegram sayılmış. Twitter herkese açık, facebookta herkese açık. sebebi nedir acaba?

BankDex.io  / Decentralized Exchange
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 04, 2018, 10:09:30 PM

Bu konuyla ilgili kuralları okumanızı rica ediyorum öncelikle. Muhtemelen problem twitter auditinizin güncel olmaması yada fake kullanıcı sayısının çok olması. Facebook konusunda da kişilerinizin ve paylaşımlarınızın herkese açık olması gerekiyor. Ayrıca Twitter için minimum 250, Facebook için minimum 300 takipçiniz olması gerekiyor.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için telegram kanalımızdan bizimle iletişime geçiniz.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
March 04, 2018, 11:57:28 PM

Güzel bir konu olmuş ayrıyetten takip edicem bountyleri umarım güzel bountylerle anlaşırsınız bizde ona göre emek vermiş oluruz takip edicem telegramdan Smiley

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: