Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:56:34 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6114 times)
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
March 08, 2018, 04:50:38 PM

bountyhive de kampanya bittikten 7 gün sonra dağıtım oluyor bir önceki gece ne kadar token kazandığınızı görebiliyorsunuz hesabınızda.

Bountyhive de rapor yok, tamamen sistemimiz inceliyor. Dediğiniz gibi retweetlemeniz yeterli.

Dropilin bountysi bugün sonlanmış sanırım. Kazandığımız tokenleri hesabımızın neresinden görüyoruz?

Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
March 08, 2018, 05:13:41 PM

bountyhive de kampanya bittikten 7 gün sonra dağıtım oluyor bir önceki gece ne kadar token kazandığınızı görebiliyorsunuz hesabınızda.

Bountyhive de rapor yok, tamamen sistemimiz inceliyor. Dediğiniz gibi retweetlemeniz yeterli.

Dropilin bountysi bugün sonlanmış sanırım. Kazandığımız tokenleri hesabımızın neresinden görüyoruz?

Dağıtım ayın 13 ünde başlayacakmış, yani 13 martta belli olur hangi bounty türünden ne kadar kazandığınız. Onu da my campaigns seçeneğinden dropil-> view my entries butonuna bastığınızda göreceksiniz.
voshue
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 4

View Profile
March 08, 2018, 05:51:49 PM

Güzel bir platform olmuş . Şu stake işini de çözerlerse daha da güzel olacak inş.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
March 08, 2018, 07:51:38 PM
Last edit: March 08, 2018, 08:36:37 PM by vipganyan

Yeni Programımız Swapy Network başlamıştır. Bol kazançlar dileriz.

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 08, 2018, 08:12:22 PM

Hocam sistemde göremedim. Ne zaman görülmeye başlar acaba?
Bir de çok sağolun telegramda twitter audit ile ilgili çok çabuk yardımcı oldular. Smiley

BankDex.io  / Decentralized Exchange
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 08, 2018, 08:37:09 PM

Bir de çok sağolun telegramda twitter audit ile ilgili çok çabuk yardımcı oldular. Smiley

Linki ekledim. Rica ederim bol kazançlar.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 08, 2018, 09:04:03 PM

Linki ekledim. Rica ederim bol kazançlar.

teşekkür ederim çok sağolun

BankDex.io  / Decentralized Exchange
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
March 11, 2018, 07:07:42 PM

twitterda 250 takipciyi birkaç gun once gectim. Audit'i nereden yapip linkini nereye veriyoruz bunu hic anlamadim. Bir de 250 takipci sinirini bilmedigim icin bitcoinus twitter kampanyasina girmisim 20 Şubat'ta bunu nasil iptal edecegim? Bunun yuzunden telegram odulu de yanar mi?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 11, 2018, 08:16:09 PM

twitterda 250 takipciyi birkaç gun once gectim. Audit'i nereden yapip linkini nereye veriyoruz bunu hic anlamadim. Bir de 250 takipci sinirini bilmedigim icin bitcoinus twitter kampanyasina girmisim 20 Şubat'ta bunu nasil iptal edecegim? Bunun yuzunden telegram odulu de yanar mi?

telegram yanmaz rahat ol. sen takipçi sayını arttır öncelikle. sonra da twitteraudit yaz google a tepede boşluk olacak oraya twitter adını yaz. sana ne kadar fake ne kadar gerçek takipçin var yazacak. tepede ki ( yani adres çubuğunun ordaki adresi kopyala isteyen yere ver. ilk sefer ücretsiz sonrakilerden ücret istiyor. o bakımdan takipçi sayını baya bi arttırdıktan sonra yapmanı tavsiye ederim.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
March 12, 2018, 01:16:51 PM

telegram yanmaz rahat ol. sen takipçi sayını arttır öncelikle. sonra da twitteraudit yaz google a tepede boşluk olacak oraya twitter adını yaz. sana ne kadar fake ne kadar gerçek takipçin var yazacak. tepede ki ( yani adres çubuğunun ordaki adresi kopyala isteyen yere ver. ilk sefer ücretsiz sonrakilerden ücret istiyor. o bakımdan takipçi sayını baya bi arttırdıktan sonra yapmanı tavsiye ederim.

tesekkurler.
ben gecen haftalarda bu siteyi kullanmisim. parali oldugunu bilmiyordum. takipci sayisina da mi bu auditten bakiyorlar. veya bu sitenin alternatifi yok mu?
kotu oldu.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 12, 2018, 04:33:01 PM

Merhabalar. Telegram grubundan destek isteyin, audit için pro satın almış olan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışıyor.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
March 12, 2018, 06:59:14 PM

Site gayet güzel düşünülmüş ve kaliteli olmuş tebrikler. Entryleri kontrol edebilmeyi de ayarlayabilirseniz daha iyi olur.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 12, 2018, 08:40:06 PM

tesekkurler.
ben gecen haftalarda bu siteyi kullanmisim. parali oldugunu bilmiyordum. takipci sayisina da mi bu auditten bakiyorlar. veya bu sitenin alternatifi yok mu?
kotu oldu.

bazı airdroplar takipçi sayısı için twitter audit istiyor. sadece oradan yapıyorsun bende takipçi sayısını arttırmadan yaptım şimdi takipçi kasıyorum mecburen bir sonra ki sefer para verip audit yapacağız ya da bir yolunu bulacağız..

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 03:45:29 PM

dostum merhaba bir sorum olucaktı facebook kampanyalarına girmek istiyorum bountyhive da örneğin GymRewards projesinde facebook istediği 2 gönderi paylaşımımı yoksa 2 tane orjinal mesajmı yada ikisinidemi istiyo cevaplarsan sevınırım
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
March 13, 2018, 04:31:31 PM

dostum merhaba bir sorum olucaktı facebook kampanyalarına girmek istiyorum bountyhive da örneğin GymRewards projesinde facebook istediği 2 gönderi paylaşımımı yoksa 2 tane orjinal mesajmı yada ikisinidemi istiyo cevaplarsan sevınırım

haftalık 2 tane repost yapman yeterli. fakat o hafta resmi post atılmamışsa 2 tane senin kendi postlarınla bunu 2 'ye tamamlamalısın. @sayfaismini eklemeyi unutma ama

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
March 13, 2018, 04:32:28 PM

tesekkurler.
kotu oldu.

bazı airdroplar takipçi sayısı için twitter audit istiyor. sadece oradan yapıyorsun bende takipçi sayısını arttırmadan yaptım şimdi takipçi kasıyorum mecburen bir sonra ki sefer para verip audit yapacağız ya da bir yolunu bulacağız..

benim konuya twitter username'yi yazarsan ben kontrol edebilirim ben online olmasam bile online audit sahibi arkadaşlar kontrol ediyorlar.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 13, 2018, 04:45:58 PM

Merhaba. Günde maksimum 1 paylaşım, haftada 2 paylaşım yeterli. ICO neyi paylaştıysa o gönderiyi paylaşabilirsiniz. Eğer o hafta 2 paylaşım yapılmadıysa siz kendi cümlelerinizle @icoresmisayasını etiketleyerek orijinal mesaj yazın. Genelde haftada 2 paylaşım yapıyor zaten resmi sayfalar, pek gerek kalmıyor. 
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
March 13, 2018, 05:00:38 PM

Dropil'den ne kadar kazandığın sisteme yüklenmiş arkadaşlar bakabilirsiniz. Dağıtım da bugün başlayacakmış. "View My Entries" kısmından bakabilirsiniz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 13, 2018, 08:13:57 PM

Dağıtım ayın 13 ünde başlayacakmış, yani 13 martta belli olur hangi bounty türünden ne kadar kazandığınız. Onu da my campaigns seçeneğinden dropil-> view my entries butonuna bastığınızda göreceksiniz.

teşekkürler kardeş yazdıkların sayesinde gördüm ne kadar token alacağımı. sağol varol. bereketli kazançlar dilerim...
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 13, 2018, 08:26:31 PM

Bugün ilk kampanyam neticelendi.
Dropil.

Twitter'a katılmıştım 36k hesapla.

Tier 1   1.125.000 DROP representing ~10% of the Bounty Pool   250+ Followers
Tier 2   1.687.500 DROP representing ~15% of the Bounty Pool   750+ Followers
Tier 3   2.812.500 DROP representing ~25% of the Bounty Pool   1500+ Followers
Tier 4   2.812.500 DROP representing ~25% of the Bounty Pool   3500+ Followers
Tier 5   2.812.500 DROP representing ~25% of the Bounty Pool   7500+ Followers

Sitede yazan bilgiler bu.
Bir katılımcı 450 twitter takipçisi ile 4000 civarı token kazanırken ben 36k twitter'la 9200 dropil kazandım.
Sistemden en çekindiğim yön olan şeffaflık olmaması burada sorun haline geliyor...
Tamam tier tier bölmüşler. Güzel sistem. Ama akıl var mantık var. Şimdi bu projenin twitter bounty'sine tier 5'te atıyorum 10 katılımcı varsa tier 1'de 20 katılımcı mı var ki tier5 katılımcısı tier 1'in 2 katı alıyor sadece? 750 ye kadar takipçisi olan katılımcı mı daha fazladır 7500'den fazla takipçisi olan mı? Ve bu 2 katı mı?
Bir kaç kampanya daha var twitter'a girdiğim. Onlar da böyle sonuçlanırsa malesef hive serüvenim sona erecek. Zira bu çok saçma gerçekten.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: